بسته های فویل Hobo Dinner | منتقد دستور العمل

این شام های پر از شیرینی خوشمزه برای پختن مخلوطی از هویج ، سیب زمینی و گوشت شما همه در یک بسته فویل مناسب است. ساخت آن جالب است و یک گزینه شام ​​آسان برای تابستان!

بسته های فویل تابستان امسال باید امتحان کنید! مواد لازم را خاموش کنید و این بسته های فویل مرغ کباب عسل کباب شده ، بسته های فویل سالمون سیر کره یا بسته های فویل بسته بندی شده با سیر کره را ایجاد کنید.

بسته های فویل شام Hobo با سبزیجات و سبزیجات همبرگر در بالای آن با یک تکه پنیر باز شد.

بهترین بسته های فویل Hobo Dinner

شام های Hobo ضربه بزرگی در خانه ما است! کلا بچه دوستانه و دوست داشتنی همه. آنها بسیار ساده هستند که خیلی سریع و بدون دردسر جمع شوند و جمع شوند. درست کردن و ایجاد یک بسته فویل مخصوص خود فقط یک نکته برجسته از شام است. در مورد آنچه به بسته خود اضافه می کنید کنترل کنید و بهترین شام را برای شب ایجاد کنید. هر بسته hobo به صورت جداگانه ساخته شده است و می تواند متناسب با شخص متغیر باشد یا همه آنها یکسان باشد. بچه ها این را دوست دارند و والدین نیز همین کار را می کنند!

با ساده کردن شام و ایجاد یک بسته دلپذیر که همه دوست دارند ، زندگی را با این بسته شام ​​آسان کنید. سبزیجات آنقدر طبخ و نرم می شوند در حالی که همبرگر آبدار است و پنیر کاملا از بالای ذوب می شود. این ترکیب مناسب همه با هم است! یک شب سرگرم کننده از ایجاد بسته خود و تماشای آن را درست روی کوره بخورید. این یکی از شام های خانوادگی مورد علاقه ما در فصل تابستان است و بچه ها هر بار در مورد آن غرق می شوند!

بسته فویل چیست؟

تعداد زیادی بسته های فویل وجود دارد اما مادرم وقتی جوان بود ما را به فویل بسته ها معرفی کرد. قطعاً یک غذای خوشمزه ، سریع و آسان است که برای کمپینگ ، کباب کردن و حتی پخت و پز در فر مناسب است. بسته فویل یک مربع فویل آلومینیومی با سبزیجات تازه و یک گوشت درون آن است که در فویل پیچیده شده است. همه اینها را با هم روی آتش گرم ، کوره یا اجاق گاز می پزیم. طولی نمی کشد و غذای شما آماده است که همه با هم پخته شوند. بهترین چیز اینست که شما یک بشقاب نیز درست از فویل درست کرده اید!

مواد اولیه شام ​​Hobo آسان:

این مواد اولیه اساسی هستند و برای دسترسی آسان در هنگام آماده شدن برای تهیه شام ​​فویل شما ، می توانند به راحتی در انبار ذخیره شوند. این طعم دهنده ها همه با هم ایجاد می شوند و یکی از بهترین شام های دلپذیری تا کنون را ایجاد می کنند. سبزیجات لطیف و طعم دهنده ای بیرون می آیند و مایه همبرگر کاملاً آبدار و از طریق آن پخته می شود. این بسته کامل فویل است!

 • گوشت چرخ كرده: گوشت گاو بدون چربی برای طعم و سلامتی بهترین است. آن را به شکل همبرگر تشکیل می دهیم و درست در بالای سبزیجات قرار می دهیم.
 • پودر سیر، پودر پیاز، نمک و فلفل: این ترکیب چاشنی ، لمس کاملی را به حالت همبرگر می بخشد و عطر و طعم زیادی می بخشد.
 • سیب زمینی های کوچولو: سیب زمینی ها را در ربع خرد کنید. سعی کنید آنها را به طور مساوی برش دهید تا به با هم کمک کنید.
 • هویج بزرگ: هویج ها را پوست گرفته و سپس آنها را به خلال های نازک خرد کنید تا سریع به آنها بپزید.
 • پیاز: برش ها را برش داده و با مخلوط سبزیجات اضافه کنید. اگر بچه های شما طرفدار پیاز نیستند ، می تواند اختیاری باشد.
 • روغن زیتون: سبزیجات را روی آن خرد کنید تا به پختن سبزیجات کمک کرده و از داخل آن نرم و نرم با داخل ترد تهیه کنید.
 • فصلی ایتالیایی: این ترکیبی از ریحان ، مرزنجوش ، پونه کوهی ، رزماری ، مریم گلی و آویشن است که با هم مخلوط شده اند.
غذای پیشنهادی  برگرهای ماهی قزل آلا | منتقد دستور العمل

ساخت یک بسته فویل:

با دنبال کردن این مراحل ساده بهترین بسته های فویل را ایجاد کنید. دوست دارم از یک قطعه بزرگ از فویل آلومینیوم با سنگین وزن استفاده کنم. حتی دو برابر کردن فویل آلومینیوم یک روش عالی برای اطمینان از عدم خرابی بسته فویل هنگام پخت و پز است. سفارشی بسته فویل خود را درست به روشی که دوست دارید بسازید!

 1. فویل را آماده کنید: چهار ورقه فویل آلومینیومی با سنگین برش بزنید.
 2. یک پتی بسازید: گوشت گاو ، پودر سیر ، پودر پیاز و نمک و فلفل را با هم ترکیب کنید. به چهار تکه شکل دهید و در مرکز فویل آلومینیوم قرار دهید.
 3. سبزیجات پرت کردن: در یک کاسه متوسط ​​اندازه سیب زمینی ، هویج ، روغن زیتون پیاز و چاشنی ایتالیایی را بریزید. به طور مساوی بین چهار بسته تقسیم کنید. فویل را روی آن جمع کنید و هر بسته را آب بندی کنید.
 4. بسته های فویل گریل: بسته ها را روی کوره یا بالاتر از زغال سنگ آتش قرار دهید. حدود 45-60 دقیقه یا تا زمانی که سیب زمینی ها لطافت پیدا کنند ، بپزید.

نکته اصلی Recipe Critic Pro:

چرخ زدن بسته ها را می توان انجام داد. این امر به جلوگیری از سوختن قسمت داخلی شام hobo کمک خواهد کرد. فقط بدانید که ممکن است هنگام باز کردن بسته شام ​​به نظر زیبا نرسد.

سبزیجات در یک کاسه شیشه ای با روغن زیتون و چاشنی ایتالیایی.

با قرار دادن یک بسته فویل با هم:

اینها شام های ساده ای هستند که خیلی سریع جمع می شوند. آنها فوق العاده هستند که از وقت یا شب در پیش می گیرند. کودکان و نوجوانان دوست دارند شام خود را بسازند و ایجاد کنند و به نظر می رسد همه آنها کاملاً پخته شده اند. بهتر است برای این بسته ها از فویل آلومینیومی با سنگین استفاده شود. این وضعیت بهتر نگه خواهد داشت و همچنین از هم پاشیده نمی شود. بسته به چقدر گرسنه ، بسته خود را بزرگ یا کوچک کنید. فقط می دانید که تغییرات پخت و پز بسته به اندازه مواد بسته بندی متفاوت خواهد بود.

 1. کاغذ آلومینیوم: دوست دارم فویل را دو برابر کنم اگر بسته بزرگتری باشد مخصوصاً برای شوهرم. سپس ورق بزرگی از فویل را می چسبانم. من دوست دارم فویل خود را با اسپری پخت و پز اسپری کنم تا سبزیجات به طرفین نچسبند. مواد شام hobo را در وسط فویل قرار دهید و لبه ها را محکم بپیچانید تا مواد از بین نروند بلکه یک شکل گنبدی را به فویل محل قرار گرفتن سبزیجات و گوشت ببخشید.
 2. سبزیجات: مستقیم در وسط فویل قرار داده و آنها را صاف بگذارید تا بطور یکنواخت بپزند.
 3. گوشت: خمیر همبرگر را درست در بالای سبزیجات قرار داده و در صورت تمایل برش پنیر اضافه کنید.
غذای پیشنهادی  مرغ بهتر از Takeout Cashew Chicken

چگونه می توانید یک شام hobo را بپزید؟

نکته جالب در مورد یک شام hobo این است که قابل تنظیم است. هر شام را می توان متفاوت و یا همه یکسان تهیه کرد. می توانید همه آنها را یکجا یا یک بار طبخ کنید. اینها بسیار ساده هستند و به سرعت و با زحمت جمع می شوند. از انتخاب پخت و پز روی کوره ، آتش هنگام کمپینگ یا حتی پختن آن در فر استفاده کنید. همه این گزینه ها برای تهیه بهترین شام hobo مناسب هستند!

بسته به میزان یا کم بودن بسته های شما ممکن است زمان پخت و پز شما متفاوت باشد.

 • Hobo Dinner in Oven: بسته های فویل به راحتی تهیه و پخته می شوند. فر را از قبل گرم کنید تا 375 درجه فارنهایت. بسته های فویل شام hobo را درست روی یک ورقه کوکی قرار دهید و به مدت 40 تا 45 دقیقه بپزید.
 • شام فویل در آتش / کمپینگ: این برای سفر سفری کاملاً مناسب است. از قبل مواد تشکیل دهنده hobo را آماده کنید یا آنها را هنگام کمپ آماده کنید. این یک شام آسان است که می توانید ضمن لذت بردن از فضای عالی در فضای باز لذت ببرید. بسته های فویل خود را بسازید و درست روی ذغال سنگ آنها را به آتش اضافه کنید. از شعله های آتش اجتناب کنید زیرا آنها از طریق بسته می سوزند. این کار بسته به اندازه بسته 30 تا 45 دقیقه طول خواهد کشید.
 • بسته های فویل در کوره: برای کسب بهترین نتیجه ، دستورالعمل های زیر را در کارت دستورالعمل دنبال کنید. این یکی از روش های مورد علاقه من برای پختن یک بسته فویل شام hobo است و شام را حتی در خارج از خانه حتی ساده تر می کند. ما حتی از بسته های فویل به عنوان صفحه خود استفاده می کنیم تا نظافت آن نیز ساده تر شود!

بسته فویل را با هویج ، سیب زمینی و یک تکه همبرگر تهیه کنید.

آشپزی گوشت همبرگر:

بهتر است از دماسنج گوشت استفاده کنید تا بدانید چه موقع پته همبرگر به 160 درجه فارنهایت می رسد. به سادگی دماسنج گوشت خود را از طریق بسته های فویل بچسبانید و یک سوراخ کوچک ایجاد کنید تا دمای گوشت بررسی شود. هنگامی که همبرگر به 160 درجه فارنهایت رسید ، می توانید بسته بندی فویل خود را از کوره ، از فر یا آتش جدا کنید.

بسته فویل با دست چرخید.

انواع شام Hobo:

خوش طعم ترین بسته را فقط به شکلی که دوست دارید با تغییرات ایجاد کنید که به شما کمک می کند حتی بیشتر از شام لذت ببرید. سبزیجات بیشتری بخواهید یا همبرگر را دو برابر کنید ، آن را گرفتید! این شام hobo آسان است که شام ​​مناسب برای تمام اعضای خانواده است.

 • اندازه بسته های فویل: ممکن است برخی از بسته ها بزرگتر از سایرین باشند و اشکالی ندارد. برای پخت و پز آنها کمی بیشتر طول می کشد اما همچنان به همان اندازه خوشمزه هستند. اگر بیش از یک تکه همبرگر اضافه می کنید ، حتما آنها را در کنار هم قرار دهید و در بالای صفحه جمع نشوید. همیشه گوشت را در بالای سبزیجات بهترین چیزهایی قرار دهید که حتی اگر سبزیجات زیادی هم نباشد ، می توانید.
 • سبزیجات: از سبزیجات تازه استفاده کنید و حتی به آن قارچ ، فلفل سبز و قرمز یا جوانه بروکسل اضافه کنید. اینها همه با هم خوب طبخ و مخلوط می شوند.
 • گوشت گاو: همه افراد عاشق گوشت گاو نیستند. بوقلمون خاکی را امتحان کنید یا حتی آن را برای مرغ جایگزین کنید. فقط اطمینان حاصل کنید که زمان و درجه حرارت پخت و پز هنوز برای یک شام سالم و سالم رعایت شده است.
 • اضافه کردن در: کرم سوپ قارچ همیشه یک افزودنی عالی یا یک تکه پنیر است تا از تکه های همبرگر بالاتر برود.
غذای پیشنهادی  کرم توت فرنگی و ماست

عکس نزدیک از بسته های فویل باز شده با سبزیجات و یک تکه همبرگر.

ساخت بسته های فویل و ذخیره سازی:

اینها بخاطر کمپینگ ، کباب کردن یا اضافه کردن به فر هستند. با برش و آماده کردن گوشت و سبزیجات ، آنها را زودتر از قبل مونتاژ کنید یا زودتر از قبل مونتاژ کنید و در زمان آماده سازی در یخچال نگهداری کنید. اینها ساخته شده اند تا ساده و بدون دردسر باشند!

شام hobo با همبرگر فویل در حال قطع شدن با یک چنگال در بالای سبزیجات.

بسته های فویل بیشتر برای امتحان کردن این تابستان:

بسته های فویل Hobo Dinner Foil

زمان آماده سازی 15 دقایق

زمان پخت 45 دقایق

زمان کل 1 ساعت

نویسنده رودهای آلیسا

خدمات 4 بسته ها

این شام های پر از شیرینی خوشمزه برای پختن مخلوطی از هویج ، سیب زمینی و گوشت شما همه در یک بسته فویل مناسب است. ساخت آن جالب است و یک گزینه شام ​​آسان برای تابستان!

 • 1 پوند گوشت گاو بدون چربی
 • 1/2 قاشق چایخوری پودر سیر
 • 1/2 قاشق چایخوری پودر پیاز
 • نمک و فلفل
 • 1 پوند سیب زمینی های کوچولو برش نصف
 • 3 هویج بزرگ به مکعب های یک اینچ خرد شده
 • 1/2 پیاز بریده شده
 • 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون
 • 1 قاشق سوپخوری چاشنی ایتالیایی
 • 1 فنجان پنیر جک کلبی خرد شده

ارزش غذایی

بسته های فویل Hobo Dinner Foil

مقدار در هر خدمت

کالری 334 کالری از چربی 117

٪ ارزش روزانه*

چربی 13 گرم20٪

4 گرم چربی اشباع شده20٪

کلسترول 70mg23٪

سدیم 115mg

پتاسیم 1052mg30٪

کربوهیدرات 27 گرم

فیبر 5 گرم20٪

4 گرم شکر

پروتئین 27 گرم54٪

ویتامین A 7664IU153٪

ویتامین سی 26mg32٪

کلسیم 62mg

اهن 4mg22٪

* درصد ارزش روزانه براساس رژیم غذایی 2000 کالری است.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *