دستور العمل لیموناد توت فرنگی خانگی | منتقد دستور العمل

لیموناد توت فرنگی نوشیدنی تابستانی مناسب است که طراوت و خوشمزه است! تنها با چند ماده تشکیل دهنده ، این لیموناد خانگی ضربه خواهد خورد! عاشق این نوشیدنی خوشمزه و خوش طعم این تابستان باشید!

توت فرنگی همان چیزی است که من دوست دارم! این لیموناد توت فرنگی یخ زده به همان خوبی است و یک روش دیگر برای خنک شدن در این تابستان فراهم می کند. مواد تازه ای که مورد تایید بچه ها باشد و مورد پسند همه باشد!

لیموناد توت فرنگی خانگی

من نمی دانم آنچه در مورد من و توت فرنگی است ، اما من وسواس دارم! من فقط سفر کردم به Costco فقط برای گرفتن توت فرنگی شگفت انگیز آنها. من عاشق خرید توت فرنگی هستم که آنها در فصل هستند و کاملا رسیده و آبدار هستند. من عاشق استفاده از آنها در دستور العمل ها مخصوصاً مربای خانگی هستم. این در صورتی است که آنها آن را به دستور العمل تبدیل می کنند! من دیروز یک پوند همه خودم را خوردم! آنها خیلی خوب بودند و من یکی یکی آنها را می خوردم. نیازی به گفتن نیست که مجبور شدم سفر دیگری را انجام دهم تا توت فرنگی بیشتری بدست آورم زیرا ما در نهایت 3 دسته از این لیموناد توت فرنگی شگفت انگیز را ساختیم.

بگذارید فقط به شما بگویم که این موضوع چقدر شگفت انگیز است. امروز یک آشپز کوچک در آشپزخانه داشتم. توت فرنگی های تازه را برش داده و لیموها را با دست داخل مخلوط کن فشار می دهیم. این دستور العمل مقدار مناسبی لیمو و مقدار مناسب توت فرنگی است. مقداری توت فرنگی تازه خرد کردم و نوشیدنی را داخل یک لیوان ریختم که یخ در آن قرار داشت. و اوه ، یام … کف پوش بالای این نوشیدنی را باورنکردنی کرد. ما این هفته را در خانه خود درست می کنیم و همین باعث می شود چنین نوشیدنی تابستانی سرگرم کننده باشد!

غذای پیشنهادی  کیک خامه ای نارگیل با یخ زدگی پنیر خامه ای نارگیل

مواد لازم برای لیموناد توت فرنگی:

من همیشه عاشق لیموناد توت فرنگی بوده ام و هرجا که می رویم سفارش می دهم. از آنجایی که من به سودا رشد نکرده ام ، همیشه لیموناد توت فرنگی را ترجیح داده ام و عطش شما را به خصوص در یک روز گرم تابستان خنک می کند!

 • توت فرنگی: توت فرنگی تازه بهترین و با طعم آبدار و خوشمزه است.
 • لیمو: آب 2 لیمو بزرگ
 • Agave Nectar: این به آن کمی ضخامت و برخی از طعم دهنده های شیرین می دهد تا با لیموناد ترش کنار بیایند.
 • آب سرد: خوب و با طراوت در یک روز گرم تابستان!
 • توت فرنگی های اضافی: با توت فرنگی بیشتری تزیین کنید تا در پارچ و فنجان های خود زیبا به نظر برسید.

چگونه توت فرنگی لیموناد را از خراش درست می کنید؟

این یک دستور العمل ساده است که به سرعت جمع می شود. دستور العمل را دو برابر یا حتی سه برابر کنید (بسته به اندازه مخلوط کن) برای یک نوشیدنی خوشمزه در طول هر روز.

 1. ترکیب بالا: در مخلوط کن ، 1 لیوان توت فرنگی ، آب 2 لیمو و شهد آگاو را با هم مخلوط کنید. روی حرارت زیاد مخلوط کنید تا حدود 2 دقیقه صاف شود.
 2. کنار هم بزنید: داخل یک پارچ بریزید و همراه آب سرد با هم بزنید. یخچال کنید تا حدود یک ساعت سرد شود.
 3. خدمت کنید و لذت ببرید! با یخ و چاشنی را با توت فرنگی سرو کنید.
غذای پیشنهادی  کوکی کشمش آسان جو دوسر | منتقد دستور العمل

نکته اصلی Recipe Critic Pro:

نکته شیرین دیگر در مورد تهیه یک لیموناد خانگی ، این است که می توانید از هر نوع میوه برای جایگزینی توت فرنگی استفاده کنید!

توت فرنگی های تازه خرد شده را درون مخلوط کن اضافه کرده و به آب لیمو اضافه می کنند و عکس دیگری در کنار آن با هم مخلوط می شوند.

آیا می توانید برای این لیموناد از توت فرنگی منجمد استفاده کنید؟

آره! توت فرنگی منجمد عالی عمل می کند و به آن طعم دهنده توت فرنگی می دهد. فقط می دانید که بافت و قوام ممکن است کمی متفاوت باشد. در صورت امکان از توت فرنگی تازه استفاده کنید. هنگام استفاده از توت فرنگی یخ زده قبل از افزودن آنها به مخلوط کن حتما آنها را ذوب کنید. از آنجا که توت فرنگی یخ زده به اندازه توت فرنگی های تازه شیرین نیست ، توصیه می کنم کمی شکر را داخل مخلوط یا شهد آگاو بیشتری اضافه کنید.

سه عکس از گلدان ها ، اولین در سمت چپ دارای پارچ هایی است که دارای لیموهای بریده شده و توت فرنگی هستند و آب سردی را روی آنها ریخته اند. عکس دوم در وسط ، پارچ با آب است که پوره ها روی آن ریخته می شوند و عکس سوم در سمت راست دارای یک قاشق چوبی است که مخلوط پارچ را با هم مخلوط می کند.

تغییرات در هنگام تهیه لیموناد خانگی:

من همیشه برای مخلوط های مختلف لیموناد آماده هستم ، اما لیموناد توت فرنگی به من است. من نمی توانم به اندازه کافی از غنی ، شیرین و تذکر طعم دهنده ترش آن را ارائه دهم. انواع مختلفی از لیموناد درست کرده و یا حتی مواد را با آنچه که برای شما مناسب است تغییر دهید. با این لیموناد خانگی که از ابتدا ساخته شده است ، از تمام تابستان ها لذت ببرید!

 • میوه: میوه را مخلوط و مطابقت دهید! میوه های بیشتری اضافه کنید یا میوه های جایگزین آن را با هندوانه ، کیوی ، انواع توت ها یا حتی آناناس اضافه کنید!
 • لیمو: اگر عاشق ترش هستید ، لیمو دیگری را درون مخلوط کنید. اگر لیمو تازه ندارید آب لیمو نیز کار خواهد کرد.
 • شربت: عسل ، شکر یا یک شربت شیرین را برای غلیظ شدن و اضافه کردن شیرینی به لیموناد جایگزین کنید.
 • اب: به نظر می رسد دیوانه وار است اما حتی خاموش کردن آب سرد برای آب گرم می تواند احساس متفاوتی برای این لیموناد خانگی ایجاد کند. تقریباً مثل یک نوشیدنی گرم برای آرام کردن شما در شب و گرم کردن شما.
غذای پیشنهادی  اسموتی موز کره بادام زمینی | منتقد دستور العمل

یک شیشه سنگ تراشی به همراه لیموناد توت فرنگی که درون آن ریخته می شود و یک توت فرنگی با یک لیمو که به آن می چسبد طرف است.

آیا می توانید لیموناد تازه را یخ بزنید؟

کاملا! به سادگی توت فرنگی های تازه ، آب لیمو و شهد آگاو را با هم مخلوط کنید. آب و توت فرنگی های اضافی را کنار بگذارید تا زمانی که آماده ذوب شدن باشید. داخل یک کیسه ziplock بریزید و تا 3 ماه صاف در فریزر بگذارید. وقتی آماده تهیه لیموناد خانگی شد ، بگذارید آن را در شب در یخچال ذوب کرده و به یک پارچ اضافه کنید. مقدار آب را اضافه کرده و با هم بزنید. از تمام تابستان لذت ببرید!

لیموناد خانگی چقدر طول می کشد؟

لیموناد خانگی به مدت 5 تا 7 روز در یخچال نگهداری می شود. لیموناد بد نخواهد شد. لیموناد را در یک پارچ با درب یا کوزه در یخچال نگهداری کنید تا از ریختن آن در امان نماند.

لیموناد توت فرنگی خانگی اینا یک گلدان میسونی است که با لیمو و توت فرنگی همراه با پارچ لیموناد در پس زمینه محو شده و یکی دیگر از گلدان های ماسونی با لیموناد توت فرنگی است.

نوشیدنی خانگی بیشتری برای لذت بردن:

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *