دستور تهیه سالاد میوه آهک شاه توت

این وب سایت ممکن است حاوی پیوندهای وابسته و تبلیغات باشد تا بتوانیم دستورالعمل های غذایی را به شما ارائه دهیم. سیاست حفظ حریم خصوصی من را بخوانید.

سالاد میوه Blackberry Lime میوه های تازه و تابستانی را به نمایش می گذارد و دارای یک سس آسان و خوشمزه است. طراوت ، سبک و شیرین ، این سالاد میوه در کمترین زمان خورده خواهد شد!

یک پانسمان خوب واقعاً می تواند طعم های مختلف را به طور منسجم افزایش داده و گرد آورد. دانه های خشخاش ، آهک عسل و انگور خامه ای نمونه های بارز این هستند که چگونه لباس پوشیدن می تواند سالاد میوه ای را پاپ کند!

میوه های تابستانی مخلوط با ضماد دانه های خشخاش در کاسه.

دستور تهیه سالاد میوه آهک توت سیاه آسان

این سالاد میوه آهک توت سیاه مملو از میوه های خوشمزه است و روی آن یک سس شیرین و آهسته می چسبد. من کاملا عشق میوه های تابستانی ، و این سالاد هر یک از آنها را کاملا برجسته می کند در حالی که یک ترش و آجیل با سس اضافه می کند! ساخت آن بسیار ساده است و ترکیب آن شیرین ، ملایم و درست است. این سالاد میوه ای یک ترکیب عالی است!

این دستور تهیه سالاد میوه آهک شاه توت که فقط به چند ماده تازه و کمتر از 10 دقیقه برای جمع کردن نیاز دارد ، به همان راحتی که می آید آسان است! ایده آل برای یک میان وعده سالم و گوارا در یک روز گرم ، یا تهیه فله برای یک جمعیت پرطرفدار از گلدان! این سالاد دارای ترکیب نهایی مورد علاقه من در میوه ها در یک سالاد است ، اما بدانید که میوه به راحتی قابل تغییر است و برای هر آنچه که بیشتر دوست دارید جایگزین شود. تا زمانی که مقادیر کاملاً ثابت بمانند و تنوع زیادی پیدا کنید ، این سالاد مورد توجه قرار خواهد گرفت!

مواد تشکیل دهنده سالاد میوه توت سیاه و آهک

برای تهیه سالاد میوه Blackberry Lime تنها آنچه شما نیاز دارید میوه های تازه و چند ماده اولیه ساده دیگر است. به دنبال اندازه گیری های فردی هستید؟ همه آنها را می توانید در کارت دستورالعمل زیر پیدا کنید.

 • آب پرتقال: برای لباس پوشیدن شما می توانید از هر نوع آب پرتقال که بیشتر دوست دارید استفاده کنید!
 • پوست نارنجی: برای افزودن عطر و طعم مرکبات.
 • آبلیمو و آب لیمو: از یک لیمو
 • آبلیمو و آب لیمو: از یک آهک بزرگ.
 • عسل: برای شیرینی و ضخیم شدن پانسمان. این کار باعث می شود تا لعاب کامل به پایان برسد.
 • عصاره وانیل: برای سلیقه. عصاره وانیل خالص برای تقویت طعم دهنده های میوه بهترین عملکرد را دارد.
 • دانه خشخاش: برای خوشرنگی و بافت اضافه شده.
غذای پیشنهادی  دستور تهیه برنج هویج | برنج با تنوع آسان برای بچه ها

طرز تهیه بهترین سالاد میوه

فقط 5 دستورالعمل ساده یک نتیجه کاملاً میوه ای را ارائه می دهد که عالی به نظر می رسد و طعم آن نیز عالی است! ساخت آن بسیار ساده است و در عرض چند دقیقه قابل انجام است.

 1. مخلوط کردن با هم پانسمان: در یک قابلمه متوسط ​​، آب پرتقال ، پوست ، آب لیمو و لیموترش ، آب و لیموترش آهک و عسل را اضافه کنید تا روی حرارت زیاد و متوسط ​​جوش بیاید. حرارت را حدود 5 دقیقه کم کنید و بگذارید تا غلیظ شود. وانیل و دانه های خشخاش را به آن اضافه کنید. کنار بگذارید تا خنک شود.
 2. میوه را آماده کنید: در یک کاسه بزرگ ، پرتقال ماندارین آماده شده ، توت فرنگی خرد شده ، کیوی خرد شده ، انگور ، زغال اخته ، انبه ، توت سیاه و تمشک را به آن اضافه کنید.
 3. افزودن پانسمان: سس را روی سالاد بریزید و مواد را به آرامی روی هم بریزید.
 4. خنک شدن: به یخچال برگردید تا خنک شود و اجازه دهید طعم ها با هم مخلوط شوند.
 5. خدمت: بعد از سرد شدن سالاد ، آن را سرو کنید و یک بار دیگر بریزید.
ریختن سس آهک روی میوه ها.

نکات سریع سالاد میوه Blackberry Lime!

این نکات می تواند به شما کمک کند سالاد میوه خود را کامل کنید و خوشمزه ترین و آبدارترین نتیجه را بدست آورید. سالاد میوه آهک توت سیاه مورد توجه شما در گردهمایی بعدی خواهد بود!

 • استفاده از تازه ترین میوه ها: از میوه هایی که در فصل قرار دارند برای بهترین نتیجه استفاده کنید. در تابستان از توت فرنگی تازه ، بلوبری و توت سیاه استفاده کنید ، در زمستان انار خوشمزه اضافه کنید!
 • افزودن سایر میوه ها: میوه های گرمسیری مانند آناناس ، انبه و پاپایا طعم شگفت انگیزی در این سالاد دارند. همچنین می توانید مواردی مانند موز ، انجیر و خرما را اضافه کنید. من معمولاً به دلیل داشتن آب زیاد از هندوانه موجود در سالاد های میوه ای اجتناب می کنم. این می تواند سالادهای میوه ای شما را لکه دار کند.
 • افزودن گیاهان: من دوست دارم به سالاد میوه هایم گیاهان تازه اضافه کنم تا به آنها طعم معطر بدهد. طعم نعنا و ریحان با این سالاد میوه ای Blackberry Lime طعم شگفت انگیزی دارد!
 • ارائه سالاد میوه: اگر سالاد میوه ای می خواهید که واقعاً شگفت انگیز به نظر برسد ، از مقدار زیادی میوه با رنگ های مختلف استفاده کنید و مطمئن شوید که قطعات به اندازه های مشابه بریده شده اند.
 • تهیه سالاد میوه قبل از یک رویداد: هرچه سالاد میوه بیشتر بماند ، آبدارتر می شود. اگر چند روز قبل از سرو ، سالاد میوه خود را درست کردید ، می توانید از یک چرخ کن یا الک سالاد برای تخلیه مایعات اضافی استفاده کنید و سپس یک قطره پانسمان اضافی برای عطر و طعم اضافه کنید.
غذای پیشنهادی  میله های سعادت کرنبری نرم و جویدنی

ذخیره سالاد میوه تازه

 • در یخچال: سالاد میوه شما در صورت نگهداری در محفظه ای که هوا نباشد ، 3-5 روز دوام خواهد داشت. قبل از نگهداری سالاد ، یک نم نم آب لیمو به آن اضافه کنید تا میوه شما قهوه ای نشود.
 • در فریزر: سالاد میوه Blackberry Lime برای مدت حداکثر یک ماه در فریزر در یک ظرف ضد هوای نگه داشته می شود. قبل از سرو چند ساعت در یخچال ذوب شوید.
غذای پیشنهادی  دستور برنج سرخ شده دوستانه برای کودکان ، به سبک برنج سرخ شده آمریکایی

سالاد میوه Blackberry Lime همراه با سس دانه های خشخاش در کاسه.


 • در یک قابلمه متوسط ​​، آب پرتقال ، پوست ، آب لیمو و لیموترش ، آب و لیموترش آهک و عسل را اضافه کنید تا روی حرارت زیاد و متوسط ​​جوش بیاید. حرارت را حدود 5 دقیقه کم کنید و بگذارید تا غلیظ شود. وانیل و دانه های خشخاش را به آن اضافه کنید. کنار بگذارید تا خنک شود.

 • در یک کاسه بزرگ ، پرتقال ماندارین آماده شده ، توت فرنگی خرد شده ، کیوی خرد شده ، انگور ، زغال اخته ، انبه ، توت سیاه و تمشک را به آن اضافه کنید.

 • سس را روی سالاد بریزید و مواد را به آرامی روی هم بریزید.

 • به یخچال برگردید تا خنک شود و اجازه دهید طعم ها با هم مخلوط شوند.

 • بعد از سرد شدن سالاد ، آن را سرو کنید و یکبار دیگر آن را بریزید.


به روز شده در 10 ژوئیه 2021
نوشته اصلی در 26 مه 2017

خدمت: 6

کالری189کیلو کالری (9٪)کربوهیدرات ها47g (16٪)پروتئین3g (6٪)چربی1g (2٪)چربی های اشباع شده1g (5٪)چربی اشباع نشده1gچربی اشباع شده1gسدیم5میلی گرمپتاسیم501میلی گرم (14٪)فیبر7g (28٪)قند37g (41٪)ویتامین A903IU (18٪)ویتامین سی115میلی گرم (139٪)کلسیم57میلی گرم (6٪)اهن1میلی گرم (6٪)

تمام اطلاعات غذایی بر اساس محاسبات شخص ثالث است و فقط یک برآورد است. هر دستور العمل و ارزش غذایی بسته به مارک های مورد استفاده شما ، روش های اندازه گیری و اندازه سهم در هر خانوار متفاوت خواهد بود.

دوره سالاد ، ظرف کناری

غذا آمریکایی

کلمه کلیدی سالاد میوه آهک توت سیاه ، سالاد میوه

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *