اجاق گاز آهسته Tacos – Skinnytaste

این غذای آسان Slow Cooker Tacos ساخته شده در گلدان با سینه مرغ ، سالسا و ادویه جات ترشی جات در خانه من تکرار می شوند!

این غذای آسان Slow Cooker Tacos ساخته شده در گلدان با سینه مرغ ، سالسا و ادویه جات ترشی جات در خانه من تکرار می شوند!
اجاق گاز آهسته Tacos

تاکوهای مرغ یک شام محبوب در خانه من است. ما عاشق تاکوها هستیم زیرا آنها بسیار قابل تنظیم هستند. شما می توانید گوشت ، تاپینگ ، و ماسوره را تغییر دهید ، بنابراین ممکن است هرگز همان دو تا نوشیدنی را نخورید! گوشت گاو مورد علاقه مادیسون Tacos و Fish Tacos زن و شوهر از مورد علاقه های ما هستند.

این غذای آسان Slow Cooker Tacos ساخته شده در گلدان با سینه مرغ ، سالسا و ادویه جات ترشی جات در خانه من تکرار می شوند!

با این حال اخیراً مدیسون از من خواسته است که هر هفته این موارد را بسازم! اینها بهترین طعم مرغ ها هستند زیرا آسان و خوشمزه هستند. یکی از آن شام هایی که در اجاق گاز آهسته می ریزید. سپس ، وقت آن رسیده که غذا بخورید ، فقط چند دقیقه طول می کشد تا قلاب ساده لیمو را شلاق بزنید ، آووکادو را خرد کنید و تورتیلی های ذرت را گرم کنید.

می توانید همانطور که در اینجا انجام دادم از سینه مرغ استفاده کنید یا آن را با ران مرغ بی فایده درست کنید ، که اغلب ما نیز انجام می دهیم.

آیا تاکوهای مرغ سالم هستند؟

بله ، طعم مرغ می تواند سالم باشد – همه چیز به بستن بستگی دارد. سس های پنیر و خامه ای نسبت به سبزیجات از کالری بالاتری برخوردار هستند. این تاکوهای سالم در کنار یک سیلی کلم و آووکادو قرار دارند. من از تورسیل ذرت استفاده می کنم ، که کمی سبک تر از تورسیل آرد است.

چه مقدار مرغ به طاووس احتیاج دارم؟

برای تهیه 12 تاکو ، به 1/2 پوند سینه مرغ نیاز دارید. این دستور غذای تاکو مرغ به اندازه سه تاکو سرو دارد ، اما قطعاً بسته به اینکه چقدر روی تورسیل ها می چسبانید ، می توانید غذاهای بیشتری را از مرغ دریافت کنید. اگر نیاز به تهیه بیش از 12 تاکو دارید ، می توانید مرغ را به راحتی دو برابر کنید.

غذای پیشنهادی  دستور قهوه یخی ، قهوه یخ زده خانگی

چگونه تاکی مرغ را از ابتدا درست می کنید؟

این لکه های مرغ واقعا از ابتدا قابل تهیه هستند.

مرغ. با مرغ شروع کنید زیرا طولانی ترین زمان برای پخت و پز است. مرغ را با چاشنی adobo یا نمک ، پودر سیر و زیره حل کنید. در اجاق گاز آهسته قرار دهید و با سالسای مورد علاقه خود را بپوشانید. به مدت 4-6 ساعت یا 3 ساعت زیاد بپزید.

وقتی مرغ به راحتی خرد شد ، این کار انجام شده است. مایع اضافی را از گلدان در حالی که مقدار زیادی گوجه فرنگی را از سالسا نگه دارید تخلیه کنید. مرغ را با دو چنگال خرد کنید.

تاپینگ مرغ تاکو

برای آبکش شدن کلم ، کلم خرد شده ، آهک ، نمک و کتانترو را با هم مخلوط کرده و با هم مخلوط کنید. آووکادو را خرد کرده و آهک را به گوه ها برش دهید.

چگونه تورتیلی ذرت را گرم کنیم

تورتیل ذرت را روی شعله باز اجاق گاز خود گرم کنید. به مدت 15 تا 30 ثانیه تورتیلا ها را یک مرتبه با انبرک نگه دارید. پس از کمی خنک شدن ، روی یک بشقاب قرار داده و با حوله بپوشانید تا گرم شود.

اگر اجاق گاز ندارید یا به موقع کوتاه نیستید ، می توانید تورتیل های مایکروویو را مایکروویو کنید. آنها را روی یک بشقاب بگذارید و با یک حوله کاغذ مرطوب بپوشانید. مایکروویو برای حدود 30 ثانیه تا گرم شود.

همچنین می توانید تورتیل را در فر گرم کنید. آنها را در فویل بپیچید و 10 تا 15 دقیقه با 350 درجه بپزید تا گرم شود.

غذای پیشنهادی  سیب زمینی سرخ کن (Air Fryer Pottles) {بهترین بهترین خلخال های بو داده}

چگونه مونتاژ Tacos

اکنون که تمام پر کردن taco شما آماده است ، زمان آن رسیده که تاکون های خود را جمع کنید. هر نوع تورسیل را با مرغ ، سیلی و آووکادو بالای سر بگذارید و با آهک سرو کنید.

برای ساختن جلو: می توانید مرغ را از قبل تهیه کرده و در ظرفی نگهداری کنید. تا چهار روز را پوشانده و یخچال نگه دارید. برای گرم کردن ، مایکروویو را در فواصل 30 ثانیه تا گرم شدن از طریق آن انجام دهید.

برای فریز کردن گوشت: بگذارید مرغ خنک شود و در یک ظرف فریزر نگهدارید. تا سه ماه یخ بزنید. برای گرم کردن مجدد ، یک شب را به یخچال منتقل کنید یا در فواصل 30 ثانیه از یخ زده مجدداً گرم کنید تا گرم شود.

تغییرات

 • به جای ذرت از آرد یا مضراب سبوس دار استفاده کنید.
 • سینه های مرغ را برای ران های مرغ بدون پوست تغییر دهید.
 • به جای برش های آووکادو ، با گواکامول در صدر قرار بگیرید. فقط کافی است مقداری آووکادو را بهم بزنید و با نمک و آهک درست کنید تا یک حیله ساده میل کنید.

چگونه می توان ساخت

https://www.youtube.com/watch؟v=R83fyNn-QTw

قابلمه آسان کاسه خرد شده مرغ سالسااین غذای آسان Slow Cooker Tacos ساخته شده در گلدان با سینه مرغ ، سالسا و ادویه جات ترشی جات در خانه من تکرار می شوند! بره مورد علاقه من برای تاکواین غذای آسان Slow Cooker Tacos ساخته شده در گلدان با سینه مرغ ، سالسا و ادویه جات ترشی جات در خانه من تکرار می شوند!

دستور العمل های بیشتر Taco You Love:

اجاق گاز آهسته Tacos

زمان آماده سازی: 2 دقیقه

زمان پخت: 4 ساعت

زمان کل: 4 ساعت 2 دقیقه

این غذای آسان Slow Cooker Tacos ساخته شده در گلدان با سینه مرغ ، سالسا و ادویه جات ترشی جات در خانه من تکرار می شوند!

 • 1-1 / 2 پوند سینه مرغ بدون پوست
 • چاشنی adobo، یا نمک برای طعم دادن
 • 1/4 قاشق غذاخوری پودر سیر
 • 3/4 قاشق غذاخوری زیره زمین
 • 1 فنجان سالسا خفیف یا متوسط

تاکو

 • 1 فنجان کلم قرمز خرد شده
 • آب 1/2 آهک
 • 1/4 فنجان cilantro خرد شده
 • 1/4 قاشق چایخوری نمک کوثر
 • 6 اونس از 1 عدد آووکادو با فاصله متوسط ​​، خرد شده
 • گوه های آهک برای فشار دادن
 • 12 چیپس ذرت
 • مرغ را با adobo (یا نمک) سرخ کنید ، سپس در قابلمه قابلمه را بگذارید و با پودر سیر و زیره در آن قرار دهید.

 • مرغ برتر با سالسا (آب لازم نیست).

 • به مدت 4 تا 6 ساعت LOW را بپوشانید و بپزید ، تا مرغ به راحتی خرد شود.

 • هنگام پخت ، مایع اضافی را از گلدان خارج کنید تا حد ممکن سس گوجه فرنگی را نگه داشته و با دو چنگال خرد کنید. بپوشانید و گرم نگه دارید تا آماده غذا شود.

 • برده را درست کنید، کلم ، آب لیمو ، کتانترو و نمک را در یک کاسه و مخلوط کنید.

 • تورسیل ها را از هر طرف حدود 30 ثانیه روی شعله اجاق گاز خود گرم کنید تا کمی خنک شود ، با یک حوله در بالای صفحه به یک بشقاب منتقل کنید تا گرم شود و با تورتیلا باقی مانده تکرار شود.

 • برای سرو ، در هر بشقاب 3 عدد تریلی قرار دهید ، بالای آن را با مرغ ، سیلی ، آووکادو خرد شده و با گوه های آهک سرو کنید.

غذای پیشنهادی  شگفت انگیز Rotel Dip {فقط 4 ماده اولیه!}

خدمت: 3تاکو، کالری: 474کیلوکالری، کربوهیدرات: 44.5گرم، پروتئین: 45.5گرم، چربی: 13.5گرم، چربی های اشباع شده: 2.5گرم، کلسترول: 124.5میلی گرم، سدیم: 470.5میلی گرم، فیبر: 9.5گرم، قند: 4گرم

نقاط هوشمند آبی: 7

نقاط هوشمند سبز: 10

نقاط هوشمند بنفش: 7

کلید واژه ها: تاکوهای مرغ ، گلدان کاسه ای ، تاکوس های مرغ آهسته آهسته

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *