بدون توپ پخت اورهو | منتقد دستور العمل

No Bake Oreo Balls نوعی آب نبات غنی و صاف است که مرطوب و عطر و بوی بسته بندی شده و با پوسته شکلاتی صاف پوشیده شده است. آنها سریع و آسان برای آماده سازی هستند و یک درمان هستند که همه هوس می کنند!

برای بیشتر بافت های چگال شکلاتی و خامه ای پنیر خامه ای ، شیرینی و شیرینی خامه ای یا کرم کیک یا کیک پنیر ای اورو را امتحان کنید. آنها رفتارهای عالی اوره را انجام می دهند!

ترافل های اوره روی یک صفحه سفید انباشته شده اند.

آسان بدون پخت توپ اوره

بدون پخت توپ Oreo یک رفتار مناسب برای ضرب و شتم گرمای تابستان است. ساخت آنها سریع و آسان است و نیازی به شما نیست که آشپزخانه خود را گرم کنید. سخت ترین قسمت در انتظار یخ زدن این توپ های سنگین سنگ معدنی است. آنها را غوطه ور کرده و آنها را در شکلات لوکس و سفید و نیمه شیرین برای لایه هایی از عطر و طعم غنی که خیلی خوب هستند ، آغشته کنید.

دسرهای اورو به دلیل عطر و طعم شیرین و متعادل ، همیشه یک ضربه عظیم هستند. این درمان نیز از این قاعده مستثنی نیست. آنها بسیار شاد و چشمگیر خواهند بود. آنها بسیار زیبا به نظر می رسند و طعم باورنکردنی دارند. آنها را برای یک صفحه نمایش زیبا جمع کنید ، اما مراقب باشید که آنها به سرعت ناپدید می شوند. بیشتر از آنچه فکر می کنید نیاز دارید ، ایجاد کنید زیرا مقاومت در برابر آنها سخت است!

مواد اولیه توپ معدنی:

این لیست فوق العاده کوتاه از مواد تشکیل دهنده برای تهیه بهترین دسر سنگ معدنی در کنار هم قرار گرفته است! ترافل های اندازه نیش با عطر و طعم سنگ معدنی شیرین در حال ترکیدن هستند و با یک لایه صاف شکلات غنی و یک اسپری خرد خرده سنگ سنگین پوشانده می شوند.

 • کوکی های اوره: شروع هر دسر شگفت انگیز!
 • پنیر خامه ای: تا دمای اتاق نرم شود سپس با سنگ معدن خرد شده مخلوط شوید.
 • تراشه های شکلات سفید: تراشه های شکلات را ذوب کرده و روی آن از روی گلوله های سنگ معدنی ریخته و برای یک پوشش نرم و شیرین استفاده کنید.
 • تراشه های شکلاتی نیمه شیرین: عالی برای تعادل همه شیرینی ها در این سنگ معدن!
 • Oreos خرد شده: در قسمت بالای ترافل ها آبپاش کنید تا یک ترد کامل شکسته شود.
غذای پیشنهادی  مرغ کباب شده آهک Zesty با همراه با آناناس Salsa

چگونه می توان بدون توپ پخت و پز اوره استفاده کرد:

بدون سنگ معدن پخت سریع و آسان مونتاژ می شود و حتی لازم نیست شما اجاق خود را نیز قبل از گرم کردن گرم کنید. ارائه این ترافل های سنگی بسیار زیبا و چشمگیر است. آنها حرفه ای به نظر می رسند ، اما به محض ساختن آنها ، خواهید دید که ساخت این ترافل های سنگی بسیار زیبا و دلپذیر از ابتدا در خانه چقدر آسان است!

 1. دبستان: یک ورقه کوکی را با کاغذ گلچینی بچسبانید. سپس در یک پردازنده مواد غذایی سنگ معدن و پالس را اضافه کنید تا خرده های ریز خرد شود.
 2. پنیر خامه ای و خرده های سنگ معدنی را با هم مخلوط کنید: پنیر خامه ای را اضافه کرده و مخلوط کردن را تا زمانی که کاملاً ترکیب شود ، ادامه می دهیم.
 3. شکل ترافل: با استفاده از یک قاشق چایخوری کوچک ، توپ های 1 اینچی را بچرخانید و روی کاغذ گلچینی قرار دهید. سپس هر توپ را در دستان خود بچرخانید تا کاملاً گرد شود.
 4. خنک: توپ های سنگ معدنی را حدود 20 دقیقه یخ بزنید.
 5. پوشش شکلات: در یک کاسه با اندازه متوسط ​​تراشه های شکلات را 30 ثانیه یکبار ذوب کنید تا صاف و ذوب شوند. هنگامی که ذوب شد ، هر توپ را درون شکلات فرو کنید و روی آن را بگذارید تا آماده شود.
 6. خدمت و لذت ببرید: در صورت دلخواه با سنگ معدن خرد شده بالا.
غذای پیشنهادی  دانلود قسمت 34 سریال دل

مراحل ساخت ترافل های سنگی.

نکاتی برای ایجاد ترفندهای کامل اوره:

با این توپ های Oreo خلاق شوید. هر کدام را با تاپینگ های مختلف و شکلات های مختلف شکلات منحصر به فرد کنید. هیچ راه اشتباهی برای ساختن آنها وجود ندارد ، بنابراین لذت ببرید!

 • پوشش ترافل: از یک خلال دندان برای غوطه ور کردن توپ های سنگین در شکلات ذوب شده استفاده کنید. این بهترین راه برای گرفتن یک کت صاف و کامل است.
 • برترین ها: سنگ معدنی خرد شده که در بالای این ترافل ها پاشیده می شود ، یک شکوه بزرگ به شما می دهد. همچنین آجیل ، آبپاش یا نارگیل را امتحان کنید تا طعم ها و بافت های مختلفی به آن اضافه کنید.
 • شکلات: ذوب آب نبات یا میله های پخت و پز نیز برای استفاده در پوشش شکلات بسیار مفید است در صورتی که این چیزی است که شما در دست دارید. روغن نباتی را به شکلات های نازک و غلیظ تر از آنچه ترجیح می دهید اضافه کنید.

نحوه ذخیره توپ های اوره خانگی خانگی:

برای ذخیره توپ های سنگی سنگی خود ، آنها را درون یک ظرف هوایی قرار دهید و از کاغذ موم برای جدا کردن لایه ها استفاده کنید. سپس ، می توانید این تافت ها را تا دو ماه فریز کنید. شما وقتی یادتان می رود که آنها را برای سرگرمی در آخرین لحظه یا یک معالجه یک هفته مجلل در یک هفته مجلل کنید ، بسیار خوشحال خواهید شد. اگر قصد دارید طی دو هفته آنها را میل کنید ، می توانند در یخچال نگهداری شوند.

نمای منطقه ای از ترافل های سنگی سنگین.

بیشتر دستور العمل های دسر اوره:

بدون توپ پخت اورهو

زمان آماده سازی 15 دقایق

زمان کل 15 دقایق

نویسنده رودهای آلیسا

خدمات 24 توپ های اوره

 • 1 بسته 14 اونس کوکی های اوره
 • 1 بسته 8 اونس پنیر خامه ای
 • 2 فنجان ها تراشه های شکلات سفید
 • 2 فنجان ها تراشه های شکلات نیمه شیرین
 • Oreos را برای صاف کردن خرد کرد

ارزش غذایی

بدون توپ پخت اورهو

مقدار در هر خدمت

کالری 168 کالری از چربی 99

٪ ارزش روزانه*

چربی 11 گرم17٪

6 گرم چربی اشباع شده30٪

کلسترول 4mg

سدیم 15mg

پتاسیم 128mg

کربوهیدرات 17 گرم

فیبر 1 گرم

قند 14 گرم16٪

پروتئین 2 گرم

ویتامین A 12IU

ویتامین سی 1 میلی گرم

کلسیم 39mg

اهن 1 میلی گرم

* درصد ارزش روزانه براساس رژیم غذایی 2000 کالری است.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *