دستور العمل های قفل کردن ، 200 به علاوه دستور العمل های قفل کردن

دستور العمل های قفل کردن ، هندی

دستور العمل های قفل کردن ، 200 به علاوه دستور العمل های قفل کردن برای کمک به تصمیم گیری در مورد و پز در دوره قفل کردن با حداقل مواد خشک.

من شنیده ام که بسیاری از دوستان پیروان مشهور من که به طور کامل تمام وقت کار می کنند ، برای تهیه غذای خود ، تحریم ها و غیره به آشپزخانه مراجعه کرده اند. از آنجا که زمان بیشتری برای گذراندن دارند ، علاقه به آشپزی و همچنین نیاز به غذا برای خانواده بیشتر شده است. با غذای خانگی

غذای پیشنهادی  کوره پخته شده دنور املت | منتقد دستور العمل

در این مواقع دشوار ، ممکن است ما از منابع محدود سبزیجات تازه برخوردار باشیم یا به ندرت از آن استفاده می کنیم. فکر کردم ایده های دستور العمل هایی را که قبلاً در وبلاگ خود دارم اما تحت این پست به اشتراک خواهم گذاشت.

از آنجا که ما بیرون از غذا نمی خوریم ، حتماً هوس کودکان و همچنین مال شما را برآورده کنید. غذای مورد علاقه آنها را تهیه کنید. همچنین زوجین می توانند در هر زمان ممکن کارهای آشپزی خود را به اشتراک بگذارند. فقط مطمئن شوید که بخشی از کنترل آنچه شما می خورید کنترل می شود و وعده های غذایی خود را متعادل نگه دارید زیرا کار کردن نیز به یک مشکل تبدیل می شود. این به شما کمک می کند تا خط کمر سالم خود را حفظ کنید.

غذای پیشنهادی  چای ایرانی ، Hyderabadi Dum در گلدان فوری

لطفاً آن را بارگیری و طی کنید و همچنین آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید:100 دستور صبحانه / شام

دستور العمل های قفل ناهار با غلات ، پالس ها و سایر مواد مفید برای ماندگاری مانند سبزیجات ریشه.

پیاز ، سبزیجات ، نارگیل و یا مواد دیگری را که در دستورالعمل های زیر وجود ندارد در دسترس قرار دهید. سبز تند را می توان با قرمز خشک جایگزین کرد فلفل. سبزیجات / میوه های یخ زده را می توان برای تازه جایگزین کرد.

50 دستور ناهار

دستور العمل های قفل کردن ناهار با غلات ، نبض ها و سایر مواد مفید برای ماندگاری مانند سبزیجات ریشه

پیاز ، سبزیجات ، نارگیل را رها کنید (از مواد خشک شده استفاده کنید) نارگیل در غیر این صورت) یا سایر مواد تشکیل دهنده موجود در دستور العمل های زیر در دسترس نیست. سبز تند را می توان با قرمز خشک جایگزین کرد فلفل. سبزیجات منجمد مانند نخود فرنگی ، مخلوط سبزیجات ، یخ زده متی، اسفناج منجمد می تواند برای تازه جایگزین شود.

60 دستور العمل میان وعده

دستور العمل های قفل کردن میان وعده های خشک را به صورت عمده برای میان وعده های عصرانه آماده کنید

Tags:

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *