دستور العمل سالسا آناناس | منتقد دستور العمل

این سالسا شگفت انگیز آناناس ترکیبی از طراوت و پر جنب و جوش فلفل ، پیاز و آهک با یک ضربه شیرین و تند از آناناس و jalapeños است! ایده آل برای یک اشتها آور قبل از شام که همه روزها میلشان به آن می خواهد!

یکی دیگر از خوراکی های الهام گرفته شده آناناس که من عاشق آن هستم ، توپ پنیر آناناس من است. ترکیب پکن ها با آناناس با طعم شیرین و خوش طعم حیرت انگیز است!

یک کاسه سیاه پر از سالسای آناناس.

بهترین سالسای آناناس

چیزی در مورد بهار و تابستان همیشه به من الهام می دهد که به دنبال رنگ های بیشتری در دستور العمل های خود باشم. شاید این گل های شکوفه بهار و آفتاب گرم و روشن باشد. هرچه باشد ، فقط باید در رنگ و بوی گرم هوا رنگین کمان را روی صفحات خود داشته باشم. این سالسای آناناس درست با رنگهای زرد روشن ، قرمز ، بنفش و سبزی درست است. بسیاری از مواد تازه مستقیماً از باغ من سرچشمه می گیرند و پر از عطر و طعم جسورانه هستند!

دیشب ، من دوستان زیادی برای شام داشتم و این سسسا آناناس را برای ما تهیه کرد که در حالی که مرغ ما در حال کباب کردن بود ، ناهار بخوریم. این برای یک صفحه نمایش زیبا ساخته شده است و همه آنرا بلعیده اند! خوب من بعضی ها را در یک کاسه جداگانه کنار می گذارم تا بتوانیم مقداری را در بالای مرغ خود قرار دهیم یا این همه از بین رفته باشد! این سالسای آناناس مطمئناً ستاره شب بود!

غذای پیشنهادی  کیک لیوان شکلاتی

مواد لازم برای سالسا خوشمزه آناناس:

این مواد رنگی ، تازه و خوش طعم هستند! فقط مطمئن شوید که آنها را در گزش های کوچک خرد کنید تا بتوانید به راحتی روی یک تراشه یا چنگال چسبانده شوید. همچنین ، در صورت امکان تازه ترین مواد ممکن را انتخاب کنید. میوه کنسرو شده گاهی اوقات می تواند در یک شربت پوشانده شود که خیلی شیرین باشد و در نهایت بهترین سالسا را ​​تحویل نمی دهد.

 • آناناس تازه: این میوه خوشمزه و گرمسیری با فواید سلامتی بسیار خوبی به سالسا می بخشد!
 • پیاز قرمز:عطر و طعم های شیرین پیاز ، شیرینی آناناس و فلفل دلمه ای را متعادل می کند. به علاوه رنگ فوق العاده است!
 • فلفل قرمز و سبز بل: ترد و شیرینی اضافی اضافه می کند.
 • فلفل هالوپینو: این سالسا را ​​ادویه جات ترشی جات!
 • Cilantro: باید در هر دستور العمل عالی سالسا باشد!
 • آب یک لیموترش: طعم های ترش و اسیدی از آهک ، تعادل طعم ها را تکمیل می کند.
 • نمک: فقط یک خرج کردن!

بیایید سالسا درست کنیم!

تنها یک مرحله اصلی برای تهیه این سالسا وجود دارد که ترکیبات آن هستند. این ساده تر از این نمی شود! اگر نگران برش مواد اولیه هستید ، بسیاری از آنها می توانند از فروشگاه که قبلاً قطعه قطعه شده است ، تازه خریداری کنند!

 1. ترکیب مواد لازم: در یک کاسه با اندازه متوسط ​​، آناناس ، پیاز قرمز ، فلفل زنگ ، jalapeño ، cilantro ، آب یک آهک و یک نمک نمک را با یکدیگر ترکیب کنید.
 2. خدمت: هنگام تازه تهیه شده برای بهترین طعم و بافت سرو کنید.
غذای پیشنهادی  کیک خامه ای نارگیل با یخ زدگی پنیر خامه ای نارگیل

مواد لازم برای سالسای آناناس در یک کاسه روشن.

نحوه انتخاب آناناس کامل:

برای تازه ترین سالسا ، باید تازه ترین آناناس را انتخاب کنید! اولین چیزی که باید به دنبال آن باشید ، آناناس با برگهای سبز سالم است. سپس ، آناناس را کمی فشار دهید. نباید لکه های نرم داشته باشد. و در آخر اینکه می توانید پایه ی آناناس را بو کنید. اگر رسیده باشد باید بوی شیرین دهد. آناناس خود را در یخچال نگهداری کنید مگر اینکه تصمیم بگیرید بلافاصله سالسا درست کنید.

با سالسا آناناس چه سرو کنیم:

این سالسا خیلی خوشمزه است که می توانم آن را جدی با یک قاشق بخورم. هر ظرفی را که با آن گذاشته شده زنده می کند! من آن را با مرغ کبابی یا به عنوان سس سالاد دوست دارم. همیشه به عنوان اشتهاآور با تراشه های تورتیلا یا به عنوان برترین برای تاکوها همیشه مورد استفاده قرار می گیرد.

فرو بردن یک تراشه در سالسای آناناس.

ذخیره سالسا تازه آناناس:

در یک ظرف هوایی در یخچال نگهداری کنید و این سالسا تا 5 روز دوام داشته باشد. اگرچه ، در هنگام تهیه جدید بهترین کیفیت خواهد بود. حتما قبل از خدمت خوب هم بزنید.

غذای پیشنهادی  بهترین میله های چیزکیک سیب کاراملی

دستور العمل های خوشمزه تر سالسا:

آناناس سالسا

زمان آماده سازی 15 دقایق

زمان کل 15 دقایق

نویسنده رودهای آلیسا

خدمات 8 مردم

سالسای آناناس ترکیبی از طراوت و پر جنب و جوش فلفل ، پیاز و آهک است که با یک ضربه شیرین و تند از آناناس و جلاپنو درست می شود! ایده آل برای یک اشتها آور قبل از شام که همه روزها میلشان به آن می خواهد!

 • 1 فنجان آناناس تازه خرد شده
 • 1/2 کم اهمیت پیاز قرمز ریز ریز
 • 1 کم اهمیت فلفل دلمه ای قرمز خرد شده
 • 1 کم اهمیت فلفل زنگ سبز خرد شده
 • 1 فلفل هالوپینو دانه و ریز ریز
 • 1/4 فنجان cilantro خرد شده
 • آب یک لیمو
 • خرج کردن نمک

ارزش غذایی

آناناس سالسا

مقدار در هر خدمت

کالری 21 کالری از چربی 9

٪ ارزش روزانه*

چربی 1 گرم

1 گرم چربی اشباع شده

سدیم 2mg

پتاسیم 90mg

کربوهیدرات 5 گرم

فیبر 1 گرم

شکر 3 گرم

پروتئین 1 گرم

ویتامین A 585IU12٪

ویتامین سی 44mg53٪

کلسیم 6mg

اهن 1 میلی گرم

* درصد ارزش روزانه براساس رژیم غذایی 2000 کالری است.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *