برنامه غذایی 7 روزه غذایی سالم (15 تا 21 ژوئن)

ارسال شده 13 ژوئن سال 2020 توسط جینا

یک برنامه غذایی 7 روزه و انعطاف پذیر برای کاهش وزن شامل صبحانه ، ناهار و شام و لیست خرید. تمام دستور العمل ها شامل کالری و امتیازات هوشمند WW به روز شده است.

یک برنامه غذایی 7 روزه و انعطاف پذیر برای کاهش وزن شامل صبحانه ، ناهار و شام و لیست خرید. کلیه دستور العمل ها شامل کالری و امتیازات هوشمند WW به روز شده است.

برنامه غذایی 7 روزه غذایی سالم

من می خواهم برای همه پدران خارج از کشور روز پدر شاد آرزو کنم! این که آیا شما یک پدر بیولوژیک ، پدر و مادر پدری ، پدر متولد یا هر نوع پدر دیگری هستید ، امیدوارم که بدانید چقدر مهم هستید و امیدوارم که برای جشن روز خود وقت بگذارید! به بعضی از وعده های غذایی عالی “تأیید شده پدر” نیاز دارید دستورالعمل های روز پدرم یا برخی موارد دلخواه دیگر مانند توپ های شیرینی پر شده را بخورید (یکی از موارد مورد علاقه تامی برای صبحانه) ، دم کباب خرچنگ با کره سیر گیاه (yum!) یا استیک کبابز با Chimichurri. آیا پدر شما غذای Skinnytaste مورد علاقه خود را دارد؟ به اشتراک بگذارید و به من اطلاع دهید که کدام ها!

چرا همه باید برنامه غذایی را تهیه کنند؟

برنامه ریزی غذا راهی عالی برای سازماندهی وعده های غذایی شما برای هفته پیش رو است. شما همچنین در سوپر مارکت در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کنید! و البته برنامه ریزی پیش رو به شما کمک می کند تا به اهداف خود پایبند باشید!

درباره برنامه غذایی

اگر در برنامه های غذایی من تازه کار هستید ، من این برنامه های رایگان و 7 روزه غذایی سالم و منعطف را به اشتراک گذاشته ام (می توانید برنامه های غذایی قبلی من را در اینجا مشاهده کنید) که به عنوان یک راهنما در نظر گرفته شده اند ، با اتاق زیادی برای wiggle. اضافه کردن غذای بیشتر ، قهوه ، نوشیدنی ها ، میوه ها ، میان وعده ها ، دسر ، شراب ، و غیره یا دستور العمل های مبادله برای وعده های غذایی مورد نظر خود ، می توانید دستور العمل های مورد نظر را در این فهرست جستجو کنید. شما باید در حدود 1500 کالری * در روز هدف داشته باشید.

همچنین لیست دقیقی از مواد غذایی سازمان یافته وجود دارد که خرید مواد غذایی را بسیار آسان تر و بسیار استرس زا می کند. در وقت و وقت خود صرفه جویی می کنید. کمتر غذا بخورید ، غذای کمتری هدر دهید و همه چیز مورد نیازتان را برای کمک به حفظ مسیر خود در اختیار خواهید داشت.

در آخر ، اگر در فیسبوک هستید به انجمن Facebook Facebook Skinnytaste من در جایی که همه عکس های دستور العمل هایی را که ایجاد می کنند به اشتراک می گذارید ، می توانید به اینجا بپیوندید. من عاشق تمام ایده هایی هستم که همه به اشتراک می گذارند! اگر می خواهید در لیست ایمیل قرار بگیرید ، می توانید در اینجا مشترک شوید تا هرگز برنامه غذایی را از دست ندهید!

غذای پیشنهادی  ماهی قزل آلا سرخ کننده سیر قند قهوه ای

همچنین ، اگر شما برنامه ریز غذا Skinnytaste را ندارید ، اکنون زمان بسیار خوبی برای سازماندهی مجدد برای سال 2020 خواهد بود! سال گذشته خطای چاپ وجود داشت ، اما اکنون کامل است! میتونی اینو اینجا سفارش بدهی!

https://www.youtube.com/watch؟v=X6RZHTD9AM4

جزئیات:

صبحانه و ناهار دوشنبه تا جمعه به گونه ای طراحی شده اند که در حالیکه شام ​​و همه وعده های غذایی روزهای شنبه و یکشنبه برای خدمت به خانواده 4 نفره طراحی شده است. در حالی که ما واقعاً معتقدیم که هیچ اندازه برای همه برنامه های غذایی متناسب نیست ، ما تمام تلاش خود را کردیم تا به چیزی برسیم که برای طیف گسترده ای از افراد جذاب باشد. همه چیز از نظر وزنه برداری دوستانه است ، من WW Blue SP به روز شده را برای راحتی شما در نظر گرفتم ، احساس راحتی کنید که هر دستور العمل مورد نظر خود را عوض کنید یا فقط از این الهام استفاده کنید!

لیست فروشگاه های مواد غذایی جامع است و شامل همه چیزهایی است که برای تهیه همه وعده های غذایی در این برنامه لازم است. حتی توصیه های مارک محصولاتی را که اغلب دوست دارم و از آنها استفاده می کنم شامل نشده ام. کابینت های خود را متقابلاً بررسی کنید زیرا بسیاری از چاشنی هایی که اغلب از آنها استفاده می کنید ، ممکن است بسیاری از آنها را داشته باشید.

و آخر ، اما مطمئناً کم اهمیت ، این برنامه غذایی انعطاف پذیر و واقع بینانه است. وجود دارد فراوانی اتاق wiggle برای کوکتل ، میان وعده های سالم ، دسر و شام در بیرون. و در صورت لزوم ، می توانید مواردی را به دور خود حرکت دهید تا با برنامه خود کارایی داشته باشید. لطفاً به من اطلاع دهید اگر از این برنامه ها استفاده می کنید ، این به من کمک می کند تصمیم بگیرم که آیا باید به اشتراک گذاری آنها ادامه دهم یا نه!

MONDAY (6/15)
B: مافین تراشه شکلات ماست * (7B 8G 7P) و موز (0B 0G 0P)
L: ساندویچ بسته بندی کاهو کلوپ مرغ (5B 7G 5P) و هلو (0B 0G 0P)
د: مارگاریتا پیتزا (6B 7G 6P) با 2 فنجان آرگولا (0B 0G 0P) با 1 قاشق غذاخوری وینگرته بالزامیک سبک (1B 1G 1P)

مجموع ها: WW امتیازات 19B 23G 19P ، کالری 893 **

TUESDAY (6/16)
B: مافین تراشه شکلات ماست (7B 8G 7P) و موز (0B 0G 0P)
L: سالاد نخود آووکادو (3B 8G 3P)
D: بسته بندی کاهو استیک تاکو (4B 4G 4P) با گل کلم مکزیکی “برنج” (1B 1G 1P)
تعداد کل: WW امتیازات 15B 21G 15P ، کالری 849 **

چهارشنبه (6/17)
B: مافین تراشه شکلات ماست (7B 8G 7P) و موز (0B 0G 0P)
L: سالاد نخود آووکادو (3B 8G 3P)
D: ماکارونی با سوسیس مرغ ایتالیایی ، اسکارول و لوبیا (9B 10G 4P)
مجموع ها: WW امتیازات 19B 26G 14P ، کالری 857 **

غذای پیشنهادی  کدو حلوایی بو داده با افرا و اسپند

سه شنبه (6/18)
B: اسموتی PB + J (9B 9G 9P)
L: ماکارونی LEFTOVER با سوسیس مرغ ایتالیایی ، اسکارول و لوبیا (9B 10G 4P)
د: نجت مرغ مرغ پخته سالم (3B 4G 3P) با اورزو با کدو سبز و گوجه فرنگی (6B 6G 6P)
مجموع ها: WW امتیازات 27B 29G 22P ، کالری 876 **

FRIDAY (6/19)
B: اسموتی PB + J (9B 9G 9P)
L: ماکارونی LEFTOVER با سوسیس مرغ ایتالیایی ، اسکارول و لوبیا (9B 10G 4P)
D: 2 کیک ذرت و خرچنگ پخته شده (5B 8G 4P) با خرد کن کلم سریع (2B 2G 2P)
تعداد کل: WW امتیاز 25B 29G 19P ، کالری 826 **

SATURDAY (6/20)
B: بسته بندی صبحانه املت تورتلا (دستور x) (4B 8G 4P)
L: سالاد خرد شده میگو و هندوانه کباب شده (6B 7G 6P)
D: سفارش در!

تعداد کل: WW امتیاز 10B 15G 10P ، کالری 608 **

یکشنبه (6/21)
B: توت فرنگی توت فرنگی کره بادام زمینی کاسه اسموتی (دستور العمل x 2) (7B 7G 7P)
L: ساندویچ ذوب ماه تن باز (دستور X) (4B 5G 4P) و هندوانه 1 فنجان (0B 0G 0P)
D: برهنه برهنه یونانی برهنه ترکیه (5B 5G 5P) با 1 ذرت روی تخته (0B 3G 0P)
مجموع ها: WW امتیازات 16B 20G 16P ، کالری 994 **

* در صورت دلخواه یکشنبه شب درست کنید و هر باقی مانده ی شما / خانواده تان را نخورید یخ بزنید.
** این فقط یک راهنما است ، زنان باید روزانه حدود 1500 کالری مصرف کنند. در اینجا یک ماشین حساب مفید برای برآورد نیازهای کالری شما وجود دارد. من فضای کافی برای شما فراهم کرده ام که غذای بیشتری مثل قهوه ، نوشیدنی ، میوه ، میان وعده ، دسر ، شراب و غیره اضافه کنید.

یک برنامه غذایی 7 روزه و انعطاف پذیر برای کاهش وزن شامل صبحانه ، ناهار و شام و لیست خرید. تمام دستور العمل ها شامل کالری و امتیازات هوشمند WW به روز شده است.

* Google Doc

Tags:

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *