دستور العمل برنج لیموترش گلدان فوری

این برنج لیموترش Instant Pot Cilantro در کاسه بوریتو Chipotle مورد علاقه شما یا به عنوان یک سمت با تاکو یا enchiladas کاملاً مناسب است.

برنج لیموترش گلدان فوری Cilantro
گلدان فوری آهک گلدان Cilantro

من دستور تهیه کپی کاکات بسیار محبوب خود را برای رایحه لیموترش چیپوتل چیپوتل را گرفتم و در گلدان فوری سریعتر و آسان تر کردم. یک کاسه بوریتو خانگی درست کنید یا آن را با تاکیو ، انکیلادا یا فجیتا سرو کنید.

من یک طرفدار عظیم برنج در Chipotle هستم. در اینجا نسخه copycat من برای برنج آهک cilantro آنها است ، دقیقاً مثل چیز واقعی مزه دار است! البته من روغن کمتری مصرف کردم. یک ظرف جانبی فوق العاده برای مرغ ، گوشت گاو یا گوشت خوک درست می کند.

این دستور تهیه برنج بسیار آسان است. شما فقط برنج ، آب ، روغن و نمک را به اجاق گاز فشار می آورید و به مدت سه دقیقه روی حرارت زیاد می پزید. یک نسخه طبیعی طبیعی را به مدت ده دقیقه و سپس سریعتر انجام دهید. برنج ها را با یک چنگال پر کرده و با آب لیموترش ، مایع و روغن باقیمانده به یک کاسه منتقل کنید.

و پز برنج در گلدان فوری به آب کمتری نیاز دارد و در زمان کمتری طبخ می شود. هیچ وقت برنج را از قبل شستشو ندهید ، اما البته در صورت تمایل می توانید.

با استفاده از همین نسبت برنج و آب می توانید یک دسته دوتایی تهیه کنید. زمان طبخ یکسان خواهد ماند. همچنین می توانید هر نوع برنج اضافی را در وعده های فردی در کیسه های فریزر منجمد کنید تا بتوانید هر وقت خواستید کاسه های بریتری یا بوریتو را سفت کنید.

غذای پیشنهادی  بدون پخت توپ جو دوسر ، انرژی گاز کره بادام زمینی گاز می گیرد

چه چیزی را با رایس آهک Cilantro سرو کنید

آهک و کتانترو به این برنج طعمی روشن و تازه می بخشد. این یک مورد علاقه خانوادگی در شب های شام الهام گرفته از مکزیک است. این برنج به عنوان یک غذای جانبی با غذای مورد علاقه مکزیکی مانند تاکو ، enchiladas یا fajitas جفت می شود. این برنج همچنین با لوبیای سیاه به عنوان یک غذای جانبی یا غذای بدون گوشت سرو می شود.

یکی از بهترین راه های سرو این برنج به عنوان کاسه بوریتو به سبک چیپوتل است. کاسه های بوریتو بسیار ساده هستند زیرا هر کاری می رود! می توانید هر نوع مواد تشکیل دهنده خود را پرتاب کنید. در زیر چند پیشنهاد برای قرار دادن کاسه burrito به همراه برنج آهک cilantro به شما ارائه شده است.

 • گوشت: گوشت گاو باربیکو، گوشت خوک باربیکیو شیرین، گوشت خوک گوشت خوک، ropa vieja
 • لوبیا: لوبیای سیاه سریع، لوبیا pinto ، لوبیای تازه گلدان فوری
 • سبزیجات: فلفل دلمه ای و پیاز ، گوجه فرنگی خرد شده و آووکادو
 • سالسا: سالسا ی ذرت، سالسا ورد ، سالسای قرمز تند ، pico de gallo
 • تاپینگ ها: گواکامول ، پنیر خرد شده ، خامه ترش
غذای پیشنهادی  بسته بندی کرانچ Cheeseburger - Skinnytaste

کاسه های Burrito برای تهیه وعده های غذایی بسیار عالی هستند. برنج ، لوبیا و گوشت خود را بپزید و در طول هفته برشته های مختلفی اضافه کنید تا کاسه خود را گرم کنید.

اگر به برنج علاقه دارید اما به تماشای کربوهیدرات خود هستید ، برنج گل کلم آهک من (Cilantro) را امتحان کنید همان طعم عالی را دارد اما بدون کربوهیدرات.

این برنج لیموترش Instant Pot Cilantro در کاسه بوریتو Chipotle مورد علاقه شما یا به عنوان یک سمت با تاکو یا enchiladas کاملاً مناسب است.من یک طرفدار عظیم برنج در Chipotle هستم. در اینجا نسخه copycat من برای برنج آهک cilantro آنها است ، دقیقاً مثل چیز واقعی مزه دار است! البته من روغن کمتری مصرف کردم. یک ظرف جانبی فوق العاده برای مرغ ، گوشت گاو یا گوشت خوک درست می کند. برنج لیموترش گلدان فوری Cilantro برنج لیموترش گلدان فوری Cilantro

بیشتر دستور العمل های برنج شما را دوست خواهید داشت:

گلدان فوری آهک گلدان Cilantro

زمان آماده سازی: 5 دقیقه

زمان پخت: 15 دقیقه

زمان کل: 20 دقیقه

این برنج لیموترش Instant Pot Cilantro در کاسه بوریتو Chipotle مورد علاقه شما یا به عنوان یک سمت با تاکو یا enchiladas کاملاً مناسب است.

 • 1 فنجان دانه بلند برنج سفید یا یاس، بدون شستشو
 • 1 1/4 فنجان ها اب
 • 2 قاشق چایخوری روغن زیتون
 • 1 قاشق چایخوری نمک کوثر
 • آب 1/2 آهک
 • 1/4 فنجان cilantro خرد شده تازه
 • برنج ، آب ، 1 قاشق چایخوری روغن و نمک را در قابلمه اجاق گاز اضافه کرده و هم بزنید.

 • 3 دقیقه روی فشار زیاد بپوشانید و بپزید. وقتی تایمر بوق می زند ، 10 دقیقه از فشار طبیعی استفاده کنید.

 • بعد از 10 دقیقه یک فشار سریع انجام دهید و برنج را با چنگال بپاشید.

 • در یک کاسه متوسط ​​، کتانترا خرد شده ، آب لیموترش و روغن باقیمانده را با هم مخلوط کنید. برنج و قابلمه را اضافه کنید تا کاملاً مخلوط شود.

غذای پیشنهادی  بهترین براونی های نان موز

خدمت: 3/ 4 فنجان، کالری: 194کیلوکالری، کربوهیدرات: 35.5گرم، پروتئین: 3گرم، چربی: 3.5گرم، سدیم: 280میلی گرم، قند: 0.5گرم

نقاط هوشمند آبی: 6

نقاط هوشمند سبز: 6

نقاط هوشمند بنفش: 6

کلید واژه ها: گلدان فوری آهک cilantro گلدان ، برنج گلدان فوری ، ظرف کنار گلدان فوری

اعتبار عکس: جس لارسون

Tags:

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *