بهترین دستور تهیه ساندویچ میتلواف

این وب سایت ممکن است حاوی پیوندهای وابسته و تبلیغات باشد تا بتوانیم دستورالعمل های غذایی را به شما ارائه دهیم. سیاست حفظ حریم خصوصی من را بخوانید.

ساندویچ های میتلوف بهترین وعده های غذایی ترکیبی با تمام مواد افزودنی مورد علاقه شما هستند! آنها آبدار ، پر از عطر و طعم و مناسب برای ناهار یا شام هستند!

این ساندویچ های مزه باورنکردنی را با چند طرف سرگرم کننده سرو کنید و یک وعده غذایی دریافت خواهید کرد که همه دوست خواهند داشت سالاد ، توله سگ های هوش و سیب زمینی سرخ کرده را امتحان کنید.

ساندویچ میتلواف کبابی با پنیر ، گوجه فرنگی و کاهو.

بهترین ساندویچ میتلواف

این غذای راحت کلاسیک لطیف ، آبدار و حاوی عطر و طعم است. فقط چیزی در مورد ساندویچ گوشت گوشت وجود دارد که می تواند شما را به روزهای خوب گذشته برگرداند و همه چیز را در جهان درست جلوه دهد. بیایید بپذیریم که ما گوشت گوشت درست می کنیم تا بتوانیم پسماند داشته باشیم. به هر حال میت لوف روز دوم بهتر است و من نمی توانم به روش بهتری برای خوردن آنها در این ساندویچ دلچسب فکر کنم. اوه ، و این یک ساندویچ گوشت سرد گوشتی برای گذشته نیست ، این گرم و آسمانی است!

با یک گوشت گوشت کاملاً چاشنی و کاملاً پخته شده شروع کنید و نمی توانید اشتباه کنید. شما می توانید از این دستور العمل قابلمه فوری باورنکردنی یا از این دستور پخت گوشت گوشت گوشتی استفاده کنید و مقصد ساندویچ برای عظمت است. تفت دادن آن نه تنها باعث گرم شدن آن می شود بلکه پوسته خوبی به گوشت گوشت می دهد که ساندویچ شما را به سطح بالاتری می رساند. شما و خانواده تان این را دوست خواهید داشت!

مواد لازم برای ساندویچ گوشت باقیمانده

با گوشت گوشت مانده خود شروع کنید و از آنجا بروید. گزینه های برتر قابل تنظیم و خوشمزه هستند.

 • میت لوف: البته ما در اینجا از گوشت باقیمانده گوشت استفاده می کنیم. یا این دستور العمل قابلمه فوری باورنکردنی یا این گوشت گوسفند لعاب دار جواب می دهد.
 • کره: نرم شده بنابراین روی نان قابل پخش است.
 • نان: من از نان پوسته فرانسوی برای بافتی ترد و جونده استفاده کردم.
غذای پیشنهادی  دستورالعمل های دیوالی | دستور العمل های محبوب جشنواره دیوالی

توپینگ های اختیاری

ساندویچ گوشت گوشت خود را ساده داشته باشید یا با این مواد روکش سرگرم کننده به آن اضافه کنید تا کمی صنوبر شود. روکش ها اختیاری و بی پایان هستند!

 • کاهو
 • گوجه فرنگی
 • پنیر
 • پیاز قرمز خلال شده

بیایید ساندویچ شما را بسازیم!

این کار به راحتی یک ساندویچ پنیر کبابی است ، فقط ارتقا یافته! ساده است که از گوشت باقیمانده گوشت استفاده کنید و سپس مواد اضافه شده را اضافه کرده و با هم برای یک ساندویچ گوشت گوشت عالی طبخ کنید!

 1. قبل از زمان میتلوف درست کنید: با استفاده از برش های گوشت باقیمانده ، به یک تابه با اندازه متوسط ​​اضافه کنید.
 2. تهیه نان: کنار نان را با کره مسواک بزنید و در ظرف را به سمت پایین قرار دهید. بالای آن را با پنیر برش دهید. حرارت دهید تا ذوب شود و گوشت گوشت گرم شود.
 3. ساندویچ خود را ایجاد کنید! ساندویچ را با روکش های دلخواه مونتاژ کنید.
گوشت گوشت کبابی ، و نان با پنیر.

نکاتی برای ساندویچ Ultimate Meatloaf

اگر خانواده شما عاشق گوشت گوشت هستند ، دو عدد درست کنید تا فقط بتوانید برای تهیه این خانه ها مواد غذایی باقیمانده داشته باشید ، غذاهای عالی و عالی را راحت کنید! این ساندویچ گوشت فرنگی یکی دیگر از موارد مورد علاقه خانواده خواهد شد!

 • برش های میتلواف: گوشت گوشت خود را چقدر ضخیم برش می دهید. فکر کنید چه کسانی را تغذیه می کنید ، دهان کوچک به برشهای نازک تری احتیاج دارند. دهان های بزرگتر می توانند یک برش بزرگتر را اداره کنند.
 • تفت دادن: گوشت گوشت را با تفت دادن ، آن پوسته خوش طعم و مزه را روی گوشت گوشتی که دوست دارید دوست داشته باشید ، به آن می دهد. پختن آن همزمان با نان به معنای این است که همه کارها همزمان انجام می شود! همه چیز خوب و گرم و نرم خواهد بود! YUM!
 • نان با کیفیت خوب: من برای این ساندویچ از نان فرانسوی استفاده کردم که انتخاب خوبی است. شما نانی می خواهید که بتواند گوشت گوشت و مواد پرشده را تحمل کند و هنگام خوردن آن روی شما جدا نشود. سیاباتا ، خمیر مایه تکه تکه شده و نان ایتالیایی گزینه های خوبی هستند. حتی یک نان سفید قطعه قطعه خوب نیز می تواند شگفت انگیز باشد. همچنین می توانید از نان های همبرگر ، نان های چوبی ، یا رول های سیاباتا استفاده کنید.
غذای پیشنهادی  سرخ کن هوای ترد مرغ "سرخ شده"

تغییرات و کناره ها

ساندویچ های گوشت گوسفند مبانی عالی برای سفارشی سازی هستند و آنچه با آن سرو می کنید می تواند این ساندویچ را به وعده غذایی خوشمزه تبدیل کند. درست کردن آن آسان است و شام دیگری به فهرست اضافه می کند!

 • پنیر: من پنیر را بسیار توصیه می کنم ، زیرا همه چیز با پنیر طعم بهتری دارد! من از آمریکایی استفاده کردم اما احتمالات به خود شما بستگی دارد. Monterey Jack، Cheddar، Provolone، Havarti یا حتی برای kick، Jack Pepper را امتحان کنید.
 • سس: من عاشق سس ها هستم و این که چگونه آنها می توانند طعم را کاملا تغییر دهند و به غذای شما اضافه کنند. شما می توانید انواع طعم ها را در اینجا انجام دهید. سس سرخ کردن ، سس Yum Yum ، سس BBQ ، سس Chick-Fil-A و سس بوفالو برای یک ضربه!
 • توپینگ ها: کاهو و گوجه فرنگی طراوت را ارائه می دهند که من آن را دوست دارم. سایر گزینه ها شامل ترشی ، پیاز کبابی ، قارچ ، بیکن ، ژالاپنوس و نی پیاز ترد است.
 • طرفین: یک یا دو غذای کناری خوب می تواند واقعاً یک وعده غذایی را خوشمزه کند. سبزیجات بو داده جالب توجه هستند ، هویج بو داده کره قهوه ای یا مارچوبه پارمسان لیمو را امتحان کنید. این جیرینی ذرت جیفی فقط 5 ماده تشکیل دهنده و فوق العاده جالب است. البته ، سیب زمینی همیشه با گوشت گوشت بسیار جذاب است ، اگر سیب زمینی له شده ای باقی مانده دارید ، این پنکیک پوره سیب زمینی را امتحان کنید! یک سالاد میوه مانند این سالاد انگور خامه ای یا یک سالاد ماکارونی اضافه کنید و یک وعده غذا خواهید داشت!
غذای پیشنهادی  پیتزا دیش دیش (سبک معتبر شیکاگو!)

دو نیمه ساندویچ گوشت گوشتی کبابی روی هم چیده شده است.خدمت: 4

کالری255کیلو کالری (13٪)کربوهیدرات ها28g (9٪)پروتئین6g (12٪)چربی14g (22٪)چربی های اشباع شده8g (40٪)چربی ترانس1gکلسترول31میلی گرم (10٪)سدیم393میلی گرم (16٪)پتاسیم105میلی گرم (3٪)فیبر2g (8٪)قند3g (3٪)ویتامین A356IU (7٪)ویتامین سی1میلی گرم (1٪)کلسیم81میلی گرم (8٪)اهن2میلی گرم (11٪)

تمام اطلاعات غذایی بر اساس محاسبات شخص ثالث است و فقط یک برآورد است. هر دستور العمل و ارزش غذایی بسته به مارک های مورد استفاده شما ، روش های اندازه گیری و اندازه سهم در هر خانوار متفاوت خواهد بود.

دوره غذای اصلی

غذا آمریکایی

کلمه کلیدی ساندویچ گوشت باقیمانده ، دستور ساندویچ گوشت گوشت ، ساندویچ گوشت گوشت

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *