خوشمزه ترین سالاد چغندر و گلابی بوداده

این سالاد گلابی و چغندر شگفت انگیز تازه ، ملایم و کاملاً خوشمزه است. این یک ترکیب عالی از گلابی های ترد و لطیف ، چغندر برشته شده شیرین ، سبزیجات مخلوط است که همه در یک وینگرت عسل ریخته می شوند.

سالادها فقط بهترین هستند! چه برای یک غذای فرعی و چه برای ستاره اصلی ، سالادها سریع ، متنوع و بهشتی هستند! دفعه بعدی که می خواهید چیز جدید و خوشمزه ای را امتحان کنید ، سالاد پرتزل توت فرنگی ، سالاد انگور خامه ای یا به معنای واقعی کلمه بهترین سالاد تخم مرغ را امتحان کنید.

گلابی و چغندر بو داده در بستری از سبزیجات با گردو و فتا.

سالاد گلابی و چغندر کامل

این سالاد چغندر بسیار تازه و دلچسب است ، یکی از دلپذیرترین روشهای خوردن چغندر بو داده است. گلابی های شیرین ترد کاملاً با چغندرهای شیرین خاکی جفت می شوند. گردوی بو داده ترد و عطر و طعم می بخشد. فتا نمک با شراب شراب باورنکردنی است. همه اینها کاملاً متعادل روی تخت اسفناج و سبزیجات مخلوطی که من عاشق مخلوط آروگولا هستم نشسته است. این یک فلفل دلچسب خوب دارد که بسیار جذاب است. این سالاد پاییز و زمستان عالی است. شما و خانواده تان این را دوست دارید.

رنگ های این سالاد چغندر زنده و فریبنده است. سبز ، قرمز و زرد بسیار سرگرم کننده است. این یک روش عالی برای معرفی چغندر بو داده به کسی است که هنوز کاملاً معتقد نیست. تفت دادن چغندر قندها را کاراملی می کند و یک سبزی شیرین ایجاد می کند که لطیف است و به زیبایی با گلابی ، پنیر و سس ترکیب می شود. این یک سالاد باورنکردنی است که واقعاً برای شما خوب است. پر از ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها ، یک غذای قوی برای پاییز و زمستان است. این به شما کمک می کند تا سیستم ایمنی بدن شما افزایش یابد و در عین حال طعم باورنکردنی داشته باشید.

مواد لازم برای بهترین سالاد چغندر

مواد غذایی سبک و گوارای این سالاد چغندر مفید و راضی کننده هستند. گردو هم کرانچ و هم پروتئین اضافه می کند. شما باید بتوانید تمام مواد تشکیل دهنده را در فروشگاه محلی خود پیدا کنید. به دنبال تازه ترین و دلپذیرترین مواد باشید.

 • چغندر بو داده: به پست من در مورد نحوه تفت دادن کامل چغندر مراجعه کنید.
 • مخلوط اسفناج و آروگولا: ممکن است مجبور باشد به جای خرید ترکیبی ، جداگانه خرید کند.
 • گلابی ها: برای خرید و استفاده از گلابی به نکات من در زیر مراجعه کنید.
 • فتا: معمولاً می توانید فتا را با پنیر پارمزان پیدا کنید.
 • گردو: با خرید گردوی خرد شده از قبل صرفه جویی کنید
غذای پیشنهادی  سیب زمینی شیرین خرد شده - لاغر پوست

مواد لازم برای پانسمان شراب وینگرت

در یک کاسه کوچک سس سالاد چغندر را با هم مخلوط کنید تا کاملاً ترکیب شود. بلافاصله به سالاد اضافه کنید! سس سالاد چغندر ساده و سرراست اما کاملاً الهی است!

 • روغن زیتون: از یک روغن با کیفیت بالا استفاده کنید
 • سرکه سیب: مارک مورد علاقه شما کار خواهد کرد.
 • عسل: برای بهترین عطر و طعم از یک عسل خوب و طعم دار استفاده کنید.
 • نمک و فلفل: به مزه اضافه شد

ساخت این سالاد چغندر بو داده شگفت انگیز

به راحتی نمی توان این سالاد چغندر را با هم جمع کرد. این را برای یک ناهار سریع یا یک غذای کمکی کامل میل کنید. سریع و خیلی خوب است! نوع سالاد من!

 1. مخلوط کردن: در یک کاسه بزرگ به آرامی چغندر بو داده ، اسفناج ، ریشه ، گلابی ، فتا و گردو را مخلوط کنید
 2. پرتاب کردن: پانسمان را به دلخواه خود بپاشید و به آرامی پرتاب کنید

گلابی ، چغندر ، اسفناج ، فتا و آجیل در یک کاسه.

نکاتی برای سالاد گلابی و چغندر عالی

این سالاد بی عیب و نقص است. من عاشق روشی هستیم که طعم ها با هم بازی می کنند تا عطر و طعم فوق العاده ای ایجاد کنند. با چند نکته و تغییر می توانید طعم و مزه را حفظ کنید و همیشه یک برنده را در دستان خود داشته باشید. هرچه زودتر این سالاد چغندر را مخلوط کنید!

 • گردوی خود را تفت دهید: برای تشدید عطر و طعم گردو می توانید آنها را تفت دهید. همچنین می تواند تلخی آنها را کاهش دهد. گردوها را در یک قابلمه بریزید و روی حرارت متوسط ​​تفت دهید تا یک سایه تیره و معطر شود. قبل از افزودن به سالاد بگذارید خنک شود.
 • جایگزین گردو: در صورت تمایل می توانید از اسپند به جای گردو استفاده کنید. آنها را نیز تفت دهید تا عطر و طعم آن ها تشدید شود.
 • پنیرهای دیگر برای استفاده: گلابی و چغندر به طور ایده آل با پنیرهای قوی مطابقت دارند. به جای فتا می توانید از گورگونزولا ، پنیر آبی ، پنیر بز یا حتی پارمزان تراشیده شده برای کمی طعم مغزهای نرم تر استفاده کنید. چدار تیز پیر نیز در این سالاد کار خواهد کرد.
 • تکه کردن: چغندر و گلابی را به اندازه دلخواه خود ببرید. من دوست دارم همه چیز را به اندازه لقمه نگه دارم. اگر احساس می کنید سبزه ها خیلی بزرگ هستند ، می توانید خرد کنید. آن را به دلخواه خود بسازید.
 • تنوع سبز مخلوط: هر مخلوط سبز برگ مخلوط شده در این دستور العمل انجام می شود. اما کاهوی کوه یخی خالی ، شما می خواهید سبزیجات برگ دار برای بهترین طعم و بافت داشته باشید.
 • من با چه چیزی این را خدمت می کنم؟ این به راحتی می تواند به عنوان یک وعده غذایی گیاهی که با یک نان خوب پوسته سرو می شود ، تنها باشد. همچنین به زیبایی با مرغ ، گوشت خوک ، ماهی یا گوشت گاو جفت می شود. می توانید آن را تقریباً با هر چیزی سرو کنید و یک شام باورنکردنی بخورید.
غذای پیشنهادی  دستور العمل رول تخم مرغ ترد هوا

ریختن سس روی ظرف سالاد.

تمام آنچه در مورد گلابی باید بدانید

گلابی این سالاد چغندر را باورنکردنی می کند! آنها عطر و طعم منحصر به فردی دارند که باعث سالاد سالاد می شود. من عاشق گلابی هایی هستم که در سالادها ترکیب می شوند ، آنها بسیار بافت و طعم می بخشند. مانند این سالاد کبابی ، سالاد بیکن و گلابی با سس کوکنار یا سالاد اسفناج توت فرنگی ، سیب و گلابی. با این وجود گلابی ها می توانند چیزهای رویارویی باشند. در اینجا چند نکته برای کمک به شما آورده شده است.

 • چه نوع استفاده ای؟ بارتلت ، آنجو و بوسک همه انواع فوق العاده ای هستند که با این سالاد کار می کنند. گلابی آسیایی تردتر شبیه سیب است. این نیز کار خواهد کرد ، فقط بدانید که بافت کمی متفاوت خواهد بود. از گلابی های مختلف در سالاد استفاده کنید تا آن را مخلوط کرده و طعم آن بیشتر شود.
 • از کجا می دانم آنها رسیده اند: شما قطعاً گلابی هایی سفت اما رسیده می خواهید. بنابراین این غذا را با توجه به آماده بودن گلابی آماده کنید. هنگامی که گلابی ها رسیده و آماده هستند ، باید هنگام فشار دادن نزدیک ساقه ، کمی تحت فشار قرار گیرند. از گلابی نرم اجتناب کنید ، آنها در سالاد نرم و نرم می شوند.
 • چگونه گلابی سریعتر رسیده باشیم؟ به گلابی زودتر از دیرتر احتیاج دارید؟ سعی کنید آنها را درون یک کیسه کاغذی قهوه ای رنگ و روی پیشخوان خود قرار دهید که داخل آن موز قرار دارد. روزانه آنها را بررسی کنید. برای کم کردن سرعت رسیدن آنها در یخچال.
 • ملایم باشید: گلابی بسیار مستعد کبودی است ، بنابراین با دقت آن را کنترل کنید و در یک لایه ذخیره کنید.
 • جلوی قهوه ای شدن آنها را بگیرید: گلابی ها را درست قبل از افزودن پانسمان برش داده و اضافه کنید. عسل و سرکه به شما کمک می کند تا گلابی به همین سرعت قهوه ای نشود. در صورت تمایل می توانید آنها را با کمی آبلیمو بریزید.
غذای پیشنهادی  چیپس سیب زمینی ترد کننده هوا ترد {فقط 3 ماده اولیه}

گلابی ، چغندر ، فتا ، اسفناج و گردو که در یک وینگرت ریخته شده اند.

سالادهای بیشتر برای عشق

سالادها فقط فوق العاده هستند! سبک ، رضایت بخش و سفارشی سازی آنها بسیار آسان است. من عاشق این هستم که شما می توانید غذاهای مختلف را با یک پانسمان در یک کاسه بریزید و از آن شگفت آور بیرون بیاید! حتی می توانید فوق العاده خلاقیت به خرج دهید و برندگان سالاد خود را بسازید. برای شروع به مکانی نیاز دارید؟ این برندگان را امتحان کنید!

سالاد گلابی و چغندر

زمان آماده سازی 15 دقایق

کل زمان 15 دقایق

نویسنده رودخانه های آلیسا

خدمات 6 مردم


این سالاد گلابی و چغندر شگفت انگیز تازه ، ملایم و کاملاً خوشمزه است. این ترکیب کاملی از گلابی های ترد و لطیف ، چغندر برشته شده شیرین ، سبزیجات مخلوط است که همه در یک وینگرت عسل ریخته می شوند. • 2
  فنجان ها
  چغندر بو داده
 • 4
  فنجان ها
  مخلوط اسفناج و روگولا
 • 2
  گلابی ها
  بریده شده
 • 1/4
  جام
  پنیر فتا
 • 1/4
  جام
  گردو خرد شده

پانسمان Vinaigrette عسل:

 • 1/4
  جام
  روغن زیتون
 • 2
  قاشق غذاخوری
  سرکه سیب
 • 1
  قاشق سوپخوری
  عسل
 • نمک و فلفلخدمت: 6

کالری173کیلو کالری (9٪)کربوهیدرات ها13g (4٪)پروتئین2g (4٪)چربی14g (22٪)چربی های اشباع شده2g (10٪)کلسترول6میلی گرم (2٪)سدیم71میلی گرم (3٪)پتاسیم90میلی گرم (3٪)فیبر2g (8٪)قند9g (10٪)ویتامین A41IU (1٪)ویتامین سی3میلی گرم (4٪)کلسیم41میلی گرم (4٪)اهن1میلی گرم (6٪)

تمام اطلاعات غذایی بر اساس محاسبات شخص ثالث است و فقط یک برآورد است. هر دستور العمل و ارزش غذایی بسته به مارک های مورد استفاده شما ، روش های اندازه گیری و اندازه سهم در هر خانوار متفاوت خواهد بود.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *