اورزو با کدو سبز و گوجه فرنگی یک غذای جانبی سریع و آسان است که با مرغ ، گوشت خوک یا غذای گوشت خوک عالی به دست می آید یا قسمت آن را دو برابر کرده و از آن به عنوان یک غذای اصلی لذت می برید.

اورزو با کدو سبز و گوجه فرنگی یک غذای جانبی سریع و آسان است که با مرغ ، گوشت خوک خوک عالی می شود ، یا قسمت آن را دو برابر کرده و از آن به عنوان یک غذای اصلی لذت می برید.
اورزو با کدو سبز و گوجه فرنگی

این دستور العمل orzo سالم می تواند جنبه ای مناسب برای هر پروتئین ایجاد کند. می توانید آن را با مرغ ، استیک یا ماهی آزاد سرو کنید. اگر می خواهید مقداری پروتئین به آن اضافه کنید تا یک وعده غذایی کامل باشد ، با مرغ یا میگو کبابی نیز عالی خواهد بود. برخی دیگر از دستورهای آسان orzo میگو Scampi با کلم بروکلی Orzo و کلم بروکلی و اورزو است.

اورزو با کدو سبز و گوجه فرنگی یک غذای جانبی سریع و آسان است که با مرغ ، گوشت خوک خوک عالی می شود ، یا قسمت آن را دو برابر کرده و از آن به عنوان یک غذای اصلی لذت می برید.

شب دیگر این غذای جانبی گرم orzo را شلاق خوردم تا با مناقصه های مرغ سرخ کن هوا (ارسال دستور العمل برای فردا!) برای یک وعده غذایی واقعا سریع و آسان خدمت کنم. ظرف را در استوری های اینستاگرام خود نشان دادم و درخواست های زیادی برای دستور العمل دریافت کردم ، بنابراین در اینجا است.

برای رفتن به مناقصه های مرغ به یک ظرف ساده ساده احتیاج داشتم. این دستور العمل orzo آسان از آنجایی که به دنبال بسیاری از مواد تشکیل دهنده و سریع طبخ آن نیست ، کامل بود. طولانی ترین مرحله پخت و پز ماکارونی است. اما به محض اینکه orzo انجام شد ، بقیه ظرف ظرف کمتر از ده دقیقه با هم جمع می شوند.

غذای پیشنهادی  Bhindi Do Pyaza ، بامیه سرخ شده را هم بزنید

این دستور العمل orzo گیاهی بسیار متنوع است. اگر ترجیح می دهید کدو سبز را با کدوی زرد جایگزین کنید. همچنین می توانید سبزیجات دیگری مانند کلم بروکلی ، گل کلم و فلفل دلمه ای را اضافه کنید.

نحوه طبخ Orzo

اورزو یک پاستای ریز به شکل برنج است که درست مثل سایر ماکارونی ها در آب جوش طبخ می کنید. برای این دستور العمل می توانید از هر نوع ماکارونی به شکل کوچک مانند دیتالین یا کوسکوی مروارید استفاده کنید.

بعد از اینکه اورزو به دانه پخته شد ، قبل از کشیدن ماکارونی ، نصف فنجان آب ماکارونی را ذخیره کنید. روغن را بعد از کشیدن ماکارونی در قابلمه اضافه کنید و سیر و سپس کدو سبز و گوجه فرنگی را سس کنید. فصل را با نمک و فلفل حل کنید و چند دقیقه دیگر بپزید. در صورت خشک بودن ماکارونی ، در orzo و مقداری از مایع ذخیره شده مخلوط کنید. بالا با پنیر رنده شده و لذت ببرید!

غذای پیشنهادی  استیک کبابی Flank با لوبیای سیاه و سالسای ذرت

تغییرات:

 • orzo را برای ماکارونی کوچک دیگری مانند دیتالین یا کوسکوس مروارید تعویض کنید.
 • کدو سبز را برای کدوی زرد جایگزین کنید و در صورت دلخواه در سبزیجات دیگر اضافه کنید.
 • به پروتئین مرغ یا میگو اضافه کنید تا این غذای جانبی orzo یک وعده غذایی کامل باشد.

ماکارونی orzoOrzo با کدو سبز و گوجه فرنگی اورزو با کدو سبز و گوجه فرنگی یک غذای جانبی سریع و آسان است که با مرغ ، گوشت خوک خوک عالی می شود ، یا قسمت آن را دو برابر کرده و از آن به عنوان یک غذای اصلی لذت می برید.

غذاهای جانبی آسان تر را دوست خواهید داشت:

اورزو با کدو سبز و گوجه فرنگی

زمان آماده سازی: 5 دقیقه

زمان پخت: 15 دقیقه

زمان کل: 20 دقیقه

اورزو با کدو سبز و گوجه فرنگی یک غذای جانبی سریع و آسان است که با مرغ ، گوشت خوک یا غذای گوشت خوک عالی به دست می آید یا قسمت آن را دو برابر کرده و از آن به عنوان یک غذای اصلی لذت می برید.

 • 5 اوز ماکارونی orzo پخته نشده
 • 1/2 کدو سبز بزرگ، تاس های 1/4 اینچی (5 اونس در کل)
 • 1 آلو کوچک یا گوجه فرنگی کامپاری، تکه
 • 2 میخک ها سیر، خرد و ریز خرد شده
 • 1 قاشق سوپخوری روغن زیتون اضافی
 • نمک کوشر و فلفل تازه برای طعم دادن
 • 1/4 فنجان رنده خرد شده پارمسان یا پیکرینو
 • ماکارونی ها را در گلدان بزرگی از آب نمک بپزید ، همانطور که برای Al dente استفاده می شود.

 • قبل از تخلیه حدود 1/2 لیوان مایع را ذخیره کنید. orzo را در یک قوطی تخلیه کرده و روغن را در قابلمه اضافه کنید.

 • سیر صابون را 1 دقیقه ، تا زمانی که معطر شود ، کدو سبز و گوجه فرنگی را اضافه کنید ، با نمک و فلفل بهم بزنید و خوب مخلوط کنید. کوک کنید تا مناقصه ، 3 تا 4 دقیقه.

 • orzo پخته شده را اضافه کنید و هم بزنید تا همه ترکیب شوند. در صورت نیاز مقداری از مایع ذخیره شده را اضافه کنید تا ماکارونی خشک نشود.

 • پنیر تازه رنده شده را اضافه کرده و هم بزنید.

غذای پیشنهادی  دستور پخت براونی ، دستور پخت براونی خانگی

خدمت: 3/ 4 فنجان، کالری: 144کیلوکالری، کربوهیدرات: 17.5گرم، پروتئین: 5.5گرم، چربی: 5.5گرم، چربی های اشباع شده: 1.5گرم، کلسترول: 5میلی گرم، سدیم: 119میلی گرم، فیبر: 1.5گرم، قند: 1.5گرم

نقاط هوشمند آبی: 3

نقاط هوشمند سبز: 3

نقاط هوشمند بنفش: 3

کلید واژه ها: غذای جانبی آسان ، بچه دوستانه ، orzo و کدو سبز