سالاد ماهی تن با سبزیجات مانند کرفس و کلم بروکلی که در برگهای ماندگار سرو می شود ، یک ناهار سریع و آسان و کم کربوهیدرات را ایجاد می کند.

سالاد ماهی تن که با سبزیجات در برگهای پایانی سرو می شود ، یک ناهار سریع و آسان ، کم کربوهیدرات را ایجاد می کند.
بسته بندی سالاد ماهی تن

من سالاد تن را با پیاز قرمز خرد شده و یک چاشنی سرکه شراب قرمز دوست دارم. افزودن کلم بروکلی و کرفس باعث می شود که حتی ترش و عطر و طعم نیز اضافه شود. برگهای ماندگار ، فنجان های کاهو مناسب برای لذت بردن از سالاد تن است. بیشتر دستور العمل های سالاد ماهی تن که ممکن است از آنها لذت ببرید عبارتند از: ماهی تن ، ماهی سالاد نخودچی و کنسرو ماهی تن کنسرو.

سالاد ماهی تن که با سبزیجات در برگهای پایانی سرو می شود ، یک ناهار سریع و آسان ، کم کربوهیدرات را ایجاد می کند.

شما می توانید این سالاد تن را هرچقدر که می خواهید سرو کنید! هر برگ کاهو ترد کار می کند. اگر شما Endive ، Radicchio یا کاهو کره ندارید نیز عالی خواهد بود. و اگر می خواهید آن را روی نان سرو کنید ، به دنبال یک نان غلات کامل مانند نان قاتل دیو یا حتی برخی از نان های خمیر ترش مزه دار شوید.

غذای پیشنهادی  برنامه غذایی 7 روزه غذایی سالم (22-28 ژوئن)

این سالاد برای تهیه هفته نیز بسیار مناسب است. دستورالعمل دو برابر را نگه دارید تا در دست بگیرید تا بتوانید چنگ بزنید و بروید.

طرز تهیه وعده غذایی: سالاد تن را در ظروف آماده وعده غذایی منتقل کنید. تا 3 روز را پوشانده و یخچال نگه دارید. کاهو را جداگانه بسته بندی کنید.

غذای پیشنهادی  یک دستور تهیه کیک قهوه دارچین آسان

سالاد ماهی تن با کلم بروکلیسالاد ماهی تن که با سبزیجات در برگهای پایانی سرو می شود ، یک ناهار سریع و آسان ، کم کربوهیدرات را ایجاد می کند. سالاد ماهی تن که با سبزیجات در برگهای پایانی سرو می شود ، یک ناهار سریع و آسان ، کم کربوهیدرات را ایجاد می کند. سالاد ماهی تن که با سبزیجات در برگهای پایانی سرو می شود ، یک ناهار سریع و آسان ، کم کربوهیدرات را ایجاد می کند.

دستور العمل های بیشتری برای کنسرو ماهی تن را دوست خواهید داشت

بسته بندی سالاد ماهی تن

زمان آماده سازی: 5 دقیقه

زمان پخت: دقیقه

زمان کل: 10 دقیقه

سالاد ماهی تن که با سبزیجات در برگهای پایانی سرو می شود ، یک ناهار سریع و آسان و کم کربوهیدرات را تهیه می کند.

  • 1 5 اونس می تواند ماهی تن را در آب روشن کند، تخلیه
  • 1/4 فنجان کرفس خرد شده
  • 1/4 فنجان پیاز قرمز خرد شده
  • 1/4 فنجان گل کلم بروکلی
  • 2 قاشق غذاخوری سس مایونز سبک هلمن، منظم برای Keto
  • 1 قاشق غذاخوری سرکه شراب قرمز
  • 1 سر پایان، برگهای جدا شده

خدمت: 1/ 2 فنجان سالاد به همراه Endive، کالری: 160کیلوکالری، کربوهیدرات: 4.5گرم، پروتئین: 22گرم، چربی: 6گرم، چربی های اشباع شده: 1گرم، کلسترول: 30میلی گرم، سدیم: 415میلی گرم، فیبر: 1گرم، قند: 1گرم

نقاط هوشمند آبی: 1

نقاط هوشمند سبز: 2

نقاط هوشمند بنفش: 1

امتیاز +: 4

کلید واژه ها: دستور العمل های تن ماهی کم کربوهیدرات ، ماهی تن و کلم بروکلی ، ماهی تن Endive ، دستور العمل های اشتها آور ماهی ماهی ، سالاد ماهی تن ، سالاد ماهی تن