سالاد ماهی تن با سبزیجات مانند کرفس و کلم بروکلی که در برگهای ماندگار سرو می شود ، یک ناهار سریع و آسان و کم کربوهیدرات را ایجاد می کند.

سالاد ماهی تن که با سبزیجات در برگهای پایانی سرو می شود ، یک ناهار سریع و آسان ، کم کربوهیدرات را ایجاد می کند.
بسته بندی سالاد ماهی تن

من سالاد تن را با پیاز قرمز خرد شده و یک چاشنی سرکه شراب قرمز دوست دارم. افزودن کلم بروکلی و کرفس باعث می شود که حتی ترش و عطر و طعم نیز اضافه شود. برگهای ماندگار ، فنجان های کاهو مناسب برای لذت بردن از سالاد تن است. بیشتر دستور العمل های سالاد ماهی تن که ممکن است از آنها لذت ببرید عبارتند از: ماهی تن ، ماهی سالاد نخودچی و کنسرو ماهی تن کنسرو.

سالاد ماهی تن که با سبزیجات در برگهای پایانی سرو می شود ، یک ناهار سریع و آسان ، کم کربوهیدرات را ایجاد می کند.

شما می توانید این سالاد تن را هرچقدر که می خواهید سرو کنید! هر برگ کاهو ترد کار می کند. اگر شما Endive ، Radicchio یا کاهو کره ندارید نیز عالی خواهد بود. و اگر می خواهید آن را روی نان سرو کنید ، به دنبال یک نان غلات کامل مانند نان قاتل دیو یا حتی برخی از نان های خمیر ترش مزه دار شوید.

غذای پیشنهادی  حلوا مونگ دال ، دستور العمل های شیرینی دیوالی

این سالاد برای تهیه هفته نیز بسیار مناسب است. دستورالعمل دو برابر را نگه دارید تا در دست بگیرید تا بتوانید چنگ بزنید و بروید.

طرز تهیه وعده غذایی: سالاد تن را در ظروف آماده وعده غذایی منتقل کنید. تا 3 روز را پوشانده و یخچال نگه دارید. کاهو را جداگانه بسته بندی کنید.

غذای پیشنهادی  دستور العمل گنوکی گل کلم - لاغر

سالاد ماهی تن با کلم بروکلیسالاد ماهی تن که با سبزیجات در برگهای پایانی سرو می شود ، یک ناهار سریع و آسان ، کم کربوهیدرات را ایجاد می کند. سالاد ماهی تن که با سبزیجات در برگهای پایانی سرو می شود ، یک ناهار سریع و آسان ، کم کربوهیدرات را ایجاد می کند. سالاد ماهی تن که با سبزیجات در برگهای پایانی سرو می شود ، یک ناهار سریع و آسان ، کم کربوهیدرات را ایجاد می کند.

دستور العمل های بیشتری برای کنسرو ماهی تن را دوست خواهید داشت

بسته بندی سالاد ماهی تن

زمان آماده سازی: 5 دقیقه

زمان پخت: دقیقه

زمان کل: 10 دقیقه

سالاد ماهی تن که با سبزیجات در برگهای پایانی سرو می شود ، یک ناهار سریع و آسان و کم کربوهیدرات را تهیه می کند.

  • 1 5 اونس می تواند ماهی تن را در آب روشن کند، تخلیه
  • 1/4 فنجان کرفس خرد شده
  • 1/4 فنجان پیاز قرمز خرد شده
  • 1/4 فنجان گل کلم بروکلی
  • 2 قاشق غذاخوری سس مایونز سبک هلمن، منظم برای Keto
  • 1 قاشق غذاخوری سرکه شراب قرمز
  • 1 سر پایان، برگهای جدا شده

خدمت: 1/ 2 فنجان سالاد به همراه Endive، کالری: 160کیلوکالری، کربوهیدرات: 4.5گرم، پروتئین: 22گرم، چربی: 6گرم، چربی های اشباع شده: 1گرم، کلسترول: 30میلی گرم، سدیم: 415میلی گرم، فیبر: 1گرم، قند: 1گرم

نقاط هوشمند آبی: 1

نقاط هوشمند سبز: 2

نقاط هوشمند بنفش: 1

امتیاز +: 4

کلید واژه ها: دستور العمل های تن ماهی کم کربوهیدرات ، ماهی تن و کلم بروکلی ، ماهی تن Endive ، دستور العمل های اشتها آور ماهی ماهی ، سالاد ماهی تن ، سالاد ماهی تن