دستور تهیه شیرینی بیسکویت بیسکویت آسان

biscoff-milkshake-دستور

شیشه بیسکویت بیسکوف ، بهترین روش برای استفاده از بقایای پخش شده در بیسکوف است که در بطری باقی مانده است. دستور ویدیوی سریع.

به اشتراک گذاشتن این دستور تهیه شیرین و ساده با شیرینی بیسکوف نیلوفر آبی. می توانید از هر نوع بیسکویت مورد علاقه خود نیز استفاده کنید. من وقتی آجی سابقاً بیسکویت هایی را برای میان وعده مصرف می کرد و من مدتی می خریدم ، این بیسکویت ها را ناخودآگاه خریداری کردم. هرگز فکر نمی کردم که این مارک معروف باشد ، من فکر کردم برخی از بیسکویت های مارک را در سنگاپور می یابیم. Aj قبلاً دوست داشت و همچنین من آن را با شیر خود مصرف می کردم. سال گذشته فقط می دانستم که بعد از اینکه در فید اینستاگرام دیدم ، مانند نوتلا نیز وجود دارد. اما هرگز آنطور که می دانستم نمی توانم مقداری کالری را ذخیره کنم بدون اینکه معتاد باشم.

غذای پیشنهادی  ساده ترین دونات های سرخ کن هوا (2 راه خوشمزه!)

biscoff-milkshake

ماه گذشته ، یکی از این گسترش در Fairprice یافت شد و آن را امتحان کرد تا چیزی را برای وبلاگ امتحان کند. من آن را مزه کردم و دوست داشتم درست مثل اینکه عاشق بیسکویت ها باشم. Aj نیز گفت خوب است ، اما ما هر دو آن را وحشت نکردیم و بطری را مثل همه چیزهای دیگر خالی کردیم. در کمال تعجب من ، این Vj بود که خیلی دوستش داشت. او به طور کلی از طعم های کارامل و پروانه ای بسیار دلپذیر است. بنابراین او آن را بهم ریخت و غذا خوردن به همین ترتیب.

غذای پیشنهادی  دستور پخت سزار معتبر | منتقد دستور العمل

من ، که می خواستم برخی از دستور العمل های وبلاگ را با آن امتحان کنم ، هرگز قبل از تمام کردن چیزها ، دستور العمل پیدا نکردم. هیچ شکایتی نمی کند ، او نمی داند که من به همین دلیل خریدم. او به ندرت چیزی شبیه به این را دوست دارد ، بنابراین من اجازه می دهم آزادانه برود. سرانجام فکر کردم که باید این شیرخشک را در حالی که دیدم لرزش نوتلا را در pinterest دیده ام ، چگونه آنها از آخرین بیت های چسبیده به بطری استفاده می کنند ، امتحان کنم.

غذای پیشنهادی  بهترین دستور تهیه استیک نیویورک

با کلیک بر روی دکمه تمام وقت ، خودم از آن لذت بردم ، همانطور که Vj دوست ندارد لرزش شیر را بپوشد ، Aj هم نمی خواست چون او بیسکویت را می دید که درحال پر شدن است و می داند که هیچ بستنی در آن وجود ندارد. من از بچه ها تشکر کردم و خودم از نوشیدنی لذت بردم. من یک بسته از این بیسکویت را به صورت آنلاین خریداری کردم فقط برای تهیه شیرخشک و Aj نیز سهم خود از میان وعده را داشت.

biscoff-milkshake-دستور

چاپ پین

بیسکوف شیرینی بیسکویت

شیشه بیسکویت بیسکوف ، بهترین روش برای استفاده از بقایای پخش شده در بیسکوف است که در بطری باقی مانده است. دستور ویدیوی سریع.

تجهیزات (پیوندهای وابسته به آمازون)

اندازه گیری های جام

عناصر

 • 1 فنجان شیر جوشانده سرد
 • 5 بیسکوییت Lotus biscoff یا هر مورد دلخواه خود
 • 1 قاشق غذاخوری گسترش نیلوفر آبی
 • 4 تکه های یخ
 • در صورت لزوم شکر

دستورالعمل ها

 • اگر پراکندگی دارید ، فقط از 1 قاشق غذاخوری در این دستور العمل استفاده کنید. تازه شیر را داخل بطری ریختم و لرزیدم تا از بقایای آن استفاده کنم.

 • شیر ، (در صورت استفاده از بیسکویت پخش شده) ، شکر را در صورت استفاده و 4 بیسکویت که تقریباً در مخلوط کن شکسته شده است قرار دهید.

 • تا یکدست هم بزنید. در یک لیوان سرو سرد بریزید.

 • بالا با باقی مانده یک بیسکویت خرد شده در بالا. بلافاصله لذت ببرید.

یادداشت

 • تغییرات: * اضافه کردن طعم دهنده مانند جوهر وانیلی. * شربت کارامل ، شربت شکلات ، شربت پروانه ای را اضافه کنید. * از جوشانده قهوه یا یک چوب دارچین زمین استفاده کنید.

بیسکوف روش شیشه شیرینی بیسکویت:

 1. اگر پراکندگی دارید ، فقط استفاده کنید 1 قاشق غذاخوری در این دستور العمل تازه شیر را داخل بطری ریختم و لرزیدم تا از بقایای آن استفاده کنم.biscoff-spread shake-milk
 2. شیر ، (در صورت استفاده از بیسکویت پخش شده) ، شکر را در صورت استفاده و 4 بیسکویت که تقریباً در مخلوط کن شکسته شده است قرار دهید.افزودنی به میکسر
 3. مکعب های یخ را اضافه کنید. تا یکدست هم بزنید. مخلوط
 4. در یک لیوان سرو سرد بریزید. بالا با باقی مانده یک بیسکویت خرد شده در بالا. بلافاصله لذت ببرید.خدمت

برای داشتن یک روز آفتابی ، بهترین نوشیدنی به عنوان بعد از ظهر یا نوشیدنی عصرانه است.

biscoff-biscuit-milkshake

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *