دستور تهیه سالاد Caprese | منتقد دستور العمل

سالاد Caprese با لایه هایی از برش های گوجه فرنگی تازه ، ریحان و پنیر موزارلا تهیه می شود ، سپس با لعاب بالزامیک خرد شده و در بالای آن با یک نمک نمک و فلفل در می آید. این غذای عالی تابستانی است که تمام سال میل خواهید کرد!

غذاهای گوجه فرنگی و موزارلا از منوی شما با رنگ و طعم های عالی شروع می کنند ، بنابراین ساده ترین دستور العمل Bruschetta یا سالاد خیار آووکادو ایتالیایی را امتحان کنید. این برنامه های تازه و رنگارنگ برای سرگرمی بسیار عالی هستند یا برای یک سه شنبه معمولی

سالاد Caprese روی یک بشقاب سفید.

دستور تهیه سالاد Caprese

تابستان یکی از فصول بسیار مورد علاقه من است! بیرون بودن و دیدن رنگهای روشن ، مرا خوشحال می کند. من به نظر می رسد در این مدت سال میل به غذای سبکتر دارم و عاشق این دستور العمل سالاد کبرز هستم. میوه و سبزیجات تازه به عنوان میان وعده های من تبدیل می شوند و اضافه کردن آنها به هر وعده غذایی باعث بهتر شدن آن می شود. گوجه فرنگی سرشار از عطر و طعم است اما طعم سبک و مطبوعی برای آنها دارد. طعم های تازه موجود در این سالاد زنده می شود و ترکیب کاملی را رقم می زند!

گوجه فرنگی و موزارلا دو ماده اصلی هستند. گوجه فرنگی های شیرین و رنگارنگ آنقدر آبدار و خیس شده در لعاب بالزامیک بود. بافت نرم و خامه ای موزارلا عالی بود! ریحان و نمک درشت فقط ادویه های مناسب ایتالیایی را داده اند که در این سالاد اصل هستند. از این سالاد غافل نشوید ، ممکن است تهیه آن ساده باشد ، اما در صفحه بسیار چشمگیر و زیبا است. این سالاد کورس اولین انتخاب من برای یک سالاد تابستانی فوق العاده است که مطمئناً!

سالاد کاپرس از کجا آمده است؟

این نام به معنای واقعی کلمه به معنای “سالاد کاپری” به دلیل خانه اصلی آن در جزیره کاپری است. این تلفظ “Cuh-prey-zey” است. یک دلیل واقعی در پشت آن وجود ندارد بلکه چند اسطوره است که در اطراف گوجه فرنگی تازه و یک نوع پنیر با یک برگ ریحان شیرین از بالا شکل گرفته است. در ایتالیا محبوب و یکی از مشهورترین سالادهای آنجا است.

غذای پیشنهادی  اجاق گاز آهسته سبک هاوایی Kalua Pulled Pork

چه چیزی در یک سالاد تازه Caprese وجود دارد؟

هر وقت تابستان در بازار کشاورزان هستم و تمام گوجه فرنگی های تازه را می بینم ، برای ایجاد این سالاد رنگارنگ بسیار هیجان زده می شوم. این لیست مواد غذایی بسیار کوتاه است که من آن را حفظ کردم. واقعاً لیست کاملی از مواد تشکیل دهنده این است که چیدن کیفیت بسیار مهم است! تازه بودن آن از میوه و ترکیبات باغ یا مزرعه باعث می شود.

 • گوجه فرنگیها: من عاشق استفاده از گوجه فرنگی های تابستانی رسیده از باغم یا بازار کشاورزان محلی هستم.
 • موزارلا: با گوجه فرنگی برش بزنید و لایه بزنید. اگر نمی توانید قبل از انتخاب نسخه بسته بندی شده ای که پیچیده شده و آب خیس شده و آب خیس شده و لاستیک شده باشد لاستیک کنید و روغن و طعم دهنده ها را نیز جذب نکنید ، به دنبال موزارلا تازه بگردید و به دنبال آن بورگاتا یا بوکنسینی باشید.
 • روغن زیتون: روغن فوق العاده روغن زیتون باکره بهترین برای این سالاد است.
 • لعاب Balsamic: در بالای لایه های موزارلا و گوجه فرنگی را بزنید.
 • نمک دریایی و فلفل: چشیدن. نظر من این است که شما باید از نمک درشت و یک فلفل سیاه تازه استفاده کنید.
 • ریحان: تازه زنده ترین طعم را به شما می بخشد!

طرز تهیه سالاد کاپری ایتالیایی:

برای تهیه این سالاد تابستانی تازه و رضایت بخش ، فقط لازم است مواد را خرد کرده ، آنها را لایه لایه کرده و با روغن زیتون و لعاب بالزامی آغشته کنید. با یک فلش آماده خواهد شد و به همان سرعت از بین می رود زیرا این سالاد کورس باورنکردنی خوب است!

 1. گوجه فرنگی برش: تا حد امکان به طور یکنواخت برش های ضخیم ¼ اینچ برش بزنید.
 2. پنیر برش: برای برش پنیر به قطعات اینچی از یک برش پنیر استفاده کنید.
 3. لایه: گوجه و پنیر را روی یک صفحه در لایه ها قرار دهید.
 4. باران ریز و نمناک: بالا با یک دریز روغن زیتون و لعاب بالزامیک. سپس با نمک دریایی پوسته پوسته شده ، فلفل و ریحان تازه بپاشید.
غذای پیشنهادی  ساندویچ تخم مرغ و گوجه فرنگی تخم مرغ

نکته اصلی Recipe Critic Pro:

برای ایجاد یک نمایشگر حرفه ای و حرفه ای ، از یک چاقوی دندانه دار استفاده کنید تا گوجه فرنگی را به راحتی برش داده و حتی برش ها را نیز تمیز کنید. همچنین ، برای تهیه بهترین ظاهر ، حتما اندازه گوجه فرنگی خود را با برش اندازه پنیر مطابقت دهید.

مواد لازم برای سالاد Caprese.

چه چیزی را با یک سالاد ایتالیایی سرو می کنم:

این سالاد تازه و تازه دارای طعم های شیرین و تازه ای است که بسیار مناسب با جوش های سرحال است. گوشت یا نان اضافه کنید تا این غذای شگفت انگیز را به یک وعده غذایی کامل تبدیل کنید.

 • برش های گوشتی قابل درمان
 • استیک پهلو
 • مرغ کبابی
 • نان تست
 • سالاد

انواع سالاد:

من عاشق نسخه اصلی و لایه بردار اصلی این سالاد هستم. آن را بسیار زیبا ارائه می دهد. اگر از من بپرسید ، رنگهای قرمز و سفید حتی کمی میهن پرستانه هستند. در اینجا ایده های بسیار خوبی برای تهیه این سالاد به سطح بعدی ارائه شده است. من تضمین می کنم که شما به این طعم های تازه میل خواهید کرد و این سالاد را با یک تن درست می کنید! بنابراین ، ممکن است شما چند تغییر را بخواهید که جالب باشد! 🙂

 • سالاد خرد شده: به جای لایه لایه کردن ، همه مواد را خرد کرده و با وینگرت تفت دهید.
 • Skewers: گوجه فرنگی یا گیلاس پشته و مینی توپ موزرلا را در آن ریخته و بعد از آن با بالزامیک خرد کنید.

ذخیره سالاد گوجه فرنگی و موزارلا:

تازه از طعم های باغ به وضوح در صورت فوری سرو می شود پر جنب و جوش و جسورانه است. با این حال ، این همیشه ممکن نیست. بعضی اوقات ، تهیه سالاد در آینده می تواند یک نجات دهنده باشد و این سالاد را می توان در پیش گرفت. توصیه می کنم مواد اولیه را به طور جداگانه و لایه بندی و آبکاری در ثانیه آخر ذخیره کنید. برای ذخیره ، لازم است که محکم را در یک ظرف ، فویل آلومینیومی یا بسته بندی پلاستیکی بپوشانید و سپس دستورالعمل های تازه بودن را در زیر دنبال کنید:

 • گوجه فرنگی خرد شده: یخچال و فریزر 3-4 روز در یخچال 2 ماه.
 • انجماد گوجه فرنگی: اگرچه آنها به مدت 2 ماه در فریزر خواهند ماند ، من توصیه نمی کنم از این گوجه فرنگی یخ زده برای این سالاد استفاده کنید زیرا وقتی آنها را ذوب می کنید قارچ می شوند. اگر قصد دارید از آنها در سس یا غذای پخته شده استفاده کنید ، متفاوت خواهد بود ، اما برای این سالاد ، گوجه فرنگی های یخ زده فقط انجام نمی دهند.
 • موزارلا: یخچال های یخ زده 1-2 هفته ، تا 6 ماه یخ بزنید.
 • ذخیره نکته: هنگام ذخیره موزارلا ، پنیر را قبل از پوشاندن آن با روکش پلاستیکی یا فویل آلومینیومی ، پنیر را در موم یا کاغذ перга بپوشانید.
غذای پیشنهادی  کیک لیمویی خانگی با یخ زدگی لیمو

روی سالاد کفرس نزدیک شوید.

دستور العمل های Caprese بیشتر:

سالاد کاپریس

زمان آماده سازی 10 دقایق

زمان کل 10 دقایق

نویسنده رودهای آلیسا

خدمات 2 مردم

سالاد Caprese با لایه هایی از برش های گوجه فرنگی تازه ، ریحان و پنیر موزارلا تهیه می شود ، سپس با لعاب بالزامیک خرد شده و در بالای آن با یک نمک نمک و فلفل در می آید. این غذای عالی تابستانی است که تمام سال میل خواهید کرد!

 • 4 گوجه فرنگی رسیده متوسط
 • 1 پوند موزارلا تازه
 • 1 قاشق چایخوری روغن زیتون
 • لعاب بالزامیک
 • نمک دریایی پوسته پوسته شده
 • فلفل
 • ریحان تازه

ارزش غذایی

سالاد کاپریس

مقدار در هر خدمت

کالری 742 کالری از چربی 477

٪ ارزش روزانه*

چربی 53 گرم82٪

30 گرم چربی اشباع شده150٪

کلسترول 179mg60٪

سدیم 1434mg60٪

پتاسیم 755 میلی گرم22٪

کربوهیدرات 15 گرم

فیبر 3G12٪

9 گرم شکر10٪

پروتئین 52 گرم104٪

ویتامین A 3582IU72٪

ویتامین سی 34mg41٪

کلسیم 1170mg117٪

اهن 2mg11٪

* درصد ارزش روزانه براساس رژیم غذایی 2000 کالری است.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *