بهترین دستور کارونی براونی ها

این وب سایت ممکن است حاوی پیوندهای وابسته و تبلیغات باشد تا بتوانیم دستورالعمل های غذایی را به شما ارائه دهیم. سیاست حفظ حریم خصوصی من را بخوانید.

براونی های کاراملی بهترین راه برای برآوردن ولع مصرف شیرین شماست. شکلات غنی ، ساندویچ ooey gooey کارامل شیرین برای بهترین براونی های همیشه!

براونی ها یکی از بهترین روش های دست پایین هستند ، آنها غنی ، سرحال و کاملاً متناسب هستند. شما باید این موارد دلخواه دیگر را امتحان کنید و مانند این Red Brown مخمل ، Oreo یا پنیر خامه ای را امتحان کنید!

کاراملی براونی ها روی هم چیده شده اند.

دستور تهیه کاراملی براونی

اولین باری که من این براونی های کاراملی را درست کردم در عرض 2 دقیقه از بین رفتند! این ممکن است کمک کند که من به یک دسته از پسران غذا می دادم ، اما هنوز! اینها خیلی خوب هستند! هنگام پخت با کارامل ، سخت ترین قسمت این است که بگذارید کاملاً خنک شود. این کار معمولاً چند ساعت طول می کشد و حتی کمک می کند تا آنها را درست قبل از برش در یخچال قرار دهید. بنابراین من بچه پنج ساله خودم را در تمام روز دنبالم می کردم که هر 5 دقیقه یک بار از من می پرسید که آیا آماده هستید؟ حدس می زنم او را سرزنش نکنم. بوی قهوه ای های تازه پخته شده خانه را پر کرده بود و کارامل از بالا بسیار شگفت انگیز به نظر می رسید. فکر می کنم پنهانی شنیده ام که نجوا می کنند ، مرا بخور!

این براونی های کاراملی قرار است برای آنها بمیرند. آنها بهترین قهوه ای ها هستند که فکر می کنم تا به حال داشته ام. آنها غنی ، جویدنی هستند و چیپس های کارامل و شکلات درون آن ها را کاملاً عالی می کند. من این موارد را بسیار زیاد ساخته ام که دستور العمل های آن را بخاطر می سپارم و نمی توانم باور کنم که تاکنون آنها را برای وبلاگم درست نکرده ام. من معمولاً بعضی اسپندها را در خمیر براونی مخلوط می کنم ، اما می دانم بچه هایم بدون آنها ترجیح می دهند. در هر صورت ، با ساخت اینها ناامید نخواهید شد.

غذای پیشنهادی  دستورالعمل ساده خامه ای BLT

آنچه برای کاربلی شکلاتی کارامل نیاز دارید

غنی و انحطاطی ، من این کار را با استفاده از مخلوط کیک برای سرعت بخشیدن به آن ساده کردم و طعم آن را شگفت انگیز کردم!

 • مخلوط کیک شکلاتی آلمانی: هر مخلوط شکلات آلمانی جعبه ای انجام می شود.
 • کارفت کرفت: شما به یک بسته بندی نیاز دارید ، حدود 14 اونس یا 45 کارامل.
 • شیر تبخیر شده: این به ذوب شدن کاراملها در یک لایه صاف ابریشمی کمک می کند.
 • کره: زیرا همه چیز با کره بهتر است و شما باید آن را ذوب کنید.
 • ارد: این به عنوان غلیظ کننده عمل می کند.
 • تراشه های شکلات نیمه شیرین: من از تراشه های جامبو استفاده کردم اما معمولی خوب است.
 • گردوی آمریکایی: ریز خرد شده اینها اختیاری است ، اما من بافت ترد و ترد آنها را دوست دارم.

طرز تهیه قهوه ای کاراملی از خراش

سخت ترین قسمت تهیه این براونی های نفیس بازکردن کارامل ها و نخوردن همه آنها است.

 1. آماده کردن: فر را با دمای 350 درجه گرم کنید و یک ظرف 9 13 13 را چرب کنید و کنار بگذارید.
 2. کارامل: کارامل را ذوب کنید و & frac13؛ شیر را تبخیر کنید و در قابلمه کوچکی را روی حرارت ملایم هم بزنید تا ذوب شود و کاملاً در آن جا بیفتد.
 3. کیک: در یک کاسه مخلوط کردن ، مخلوط کیک را ترکیب کنید & frac13؛ فنجان شیر تبخیر شده ، کره ذوب شده و آرد. نیمی از مخلوط را در ظرف 9 × 13 اینچی فشار دهید و به مدت 6 دقیقه آن را بپزید.
 4. چیپس شکلات: از فر خارج کنید و چیپس شکلات را بپاشید
 5. لایه: کارامل را روی چیپس شکلات بریزید.
 6. بالا آن: روی آن را با مایه باقیمانده براونی در بالای کارامل قرار دهید و به مدت 15-18 دقیقه دیگر آن را بپزید.
 7. سرد: از فر خارج کنید و بگذارید کاملا خنک شود تا کارامل جا بیفتد. همچنین متوجه شدم که اگر بگذارید آن را خنک کند و در یخچال قرار دهید ، درست شدن قبل از برش کمک می کند.

براونی های کاراملی خنک کننده روی رک خنک کننده.

نکاتی برای بهترین براونی های کاراملی

با کارامل گوی و شکلات منحط ، نمی توانید اشتباه کنید. اینها به راحتی بهترین ، فوق العاده آسان و فوق العاده خوشمزه هستند.

 • مخلوط کیک: هر کس مارک کیک مورد علاقه خود را دارد ، بنابراین از آنچه دوست دارید استفاده کنید. اما اگر ایده ای ندارید ، بتی کراکر راهی است که باید طی کنید.
 • آیا می توانم از مخلوط کیک شکلاتی دیگری استفاده کنم؟ بله، تو میتونی. شکلات آلمانی شکلات با طعم ملایم است. اگر می خواهید طعم شکلات غنی تر داشته باشید ، غذاهای شیطانی یا مخلوط کیک شکلات تلخ را انتخاب کنید.
 • چیپس شکلات: برای عطر و طعم عمیق تر ، می توانید از چیپس شکلات تلخ به جای نیمه شیرین نیز استفاده کنید. من شکلات شیر ​​را توصیه نمی کنم. احساس می کنم این باعث می شود که براونی ها با کارامل خیلی شیرین شوند.
 • کارامل: شما ممکن است از این واقعیت که نیاز دارید سس کارامل خود را درست کنید ، غر می زنید ، اما در واقع این تنها راه است. استفاده از سس کارامل شیشه ای نیز به خوبی تنظیم نمی شود و می تواند باعث شود که براونی ها نه تنها آبگوشت و آب گوشت ، بلکه کاملاً خشک شوند.
 • روی تابه خود قرار دهید: برای راحت تر برداشتن براونی ها از تابه ، توصیه می کنم آن را با فویل بچینید. یک قدم اضافی که در پایان در وقت و درد شما صرفه جویی خواهد کرد.
 • برترین های Brownies: وقتی بقیه خمیر براونی را روی آن قرار دهید ، دیگر نمی توانید آن را روی کارامل صاف کنید. من گاهی اوقات فقط آن را شیب می زنم ، بار دیگر حباب می گیرم و با دست کمی آنها را صاف می کنم. سپس من مانند زیر یک معما مانند الگو در بالا ایجاد می کنم. اگر واقعاً می خواهید آن را بپوشانید ، مخلوط براونی را بین دو تکه بسته پلاستیکی قرار دهید و آن را با وردنه حلقه کنید.
غذای پیشنهادی  میگو کاملاً سرخ کن 10 دقیقه ای

یک قالب 9x13 با مخلوط کیک ، چیپس شکلات ، کارمل و سپس پخته شده.

ذخیره قهوه ای کاراملی خانگی

قول می دهم مانده ها زیاد دوام نخواهند آورد!

 • ذخیره مواد باقی مانده براونی: اینها روی محفظه در جای خنک و محکم بسته بندی شده نگهداری می شوند. اگر خانه شما کمی گرمتر است یا کمی آنها را محکم تر می دانید ، می توانید آنها را محکم در یخچال نگه دارید. آنها تا یک هفته ادامه خواهند داشت.
 • یخ زدگی: محکم را با فویل بپیچید و سپس تا 4 ماه در یک کیسه فریزر قرار دهید!
غذای پیشنهادی  پوست کره بادام زمینی شکلات تیره (قند کم)

در دست داشتن دو قهوه ای کارامل ooey gooey.

دسرهای نوار بیشتری برای امتحان کردن!

تهیه خوراکی ها در ظرف 9 × 13 اغلب به عنوان دسرهای بار یا کوکی های بار شناخته می شود. آنها یکی از ساده ترین راه ها برای پختن سریع دسرهای شگفت انگیز و به دست آوردن مقدار زیادی از آنها هستند. وقتی وقتم کوتاه است ، اما به یک دسر خوب احتیاج دارم ، اغلب به دنبال یکی از این دسرهای کامل بار می روم. برش و سرو آنها نیز آسان است.

براونی های کاراملی

زمان آماده سازی 20 دقایق

زمان پخت 25 دقایق

کل زمان 45 دقایق

نویسنده رودخانه های آلیسا

خدمات 12 براونی ها


براونی های کاراملی بهترین راه برای برآوردن ولع مصرف شیرین شماست. شکلات غنی ، ساندویچ ooey gooey کارامل شیرین برای بهترین براونی های همیشه! • 1
  جعبه
  مخلوط کیک شکلاتی آلمانی
 • 1
  بسته بندی
  کاراملهای کرافت
  حدود 45 ، 14 اونس
 • 1
  می توان
  شیر تبخیر شده
  10 اونس ، تقسیم شده
 • 3/4
  جام
  کره آب شده
 • 2
  قاشق غذاخوری
  ارد
 • 12
  اونس
  چیپس شکلات نیمه شیرین
  من از جامبو استفاده می کنم
 • 1/2
  جام
  گردوی ریز ریز شده
  اختیاری


در 5 آوریل 2021 به روز شده است

نوشته اصلی در 2 آگوست 2013 ارسال شده است


خدمت: 12

کالری365کیلو کالری (18٪)کربوهیدرات ها24g (8٪)پروتئین5g (10٪)چربی28g (43٪)چربی های اشباع شده15g (75٪)کلسترول41میلی گرم (14٪)سدیم150میلی گرم (6٪)پتاسیم285میلی گرم (8٪)فیبر3g (12٪)قند17g (19٪)ویتامین A439IU (9٪)ویتامین سی1میلی گرم (1٪)کلسیم109میلی گرم (11٪)اهن2میلی گرم (11٪)

تمام اطلاعات غذایی بر اساس محاسبات شخص ثالث است و فقط یک برآورد است. هر دستور العمل و ارزش غذایی بسته به مارک های مورد استفاده شما ، روش های اندازه گیری و اندازه سهم در هر خانوار متفاوت خواهد بود.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *