دستور تهیه شیرینی مرغ گاومیش Crockpot

این وب سایت ممکن است شامل پیوندهای وابسته و تبلیغات باشد تا بتوانیم دستورالعمل های غذایی را به شما ارائه دهیم. سیاست حفظ حریم خصوصی من را بخوانید.

Crockpot Buffalo Chicken Dip روشی کاملاً خوشمزه برای جشن گرفتن مهمانی بعدی شماست. شکم پر از طعم های شدید اما متعادل این پیش غذا به سرعت از بین می رود.

همه عاشق یک غوطه وری عالی در یک مهمانی هستند ، آنها می توانند میان وعده و پیش غذا را به هر رویدادی برسانند. شما باید این برنده های شیب دار دیگر را امتحان کنید: خرچنگ ، ​​5 میلیون دلار و دام های رنچ!

غوطه ور شدن یک تراشه در آب مرغ بوفالو.

شیب مرغ بوفالو

این یکی از بهترین دستور العمل های بوفالو است! من عاشق بال های بوفالو و حتی گل کلم بوفالو هستم ، اما این غوطه وری چیز دیگری است! مادرم امسال این مهمانی را به مهمانی Super Bowl ما آورد و این بزرگترین ضربه برای خانواده من بود! آنها کل مدت راجع به آن بحث می کردند و فقط نمی توانستند سیر شوند! این یک چیز خوب بود که او یک گروه بزرگ ساخت زیرا همه ما برای کمکهای متعدد برگشتیم! این یکی از بهترین دستور العمل هایی است که می توانید برای یک گردهمایی بزرگ تضمین کنید!

آسان و ساده دلیل دیگری است که شما عاشق این دستور العمل شیرینی بوفالو هستید. وقتی بتوانید مواد را با هم بریزید و اساساً دور شوید و کارهای دیگری انجام دهید ، این یک دستورالعمل برنده در کتاب من است! با سرو آن در ظروف گرم نیز گرم می شود که این تنها روش برای سرو این غذا است. آسان ، دلچسب و مورد علاقه طرفداران ، خیلی بهتر از این نیست. این دستور العمل شیرجه مرغ بوفالو یکی از دستورالعمل های کل خانواده شما است که دوست دارند دوباره درخواست کنند.

مواد لازم برای فرو بردن مرغ آسان بوفالو

مواد اولیه ساده و حتی برخی از آنها را می توانید از ابتدا درست کنید! این دستورالعملی خواهد بود که شما بارها و بارها تهیه خواهید کرد.

 • مرغ: پخته و قبلاً برش خورده است. مرغ Rotisserie در اینجا بسیار جذاب است.
 • پنیر خامه ای: سبک بلوک نرم شده و به صورت تکه ای بریده می شود.
 • سس بوفالو: من به شدت توصیه می کنم از این دستور خانگی برای تهیه سس خود استفاده کنید ، این روش بهتر از فروشگاه خریداری شده است و این غوطه وری را الهی می کند.
 • پانسمان Ranch: باز هم مزرعه خانگی برای پیروزی! یا از فروشگاه مورد علاقه خود که خریداری شده نیز استفاده کنید.
 • پنیر چدار: خود را برای بهترین توانایی ذوب خرد کنید.
 • پیاز سبز و پنیر آبی خرد می شود: اینها تزئینات اختیاری هستند ، اما مرغ گاومیش بدون پیاز سبز و پنیر آبی چیست ، آنها فقط با هم ترکیب می شوند!
غذای پیشنهادی  نان اصلی سفید در نان ساز ، بررسی Panasonic SD-P104

چگونه می توان مرغ بوفالو را در گلدان خرد کرد؟

همه چیز را درون آن بیندازید ، بگذارید به جادویی ترین و خوشمزه ترین روش ذوب و با هم ترکیب شود.

 1. ترکیب کنید: در اسپری زودپز 3 کوارته با اسپری پخت و پز. مرغ ، پنیر خامه ای ، سس بوفالو ، و دام را اضافه کنید.
 2. مخلوط کردن: مواد را هم بزنید تا خوب مخلوط شود.
 3. پختن: زودپز را روی کم تنظیم کنید ، به مدت 1-2 ساعت آن را بپزید.
 4. پنیر اضافه کنید: درست قبل از انجام آن ، درب ظرف را باز کنید و 1 فنجان پنیر اضافه کنید. هم بزنید تا کاملاً ترکیب شود و سپس پنیر ¼ فنجان را به آن اضافه کنید. بگذارید پنیر در کل ذوب شود و سرو شود.
 5. بالا: در صورت تمایل با پیاز سبز و پنیر آبی خرد می شود.

مواد را بعد از پخته شدن در ظرف قابلمه بریزید و پنیر بیشتری اضافه کنید.

نکاتی برای بهترین فرو بردن مرغ بوفالو!

آوردن این مهمانی به مهمانی یا اجتماع بزرگ و تماشای ناپدید شدن آن همیشه سرگرم کننده است. من همیشه از من دستور تهیه می کنند.

 • مرغ: با استفاده از مرغ پخته شده ، آن را تکه تکه های کوچک لقمه ای خرد کنید تا جمع آوری آن آسان باشد. می توانید از مرغ سوخاری یا تابه استفاده کنید. هنگامی که عجله دارم ، یک مرغ گردباد خریداری می کنم و آن را برای استفاده برش می دهم. کنسرو مرغ به دلیل طولانی بودن زمان پخت می تواند در این دستورالعمل تجزیه شود و توصیه نمی شود.
 • سس بوفالو: این یک خلقت آسمانی است که باعث می شود این غوطه وری واقعاً آواز بخواند! سس بوفالو از سس داغ ، کره ، سرکه ، کاین و سس Worcestershire تهیه می شود. کره ، سرکه و سس ورسترشر گرمای سس داغ را ملایم می کنند. خودتان درست کنید و مزه آن نیز بهتر خواهد شد. و ساخت خود به شما امکان می دهد تا با تنظیم فلفل دلمه ای میزان گرما را کنترل کنید. اگر می توانید برای بهترین نتیجه از خانگی استفاده کنید.
 • در مرتع پرورش احشام: باز هم استفاده از خانگی باعث می شود که این دستور العمل بسیار غنی و دلپذیر باشد. استفاده از دامداری با کیفیت خوب مهم است تا فرو بردن آن خیلی آبریزش نباشد.
 • پنیر خامه ای: از استفاده از پنیر خامه ای پر چربی جلوگیری می کند. استفاده از چربی کم یا فاقد چربی می تواند باعث آبریزش آب بیش از حد شود و روی آویزهای شما نچسبد.
 • پنیر: برای اینکه بهترین توانایی ذوب شدن از پنیر خود را بدست آورید ، پنیر خود را رنده کنید. استفاده از پنیرهای از قبل خرد شده می تواند دارای مواد ضد پخت یا مواد نگهدارنده باشد که توانایی ذوب نرم پنیر را مهار می کند.
غذای پیشنهادی  ماهی تن رشته فرنگی نوعی غذای مرکب

چیپس هایی که در آب مرغ گاومیش قرار می گیرند.

شیر مرغ خود را سرو کنید

این غوطه وری فقط برای چیپس نیست ، شما می توانید با چند چیز از آن استفاده کنید.

 • در یک اجاق گاز آرام سرو کنید: برای جلوگیری از سفت شدن آب آغشته به خنک شدن پنیر ، از قابلمه ای که روی آن گرم یا کم مانده است سرو کنید. این کمک می کند تا گرم و با قوام کامل غوطه ور شود.
 • پنیر آبی خرد می شود: قرار بود پنیر آبی و سس بوفالو در کنار هم باشند. شما مطمئناً می خواهید خردها را به عنوان چاشنی اضافه کنید. با این حال ، دامداری را جایگزین پانسمان پنیر آبی نمی کنم. استفاده از پانسمان پنیر آبی کاملاً طاقت فرسا خواهد بود. شما می خواهید این دو متعادل باشند و پنیر آبی یک طعم قوی است ، آن را برای چاشنی نگه دارید.
 • غوطه وری: شیرجه را با انواع غذاهای غوطه ور سرو کنید. چیپس ذرت ، رقیق کننده گندم ، کرفس ، هویج ، گل کلم ، فلفل ، کلم بروکلی ، چیپس پیتا و برش های باگت برشته شده.
 • ذخیره سازی: اگر پس مانده ای دارید ، آنها را تا 4 روز در یخچال و در ظرف محکم بسته نگه دارید. در مایکروویو یا اجاق گاز داغ کنید و مرتباً هم بزنید.
 • مانده: داشتن شیرجه مرغ گاومیش مانده چیز بدی نیست. من دوست دارم از مواد باقیمانده برای پوشاندن سیب زمینی پخته شده ، برنج ، رشته فرنگی یا حتی پخش روی نان برای ساندویچ خوشمزه بوفالو استفاده کنم. من عاشق این هستم که بتوانم دوباره از این استفاده کنم و آن را به یک غذای اصلی تبدیل کنم. دیوانه وار خوشمزه است.
غذای پیشنهادی  سالاد انار نارنج با سس نارنج نارنجی

تصویر نزدیک یک تراشه را که با غوطه وری روی آن قرار دارد ، بیرون بکشید.

غذاهای مهمانی که باید امتحان کنید!

همه یک مهمانی خوب را دوست دارند اما یک مهمانی عالی غذای شگفت انگیزی خواهد داشت. غذاهایی که طعم شگفت انگیزی دارند و وسوسه انگیز به نظر می رسند. چه بخواهید آن را غوطه ور کنید ، چه آن را اسكوپ كنید یا آن را بشویید ، غذاهای پیش غذا فقط برای شما جالب است. می توانید دستورالعمل های شیرین و شیرین داشته باشید تا سلیقه همه را برآورده کنید. اینها همه دستورالعمل های امتحان شده و واقعی هستند که باعث می شوند تا برای موارد دیگر بازگردند.

فرورفتگی مرغ بوفالو Crockpot

زمان آماده سازی 1 دقیقه

نویسنده رودخانه های آلیسا

خدمات 8 مردم


Crockpot Buffalo Chicken Dip روشی کاملاً خوشمزه برای جشن گرفتن مهمانی بعدی شماست. شکم پر از طعم های شدید اما متعادل این پیش غذا به سرعت از بین می رود. • 3
  فنجان ها
  مرغ
  پخته و خرد شده *
 • 8
  اونس
  پنیر خامه ای
  نرم شده
 • 1
  جام
  سس بوفالو
 • 3/4
  جام
  در مرتع پرورش احشام
 • 1 1/4
  جام
  پنیر چدار
  خرد شده
 • پیاز سبز و پنیر آبی اختیاری خرد می شود


* مرغ روتیسری عالی عمل می کند


خدمت: 8

کالری321کیلو کالری (16٪)کربوهیدرات ها3g (1٪)پروتئین10g (20٪)چربی30g (46٪)چربی های اشباع شده12g (60٪)چربی ترانس1gکلسترول72میلی گرم (24٪)سدیم1381میلی گرم (58٪)پتاسیم109میلی گرم (3٪)فیبر1g (4٪)قند2g (2٪)ویتامین A595IU (12٪)ویتامین سی1میلی گرم (1٪)کلسیم164میلی گرم (16٪)اهن1میلی گرم (6٪)

تمام اطلاعات غذایی بر اساس محاسبات شخص ثالث است و فقط یک برآورد است. هر دستور العمل و ارزش غذایی بسته به مارک های مورد استفاده شما ، روش های اندازه گیری و اندازه سهم در هر خانوار متفاوت خواهد بود.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *