برای مردن برای Ooey Gooey S’mores Bars

Ooey Gooey S’mores Bars نوعی غذای خوشمزه است که با الهام از افراد آتش نشانی از Marshmallow melty ، پوسته پوسته پوسته پوسته شدن گراهام و شکلات شیرین ساخته شده است. این میله های رضایت بخش و آسان قابل مقاومت نیستند!

اگر عاشق مردم هستید ، حتما میله های نوتلا را نیز امتحان کنید! خانواده من عاشق عطر و طعم شکلاتی نوتلا هستند و هر چیزی که با آن ساخته شده است به نظر ما ارزش امتحان کردن دارد!

نزدیک در یک مربع از ooey goey میله های بویی را بوجود می آورد.

Ooey Gooey S Bars

آخر هفته گذشته برای کباب کردن به خانه یکی از دوستان رفتیم. ما باتلاق هایی را دور گودال آتش آنها ریختیم و همه آنها را شگفت زده کردند. خیلی سرگرم کننده بود! حالا ، می دانید که من به خودم افتخار می کنم که می توانم یک زیبایی فوق العاده هم بسازم! با این حال ، جوانترین من واقعاً تلاش کردند. بعد از اینکه چند باتلاق داخل گودال آتش سوزی و چند تا آتش گرفتار شد ، سرانجام فکر کردم که یک نسخه کاربردی تر از این درمان کلاسیک تهیه کنم. یکی که هنوز هم تمام شکلات های کلاسیک باتلاق و کراکر گراهام را بدون دردسر آتش می بخشد.

این میله های ooey gooey بسیار سریع و آسان هستند. آنها برای کسانی از ما بی صبر هستند که منتظر منتظره باتلاق عالی هستند ، و کسانی که می خواهند بقیه باقی بمانند که برای روزها قابل خوردن باشند ، عالی هستند. و بگذارید به شما بگویم ، بافت نیش زدن در این نوار اوی گوجی باورنکردنی نیست! این پوسته پوسته کرم کرمی و گرمی و یک لایه شکلاتی غنی و غنی دارد که باتلاق از هر نوع نیش بیرون می آید. چنین دسر شگفت انگیزی که همه تابستان هوس آن را خواهند داشت !!

مواد لازم برای بارها Ooey Gooey S

این مواد تشکیل دهنده همه عناصر اصلی در انبار من هستند. فهمیدم با این اصول اولیه آماده هستم بیشتر دسرهایی را که خانواده ام بیشتر از همه دوست دارند بسازم!

 • کراکر گراهام: پوسته شیرین و شیرینی میله های کافه. (خوانندگان انگلستان اگر نمی توانید کراکرهای گراهام را پیدا کنید از بیسکویت های گوارشی استفاده می کنند)
 • آرد همه منظوره: با کراکر و نمک گراهام ترکیب کنید.
 • نمک: بسته به اولویت و کره ای که استفاده می کنید به سلیقه خود تنظیم کنید.
 • کره: نرم شد تا به راحتی با کراکرهای گراهام مخلوط شود. در صورت عدم استفاده از نوشیدنی کمی نمک اضافه کنید تا نوار خیلی شیرین نباشد.
 • شکر قهوهای: شیرینی غنی که با پوسته پوسته جویدنی مخلوط شده است.
 • عصاره وانیلی: طعم های دیگر را بیرون می آورد و غنای خاص خود را در پوسته پوسته گراهام اضافه می کند.
 • هرشی بار: Hershey مورد علاقه من است ، اما هر نوع کار می کند.
 • کرک Marshmallow: شیرین بادامی بادامی
غذای پیشنهادی  چگونه می توان یک هیئت حماسی تاکو ساخت

نحوه ساخت Ooey Gooey S Bare More

این رفتارهای جالب به راحتی ساخته شده و حتی ساده تر از بین می روند! سخت ترین قسمت انتظار برای خنک شدن این نوزادان است! بعضی اوقات حتی من آنها را در فریزر می گذارم تا روند کار را سرعت بخشم!

 1. دبستان: فر را تا 350 درجه گرم کنید. خط الف تابه 8 × 8 اینچی با فویل آلومینیومی یا کاغذ پوست
 2. کراکر گراهام: در یک غذاسازورق های کراکر گراهام را پالس کنید تا ظریف و بدون هیچ گونه تکه ای در زمین ریخته شود. آن را با آرد و نمک ترکیب کرده و کنار بگذارید.
 3. پوسته درست کنید: کره و شکر قهوه ای را تا زمانی که سبک و کرک شود ، خامه بزنید. وانیل را اضافه کنید. مخلوط کراکر و آرد گراهام را اضافه کرده و مخلوط کنید تا ترکیب شود.
 4. لایه های فرم:2/3 از خمیر را در کف قابلمه 8 × 8 اینچی خود فشار دهید. میله های هرشی را به طور مساوی در پایین قرار دهید. با استفاده از یک قاشق کوچک قاشق غذاخوری قارچ Marshmallow را به طور مساوی در بالای nutella قرار دهید. خمیر باقیمانده را در بالا خرد کنید. من می خواهم خمیر را صاف و صاف با دستانم ببندم و آن را روی آن ببندم و آن را روی بالا پخش کنم. برخی از باتلاق ها به اوج خود می پردازند.
 5. پخت: به مدت 30-35 دقیقه در فر قرار دهید تا قسمت بالای آن قهوه ای طلایی شود و مسواک تمیز شود. بگذارید قبل از برش کاملاً خنک شود. آنها هنوز هم می توانند کمی گرم باشند و شگفت انگیز هستند!

مراحل درست کردن میله های Ooey Gooey S'mores.

بیشتر بیشتر لطفا!

من نمی توانم باور کنم که ایجاد چنین نوع دسر شیرین و قابل حمل بسیار آسان بود! در حالی که احساس می کردم هیچ وقت مشغول ارائه این رفتارهای خوشمزه نبودم و همه از اینکه چقدر خوشمزه بودند شگفت زده شدند! برای تهیه کامل ترین نسخه برای دوستان و خانواده خود (یا برای خودتان … مراقبت از خود بسیار مهم است!) این مواردی را که من هنگام ساختن من یاد گرفته ام ، در نظر بگیرید.

 • شکلات: از هر شکلاتی که دارید استفاده کنید. برای من نوار شکلات Hershey طعم شکلاتی دقیقی است که به دنبال آن در یک دسر مفرط هستم. با این حال ، هر نوار شکلاتی که دوست دارید عالی کار خواهد کرد!
 • کره بادام زمینی را اضافه کنید: من با اضافه کردن کره بادام زمینی و کره بادام زمینی ترد آزمایش کردم. باید بگویم که من عاشق خامه ای شدم! توصیه می کنم کره بادام زمینی را کمی ذوب کنید تا پخش آن روی لایه شکلات آسانتر شود.
 • چاشنی زدن: برای ارائه چشمگیر ، چند تراشه شکلات را در قسمت بالا اضافه کنید. کاملاً برای سلیقه لازم نیست ، اما عالی به نظر می رسد!
 • کاغذ پوستی: برای بدست آوردن یک لایه عالی از کراکر گراهام در بالای میله های خود ، خمیر را روی تکه ای از کاغذ перга بچسبانید و سپس با دقت روی بالای کرکه مارشملو بچسبانید. این ساده تر از تلاش برای پخش آن در بالای کرک چسبناک خواهد بود.
 • گراهام کراکر: مطمئن باشید وقتی کراکرهای گراهام را خرد می کنید هیچ تکه بزرگی باقی نمی ماند.
غذای پیشنهادی  سالاد انار نارنج با سس نارنج نارنجی

در حال ارائه خدمات بیشتر:

اگرچه معمولاً یک نشانه عالی از چهره خوب ساخته شده است ، اما این نوار جالب به نظر می رسد کمی بیشتر بهم بپیوندد. بنابراین در اینجا نکات من برای عالی بودن ذکر شده است به دنبال علاوه بر طعم فوق العاده خود ، کافه ها را بارگیری می کند!

 • سرد: بگذارید میله ها قبل از برش دادن کاملاً خنک شوند. (توصیه می کنم یک شب در یخچال سرما بزنید) در غیر این صورت ، شما یک کباب داغ گل شکلاتی و شکلات ایجاد می کنید. خوشمزه ، اما نه چندان زیبا.
 • کاغذ پوستی: بعد از خنک شدن میله ها ، با استفاده از لبه کاغذی پوست ، میله ها را از ظرف پخت بلند کنید. سپس ، مربع های کوچک خرد کنید.
 • فروشگاه: برای مدت 3-5 روز در یک ظرف هوایی در دمای اتاق نگهداری کنید.

میله های S'Mores در مربع و ردیف برش خورده است.

این دسرهای این غذاهای فراموش شده را فراموش نکنید:

برای مردن برای Ooey Gooey S’mores Bars

زمان آماده سازی 10 دقایق

زمان پخت 35 دقایق

زمان کل 45 دقایق

نویسنده رودهای آلیسا

خدمات 12 قطعات

 • 9 کراکر ورق گراهام
 • 1 فنجان به علاوه 2 قاشق غذاخوری آرد همه منظوره
 • 1/2 قاشق غذاخوری نمک
 • 1 فنجان کره نرم شده است
 • 2/3 فنجان شکر قهوهای
 • 1 قاشق چایخوری عصاره وانیل
 • 3 1/2 Hershey Bar’s
 • 1/2 کوزه گل مارشمالو 7 اونس.
 1. در یک پردازنده مواد غذایی ، ورق های کراکر گراهام را پالس کنید تا ظریف و بدون هیچ گونه تکه ای در زمین ریخته شود. آن را با آرد و نمک ترکیب کرده و کنار بگذارید.

 2. کره و شکر قهوه ای را تا زمانی که سبک و کرک شود ، خامه بزنید. وانیل را اضافه کنید. مخلوط کراکر و آرد گراهام را اضافه کرده و مخلوط کنید تا ترکیب شود.

 3. 2/3 از خمیر را در قسمت زیرین تابه 8×8 اینچی خود فشار دهید. میله های هرشی را به طور مساوی در پایین قرار دهید. با استفاده از یک قاشق غذاخوری کوچک قاشق چوبی مارشمالو را به طور مساوی در بالای قطعات شکلات hersheys قرار دهید. خمیر باقیمانده را در بالا خرد کنید. من می خواهم خمیر را صاف و صاف با دستانم ببندم و آن را روی آن ببندم و آن را روی بالا پخش کنم. برخی از باتلاق ها به اوج خود می پردازند.

 4. برای مدت 30-35 دقیقه پخت کنید تا قسمت بالای آن قهوه ای طلایی شود و خلال دندان تمیز شود. بگذارید قبل از برش کاملاً خنک شود. آنها هنوز هم می توانند کمی گرم باشند و شگفت انگیز هستند!

ارزش غذایی

برای مردن برای Ooey Gooey S’mores Bars

مقدار در هر خدمت

کالری 272 کالری از چربی 153

٪ ارزش روزانه*

چربی 17 گرم26٪

10 گرم چربی اشباع شده50٪

کلسترول 41mg14٪

سدیم 306mg13٪

پتاسیم 51mg

کربوهیدرات 29 گرم10٪

فیبر 1 گرم

شکر 15 گرم17٪

پروتئین 2 گرم

ویتامین A 473IU

کلسیم 27mg

اهن 1 میلی گرم

* درصد ارزش روزانه براساس رژیم غذایی 2000 کالری است.

میله های جمع شده روی یکدیگر.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *