برنامه منوی هفتگی {شماره 9

ما در هفته نهم برنامه منوی هفتگی خود هستیم! ما امیدواریم که شما هر هفته از دستور العمل هایی که به طور خاص طراحی شده اند برای کمک به شما در برنامه ریزی دستور العمل های خود لذت ببرید.

از این برنامه منوی هفتگی که شامل تمام دستور العمل های مورد علاقه خانواده ها است استفاده کنید! به راحتی با شام های روزانه من ، صبحانه و یک غذای شیرین ، این ترکیب بسیار دلپذیر است.

طرح هفتگی منوی هفتگی کلاژ عکس

برنامه منوی هفتگی {شماره نه}

وعده های غذایی شام آسان با یک شب مانده به شام ​​یا خارج از شام. به علاوه یک شام شیرین و یک صبحانه خوشمزه و خوش طعم. من خیلی هیجان زده ام که این برنامه منوی هفتگی را با شما به اشتراک بگذارم. این با تمام دستور العمل های محبوب من پر شده است و طعم دهنده ها در هر دستور العمل شگفت انگیز هستند. هر شب برای صرف وعده های غذایی که کمتر از یک ساعت زمان لازم را دارند آماده است. اینها آمار بسیار خوبی برای خانواده ها است!

از سهولت در دانستن آنچه که هر شب می سازید ، به علاوه یک لیست مواد غذایی قابل چاپ آسان که دارای فهرست مواد غذایی برنامه منوی هفتگی است ، لذت ببرید. همه چیز برای یک وعده غذایی خانوادگی سازگار است و امیدوارم حتی برای روز بعد نیز مبالغی باقی مانده باشد. هر آنچه شما در یک پست لازم دارید ، برای شما آسان شده است!

غذای پیشنهادی  رول تخم مرغ صبحانه (سرخ کن یا جهت اجاق گاز)

20 دقیقه گوشت گاو سیر و کلم بروکلی lo Mein ظرف

20 دقیقه گوشت گاو سیر و کلم بروکلی Lo Mein

20 دقیقه گوشت گاو سیر و کلم بروکلی Lo Mein گوشت گوساله را با کلم بروکلی ، هویج و رشته فرنگی در دهان شما ذوب کرده است. سس چنین طعم فوق العاده ای را به این وعده غذایی فوق العاده آسان اضافه می کند!

سالاد مرغ آووکادو در یک ساندویچ با برنامه هفتگی منو سه شنبه به بالای صفحه.

سالاد مرغ آووکادو

سالاد مرغ آووکادو تهیه آن آسان است و شما هرگز نمی خواهید دوباره سالاد مرغ خود را بدون آووکادو درست کنید! ایده آل روی ساندویچ ، کروسان یا با تراشه های تورتیلا سرو می شود!

بهترین سوپ پنیر بروکلی با برنامه هفتگی منو با چهارشنبه روی آن.

بهترین دستور العمل سوپ پنیر بروکلی

بهترین سوپ پنیر کلم بروکلی یک سوپ غلیظ ، غنی و خامه ای است که دارای تکه هایی از تکه های کلم بروکلی ، هویج خرد شده و یک نکته از جوز مغز گردو است که همگی در پنیر تیز ذوب شده پخته می شوند! سوپ راحتی مناسب برای ماههای سردتر!

عکس نکات آهسته بخور گاو با برنامه منوی هفتگی پنجشنبه در بالای صفحه.

دستور العمل نکات آویز گوشت گاو آهسته

نکات آرام گوشت گاو آهسته ، برش های گوشت گاو منفی هستند ، که با قارچ خرد شده و مخلوط پیاز مخلوط می شوند و به آرامی پخته می شوند! وعده غذایی آسان هفتگی!

غذای پیشنهادی  گزش استیک منقل و آبدار سرخ کن

عکس پنکیک کرکی کامل مادربزرگ با برنامه منوی هفتگی شنبه نامه های بالای صفحه.

پنکیک های کرکی کامل مادربزرگ

پنکیک های کرکی صبح از خواب بیدار می شوند و حتی بهتر می شوند. شربت گرم را روی پنکیک های پرپشت و ضخیم بپوشانید که با هر نیش در دهان شما ذوب می شود!

مرغ کباب شده سیر مناسب با عکس سبزیجات با برنامه منوی هفتگی یکشنبه در بالای صفحه.

مرغ کباب شده سیر مناسب با سبزیجات

مرغ سرخ شده سیر با سبزیجات یک مرغ کامل است که با یک کره گیاهی مالیده می شود و سپس با مخلوطی از چاشنی ها پر می شود. کباب شده در یک ماهی بزرگ همراه با سبزیجات تازه و طعم دار!

عکس قهوه ای لاک پشت با دسر برنامه هفتگی منو در بالای صفحه.

لاک پشت های لاک پشت

لاک پشت های لاک پشت مرطوب ، دیوانه وار با جیب های کارامل ، آغشته به پنبه و تراشه های شکلات ، در سرمازدگی شکلات BEST خنک شده و در صدر کارامل قرار می گیرند. آسا بهشت

لیست خرید قابل چاپ:

من حتی با تهیه یک لیست خرید رایگان که چاپ آن آسان باشد ، این کار را تا حد امکان آسان کردم و روزهای خرید مواد غذایی شما را بسیار آسان تر می کند. این هفته از دستورالعمل های برنامه فهرست منو و لیست خرید مواد غذایی به سادگی لذت ببرید.

  • شام دوشنبه: 20 دقیقه گوشت گاو سیر و کلم بروکلی لو مین
  • شام سه شنبه: سالاد مرغ آووکادو
  • شام چهارشنبه: دستور العمل سوپ پنیر بروکلی
  • شام پنجشنبه: دستور تهیه نان آهسته آهسته اجاق گاز
  • صبحانه شنبه: پنکیک کرکی کامل
  • شام یکشنبه: مرغ کامل سیر با سبزیجات
  • دسر: لاک پشت های لاک پشت
غذای پیشنهادی  فویل بسته ای ادویه ای مالش ماهی با هندوانه سالسا

این برنامه منوی هفتگی فقط آغاز بزرگی است. بگذارید به شما کمک کند تا یک هفته وعده های غذایی به علاوه یک غذای شیرین را برای تعریف هفته برنامه ریزی کنید. با این برنامه منوی هفتگی برای کمک به برنامه ریزی و ارائه بهترین وعده های غذایی خارج از خانه ، دیگر نگران برنامه های شام در طول هفته نباشید.

هر طرح منو دارای یک لیست مواد غذایی است که چاپ آن آسان و برای خرید با آن در هنگام خرید بقالی راحت است. به سادگی عبور و یا علامت گذاری به عنوان هر آیتم مواد غذایی به عنوان شما بروید!

برای فهرست قابل چاپ در اینجا کلیک کنید

برای فهرست قابل چاپ در اینجا کلیک کنید

ارسال به روز شده در اول ماه مه 2020

در اصل ارسال شده در 25 اوت 2015

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *