بسته های فویل جوش میگو | منتقد دستور العمل

این وب سایت ممکن است حاوی پیوندهای وابسته و تبلیغات باشد تا بتوانیم دستورالعمل های غذایی را به شما ارائه دهیم. سیاست حفظ حریم خصوصی من را بخوانید.

بسته های فویل میگو ، میگوهای آبدار و لطیف و سبزیجات ریخته شده در ادویه جات کاجون را برای شما به ارمغان می آورد! این همه ضرب و شتم و عطر و طعم شگفت انگیز و پز کاجون را بدون ظروف آشفته بسته بندی می کنند!

بسته های فویل بسیار سریع آماده می شوند و زمان صرف غذا را بسیار آسان می کنند! وقت صرف غذا را با سرگرمی های من ، مرغ سیر عسل ، و بسته های فویل فاجیتا ساده کنید.

میگو ، سوسیس و ذرت پخته شده در یک بسته فویل حلبی.

بسته های فویل میگو آسان

جوش میگو غذایی است که مخلوطی از غذاهای دریایی ، سوسیس و سبزیجات را به نمایش می گذارد و در نهایت میگوها می چسبند و کاملاً پخته می شوند. مناطق مختلف در جنوب این غذا را کمی متفاوت می کند ، اما من قصد دارم نسخه شما را به صورت یک بسته فویل میگو ساخته شده به شما نشان دهم! من دوست دارم جوش میگوهایم را در کره ، روغن زیتون و چاشنی Old Bay بپوشانم تا به راحتی آماده شود اما عطر و طعم زیادی دارد. همچنین اگر می خواهید ادویه را زیاد کنید ، نکاتی درباره ساخت چاشنی Cajun خودتان دارم! آنها را در ستون نکات زیر پیدا کنید.

با این دستور العمل بسته های فویلی میگو فوری و سریع ، به شام ​​بعدی خود کمی طعم جنوبی بدهید! می توانید آنها را روی کوره ، فر یا حتی روی آتش بسازید. همچنین می توانید این موارد را از قبل برای آماده سازی غذا آماده کنید. بسته های فویل میگو بسیار متنوع و خوشمزه هستند و عطر و طعم رستوران های غذاهای دریایی نیواورلئان را با سهولت و تمیز کردن یک بسته فویل ترکیب می کنند.

آنچه شما برای تهیه بسته های فویلی میگو کبابی نیاز دارید

تنها آنچه شما نیاز دارید غذاهای دریایی تازه و چند ادویه از شربت خانه شماست تا این بسته های فویل میگو آب بریزد تا کنار هم قرار بگیرند! برای هر اندازه گیری مواد تشکیل دهنده ، به کارت دستورالعمل زیر مراجعه کنید.

 • ذرت داخل ظرف: چهار تکه کنید.
 • سیب زمینی قرمز کودک: می توانید اینها را کامل بگذارید یا آنها را تکه تکه کنید.
 • میگو جامبو: پوست کنده و خرد شده
 • سوسیس دودی: به قطعات کوچک بریده شده است.
 • کره: ذوب شده. دوست دارم از کره نمکی برای عطر و طعم استفاده کنم.
 • روغن زیتون: رطوبت را اضافه می کند ، به همه چیز کمک می کند تا کاملا پخته شود ، و عطر و طعم را به هم متصل می کند
 • ادویه خلیج قدیمی: من دوست دارم از Old Bay برای چاشنی غذاهای دریایی و سبزیجاتم استفاده کنم ، اما شما همچنین می توانید خودتان درست کنید. به زیر مراجعه کنید.
 • نمک و فلفل: چشیدن.
 • جعفری: خرد شده ، برای تزیین
غذای پیشنهادی  آسانترین نودل کنجد سیر

چگونه بهترین بسته های فویل میگو را تهیه کنیم

صادقانه ساخت این بسته های فویل میگو بنابراین آسان است ، شما می خواهید آن را دوست دارم. کل خانواده می توانند در جمع آوری بسته های خود شرکت کنند!

 1. ذرت و سیب زمینی را بجوشانید: یک قابلمه بزرگ آب را بگذارید تا جوش بیاید. ذرت و سیب زمینی قرمز کودک را به آن اضافه کرده و به مدت 10 دقیقه بجوشانید. آبکش کنید و به یک کاسه بزرگ اضافه کنید.
 2. غذاهای دریایی و گوشت را در سس بریزید: میگو ، سوسیس ، کره ذوب شده ، روغن و چاشنی قدیمی خلیج را اضافه کنید. آنرا بریزید تا همه چیز روکش شود و نمک و فلفل را اضافه کنید تا مزه دار شود.
 3. بسته های فویل را جمع کنید: برای مونتاژ ، چهار قطعه فویل را پاره کرده و صاف بگذارید. به طور مساوی در وسط فویل توزیع کنید و هر طرف را به صورت بسته بندی کنید.
 4. گریل: گریل را با دمای 400 درجه گرم کنید. بسته ها را به گریل اضافه کنید و به مدت 10-12 دقیقه در وسط ورق بزنید تا میگو در همه جا بپزد.
روند پخت بسته های فویل میگو.

نکات و ترفندهای نهایی فویل میگو

در اینجا چند نکته برای بالا بردن سطح این غذای خوشمزه آورده شده است! برای شام بهترین بسته های فویل میگو را تهیه کنید که همه از آن لذت ببرند.

 • چاشنی خود را بسازید: به جای استفاده از چاشنی Old Bay ، می توانید مخلوطی از سیر و پودر پیاز ، آویشن ، پونه کوهی ، نمک و فلفل را به عنوان پایه تهیه کنید. سپس برای ادویه ، پاپریکا یا پودر چیلی را اضافه کنید. همچنین می توانید بسته های فویلی را با سس تند مورد علاقه خود برای لگد زدن بیشتر به پایان برسانید.
 • افزودن غذاهای دریایی بیشتر: شما می توانید برش هایی از ماهی ، خرچنگ ، ​​خرچنگ دریایی ، صدف و صدف دلخواه مورد علاقه خود را برای بسته بندی غذاهای دریایی کاملاً منجمد و فصلی ، به بسته های جوش میگو اضافه کنید.
 • افزودن به سایر سبزیجات: سبزیجات دیگری که دوست دارم به بسته هایم اضافه کنم مارچوبه ، فلفل دلمه ای ، سیب زمینی ، قارچ و بامیه است.
 • میگو خشک پت: میگو و سایر غذاهای دریایی بسته های خود را قبل از افزودن چاشنی یا سس خشک کنید. این کمک می کند تا طعم ها بهتر به آن بچسبند.
 • سوسیس: من در این دستورالعمل از سوسیس دودی استفاده می کنم ، اما شما همچنین می توانید از سوسیس کاجون به عنوان جایگزین خوشمزه ادویه بیشتر استفاده کنید!
غذای پیشنهادی  ورق پان ترکیه Meatloaf و کلم بروکلی

نمای بسته بسته بندی فویل فوم میگو با تزیین لیمو.

چه چیزی را می توان با بسته های فویل میگو سرو کرد

با سرو بسته های فویل میگوی خود به همراه نان ذرت و توله سگهای آماده ، این وعده غذایی کامل جنوبی را تهیه کنید. من تقابل بین شیرینی ، نان و غذاهای دریایی تند کاجون را دوست دارم. بسته های فویل میگو نیز دارای طعم شگفت انگیزی هستند که در کنار طرفهای دلچسب مانند سیب زمینی سرو می شوند – هم بو داده و هم له شده. شما همچنین می توانید آنها را به همراه سالاد ماکارونی برای عطر و طعم خامه ای سبک سرو کنید و یا آن را ساده نگه دارید و فقط با سبزیجات کبابی سرو کنید تا یک پیچ و تاب سالم داشته باشد!

بسته های فویل جوش میگو با تزیین لیمو.

نحوه نگهداری بسته های فویل جوش میگو

نگهداری این بسته های فویلی میگو به همان راحتی پختن است!

 • در یخچال: بسته های خود را در یک ظرف ضد هوای نگه دارید. میگوی پخته شده تا 4 روز دوام می آورد.
 • در فریزر: برای تهیه یک وعده غذایی آسان ، بسته های نپخته را در کیسه های زیپلاک به مدت 3-6 ماه در فریزر نگهداری کنید.
 • گرم شدن مجدد: جوش میگو پخته شده را در دمای 275 درجه فارنهایت به مدت 10-15 دقیقه دوباره گرم کنید.
غذای پیشنهادی  سالاد سیب کلم بروکلی خامه ای | منتقد دستور العمل

خوردن یک لقمه ذرت در یک بسته فویلی جوش میگو.


 • یک قابلمه بزرگ آب را بگذارید تا جوش بیاید. ذرت و سیب زمینی قرمز کودک را به آن اضافه کرده و به مدت 10 دقیقه بجوشانید. آبکش کنید و به یک کاسه بزرگ اضافه کنید.
 • میگو ، سوسیس ، کره ذوب شده ، روغن و چاشنی قدیمی خلیج را اضافه کنید. آنرا بریزید تا همه چیز روکش شود و نمک و فلفل را اضافه کنید تا مزه دار شود.

 • چهار قطعه فویل را جمع کنید و صاف بگذارید. به طور مساوی در وسط فویل توزیع کنید و هر طرف را در بسته ها تا کنید.

 • گریل را با دمای 400 درجه گرم کنید. بسته ها را به گریل اضافه کنید و به مدت 10-12 دقیقه در وسط ورق بزنید تا میگو در همه جا بپزد.


برای پخت و پز در فر با حرارت 400 درجه به مدت 10-12 دقیقه یا تا زمانی که میگو در کل بپزد ، آن را بپزید.


خدمت: 4

کالری446کیلو کالری (22٪)کربوهیدرات ها32g (11٪)پروتئین39g (78٪)چربی19g (29٪)چربی های اشباع شده8g (40٪)چربی اشباع نشده2gچربی اشباع شده6gچربی ترانس1gکلسترول459میلی گرم (153٪)سدیم1454میلی گرم (61٪)پتاسیم851میلی گرم (24٪)فیبر4g (16٪)قند6g (7٪)ویتامین A541IU (11٪)ویتامین سی22میلی گرم (27٪)کلسیم283میلی گرم (28٪)اهن6میلی گرم (33٪)

تمام اطلاعات غذایی بر اساس محاسبات شخص ثالث است و فقط یک برآورد است. هر دستور العمل و ارزش غذایی بسته به مارک های مورد استفاده شما ، روش های اندازه گیری و اندازه سهم در هر خانوار متفاوت خواهد بود.

دوره شام ، دوره اصلی

غذا آمریکایی

کلمه کلیدی بسته های فویل جوش میگو ، بسته های فویل میگو

Tags:

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *