برنامه منوی هفتگی {شماره 10

برنامه منوی هفتگی شماره 10 اینجا است! پر از دستور العمل های شام سبک و خوشمزه که پر از عطر و طعم و خوشمزه به همراه صبحانه روز شنبه است. یک دسر برای طرح شیرین به برنامه منو اضافه شده است!

این بهترین دستور العمل های من در این هفته هستند و شما نمی توانید بهتر شوید. با استفاده از میگو و کالباس سوسیس Cajun ، سالاد توت فرنگی آووکادو با پانسمان توت فرنگی و حتی تهیه بریل لندن آسان ، شما یک هفته وعده های شگفت انگیز خواهید داشت!

برنامه هفتگی فهرست برنامه هفت شماره از تمام دستور العمل های ساخته شده در این هفته.

برنامه منوی هفتگی {شماره ده}

این طرح منو همه شما را برای چاپ لیست مواد غذایی ، خرید و تهیه هر وعده غذایی هر روز آماده کرده است. این بسیار ساده است! نمی توانید با این دستور العمل های محبوب محبوب من اشتباه کنید. آنها به دلایل خوبی در رده شماره یک قرار گرفته اند! راحت ، خوش ذوق و پر از عطر و طعم چیزی است که شما در این هفته از آن لذت خواهید برد.

شام باید به عنوان یک خانواده در کنار هم باشیم و این همان چیزی است که من امیدوارم به شما در ارائه خدمات کمک کند. وعده های غذایی سریع و آسان بدون هیچ زحمتی در انتخاب دستور العمل ها و پس از آن مجبور به تهیه لیست مواد غذایی خود هستید. این برنامه منوی هفتگی و لیست مواد غذایی را برای یک هفته آسان و با استرس کمتر قابل چاپ کنید. این طرح مفید منو در اینجا برای شماست!

غذای پیشنهادی  دستور تهیه گوجه کبابی {چگونه کبابی گوجه فرنگی}

عکس مرغ و کوفته ها با دوشنبه سبقت نوشته شده.

مرغ و کوفته

مرغ و کوفته همه چیزهایی است که اکنون می توانم درباره آن فکر کنم که هوا خنک است و امروز یکی از مورد علاقه های خود را با شما در میان می گذارم. این وعده غذایی یک گلدان یک گلدان پر از مرغ و سبزیجات خامه ای است و مطمئناً به یکی از موارد دلخواه شما تبدیل می شود!

عکس Calzone با سه شنبه در بالای عکس نوشته شده است.

باورنکردنی Calzone خانگی

این Calzone خانگی محبوب مورد علاقه ایتالیایی است! خمیر پیتزا را با پنیر ، گوشت و سبزیجات پر می کنیم و تا طلایی پخته می شود. هیچ کس قادر نخواهد بود در برابر این کلاسیک مقاومت کند!

آب نبات میگو و سوسیس کژون با برنامه منوی هفتگی چهارشنبه در بالای صفحه.

ماهی سبزیجات میگو و سوسیس

میگو و سبزیجات سوسیس Cajun بهترین وعده غذایی 20 دقیقه ای است که با طعم عالی عجیب cajun همراه با میگو ، سوسیس و سبزیجات تابستانی تهیه شده است. این باعث می شود یک غذای کم کربوهیدرات بسیار عالی باشد و همچنین برای تهیه وعده های غذایی بسیار عالی است!

غذای پیشنهادی  ساندویچ مرغ هوای سرخ کن با سریراچا مایو

سالاد اسفناج آووکادو توت فرنگی با پانسمان خامه ای خشخاش با پنج شنبه نوشته شده سبزی.

سالاد اسفناج توت فرنگی آووکادو با پانسمان خشخاش

توت فرنگی های تازه ، آووکادو های خرد شده ، بادام خرد شده و با پنیر فتا پاشیده شده و همه آنها را با یک سالاد اسفناج مخلوط کرده و سپس پانسمان خشخاش را خرد کرده و برای لمس نهایی با هم مخلوط می کنیم. این سالاد اسفناج آووکادو توت فرنگی یکی است که همه در حال رغبت هستند!

عکس توکیو های اسفناج سوسیس و تخم مرغ با شنبه که در بالا نوشته شده است.

کالباس ، اسفناج و تخم مرغ صبحانه تاکیتوس

طعم دار پخته شده ای که از بیرون ترد است و با مواد اولیه صبحانه طعم دار داخل آن قرار دارد.

عکس بریل لندن با یکشنبه نوشته شده در بالا.

آسان لندن برول

London Broil یک قطعه کاملا ظریف از گوشت است که بعد از آنکه در یک مخلوط مایع با ادویه جات ترشی جات و ادویه جات ترشی جات شد و سپس در فر قرار داده شد. یک شام انحطاط آسان!
کیک رول دارچین دارچین با حروف دسر از بالا.

کیک رول دارچین دارچین

کیک رول دارچین نوعی دارچین است که به یک کیک خوشمزه گوچی تبدیل شده است! با دارچین قند قهوه ای قصابی چرخانده شده و در بالای لعاب قرار گرفته است … این بهترین کیک تا کنون است!

غذای پیشنهادی  دستور تهیه اسموتی ساده مخلوط بری

لیست خرید قابل چاپ:

من حتی با تهیه یک لیست خرید رایگان که چاپ آن آسان باشد ، این کار را تا حد امکان آسان کردم و روزهای خرید مواد غذایی شما را بسیار آسان تر می کند.

  • شام دوشنبه: مرغ و کوفته
  • شام سه شنبه: Calzone خانگی باور نکردنی
  • شام چهارشنبه: سبزیجات میگو و سوسیس
  • شام پنجشنبه: سالاد اسفناج توت فرنگی آووکادو با پانسمان خامه ای خامه ای
  • صبحانه شنبه: کالباس ، تخم مرغ اسفناج Taquitos صبحانه
  • شام یکشنبه: Easy London Broil
  • دسر: کیک رول دارچین دارچین

این هفته برنامه منوی هفتگی بر روی دستور العمل های محبوب من متمرکز است. با چند برنامه غذایی مورد علاقه من که خانواده ما دوست دارند در خانه خرید کنید. این وعده های غذایی سرشار از عطر و طعم هستند و در تمام سنین عاشق آن هستند! ببینید با این لیست غذای مورد علاقه شیرینی و غذاهای خوشمزه و ساده ، در هفته آینده از چه دستوراتی لذت خواهید برد.

برای فهرست قابل چاپ در اینجا کلیک کنید

فهرست مواد غذایی هفتگی فهرست برنامه های غذایی که می توانید چاپ کنید.

برای فهرست قابل چاپ در اینجا کلیک کنید

ارسال به روز شده در 8 مه 2020

در اصل ارسال شده در 22 آگوست 2015

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *