دستور العمل کرم توت فرنگی ، دسر توت فرنگی تازه

توت فرنگی-خامه-هندی-دسر

دستور العمل کرم توت فرنگی با شلاق خامه و شکر. فقط 3 ماده ، بدون طعم / رنگ مصنوعی. دستور العمل تصویری عاقلانه را انجام دهید.

من این الهام را گرفتم که این دستور العمل را پس از تماشای ویدیوی یوتیوب امتحان کنم ، جایی که آنها این مورد را در قسمت غذای خیابان بمبئی داشتند. هنگامی که من lassi توت فرنگی را امتحان کردم ، یک تکه کرم به آن اضافه کردم و Vj گفت خیلی خوشمزه است. هر دوی ما در حال بحث بودیم که چطور کسی که در این ویدئو دیدیم جالب است فقط با کرم. بنابراین جعبه دیگری از توت فرنگی تازه را خریدیم و این مورد را امتحان کردیم.

غذای پیشنهادی  پیکو د گالو (سالسا فرسکا)

Vj کاملاً از این لذت برد. من هنوز عاشق لاسی توت فرنگی هستم. من فقط طعم را درست کردم و بعداً نخوردم ، شاید دلیل این امر باشد. اما در حالی که من در جستجوی الهام بخش در یوتیوب بودم ، متوجه شدم که کرم توت فرنگی در بمبئی و حتی ماهابالشوار بسیار مشهور است. من عاشق شربت توت فرنگی مپرو که قبلاً وقتی BIL من در آنجا کار می کرد می کردیم. اما هرگز نمی دانستیم که غرفه غذایی وجود دارد و ما می توانیم چنین توت فرنگی های خوشمزه ای با توت فرنگی تازه داشته باشیم.

غذای پیشنهادی  دستور پخت توت فرنگی تیرامیسو | منتقد دستور العمل

توت فرنگی-کرم-دستور

من به لیست غذای خود (بی پایان) اضافه کردم ? من هنوز یک دستور دیگر برای به اشتراک گذاشتن دارم و با دستور العمل های توت فرنگی انجام شده ام. و امیدوارم که اشتیاق توت فرنگی من نیز با همین کار انجام شود! این در اصل یک دستور العمل 3 ماده است. تمام آنچه شما نیاز دارید توت فرنگی ، شلاق کرم یا خامه سنگین ، شکر است. من دوست ندارم از عطر و طعم مصنوعی یا رنگ استفاده کنم ، زیرا عطر و طعم ملایم و رنگ آن به هر حال لذت بخش است. من را بررسی کنید پودینگ انبه انبه.

توت فرنگی-خامه-هندی-دسر

چاپ پین

دستور العمل کرم توت فرنگی

دستور العمل کرم توت فرنگی با شلاق خامه و شکر. فقط 3 ماده ، بدون طعم / رنگ مصنوعی. دستور العمل تصویری عاقلانه را انجام دهید.

اندازه گیری های جام

عناصر

 • 400 میلی لیتر کرم شلاق زدن
 • 10 توت فرنگی تازه
 • 1/4 فنجان قند

دستورالعمل ها

 • ابتدا توت فرنگی ها را تمیز کنید. قسمت سبز را در امتداد قسمت کوچکی که به آن متصل است قطع کنید.

 • بقیه توت فرنگی ها را برای سرو خرد کنید. دو طرف را خلال می کنم و لایه بندی را خرد می کنم. از دیگر برش های بزرگ وسط ، من برای سرو استفاده می کنم.

 • توت فرنگی تمیز ، شکر را در مخلوط کن قرار دهید. هموار صاف کنید. یک قسمت کوچک (3-4 قاشق غذاخوری برای سرو) تقسیم کرده و کنار بگذارید.

 • کرم شلاق را در یک کاسه مخلوط کنید. کاسه ام را روی آب سرد قرار می دهم تا روند شلاق زدن سریع شود.

 • ضرب و شتم با میکسر دستی برقی را شروع کنید. شلاق را با حرکت دایره ای نگه دارید تا تمام کرم ها را بپوشانید تا زمانی که قله های سفت شوید. بیش از حد ضرب و شتم نیست. مقداری 1/4 فنجان خامه تازه برای پر کردن آن مصرف کردم. اختیاری است

 • پوره توت فرنگی تازه را به آن اضافه کرده و برابر کنید تا در توت فرنگی مخلوط شود.

 • برای خدمت: یک لیوان بزرگ میل کنید. ابتدا یک تکه پوره توت فرنگی اضافه می کنم. سپس با برش های توت فرنگی که در شیشه ها همانطور که نشان داده شده است ، ترتیب دهید.

 • نیمی از راه را با خامه توت فرنگی پر کنید. آن را با توت فرنگی های خرد شده تازه ، کمی پوره حل کنید و دوباره توت فرنگی های خرد شده را در امتداد طرفین لیوان قرار دهید.

 • خامه را پر کنید و دوباره آنرا با کرم توت فرنگی ، توت فرنگی تازه ، پوره در آورید.

 • با خامه شلاق ، یک تکه پوره و یک تکه توت فرنگی تکمیل کنید.

 • قبل از خدمت سرد کنید. طی 3-4 ساعت سرو کنید.

یادداشت

 • می توانید پوره را جوشانید تا براق و لعاب خوبی دیده شود. خنک شده و در صورت لزوم ذخیره و استفاده کنید.
 • اگر مشکلات تثبیت کننده خامه را دارید ، به جای شکر از شکر یخ استفاده کنید (مقدار بیشتری استفاده کنید) زیرا در آن آرد ذرت موجود است ، به ثبات کرم کمک می کند.
 • کنترل قسمت آن پر از خامه است (آن را دقیقاً مثل یخچال خم کنید)

روش کرم توت فرنگی

 1. ابتدا توت فرنگی ها را تمیز کنید. قسمت سبز را در امتداد قسمت کوچکی که به آن متصل است قطع کنید.گام اول
 2. بقیه توت فرنگی ها را برای سرو خرد کنید. دو طرف را خلال می کنم و لایه بندی را خرد می کنم. از دیگر برش های بزرگ وسط ، من برای سرو استفاده می کنم. مرحله 2 قطعه قطعه قطعه شده است
 3. توت فرنگی تمیز ، شکر را در مخلوط کن قرار دهید. هموار صاف کنید. یک قسمت کوچک (3-4 قاشق غذاخوری برای سرو) تقسیم کرده و کنار بگذارید.پوره مرحله 3
 4. کرم شلاق را در یک کاسه مخلوط کنید. کاسه ام را روی آب سرد قرار می دهم تا روند شلاق زدن سریع شود.کرم مرحله 4
 5. ضرب و شتم با میکسر دستی برقی را شروع کنید. شلاق را با حرکت دایره ای نگه دارید تا تمام کرم ها را بپوشانید تا زمانی که قله های سفت شوید. بیش از حد ضرب و شتم نیست.
 6. مقداری 1/4 فنجان خامه تازه برای پر کردن آن مصرف کردم. اختیاری استذخیره مرحله 5
 7. پوره توت فرنگی تازه را به آن اضافه کرده و برابر کنید تا در توت فرنگی مخلوط شود.قدم 6 برابر
 8. برای خدمت: یک لیوان بزرگ میل کنید. ابتدا یک تکه پوره توت فرنگی اضافه می کنم. سپس با برش های توت فرنگی که در شیشه ها همانطور که نشان داده شده است ، ترتیب دهید.مرحله 7 ترتیب دهید
 9. نیمی از راه را با خامه توت فرنگی پر کنید. آن را با توت فرنگی های خرد شده تازه ، کمی پوره حل کنید و دوباره توت فرنگی های خرد شده را در امتداد طرفین لیوان قرار دهید. خامه را پر کنید و دوباره آن را با کرم توت فرنگی بالا بزنید.مرحله هشتم
 10. توت فرنگی تازه ، پوره شده و در آخر با خامه ساده شلاق ، یک تکه پوره و یک تکه توت فرنگی به پایان رسید. قبل از خدمت سرد کنید. طی 3-4 ساعت سرو کنید.مرحله 9 آماده است

کرم توت فرنگی خوشمزه برای یک مناسبت خاص یا برای معالجه کردن خود بعضی اوقات!

کرم توت فرنگی

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *