بسته های لوبیا سبز آسان است

این بسته های لوبیای سبز ، بدون اینکه کار زیادی داشته باشید ، اما با کمال شکوه و عظمت به دنبال بازی غذای جانبی شما هستند. آنها بسیار زیبا و ظریف به نظر می رسند ، اما بسیار آسان هستند! بیکن ترد و پیچیده دور لوبیا سبز شاد ، رسم شما در این فصل تعطیلات خواهد بود.

لوبیا سبز یک غذای فرعی کلاسیک است ، تقریباً با هر چیزی مطابقت دارد و صرف نظر از اینکه چگونه آن را بپزید بسیار دلچسب است. چه لوبیای رشته ای کره سیر و چه بهترین غذای سبزیجات لوبیای سبز جهان ، آنها فقط یک انتخاب عالی هستند.

لوبیای سبز پیچیده شده در بیکن مرزه.

بسته های لوبیای سبز

همه یک غذای خوب را دوست دارند. در بیشتر موارد به همان اندازه غذای اصلی مهم هستند. مخصوصاً در حوالی تعطیلات. همه به دنبال آن غذای فرعی خاص هستند که واقعاً غذا را خاص می کند. این بسته های لوبیای سبز ، وعده غذایی شما را به سطح کاملاً جدیدی ارتقا می دهد. آنها آه و آه خواهند خورد و آنها را سریعتر از آنچه می توانید درست کنید می خورند. پیشنهاد می کنم لوازم اضافی تهیه کنید.

ساخت این بسته های نرم افزاری بسیار سرگرم کننده و آسان است. عزیزان خود را درگیر کنید و از آنها بخواهید که بیکن را برای حبوبات برای شما بپیچند. کمک به شما برای یک چمدان آسان است. آنها برای خدمت عالی هستند. آنها قبلاً تقسیم شده اند! البته وقتی افراد چندتایی می گیرند تعجب نکنید. همانطور که گفتم مطمئن شوید که موارد اضافی را می سازید! هیچ کس قادر به مقاومت در برابر بیکن دودی پیچیده شده در حبوبات ترد و ترد نخواهد بود !!

لوبیای سبز آسان

این یک لیست کوتاه از مواد تشکیل دهنده مناسب برای تعطیلات شلوغ است.

 • لوبیا سبز: تازه تنها راه رفتن است
 • بیکن: بیکن را از وسط نصف کنید
 • کره: ذوب شده
 • شکر قهوهای: یک شیرینی کاراملی ایجاد می کند
 • نمک و فلفل: چشیدن
غذای پیشنهادی  لازانیا کدو سبز | منتقد دستور العمل

ساخت بسته های بیکن

اینها پیچیده به نظر می رسند اما بسیار آسان هستند

 1. بلانچ: یک قابلمه بزرگ آب بیاورید تا جوش بیاید. لوبیاها را اضافه کرده و به مدت 3-5 دقیقه بلانچ بزنید
 2. حمام یخ: لوبیاها را آبکش کرده و در یک کاسه پر از آب سرد و مکعب های یخ غوطه ور کنید
 3. بسته بندی کردن: یک مشت کوچک بردارید و با یک تکه بیکن بسته بندی کنید و با یک خلال دندان محکم کنید
 4. قلم مو: بسته های نرم افزاری را به صورت یک لایه و در صفحه کوکی قرار دهید. کره ذوب شده را با شکر قهوه ای مخلوط کرده و روی بسته های لوبیا را مسواک بزنید.
 5. پخت: در دمای 400 درجه فارنهایت به مدت 15-18 دقیقه یا تا زمانی که بیکن ترد شود ، آن را بپزید.

لوبیاها را با بیکن سفید و بسته بندی کنید و آنها را برای بو دادن بپزید.

لوبیای سفید کننده

 • چیست؟ بلانچ یک روش پخت و پز است که در آن یک ماده غذایی ، معمولاً یک سبزی یا میوه در آب جوش سوزانده می شود ، پس از یک بازه زمانی کوتاه و زمانی برداشته می شود و در نهایت در آب یخ زده فرو رفته یا در زیر آب سرد جاری قرار می گیرد تا روند پخت و پز متوقف شود.
 • چرا: استفاده از بلانچ یک روش عالی برای استفاده است زیرا عملکرد آنزیمی را که باعث از بین رفتن طعم ، رنگ و بافت می شود متوقف می کند. علاوه بر این ، سطح خاک و موجودات را تمیز می کند ، رنگ را روشن می کند و به جلوگیری از از دست دادن ویتامین ها کمک می کند. اغلب قبل از انجماد یا کنسرو میوه ها و سبزیجات استفاده می شود. علاوه بر مزایای اضافی سفید کردن لوبیا در این دستورالعمل ، فرآیند پخت لوبیا را نیز شروع می کند که طبخ آن طولانی می شود. زمان پخت لوبیا را کوتاه می کند.
 • آن را سبزتر کنید: برای یک رنگ سبز حتی روشن ، کمی جوش شیرین اضافه کنید
غذای پیشنهادی  میگو کاملاً سرخ کن 10 دقیقه ای

نکاتی برای بسته های حبوبات و بیکن

ارائه این موارد بسیار سرگرم کننده است ، این نکات کار را آسان و کامل می کند

 • بیکن: شما می خواهید از پختن بیکن اطمینان حاصل کنید ، بنابراین بیکن نازک و نه برش داده شده ضخیم را انتخاب کنید. آنرا از وسط ببرید تا کوچکتر باشد و تعداد کمتری آن را بپیچید تا دسترسی راحت تر برای پخت فراهم شود.
 • بسته بندی کردن: بسته بندی را خاموش تنظیم کنید تا به سختی خودش را همپوشانی کند ، این یک ترفند دیگر برای پختن بیکن است.
 • قبل از پخت: اگر واقعاً نگران پختن بیکن هستید ، می توانید بیکن را از قبل بپزید. بیکن را تا زمانی که هنوز انعطاف پذیر باشد بپزید.
 • از قبل پخته شده: همچنین می توانید از بیکن های پخته شده خریداری شده از فروشگاه استفاده کنید. این باعث تغییر زمان پخت می شود ، بنابراین با دقت آن را تماشا کنید.
 • لوبیا: اگر می توانید از لوبیای سبز فرانسوی استفاده کنید ، بلندتر و نازکتر است و بسته بندی و بسته بندی آن راحت تر است. آنها همچنین سریعتر و یکنواخت تر می پزند.

لوبیای سبز پخته شده پیچیده شده در بیکن

همه چیز بهتر در بیکن پیچیده شده است!

باور نمی کنید؟ این دستور العمل ها را امتحان کنید و خودتان ببینید!

بسته های لوبیای سبز

زمان آماده سازی 10 دقایق

زمان پخت 15 دقایق

کل زمان 25 دقایق

نویسنده رودخانه های آلیسا

خدمات 4 مردم

غذای پیشنهادی  دستور تهیه غذای خانگی نودل ماهی تن


این بسته های لوبیای سبز ، بدون اینکه کار زیادی داشته باشید ، اما با کمال شکوه و عظمت به دنبال بازی غذای جانبی شما هستند. آنها بسیار زیبا و ظریف به نظر می رسند ، اما بسیار آسان هستند! بیکن ترد و پیچیده دور لوبیا سبز شاد ، رسم شما در این فصل تعطیلات خواهد بود. • 1
  پوند
  لوبیای سبز تازه
 • 1/2
  پوند
  بیکن
  به دو نیم شده
 • نمک و فلفل
 • 1/4
  جام
  کره
  ذوب شده
 • 1/4
  شکر قهوهایخدمت: 4

کالری374کیلو کالری (19٪)کربوهیدرات ها9g (3٪)پروتئین9g (18٪)چربی34g (52٪)چربی های اشباع شده15g (75٪)کلسترول68میلی گرم (23٪)سدیم483میلی گرم (20٪)پتاسیم352میلی گرم (10٪)فیبر3g (12٪)قند4g (4٪)ویتامین A1158IU (23٪)ویتامین سی14میلی گرم (17٪)کلسیم48میلی گرم (5٪)اهن1میلی گرم (6٪)

تمام اطلاعات غذایی بر اساس محاسبات شخص ثالث است و فقط یک برآورد است. هر دستور العمل و ارزش غذایی بسته به مارک های مورد استفاده شما ، روش های اندازه گیری و اندازه سهم در هر خانوار متفاوت خواهد بود.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *