دستورالعمل های برنامه هفتگی منو {شماره 8

هفته بعدی خود را با این برنامه منوی هفتگی خوشمزه با یک لیست مواد غذایی قابل چاپ برنامه ریزی کنید. یک هفته کامل شام ، یک صبحانه به همراه یک غذای شیرین برای گذراندن شما. از این موارد دلخواه و واقعی لذت ببرید! در اینجا یک برنامه منوی هفتگی وجود دارد که به شما کمک می کند تا بفهمید هفته آینده برای شام چه چیزی درست می کنید!

این برنامه های غذایی آسان به عنوان خوانده شده ، به شما یک هفته موفق وعده های غذایی در خانه به علاوه همه خانواده دوستانه می دهد. این بسیار ساده است!

طرح برنامه منو هفتگی از تمام عکس ها

برنامه منوی هفتگی {شماره هشتم

این هفته کمی از همه چیز است! هفته آخر تعطیل را با یک کیمچانگا شروع کنید ، در آن سالمی با طعم معطر اضافه کنید ، صبحانه املت دنور را از خواب بیدار کنید و در کرم بریلی غرق شوید. این همه با مواد ساده ای که هر خانواده ای می تواند در کنار هم جمع کند بسیار خوب است.

غذای پیشنهادی  مرغ کبابی شده با اسفناج و ذوب موزارلا

قرار است شام در هر نیش ، عاشق به علاوه خوشمزه باشد. هر دستور غذا یک وعده غذایی کامل در درون خود است. در صورت تمایل غذای جانبی بیشتری اضافه کنید و هر شب هفته یک دسر بخورید. این یک برنامه دستور العمل ساده است که هر هفته به شما کمک می کند.

عکسی از شامپاین

این chimichangas ها را هم به صورت پخته شده و یا تابه ای که با مرغ تفت داده شده امتحان شده است امتحان کنید ، پر از مکزیکی پر از همه پیچیده شده در پوسته نرم اما ترد در خارج. اینها به یک مورد علاقه خانوادگی تبدیل می شوند!

عکس قند قهوه ای سیر با لعاب قزل آلا با سه شنبه هفتگی برنامه منو در هفته.

سالمون لعاب قهوه ای سیر دارای شگفت انگیزترین لعاب سویا قهوه ای سیر است. عطر و طعم خارج از این جهان است و به یک مورد علاقه جدید خانواده تبدیل می شود!

هم بزنید سبزیجات در یک عکس با چهارشنبه برنامه بنر برنامه هفتگی در بالای سرخ سرخ کنید.

Easy Vegetable Stir Fry ترکیبی از سبزیجات رنگارنگ است که در یک سس شیرین و بامزه تهیه شده است و باعث می شود یک وعده غذایی ساده در هفته انجام شود! کمتر از 30 دقیقه از ابتدا تا انتها درست کنید!

غذای پیشنهادی  دستورالعمل تخته پارچه ای ، صفحه آسان سریع

عکس گوشت گاو stroganoff با پنجره منوی برنامه هفتگی پنجره در بالای صفحه.

One Pot Beef Stroganoff دارای تمام طعم های خوشمزه ای است که شما در مورد این غذای راحت کلاسیک که فقط در یک تابه ساده تر شده است دوست دارید! نوارهایی از گوشت گاو ، نودل تخم مرغ نرم و پوشیده شده در سس قارچ خامه ای و مناسب برای شب های شلوغ آخر هفته!

عکس صبحانه املت دنور با بنر شنبه در بالای صفحه.

کلوچه های صبحانه Denver Omelet یک صبحانه عالی و عالی برای درست کردن یا پیشروی هستند! با فلفل ، پیاز ، ژامبون و پنیر چغندر پر شده ، این موارد مورد علاقه شما خواهد شد!

استیک سبزیجات کره سیر و سیب زمینی با بنر برنامه هفتگی یکشنبه در بالای صفحه.

استیک سیب زمینی و سیب زمینی Skillet سیر ، ماهی تابه ای است که کاملاً پخته شده و پخته می شود و با ترکیب کره گیاه سیر در صدر قرار می گیرد. این بهترین استیکی است که تا به حال داشته ام !!

عکس کرم برولی با بنر طرح منوی هفتگی دسر در بالای صفحه.

Creme Brûlée یک دسر ساده اما زیبا است که با زرده تخم مرغ ، خامه سنگین ، وانیل و شکر تهیه می شود. یک کرم خامه ای با قند کارامل شده در صدر قرار دارد!

غذای پیشنهادی  Skillet Mix Berry Berry Cobler

لیست خرید قابل چاپ:

من حتی با تهیه یک لیست خرید رایگان که چاپ آن آسان باشد ، این کار را تا حد امکان آسان کردم و روزهای خرید مواد غذایی شما را بسیار آسان تر می کند.

خانواده را متمرکز کنید در حالی که من به آنچه برای شام است تمرکز می کنم. من اینجا هستم تا با هزینه کم ، ساده و در طی یک ساعت وعده های غذایی خانوادگی را در سفره ها قرار دهم. اینها همه دستور العمل هایی هستند که لیست مواد تشکیل دهنده کمی دارند و می توانند هفته ای هفته استفاده شوند.

برای فهرست قابل چاپ در اینجا کلیک کنید

برنامه منوی هفتگی 8 فهرست مواد غذایی قابل چاپ.

برای فهرست قابل چاپ در اینجا کلیک کنید

ارسال به روز شده در 24 آوریل 2020

در اصل ارسال شده در 8 آگوست 2015

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *