بهتر از هر چیز دستور تهیه کیک

این کیک بهتر از هر چیزی کیک شکلاتی است که با جیب های کارامل پر شده است ، لایه ای با شلاق خنک و در بالای نیش های پوستی ایجاد شده است که این کیک را در هر نوع نیش بسیار مرطوب و طعم دار می کند! این دسر مهمانی بعدی خود را درست کنید!

چنین دسر خوشمزه و خوش طعمی که همه از آن لذت می برند! کمی سبک تر و با کمی طعم دهنده تر از این کیک کدو تنبل کدو سبز باشید.

بهتر از هر چیزی که کیک خرد شود و در هوا برای عکس با استفاده از اسپاتول نگه داشته شود.

کیک بهتر از هر چیزی

جدی ، من نمی دانم چه چیزی بهتر از این دسر است! این آب دهان و بهشت ​​است و همه با ترکیب کاملی همراه است. این کیک در کارامل غنی شده است ، در بالای آن با شلاق خنک غنی شده و با یک نیش شکلاتی شکلات و کارامل مخلوط شده در کنار هم تفت داده می شود تا همه چیز از بین برود. از اینکه این کیک در عرض چند دقیقه نگران نشود نگران نباشید و هرکسی خواهان کسب اطلاعات بیشتر است. این یک قطعه کوچک از بهشت ​​است که همه گدایی می کنند!

من برای هر مهمانی که به آن می روم علاوه بر موارد خاص نیاز به خوشبختی خالص ، این دسر را درست کرده ام. دسر یکی از وعده های غذایی مورد علاقه من است و این کیک فقط به اندازه شیرینی مناسب من دوست دارد. مخلوط کیک مواد غذایی شیطان کمی تیره تر و شیرین نیست که باعث می شود این ترکیب کاملی با یک سس شیرین مخلوط شود. برای جشن بعدی خود نمی توانید با این دسر خوشمزه و بسیار مرطوب اشتباه بگیرید!

مواد لازم برای بهترین دسر تا کنون:

این بهتر از هر چیزی است که دسر خیلی ساده تهیه شود و سریع جمع شود. آن را به همان سادگی که دوست دارید تهیه کنید یا از تمام مواد خانگی استفاده کنید. طعم این دسر شکلاتی بسیار شگفت انگیز و بسیار خوشمزه است. همه بیشتر خواهش می کنند گدایی کنند!

 • مخلوط کیک مواد غذایی جعبه شیطان: با این ترکیب کیک آن را ساده کنید. بعد از جعبه های جعبه آنرا پخت کنید.
 • سس کارامل: سس کارامل نمکی خانگی من همیشه به شما کمک می کند یا فروشگاهی که مارک خریداری شده سریع و آسان باشد.
 • شیر تغلیظ شده شیرین: با این شیر طعم دهنده چگال ، مرطوب ترین کیک را ایجاد کنید.
 • شلاق سرد: قبل از زمان گرم شدن ، آن را به عنوان “یخ زدگی” در بالا اضافه کنید.
 • هیت تافی بیت: بالای یک شلاق خنک را برای یک شکاف ترد بپاشید.
غذای پیشنهادی  ذرت بو داده ماسالا ، با رشته فرنگی ماسالا

طرز تهیه کیک خانگی:

این کیک پوک سنتی شماست که تهیه آن ساده است. با استفاده از یک کیک جعبه ای ، به سادگی دستورالعمل ها را رعایت کنید و مطابق بسته بندی آن را بپزید. به سادگی با استفاده از یک قاشق یا چنگال چوبی سوراخ ها را بزنید تا کارامل در هر سوراخ فرو بریزد. هر مهمانی به این دسر خانگی احتیاج دارد!

 1. پخت: کیک را طبق دستورالعمل پکیج پخت کنید. از فر خارج کنید و بگذارید 10 دقیقه خنک شود.
 2. ترکیب سس: در یک کاسه به اندازه متوسط ​​سس کارامل و شیر چگالیده را شیرین کنید.
 3. تهیه کیک: با استفاده از انتهای یک قاشق چوبی ، کیک را با سوراخ ها بزنید. مخلوط کارامل را به طور مساوی بر روی کیک بریزید. بگذارید کیک حدود یک ساعت کاملاً خنک شود.
 4. بالا: شلاق سرد را که در بالای کیک خنک شده قرار دارد پخش کنید و با تکه های تافی بپاشید. به مدت یک ساعت یخچال و فریزر کنید و سرو کنید. در یخچال نگهداری کنید.

نکته اصلی Recipe Critic Pro:

اگر قاشق چوبی ندارید از چنگال استفاده کنید تا چندین سوراخ به آن فشار بیاورید تا سس شیرین شده را بتوانید از بالای آن ریخته و خیس کنید.

روند تهیه بهتر از هر کیک در چهار عکس نشان می دهد خمیر در یک تابه کیک ریخته می شود ، کیک شکلاتی با سس کارامل ریخته شده در سوراخ ها ریخته می شود ، سپس شلاق خنک از بالا پخش می شود و سلامتی پاشیده می شود.

نکاتی برای درست کردن بهترین کیک!

این دسر را به بهترین شکل ممکن با تعویض ساده درست کرده و لمس شخصی خود را به آن اضافه کنید. من از نسخه ساده ای استفاده می کنم که طعم شگفت انگیزی دارد اما در اینجا چند روش عالی برای ساختن آن خانگی و شخصی تر ارائه شده است.

 • جعبه میکس: به طور جدی ، این کار را برای شما آسان کنید و از ترکیب جعبه استفاده کنید. اگر یک کیک شکلاتی خانگی مورد علاقه خود دارید ، این کار بسیار عالی نیز خواهد بود!
 • سس کارامل: آن را به صورت خانگی درست کنید و یا از سس کارامل مارپیچ مورد علاقه خود از فروشگاه استفاده کنید.
 • شلاق سرد: اگر شلاق خنک ندارید ، دست زدن به دست یا استفاده از کرم شلاق نیز کار خواهد کرد.
 • کاملاً جالب: قبل از اضافه کردن شلاق خنک حتما صبر کنید تا کیک گرم کاملاً خنک شود. اگر اینگونه نباشد ، شلاق خنک ذوب می شود و در بالای آن کرکی نخواهد بود.
 • تاپینگ: بیت های ریز را برای Oreos خرد شده ، آجیل خرد شده ریز یا حتی یک نوار اسکرو اسکن جایگزین کنید.
 • چاشنی زدن: هنگامی که آماده سرو شد ، سس کارامل را در بالای شیرینی خنک و تکه های هیت یک بار آماده سرو کنید.
 • صبر کن!: می دانم ، این سخت ترین قسمت است! بهتر است چند ساعت صبر کنید تا سرو شود. کارامل و شیر تغلیظ شده قرار است هر نوع نیش این کیک را مرطوب و غنی تر کند و باعث بی فایده شدن شما شود. به من اعتماد کن ، انتظار فقط بهتر می شود!
غذای پیشنهادی  بال مرغ فلفل لیمو | منتقد دستور العمل

بهتر از هر چیزی که کیک خرد شده در یک مربع روی یک صفحه سفید باشد.

ذخیره کیک پوک:

من هرگز با این دسر چاشنی نمانده ام اما ذخیره آن می تواند یک نسیم باشد. این یکی از آن دسرهایی است که در عرض چند دقیقه از بین می رود و مردم پس از آن التماس می کنند تا بیشتر و دستور تهیه همزمان را بخورند. این برای ذخیره سازی ساده است و هنوز هم هنگام ارائه آن شگفت انگیز به نظر می رسد!

 • آیا می توانید از زمان قبل درست کنید؟ آره! به سادگی دستورالعمل ها را برای درست کردن این کیک پوک قبل از زمان دنبال کنید و بگذارید سس کارامل در طول دسر شکلات حتی بیشتر از زمان مرطوب شود تا داخل آن خیس شود. داخل یخچال قرار دهید تا آماده سرو شود.
 • ذخیره در یخچال و فریزر: بهتر است حداقل 2 ساعت قبل از خدمت یا حتی یک شب یخچال و فریزر کنید. وقتی آماده سرو شد ، بگذارید 20 تا 30 دقیقه قبل از مواقع در دمای اتاق بنشیند یا آن را سرد سرو کنید. دسر حدود 3 تا 4 روز که در یخچال نگهداری می شود دوام می آورد.
غذای پیشنهادی  پنکیک ادویه ای کدو حیرت انگیز کرکی

یک تکه بهتر از هر چیز کیک را روی یک بشقاب سفید با یک چنگال بیرون می آورید و یک نیش را از کیک بیرون می آورید.

دستور العمل های دسر شکلاتی پرتکرار بیشتر:

کیک بهتر از هر چیزی است

زمان آماده سازی 15 دقایق

زمان پخت 30 دقایق

زمان کل 45 دقایق

نویسنده رودهای آلیسا

خدمات 16 قطعات

این کیک بهتر از هر چیز کیک شکلاتی است که با جیب های کارامل پر شده است ، لایه ای با شلاق خنک و در بالای نیش های پوستی قرار گرفته و این کیک را در هر نیش بسیار مرطوب و طعم دار می کند! این کیک مهمانی بعدی خود را درست کنید!

 • 1 مخلوط کیک مواد غذایی جعبه شیطان
 • 12 اونس سس کارامل
 • 14 اونس شیر تغلیظ شده شیرین
 • 8 اونس شلاق سرد ذوب شد
 • 1/2 فنجان بیت تافی هیت

ارزش غذایی

کیک بهتر از هر چیزی است

مقدار در هر خدمت

کالری 270 کالری از چربی 63

٪ ارزش روزانه*

چربی 7 گرم11٪

چربی اشباع شده 3G15٪

کلسترول 11mg

سدیم 339mg14٪

پتاسیم 214mg

کربوهیدرات 51 گرم17٪

فیبر 1 گرم

شکر 26 گرم29٪

پروتئین 4 گرم

ویتامین A 110IU

ویتامین سی 1 میلی گرم

کلسیم 138mg14٪

اهن 1 میلی گرم

* درصد ارزش روزانه براساس رژیم غذایی 2000 کالری است.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *