انبه گرمسیری Blueberry Lassi (نوشیدنی ماست)

Tropic Lassi نوشیدنی ماست هندی سالم و مخلوط شده با انبه یخ زده ، زغال اخته تارت و ادویه جات ترشی جات است.

Tango Mango Lassi نوشیدنی ماست هندی سالم و مخلوط شده با انبه یخ زده ، زغال اخته تارت و ادویه جات ترشی جات است.
انبه گرمسیری Blueberry Lassi

از نظر فنی لسوی اسموتی نیست ، بیشتر شبیه یک شیر خشک سالم است ، اما با افزودن شیر و ماست مطمئناً می تواند یکی از آنها را بگذرد. قدرت پروبیوتیکی ماست پایه این دستور العمل را تشکیل می دهد ، و آن را با انبه گرمسیری و زغال اخته مخلوط مخلوط می کند ، که به نوشیدنی رنگ آبی روشن خود می بخشد. من بسیاری از دستور العمل های اسموتی عالی دیگر را در اینجا دارم!

گرمسیری لاسی نوشیدنی ماست هندی سالم و مخلوط شده با انبه یخ زده ، زغال اخته تارت و ادویه جات ترشی جات است.

من با Stonyfield همکاری کردم تا این نوشیدنی سالم روده را به اشتراک بگذارم و از ماست آلی غیر چربی آنها استفاده کردم. همه شما می دانید چقدر من غذای هندی را دوست دارم! هر وقت برای هندی بیرون می روم ، همیشه یک لنگی انبه دریافت می کنم. آیا می دانید که تمام پروتئین های موجود در شیر مواد مغذی اسید آمینه را که با نیازهای انسان مطابقت دارد بهتر از پروتئین های گیاهی ارائه می دهند؟ به همین دلیل ، آنها اغلب به بالاترین کیفیت پروتئین گفته می شود – و ترکیب این پروتئین ها در وعده های غذایی و دستور العمل ها به غذای شما تقویت کننده مغذی می دهد!

غذای پیشنهادی  برنج سرخ شده سیر کره | برنج سرخ شده سیر آسان

من این هفته ها را آب میوه و نوشابه زیادی نوش جان کرده ام. من فقط سعی در تقویت سیستم ایمنی بدن دارم تا بتوانم مرا سالم و سالم نگه دارم. من همچنین روی سلامتی روده خود متمرکز هستم ، بسیاری از غذاهای تخمیر شده مانند ماست را می خورم.

این دستور العمل کمی از کتاب آشپزی با عنوان The Smoothie Project تغییر یافته است. کتاب آشپزی پر از صفحات رنگین کمان و رنگین کمان رنگین کمانی که من ساختم و دوست داشتم! من عاشق ایده اضافه کردن زغال اخته منجمد به انبه انبه ، برای آنتی اکسیدان های اضافی! تنها تغییری که من ایجاد کردم حذف 2 قاشق چایخوری عسل بود. و از آنجا که من اکنون بسیاری از انواع توت ها و انبه های یخ زده که فریزر من موجود است ، راه بسیار خوبی برای لذت بردن از آن است. اگر انبه یخ زده نداشته باشید ، هلو های یخ زده نیز دلپذیر خواهند بود! در صورت تمایل می توانید این ماده را برای دو وعده به عنوان بخشی از وعده های غذایی چند دوره تقسیم کنید.

غذای پیشنهادی  دستور تهیه سالاد مرغ Cilantro - لاغر پوست

چرا انتخاب لبنیات ارگانیک مهم است؟

Stonyfield شرکتی است که من به آن اعتماد دارم زیرا همه ماست های آنها بدون سموم دفع آفات سمی ، هورمون های مصنوعی ، آنتی بیوتیک ها و GMO ساخته می شود. آنها فقط با مزارع ارگانیک کار می کنند که شرایط بهینه زندگی و زندگی کم فشار برای گاوهایشان را فراهم می کند. گاوهای استونیفیلد در شرایط سالم و تمیز زندگی می کنند و حداقل سالانه 120 روز را در مراتع می گذرانند. این بدان معنی است که آنتی بیوتیک های پیشگیرانه غیر ضروری هستند. گاوهای شاد و سالم به معنای ماست خوشمزه و خامه ای ساخته شده با مواد مرغوب و بدون سموم دفع آفات مضر هستند – پیروزی بر همه برای همه!

فرهنگ فعال زنده موجود در ماست آنها

S. thermophilus، L. bulgaricus، L. acidophilus، Bifidus، L. paracasei و L. rhamnosus.

گرمسیری لاسی نوشیدنی ماست هندی سالم و مخلوط شده با انبه یخ زده ، زغال اخته تارت و ادویه جات ترشی جات است. گرمسیری لاسی نوشیدنی ماست هندی سالم و مخلوط شده با انبه یخ زده ، زغال اخته تارت و ادویه جات ترشی جات است. ، آب زغال اخته و ادویه جات ترشی جات. گرمسیری لاسی نوشیدنی ماست هندی سالم و مخلوط شده با انبه یخ زده ، زغال اخته تارت و ادویه جات ترشی جات است. زغال اخته و ادویه جات ترشی جات.

بیشتر دستور العمل های اسموتی را که دوست خواهید داشت

انبه گرمسیری Blueberry Lassi

زمان آماده سازی: 5 دقیقه

زمان پخت: دقیقه

زمان کل: 5 دقیقه

Tropic Lassi نوشیدنی ماست هندی سالم و مخلوط شده با انبه یخ زده ، زغال اخته تارت و ادویه جات ترشی جات است.

  • ½ فنجان زغال اخته تازه یا یخ زده
  • ½ فنجان تکه های انبه یخ زده
  • ¼ قاشق چایخوری مزه آهک
  • ½ فنجان ماست Stonyfield بدون چربی ساده آلی
  • 6 بادام ها، یا 1 قاشق غذاخوری کره بادام
  • ¾ فنجان شیر بادام یا شیر دلخواه
  • 1 یخ انگشت شماری
  • 1/8 قاشق چایخوری دارچین زمینی، اختیاری

خدمت: 1اسموتی، کالری: 215کیلوکالری، کربوهیدرات: 34.5گرم، پروتئین: 8گرم، چربی: 6گرم، چربی های اشباع شده: 0.5گرم، کلسترول: 2.5میلی گرم، سدیم: 221میلی گرم، فیبر: 5گرم، قند: 24.5گرم

نقاط هوشمند آبی: 8

نقاط هوشمند سبز: 8

نقاط هوشمند بنفش: 8

کلید واژه ها: lassi ، انبه لاسی ، اسموتی ماست

افشای اطلاعات: این پست توسط استونیفیلد حمایت مالی می شود. با تشکر از شما برای حمایت از مارک هایی که Skinnytaste را ممکن می سازند. همه فکرها مال من است.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *