برگرهای هوای سرخ کن ترکیه | منتقد دستور العمل

Air Fryer Turkey Burgers بهترین پاسخ برای زمانی است که می خواهید یک همبرگر آبدار و خوش طعم داشته باشید که کمی سالم تر باشد. با درز خارج و نرم و مرطوب در داخل ، این برگر ایده آل است!

سرخ کردن هوا سریع ، خوشمزه و معمولاً یک روش سالم تر برای طبخ است ، روشی است که فقط باید امتحان کنید. با استفاده از بهترین دستور العمل های سرخ کن هوا من سعی کنید مانند این بهترین پنیر کبابی در سرخ کن هوا ، بهترین سینه مرغ سرخ کن هوا یا این استیک کاملا سرخ کن با کره گیاهان سیر را بخورید.

همبرگر بوقلمون سرخ کن هوا آبدار و خوش طعم.

بهترین سرخ کن های برگر ترکیه

همبرگرهای سرخ کن جهان من را لرزاند! روشی که سرخ کن هوا از هوا در گردش برای ایجاد پوسته ای بهشتی در حالی که داخل آن را آبدار و مرطوب می گذارد ، الهی است. هر بار که من این برگرهای بوقلمون درست می کنم ، یک فضای داخلی زیبا و آبدار وجود دارد. بنابراین اغلب مرغ ها به طور کلی زود خشک می شوند قبل از اینکه داخل کار فرصتی برای انجام کار داشته باشد. سرخ کن هوا آن را تغییر می دهد. هوای اجباری قهوه ای و ترد می شود ، دقیقاً مانند اجاق گاز ، اما سریعتر. اجازه می دهیم داخل آن بپزد و آبدار بماند. این همه با حداقل روغن یا چربی اضافه شده به دست می آید.

این همبرگرهای بوقلمون برای وعده غذایی اصلی بسیار مناسب هستند. اینها را با گوجه فرنگی ، کاهو ، ترشی ، همه غذاهای مورد علاقه خود قرار دهید و روی نان مورد علاقه خود قرار دهید و لذت ببرید! آنها را با مقداری سرخ کرده فرایر خانگی یا سرخ کرده سیب زمینی شیرین و سرخ کن سرو کنید. مقداری جوانه هوای سرخ کن بروسل اضافه کنید و یک وعده غذای سرخ کن کامل خواهید داشت! بعلاوه استفاده از سرخ کن هوا به این معنی است که مجبور نیستید وقتی بیرون کباب است کباب پز را گرم کنید و یا از خانه بیرون می کشید که آنها را روی اجاق گاز می پزد. همه اینها در سرخ کن هوا موجود است! قطعاً این موارد مورد علاقه جدید قرار خواهند گرفت.

غذای پیشنهادی  آناناس کباب دارچین قهوه ای کارامل شده

ترکیبات همبرگر بوقلمون

فقط با 4 ماده اولیه ، این همبرگرها خیلی راحت تر نمی شوند. با خیال راحت ادویه های بیشتری را به برگرهای بوقلمون خود اضافه کنید تا طعم آن را به دلخواه تغییر دهید. در فروشگاه مواد غذایی محلی خود به دنبال بوقلمون آسیاب شده در کنار گوشت گاو گوشت چرخ کرده باشید.

 • زمین ترکیه: از مرغ زمینی نیز می توان استفاده کرد.
 • سیر: ریز خرد شده تا به خوبی با همبرگر مخلوط شود.
 • نمک و فلفل: به دلخواه
 • سس ووسترشر: عطر و طعم باورنکردنی امامی را به برگرها اضافه می کند

ساخت برگرهای بوقلمون در سرخ کن هوا

استفاده از بوقلمون تازه آسیاب شده در برگرهای شما شکل آنها را نسبت به بوقلمون های آسیاب شده یخ زده آسان می کند. سرخ کردن هوا آنها را به آن پوسته پوسته در خارج و آبدار لطیف به داخل آنها می دهد. خوشحالم

 1. مخلوط کردن: در یک کاسه متوسط ​​بوقلمون ، سیر ، نمک ، فلفل و سس ورسترشر را ترکیب کنید.
 2. شکل: به چهار زیر شیرینی شکل دهید تا ضخامت آنها 1/2 اینچ باشد زیرا کوچک می شوند.
 3. سرخ کردن: دو پت به سبد اضافه کنید و در دمای 360 درجه به مدت 7 دقیقه بپزید. پات را برگردانده و برای پختن حدود 5 دقیقه یا تا زمان پخت ادامه دهید. دمای داخلی باید 165 درجه فارنهایت باشد.

بوقلمون چرخ شده با فلفل و سیر.

نکاتی برای برگرهای فری سرخ شگفت انگیز ترکیه

موارد زیادی وجود ندارد که در مورد برگرهای بوقلمون اشتباه شود ، اما باید چند نکته را به خاطر بسپارید تا مطمئن شوید برگرهای باورنکردنی دارید.

 • بررسی مهربانی: به یاد داشته باشید زمان من رهنمودهای مطلق نیست. کتابچه راهنمای کاربر برای سرخ کن هوا را برای بهترین زمان پخت بررسی کنید و در صورت لزوم تنظیم کنید. همیشه مهربانی را بر اساس دما قضاوت کنید نه بر اساس زمان. همبرگرهای من ممکن است ضخیم تر یا نازک تر یا کوچکتر یا بزرگتر از شما باشند. همیشه قبل از پاک کردن ، دمای همبرگرهای خود را بررسی کنید. همبرگرهای ترکیه وقتی به 165 درجه فارنهایت برسند ، انجام می شوند.
 • مهم: بعضی اوقات بوقلمون زمینی شما نوعی چسبناک است و به سختی شکل می گیرد و شکل می گیرد. اگر این اتفاق افتاد از کاغذ روغنی برای کمک به تشکیل آنها استفاده کنید. همچنین می توانید گوشت را کمی در یخچال یا فریز کنید تا سفت شود.
 • Divot: برای جلوگیری از کوچک شدن بیش از حد برگرها ، انگشت شست خود را به وسط فشار دهید و یک تقسیم بندی ایجاد کنید.
 • بوقلمون: هر نوع بوقلمون زمینی برای این برگرها کار خواهد کرد. 97/3 تا 85/15.
غذای پیشنهادی  Copycat Texas Roadhouse Rolls و کره عسل دارچین

تغییرات کامل Burger Turkey

نکته خوب دیگر در مورد برگرهای بوقلمون این است که سفارشی سازی آنها آسان است. و درست مثل هر برگر شما می توانید یک دسته از آنها را درست کنید و برای یک شام سریع در یک شب شلوغ منجمد کنید.

 • اضافه کردن Ins همبرگر بوقلمون برای افزودن مخفیانه سبزیجات ایده آل است. قارچ ، فلفل ، پیاز ، یا کدو سبز خرد شده ریز خرد شده ، همه بو بوقلمون را می دهند و رطوبت می دهند.
 • ادویه ها: من عاشق عطر و طعمی هستم که مواد ساده سیر و سس Worcestershire به این همبرگرها اضافه می کنند. اما امکانات دیگر فصول دیگر بی پایان است. چاشنی های BBQ ، ادویه های تاکو ، چاشنی های دامداری ، ادویه های یونانی و حتی ادویه های ایتالیایی همه شگفت انگیز خواهند بود.
 • توپینگ ها: باز هم امکانات برای برپایی این همبرگرهای بوقلمون بی پایان است. گوجه فرنگی ، کاهو ، بیکن ، سس BBQ ، آووکادو ، جوانه و هر چیز دیگری جذابیت امروز شما را قلقلک می دهد!
 • پنیر: پنیر را فراموش نکنید! سوئیس ، چدار ، جک فلفل ، فتا ، پنیر آبی و جک مونتری همه مورد علاقه هستند.

برگرهای Ahead Turkey درست کنید

از این برگرهای بوقلمون سرخ کن هوا یک دسته دو یا حتی سه گانه تهیه کنید تا یخ زده و سپس در صورت لزوم آنها را بیرون بیاورید تا بپزد.

 • بوقلمون را به شکل برگر درست کنید و روی یک ورقه کلوچه که با کاغذ موم یا کاغذ روغنی پوشانده شده قرار دهید.
 • با بسته بندی پلاستیکی به آرامی بپوشانید و به مدت 1-2 ساعت منجمد کنید یا سفت شود اما به صورت جامد منجمد نشده باشد.
 • با استفاده از کاغذ پوست برای جدا کردن ظروف ، همبرگرها را روی هم چیده و درون کیسه زیپ لاک ایمنی فریزر قرار دهید. تا 3 ماه یخ بزنید.
 • وقتی آماده استفاده هستید ، می توانید همبرگرها را در یخچال و فریزر هوا از یخ زده بپزید و 3-5 دقیقه دیگر به زمان پخت اضافه کنید. یا یک شب در یخچال ذوب شوید.
غذای پیشنهادی  Croquettes Salmon with Salon سس

برگرهای بوقلمون سرخ کن کاملا آبدار.

دستور العمل های بیشتر دوستدار برگر را امتحان کنید

همبرگر! آنها آبدار ، پر از عطر و طعم ، غذای راحتی کامل و قابل تنظیم هستند. آنها شگفت انگیزند. من عاشق همبرگر هستم. به همه اشکال به راستی که نمی توانید با همبرگر اشتباه کنید! کاملاً متناسب ، کاملاً مطبوع و مطابق میل قلب شما ، تهیه و خوردن آنها کاملاً سرگرم کننده است. امشب این تغییرات برگر را امتحان کنید!

همبرگر هوای سرخ کن ترکیه

زمان آماده سازی 5 دقایق

زمان پخت 15 دقایق

کل زمان 20 دقایق

نویسنده رودخانه های آلیسا

خدمات 4 پاتی


Burger Air Fryer Turkey Burger بهترین پاسخ برای زمانی است که می خواهید یک همبرگر آبدار و خوش طعم داشته باشید که کمی سالم تر باشد. با درز خارج و نرم و لطیف در داخل ، این برگر ایده آل است! • 1
  پوند
  بوقلمون زمینی
 • 3
  میخک ها
  سیر
  خرد شده
 • نمک و فلفل
 • 1
  قاشق سوپخوری
  سس Worchestershireخدمت: 4

کالری134کیلو کالری (7٪)کربوهیدرات ها2g (1٪)پروتئین27g (54٪)چربی2g (3٪)چربی های اشباع شده1g (5٪)کلسترول62میلی گرم (21٪)سدیم100میلی گرم (4٪)پتاسیم378میلی گرم (11٪)قند1g (1٪)ویتامین A28IU (1٪)ویتامین سی1میلی گرم (1٪)کلسیم12میلی گرم (1٪)اهن1میلی گرم (6٪)

تمام اطلاعات غذایی بر اساس محاسبات شخص ثالث است و فقط یک برآورد است. هر دستور العمل و ارزش غذایی بسته به مارک های مورد استفاده شما ، روش های اندازه گیری و اندازه سهم در هر خانوار متفاوت خواهد بود.

Tags:

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *