برنامه غذایی کاهش وزن وزن 7 روزه

ارسال شده 30 مه سال 2020 توسط جینا

یک برنامه غذایی 7 روزه و انعطاف پذیر برای کاهش وزن شامل صبحانه ، ناهار و شام و لیست خرید. تمام دستور العمل ها شامل کالری و امتیازات هوشمند WW به روز شده است.

یک برنامه غذایی 7 روزه و انعطاف پذیر برای کاهش وزن شامل صبحانه ، ناهار و شام و لیست خرید. کلیه دستور العمل ها شامل کالری و امتیازات هوشمند به روز WW است. تمام دستور العمل ها شامل کالری و امتیازات هوشمند WW به روز شده است. #mealplan

برنامه غذایی 7 روزه غذایی سالم

امیدوارم همه خوب پیش بروند و سالم بمانند! در حالی که ما هنوز در حال انجام مسافت های اجتماعی هستیم ، می دانم که بسیاری از مکان ها در حال تبدیل شدن به “حالت عادی” هستند. امیدوارم این بدان معنی باشد که خرید برای همه ما کمی راحت تر خواهد بود و بنابراین من در حال بازگشت به یک برنامه هفت روزه هستم. اگر بخاطر داشته باشید ، تعویض جایگزینی در صورت لزوم یا در صورت لزوم ممکن است وجود داشته باشد ، و اسباب کشی شیروانی همیشه خوب است که هر از گاهی بررسی و بررسی کنید.

چرا همه باید برنامه غذایی را تهیه کنند؟

برنامه ریزی غذا راهی عالی برای سازماندهی وعده های غذایی شما برای هفته پیش رو است. شما همچنین در سوپر مارکت در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کنید! و البته برنامه ریزی پیش رو به شما کمک می کند تا به اهداف خود پایبند باشید!

درباره برنامه غذایی

اگر در برنامه های غذایی من تازه کار هستید ، من این برنامه های رایگان و 7 روزه غذایی سالم و منعطف را به اشتراک گذاشته ام (می توانید برنامه های غذایی قبلی من را در اینجا مشاهده کنید) که به عنوان یک راهنما در نظر گرفته شده اند ، با اتاق زیادی برای wiggle. اضافه کردن غذای بیشتر ، قهوه ، نوشیدنی ها ، میوه ها ، میان وعده ها ، دسر ، شراب ، و غیره یا دستور العمل های مبادله برای وعده های غذایی مورد نظر خود ، می توانید دستور العمل های مورد نظر را در این فهرست جستجو کنید. شما باید در حدود 1500 کالری * در روز هدف داشته باشید.

همچنین لیست دقیقی از مواد غذایی سازمان یافته وجود دارد که خرید مواد غذایی را بسیار آسان تر و بسیار استرس زا می کند. در وقت و وقت خود صرفه جویی می کنید. کمتر غذا بخورید ، غذای کمتری هدر دهید و همه چیز مورد نیازتان را برای کمک به حفظ مسیر خود در اختیار خواهید داشت.

در آخر ، اگر در فیسبوک هستید به انجمن Facebook Facebook Skinnytaste من در جایی که همه عکس های دستور العمل هایی را که ایجاد می کنند ، به اشتراک می گذارید ، می توانید به اینجا بپیوندید. من عاشق تمام ایده هایی هستم که همه به اشتراک می گذارند! اگر می خواهید در لیست ایمیل قرار بگیرید ، می توانید در اینجا مشترک شوید تا هرگز برنامه غذایی را از دست ندهید!

همچنین ، اگر شما برنامه ریز غذا Skinnytaste را ندارید ، اکنون زمان بسیار خوبی برای سازماندهی مجدد برای سال 2020 خواهد بود! سال گذشته خطای چاپ وجود داشت ، اما اکنون کامل است! میتونی اینو اینجا سفارش بدهی!

غذای پیشنهادی  Gnocchi Eggless در کره قهوه ای و مریم گلی

https://www.youtube.com/watch؟v=X6RZHTD9AM4

جزئیات:

صبحانه و ناهار دوشنبه تا جمعه به گونه ای طراحی شده اند که در حالیکه شام ​​و همه وعده های غذایی روزهای شنبه و یکشنبه برای خدمت به خانواده 4 نفره طراحی شده است. در حالی که ما واقعاً معتقدیم که هیچ اندازه برای همه برنامه های غذایی متناسب نیست ، ما تمام تلاش خود را کردیم تا به چیزی برسیم که برای طیف گسترده ای از افراد جذاب باشد. همه چیز از نظر وزنه برداری دوستانه است ، من WW Blue SP به روز شده را برای راحتی شما در نظر گرفتم ، احساس راحتی کنید که هر دستور العمل مورد نظر خود را عوض کنید یا فقط از این الهام استفاده کنید!

لیست فروشگاه های مواد غذایی جامع است و شامل همه چیزهایی است که برای تهیه همه وعده های غذایی در این برنامه لازم است. حتی توصیه های مارک محصولاتی را که اغلب دوست دارم و از آنها استفاده می کنم شامل نشده ام. کابینت های خود را متقابلاً بررسی کنید زیرا بسیاری از چاشنی هایی که اغلب از آنها استفاده می کنید ، ممکن است بسیاری از آنها را داشته باشید.

و آخر ، اما مطمئناً کم اهمیت ، این برنامه غذایی انعطاف پذیر و واقع بینانه است. وجود دارد فراوانی اتاق wiggle برای کوکتل ، میان وعده های سالم ، دسر و شام در بیرون. و در صورت لزوم ، می توانید مواردی را به دور خود حرکت دهید تا با برنامه خود کارایی داشته باشید. لطفاً به من اطلاع دهید اگر از این برنامه ها استفاده می کنید ، این به من کمک می کند تصمیم بگیرم که آیا باید به اشتراک گذاری آنها ادامه دهم یا نه!

دوشنبه (6/1)
B: 2 تخم مرغ آب پز (0B 4G 0P) و 1 فنجان توت فرنگی کامل (0B 0G 0P)
L: سالاد مرغ رانچ (3B 5G 3P) در ½ آووکادو (3B 3G 3P) و یک پرتقال (0B 0G 0P)
D: بهترین برگر قارچ Portobello کبابی (6B 6G 6P) با سیب زمینی سرخ شده سیر پارمسان (دستور العمل x 4) (6B 6G
2P)

تعداد کل: WW امتیازات 18B 24G 14P ، کالری 1000 *

TUESDAY (6/2)
B: اسموتی PB + J (9B 9G 9P)
L: سالاد مرغ رانچ (3B 5G 3P) در ½ آووکادو (3B 3G 3P) و یک پرتقال (0B 0G 0P)
D: اجاق گاز آهسته Kalua گوشت خوک (6B 6G 6P) با ¾ فنجان برنج قهوه ای (5B 5G 0P) و دانه کلم سریع (2B 2G 2P)

تعداد کل: WW امتیازات 28G 30G 23P ، کالری 990 *

چهارشنبه (6/3)
B: 2 تخم مرغ آب پز (0B 4G 0P) و یک هلو (0B 0G 0P)
L: سالاد مرغ رانچ (3B 5G 3P) روی 1 قطعه نان غلات سبوس دار (3B 3G 3P) و یک سیب (0B 0G 0P)
D: LEFTOVER اجاق گاز آهسته Kalua گوشت خوک (6B 6G 6P) بیش از 2 فنجان خرد شده Romaine (0B 0G 0P) ، ½ فنجان آلبالو نصف شده
گوجه فرنگی (0B 0G 0P) و 1 اونس آووکادو (1B 1G 1P)

غذای پیشنهادی  مرغ خردل کباب شده عسل | منتقد دستور العمل

مجموع ها: WW امتیازات 13B 19G 13P ، کالری 815 *

سه شنبه (4/4)
B: اسموتی PB + J (9B 9G 9P)
L: ساندویچ ذوب شده تن تن (4B 5G 4P) با هلو (0B 0G 0P)
D: یک گلدان اسپاگتی و سس گوشتی (8B 8G 4P) با یک سالاد سبز ** (1B 1G 1P)
تعداد کل: WW امتیازات 22B 23G 18P ، کالری 938 *

FRIDAY (6/5)
B: 1 فنجان ماست یونانی بدون چربی (0B 2G 0P) ، 1 قاشق چایخوری عسل (1B 1G 1P) ، 1 قاشق غذاخوری کلوچه خرد شده (2B 2G
2P) و ½ هلو (0B 0G 0P)
L: ساندویچ ذوب شده تن تن (4B 5G 4P) با یک سیب (0B 0G 0P)
D: ماهی کباب شده با آووکادو Bruschetta (3B 7G 3P) با کدو کامل کبابی (1B 1G 1P)

تعداد کل: WW امتیازات 11B 18G 11P ، کالری 931 *

SATURDAY (6/6)
B: دستور العمل آسان بیگل (دستور x) # (3B 4G 3P) با 2 قاشق غذاخوری پنیر خامه ای سبک (3B 3G 3P) و 1 فنجان مخلوط
انواع توت ها (0B 0G 0P)
L: Tomatillo Huevos Rancheros آسان (4B 6G 4P)
D: سفارش در!

مجموع ها: WW امتیازات 10B 13G 10P ، کالری 481 *

یکشنبه (6/7)
B: ساندویچ صبحانه باقالی تخم بیکن و آووکادو باگل (6B 10G 6P)
L: سبزیجات خرد شده کودک با تمشک ، پکن و شامپاین Vinaigrette (دستور العمل)) (4B 5G 4P)
D: بسته های فویل مرغ BBQ (8B 10G 8P) با سالاد سیب زمینی رنگین کمان (5B 5G 2P)
مجموع ها: امتیازات WW 23B 30G 20P ، کالری 944 *

* این فقط یک راهنما است ، زنان باید روزانه حدود 1500 کالری مصرف کنند. در اینجا یک ماشین حساب مفید برای برآورد نیازهای کالری شما وجود دارد. من فضای کافی برای شما فراهم کرده ام که غذای بیشتری مانند قهوه ، نوشیدنی ، میوه ، میان وعده ، دسر ، شراب و غیره اضافه کنید.
** سالاد سبز شامل 6 فنجان سبزیجات مخلوط ، 2 عدد پیازچه ، هر یک فنجان: گوجه فرنگی ، خیار و، فنجان وینای گرت سبک است.
# برای صبحانه یکشنبه از شیرینی باقیمانده استفاده کنید.

یک برنامه غذایی 7 روزه و انعطاف پذیر برای کاهش وزن شامل صبحانه ، ناهار و شام و لیست خرید. تمام دستور العمل ها شامل کالری و امتیازات هوشمند WW به روز شده است.

یک برنامه غذایی 7 روزه و انعطاف پذیر برای کاهش وزن شامل صبحانه ، ناهار و شام و لیست خرید. تمام دستور العمل ها شامل کالری و امتیازات هوشمند WW به روز شده است.

* Google Doc

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *