دستور العمل لرزش شیر نارگیل توت فرنگی

توت فرنگی-نارگیل-شیر-لرزش

لرزش شیر نارگیل توت فرنگی پر از نوشیدنی گرمسیری است که دارای نعناعی است. می توانید آنرا با سودا نیز درست کنید. مرحله به مرحله ارسال عکس.

بعد از امتحان کردن لاسی جالب ، این نوشیدنی را تهیه کرده و از آن بسیار لذت ببرید. مجبور شدم این را امتحان کنم بعد از اینکه با انبه امتحان کردم. این خیلی خوشمزه و خوشمزه شد اگر شیر تازه دارید می توانید آن را با طعم طبیعی تری تهیه کنید. از آنجا که شیر نارگیل در فروشگاه خریداری شده بسیار قوی است ، توصیه می کنم از نسخه سبک استفاده کنید یا آن را با 50 درصد آب یا سودا رقیق کنید. سودا آن را به سطح دیگری می برد ?

غذای پیشنهادی  سوپ عدس لبنان - Skinnytaste

در صورت استفاده از شیر نارگیل آماده ، آن را بدون کاراگینان یا سایر مواد افزودنی تحت نام مخفی مواد ضخیم کننده یا تثبیت کننده پیدا کنید. توت فرنگی تازه در اینجا استفاده می شود ، اما منجمد نیز در این امر بسیار مفید است زیرا این نوشیدنی سرد است. حتماً محصولی با کیفیت تهیه کنید. من را بررسی کنید شیر بد گلاب.

نارگیل-شیر-لرزش-توت فرنگی

نارگیل-شیر-لرزش-توت فرنگی

چاپ پین

شیر نارگیل توت فرنگی را تکان می دهد

لرزش شیر نارگیل توت فرنگی پر از نوشیدنی گرمسیری است که دارای نعناعی است. می توانید آنرا با سودا نیز درست کنید. مرحله به مرحله ارسال عکس.

اندازه گیری های جام

عناصر

  • 12 توت فرنگی من تازه استفاده کردم
  • 1/2 فنجان شیر نارگیل سرد
  • 1/2 فنجان اب سرد
  • 4-6 برگ نعناع
  • 2 قاشق غذاخوری قند مطابق ترجیح شیرین خود تنظیم کنید

یادداشت

شما می توانید آن را با یخچال برای مدتی در یخچال سرد سرو کنید.

روش لرزش شیر نارگیل توت فرنگی:

  1. تهیه توت فرنگی: من توت فرنگی ها را به مدت 20 دقیقه در آب با نمک خیس می کنم. با قطع کردن قسمت بالا قسمت سبز را بردارید. اگر می خواهید تقریباً خرد کنید.step1-توت فرنگی
  2. برای تهیه شیرخشک نارگیل ، توت فرنگی های تمیز شده را در مخلوط کن با شکر قرار دهید. به یک پوره صاف درست کنید.مرحله -2-نارگیل-شیر
  3. آن را با شیر نارگیل ، آب ، برگ نعناع بالا کنید. یکدستی مخلوط کنید. در یک لیوان سرد سرو کنید.مرحله -3-آماده

از نوشیدنی خود لذت ببرید ، کاملاً پر!

توت فرنگی-نارگیل-شیرخشک

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *