دسرهای خوشمزه بهاری گرد بالا

این دسرهای بهاری روشن ، رنگی و پر از عطر و طعم هستند! آنها فقط با مقدار شیرینی مناسب و در هر دستور العمل ، سبک و مقوی هستند.

دسرها مورد علاقه من هستند و استفاده از تمام میوه ها و حتی شکلات های موجود در این دسرها باعث می شود که آنها فوق العاده خاص شوند. هر دستور العمل با آن شیرینی خاص برای بهار سبک و کرکی است.

گزینه های بیشتر برای زمان بهار: دستور العمل های لیمو شیرین و بامزه ، بهترین سالادهای بهاری در آب دهان با آب دهان یا غذاهای پاستا بهار

بهترین دسرهای بهاری

من عاشق پاستیل و رنگهای روشن ، انواع توت ها و چاشنی های تزئینی که همراه با بهار هستم. این گردوغبار همه چیز را دارد ، از نان های شیرین و نوشیدنی ها تا فریبنده ترین دسرها. امیدوارم همه شما با این ایده های دسر الهام بخش زیادی پیدا کنید! از کیک های قهوه ای گرفته تا کیک و کیک پنیر تا کیک همه ما این را داریم!

غذای پیشنهادی  دستور العمل تخت ترد سرخ کن هوا ترد

با این دسرهای شیرین و خوشمزه بهاری ، روی شیرین دندان خود بیاورید. همه آنها مورد علاقه خانواده هستند و حتی بهتر ساختن آنها! مواد ساده ای با بهترین طعم و مزه که تمام بهار دوست دارید. با میوه های تازه ، خمیر سبک و طعم های شگفت انگیز. آنها را به صورت جداگانه سفارشی کنید یا آنها را برای جمعیت جمع کنید. هر دسر مخصوصاً با عشق و دقت تهیه می شود.

بهترین راه برای برش دسرها:

استفاده از چاقوی تیز بهترین کار برای برش دادن دسر است. بعد از هر برش ، دوست دارم تیغ را با حوله کاغذ تمیز با دقت پاک کنید. این به شما کمک می کند تا بدون برش بزرگتر در دسر ، هر برش را تمیز و شفاف نگه دارید.

ذخیره دسرها تا آخرین طولانی:

بهتر است دسرها را طبق دستورالعمل آنها ذخیره کنید. بیشتر دسرها را می توان قبل از وقت تهیه کرد تا در تهیه جشن یا تعطیلات به شما کمک کند. هر دسر معمولاً در یک ظرف هوایی ذخیره می شود تا به مزه ترش کردن دسر و همچنین طولانی تر نگه داشتن آن کمک کند.

  • کیک و شیرینی: در یک ظرف هوایی به مدت 3 تا 5 روز نگهداری کنید و در دمای اتاق بنشینید.
  • کیک پنیر ، بدون پخت و پز: در یخچال به مدت 2 تا 3 روز یا در فریزر به مدت 1 ماه ذخیره کنید. هنگامی که آماده خدمت هستید ، به راحتی در یک شب در یخچال ذوب شوید.
غذای پیشنهادی  ساندویچ Air Fryer Fried Shrimp خرد شده با سس تارتار

شیرینی های خوشمزه:

قهوه ای ها همیشه یک دسر ساده و مورد علاقه هستند. این قهوه ای ها قهوه ای معمولی شما نیستند. آنها آنقدر عطر و طعم دارند و میوه یا Oreos اضافه کرده اند تا این قهوه ها را به سطح بعدی برسانند.

کیک بخور!

کیک بهترین است! درست؟! تهیه انواع و اقسام جشن ها بسیار آسان است. هر مناسبت خاص برای هر عاشق کیک مناسب است.

غذای پیشنهادی  برنامه غذای سالم 7 روزه (28 دسامبر-3 ژانویه)

کیک کیک مورد علاقه من است:

به طور جدی! این دسر مورد علاقه من است. من می توانم هر دسر را درون کیک پنیر درست کنم. من طعم دهنده را به بهترین وجه تسلط داده ام. سبک و شاداب است با آن اشاره شیرین و شیرین ، همه در یک نیش انعطاف پذیر خامه ای. هر کیک پنیر خوشبو و شیرین است. این احساس MMMM خوب به شما می دهد!

بیایید یک پای درست کنیم:

بیشتر کیک های بهاری بدون پخت ساخته می شوند که باعث می شود پای از نسیم برخوردار شود. پای تازه و خوش طعم فقط چیزی است که در ماه های گرم مورد نیاز است. اینها برای ساختن و لایه بندی کردن بسیار زیبا ساده هستند. ایده آل برای اضافه کردن به یک مناسبت خاص یا تعطیلات.

بروزرسانی شده در 5 ژوئن 2020

در اصل ارسال شده در 28 مارس 2014

Tags:

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *