آماده سازی وعده های غذایی Skinnytaste: Reveal Cover Bookbook

ارسال شده 16 ژوئن سال 2020 توسط جینا

من فراتر از این هستم که اوج کتاب پنجم من را به شما بدهم ، غذای آماده Skinnytaste: وعده های غذایی سالم و دستور العمل های فریزر برای ساده کردن زندگی: کتاب آشپزی.

من فراتر از آن هستم که اوج دزدگیر پنجمین کتاب آشپزی من ، غذای آماده Skinnytaste: وعده های غذایی سالم و دستور العمل های فریزر برای ساده کردن زندگی شما را فراهم می کنم: کتاب آشپزی.
کتاب آشپزی آماده سازی غذا Skinnytaste

در نهایت برای پیش سفارش در دسترس است! این چالش برانگیزترین زمان برای نوشتن ، عکاسی و چاپ کتاب آشپزی بوده است ، بنابراین من فراتر از هیجان هستم که در نهایت کودک جدید خود را به اشتراک بگذارم! Skinnytaste Meal Prep بازدید از فروشگاه های کتاب و حمل و نقل از 15 سپتامبر! اما می توانید از قبل سفارش دهید و یکی از اولین کسانی باشید که نسخه خود را دریافت می کنید.

غذای پیشنهادی  رول های تخم مرغ Pastrami Reuben (دستور تهیه سرخ کن یا اجاق گاز)

این که آیا شما به دنبال کاهش وزن هستید و یا کمی سالم تر غذا می خورید ، آماده کردن غذا و پخت و پز در پیشبرد به شما کمک می کند تا با رژیم خود پیگیری کنید. همچنین باعث صرفه جویی در وقت در شب های آخر هفته شلوغ می شود و برای بودجه شما بسیار عالی است. Skinnytaste Meal Prep بیش از 120 دستور العمل سالم و متنوع را ارائه می دهد که مواد ساده و آسان آن را به وعده های غذایی و میان وعده های بسته بندی شده با طعم و مزه تبدیل می کنید که برای هفته قبل و بعد از آن در نوک انگشتان آماده خواهید بود.

غذای پیشنهادی  آناناس کباب دارچین قهوه ای کارامل شده

آنچه در این کتاب آشپزی دبستان مشاهده خواهید کرد:

همه چیز از صبحانه ، ناهار ، میان وعده و شام. غذاهای آماده ، فریزر و فریزر را از جمله دستور العمل های آماده کردن ، پیدا خواهید کرد تا بتوانند مستقیماً از فریزر (اسلحه مخفی آشپزخانه شما!) به قسمت Instant Pot® ، اجاق گاز آهسته یا اجاق گاز ، برای پخت و پز ، به همراه ظروف بروید. که کاملاً از پیش ساخته شده و به راحتی تکرار می شوند. در اینجا یک اوج دزدکی حرکت در جدول مطالب و برخی از دستور العمل هایی که در داخل خواهید یافت وجود دارد!

غذای پیشنهادی  یک دستور تهیه کیک قهوه دارچین آسان

جدول تهیه دستورالعمل های Skinnytaste Meet

صبحانه سؤسادیلا

صبحانه سسکادیلا

فریزر به گلدان فوری فنجان سوپ مرغ و برنج وحشی

سوپ فریزر به گلدان فوری فلفل سوپ مرغ و برنج وحشی

سبزی کباب شده لازانیا

لازانیا سبزیجات بوداده

ورق پنکیک لیمو تمشک لیمونری

بشقاب پنیر لیمو تمشک لیمو

سالاد Gyro یونانی

سالاد گیورو یونانی

مرغ چیلی-لیمو و لوبیای سیاه Cauli-Bowls

مرغ چیلی-آهک و کاسه کاسه لوبیای سیاه

ورق پنکیک لیمو تمشک لیمونری

بشقاب پنیر لیمو تمشک لیمو

مرغ چیلی-لیمو و لوبیای سیاه Cauli-Bowls

مرغ چیلی-آهک و کاسه کاسه لوبیای سیاه

سالاد Gyro یونانی

سالاد گیورو یونانی

سبزی کباب شده لازانیا

لازانیا سبزیجات بوداده

فریزر به گلدان فوری فنجان سوپ مرغ و برنج وحشی

سوپ فریزر به گلدان فوری فلفل سوپ مرغ و برنج وحشی

اعتبار عکس Aubrie Pick. هر دستور العمل شامل اطلاعات تغذیه ای – از متخصص تغذیه ثبت شده هدر K جونز – است که به شما کمک می کند قدمی به سمت اهداف و اهداف سلامتی خود بردارید. بسیاری از ظروف فاقد گلوتن و لبنیات هستند و با نمادهای مفید از این موارد خارج می شوند.

اگر در حال مشاهده وزن هستید ، تمام دستور العمل های کتاب آشپزی مانند سایر کتابهای آشپزی من با امتیاز هوشمند به روز در فهرست کتاب آشپزی لیست خواهند شد.

از قبل از این فروشندگان آنلاین سفارش دهید:

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *