برنامه غذای سالم 7 روزه (12 تا 18 آوریل)

ارسال شده 9 آوریل 2021 توسط جینا

یک برنامه رایگان 7 روزه انعطاف پذیر برای کاهش وزن شامل صبحانه ، ناهار و شام و یک لیست خرید. همه دستورالعمل ها شامل کالری و WW Smart Points به روز شده هستند.

یک برنامه رایگان 7 روزه انعطاف پذیر برای کاهش وزن شامل صبحانه ، ناهار و شام و یک لیست خرید. همه دستورالعمل ها شامل کالری و WW Smart Points به روز شده هستند.

برنامه غذای سالم 7 روزه

چرا همه باید غذا بخورند؟

برنامه ریزی وعده های غذایی راهی عالی برای سازماندهی وعده های غذایی خود برای هفته آینده است. در سوپرمارکت هم در وقت و هزینه خود صرفه جویی می کنید! و البته برنامه ریزی پیش رو به شما کمک می کند تا به اهداف خود پایبند باشید!

درباره برنامه غذا

اگر در برنامه های غذایی من تازه وارد هستید ، من این برنامه های غذایی سالم و انعطاف پذیر 7 روزه را (که می توانید برنامه های غذایی قبلی من را در اینجا ببینید) که به عنوان راهنما در نظر گرفته اید ، در اختیار شما قرار می دهد ، غذای بیشتری ، قهوه ، نوشیدنی ، میوه ، تنقلات ، دسر ، شراب و غیره اضافه کنید یا دستورالعمل هایی را برای وعده هایی که ترجیح می دهید عوض کنید ، می توانید دستورالعمل ها را براساس دوره در فهرست جستجو کنید. هدف شما باید حدود 1500 کالری * در روز باشد.

همچنین یک لیست مواد غذایی دقیق و سازمان یافته وجود دارد که خرید مواد غذایی را بسیار راحت تر و استرس زا خواهد کرد. در هزینه و وقت خود صرفه جویی کنید. کمتر شام می خورید ، غذای کمتری هدر می دهید و همه چیزهایی را که برای کمک به شما در مسیر پیشرفت نیاز دارید در دسترس خواهید داشت.

سرانجام ، اگر در فیس بوک هستید ، به انجمن فیس بوک Skinnytaste من که در آن همه عکس های دستور العمل های خود را به اشتراک می گذارند بپیوندید ، می توانید به اینجا بپیوندید من عاشق همه ایده هایی هستم که همه به اشتراک می گذارند! اگر می خواهید وارد لیست ایمیل شوید ، می توانید در اینجا مشترک شوید تا هرگز یک برنامه غذایی را از دست ندهید!

همچنین ، اگر برنامه Skinnytaste Meal Planner ندارید ، اکنون زمان مناسبی است که یکی را برای سال 2020 تنظیم کنید! سال گذشته خطای چاپی وجود داشت ، اما اکنون کامل است! میتونی اینو اینجا سفارش بدهی!

https://www.youtube.com/watch؟v=X6RZHTD9AM4

جزئیات:

صبحانه و ناهار دوشنبه تا جمعه ، برای یک نفر سرو می شود در حالی که شام ​​ها و همه وعده های غذایی شنبه و یکشنبه برای پذیرایی از یک خانواده 4 نفره طراحی شده اند. برخی از دستور العمل ها برای دو شب یا ناهار روز بعد غذای مانده به اندازه کافی درست می کنند. در حالی که ما واقعاً معتقدیم که هیچ یک از برنامه های غذایی متناسب با یک وعده غذایی وجود ندارد ، ما تمام تلاش خود را کردیم تا مطلبی ارائه دهیم که مورد توجه طیف وسیعی از افراد باشد. همه چیز برای تماشاگران وزن مناسب است ، من برای راحتی شما WW Blue SP را به روز کردم ، در صورت تمایل هرگونه دستور العمل مورد نظر خود را عوض کنید یا فقط از این برای الهام گرفتن استفاده کنید!

غذای پیشنهادی  نان تست ریکوتا را با گوجه فرنگی بوداده میل کنید

لیست مواد غذایی جامع است و شامل تمام مواردی است که برای تهیه تمام وعده های غذایی در برنامه نیاز دارید. من حتی توصیه هایی با نام تجاری را برای محصولاتی که دوست دارم و اغلب استفاده می کنم آورده ام. کابینت های خود را بررسی کنید زیرا بسیاری از چاشنی هایی که متوجه می شوید من اغلب استفاده می کنم ، بنابراین ممکن است تعداد زیادی از آنها را داشته باشید.

و آخر اینکه ، اما مطمئناً از اهمیت کمتری برخوردار است ، این برنامه غذایی انعطاف پذیر و واقع بینانه است. وجود دارد فراوانی از اتاق تکان دادن برای کوکتل ، میان وعده های سالم ، دسر و شام بیرون. و در صورت لزوم ، می توانید برخی موارد را جابجا کنید تا مطابق برنامه شما باشد. اگر از این برنامه ها استفاده می کنید ، به من اطلاع دهید ، این به من کمک می کند تصمیم بگیرم که آیا باید به اشتراک گذاری آنها ادامه دهم یا نه!

دوشنبه (4/12)
کاسه پنیر کلبه Savory (3B 3G 3P)
L: سالاد نخود یونان (6B 6G 6P)
D: Portobello Burger with Mozzarella & Pesto Mayonnaise (9B 9G 9P) with Slaw Cabbage Slaw (2B 2G 2P)

تعداد کل: WW Points 20B 20G 20P ، کالری 830 *

TUESDAY (4/13)
B: نان تست آووکادو با Sunny Side Egg (4B 6G 4P) و 1 فنجان توت فرنگی (0B 0G 0P)
L: سالاد نخود یونان (6B 6G 6P)
D: Tacos ماهی سیاه شده با اسلب انبه کلم (4B 5G 4P) با لوبیای سرخ شده گلدان فوری (0B 3G 0P)

تعداد کل: WW Points 14B 20G 14P ، کالری 895 *

چهارشنبه (14/4)
کاسه پنیر کلبه Savory (3B 3G 3P)
L: سالاد نخود یونان (6B 6G 6P)
D: سینه های مرغ پر از اسفناج با گوجه فرنگی و فتا (6B 8G 6P) با برنج خانگی پلو (6B 6G 2P)

تعداد کل: WW Points 21B 23G 17P ، کالری 1007 *

پنج شنبه (15/4)
B: نان تست آووکادو با Sunny Side Egg (4B 6G 4P) و 1 فنجان توت فرنگی (0B 0G 0P)
L: سالاد نخود یونان (6B 6G 6P)
D: فلفل دلمه ای پر شده بوقلمون (5B 5G 3P) با یک سالاد سبز ** (1B 1G 1P)
تعداد کل: WW Points 16B 18G 14P ، کالری 882 *

غذای پیشنهادی  لوبیای سیاه به سبک کوبایی سریع و Delicioso

جمعه (16/4)
B: Protein PB & J Smoothie Bowl (5B 5G 5P)
L: LEFTOVER فلفل دلمه ای شکم پر (5B 5G 3P) با یک سالاد سبز (1B 1G 1P)
D: میگو سیر عسل (2B 3G 2P) با برنج سرخ شده Edamame آسیایی (4B 5G 1P)
تعداد کل: WW Points 17B 19G 12P ، کالری 965 *

شنبه (4/17)
B: وافل ماست (4B 4G 4P) با ½ فنجان توت مخلوط (0B 0G 0P) و 1 قاشق غذاخوری شربت افرا (3B 3G 3P)
L: سالاد پرتقال ناف با آووکادو (7B 7G 7P)
D: سفارش دهید!

تعداد کل: WW Points 14B 14G 14P ، کالری 568 *

یکشنبه (18/4)
B: بسته بندی صبحانه Omelet Tortilla (دستور x 4) (4B 8G 4P)
L: ذوب تن ماهی گوجه فرنگی (دستور x 2) (4B 5G 3P) و 8 هویج کودک (0B 0G 0P)
D: گوشت بوقلمون (3B 5G 3P) با سیب زمینی له شده سیر (5B 5G 1P) و مارچوبه بو داده (0B 0G 0P)

تعداد کل: WW Points 16B 23G 11P ، کالری 1064 *

* این فقط یک راهنما است ، زنان باید حدود 1500 کالری در روز داشته باشند. در اینجا یک ماشین حساب مفید برای تخمین وجود دارد
کالری مورد نیاز شما من فضای زیادی را برای شما تکان داده ام تا مواد غذایی بیشتری مانند قهوه ، نوشیدنی ، میوه ،
تنقلات ، دسر ، شراب و غیره
** سالاد سبز شامل 7 ½ فنجان سبزیجات مخلوط ، 3 عدد پیازچه ، هر کدام ¾ فنجان است: گوجه فرنگی ، خیار ، هویج ، نخود و ½ فنجان شراب سبک. 1 وعده برای ناهار جمعه ذخیره کنید.

* سندنگار Google

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *