سالاد دسر اوراف فلفل | منتقد دستور العمل

سالاد دسر کرک Oreo دارای کرم شیرین و مارشالوی کاملی است که همراه با کوکی های کوفته Oreo در سراسر آن وجود دارد. این مخلوط نرم و شیرین یک دسر بسیار پرطرفدار است که در اولین نیش دوست خواهید داشت!

شیرینی بی نظیر و عطر و طعم کرم یکی از مورد علاقه های من در یک دسر است. کوکی های لاغر و کرم شایک یا کوکی ها و کرم های گل آلود را برای بیشتر از طعم های عالی Oreo امتحان کنید!

دسر کرک اوره در یک کاسه.

بهترین سالاد دسر پرزدار Oreo Fluff

هشدار: این سالاد دسر پشم سنگ معدنی به راحتی تهیه می شود و آنقدر خوشمزه است که اراده من برای خوردن سالم در معرض خطر واقع شده است !! پودینگ وانیل و طعمهای مارشملو بسیار کاملاً خامه ای هستند و نیش Oreo فقط بهشت ​​است! ما حرکت کرده ایم و خیلی داغ بوده است! همه ما آنقدر سخت کار کرده ایم و من یک دسر سرد پخت و پز را نمی خواستم که بتوانم همه را با آن پاداش دهم. این یک ضربه بزرگ برای همه بود! کل کار در عرض چند دقیقه از بین رفت همه در حال ضرب و شتم بشقاب های خود بودند تا از آخرین لحظه لذت ببرند!

شما در حال شگفت زده خواهید شد که جمع آوری این دستور العمل عالی چقدر آسان است! من معمولاً پودینگ را با هم جمع می کنم در حالی که بچه هایم سنگ معدن را خرد می کنند. و بگذارید به شما بگویم ، آنها دوست دارند اورئوس ها را خرد کنند !! سپس من به تدریج تمام مواد را با هم می چسبانم ، آنرا در یخچال می گذارم تا خنک شود و کار من تمام می شود! آسانتر از این نمی شود! و بازپرداخت برای چنین تلاش کمی بسیار زیاد است !!

غذای پیشنهادی  برنامه غذای سالم 7 روزه (14-20 ژوئن)

چه چیزی در سالاد کرکره Oreo وجود دارد؟

این مواد به هم تعلق دارند! بافت ها یکدیگر را کاملاً کاملاً کامل می کنند! پودینگ متراکم بسیار خامه ای و غنی است و سپس شما را درون سنگ معدن خرد شده گاز می گیرید و بسیار شگفت انگیز است! مطمئناً برای بیشتر این کوکی ها و سالاد دسر خامه ای دوباره و دوباره به این دستور العمل بر می گردم!

 • پودینگ وانیلی فوری: پودینگ وانیل ، عطر و طعم غنی وانیل و بافت ضخیم و یکدست را اضافه می کند.
 • شیر: برای تهیه پودینگ استفاده می شود. دستور العمل را برای درست کردن پودینگ دنبال کنید ، نه جهت جعبه.
 • شلاق سرد: یک شب در یخچال ذوب شود. باید بتواند به راحتی در مخلوط پودینگ قرار بگیرد.
 • کوکی های اوره: در یک کیسه بسته شده قرار داده و با پین نورد خرد کنید یا از یک پردازنده مواد غذایی استفاده کنید.
 • Marshmallows کوچک: جیب های کوچک بزرگی از بافت کرکی و شیرینی.

سریع و آسان Oreo Fluff:

من وقتی که مواد این سالاد دسر کرک Oreo را خواندم ، فروخته شدم که می دانستم طعم خوبی خواهد داشت ، اما آنچه که متوجه نمی شدم این بود که جمع آوری چقدر سریع و آسان بود! در کمتر از 5 دقیقه سالاد درست شد! خیلی ساده! تنها بخش سخت این بود که یک ساعت آن را سرد کرد! اما ، انسان ارزش آن را داشت که صبر کند! هنگامی که طعم دهنده ها وقت خود را برای حل و فصل کردن کنار هم قرار می دهند ، از این جهان بسیار جذاب است!

 1. ویس: در یک کاسه متوسط ​​اندازه پودینگ و شیر را اضافه کرده و به مدت 2 دقیقه آن را صاف کنید تا غلیظ شود.
 2. مخلوط کردن: شلاق سرد ، Oreos و باتلاق ها را اضافه کنید.
 3. خنک: حداقل یک ساعت روی یخچال و فریزر قرار دهید.
 4. افزودن تاپینگها: در صورت تمایل با Oreos خرد شده.
غذای پیشنهادی  هلو های کبابی قند قهوه ای | منتقد دستور العمل

مراحل درست کردن سالاد کرک سنگ سنگین

نکات و تغییرات متنوع برای سالاد دسر:

این دسر کرک سنگ معدنی ، یک درمان کامل در تابستان است! سرما و طراوت است و زیاد غنی نیست. حمل و نقل به هر پارک یا محل اردوگاهی که به آن سفر می کنید ، پخت و پز آسان نیست. بهتر از همه ، ارزان ساختن آن است و از بودجه سفر تابستان صرف نمی شود. در اینجا نکاتی و ترفندهایی وجود دارد که می توانید هنگام تهیه این مقاله خود را در نظر بگیرید …

 • دو برابر کنید: اگر شما در حال آماده شدن برای جمعیت زیادی هستید ، توصیه می کنم که این دستور را دو برابر کنید. قبل از اینکه همه شانس امتحان کردنش را داشته باشند ، چیزی بدتر از این نیست که تمام شود!
 • سنگ اوره: مراقب باشید بیش از حد سنگ معدن خود را خرد نکنید. من دوست دارم مقداری سنگ معدن را به طور کامل خرد کرده و مقداری را در قطعات بزرگتر برای بافت پویاتر بگذارم.
 • چاشنی زدن: من شخصاً عاشق طعم های توت فرنگی و شکلات با هم هستم. بنابراین ، من دوست دارم با برش های توت فرنگی چاشنی بزنم. سیاه و سفید از کرک با پاپ قرمز در بالا به نظر می رسد زرق و برق دار!
 • ترفندهای طعم دهنده: پودینگ وانیلی را می توان برای هر نوع چاشنی پودینگ مورد علاقه خود تغییر داد. بعضی از من فکر می کنم خارق العاده است شکلات سفید ، کیک پنیر یا حتی نیمی از شکلات سفید و نیمه دیگر توت فرنگی یا شکلات.
غذای پیشنهادی  دانلود سریال دل قسمت 21 کامل

ذخیره سالاد اوره:

بعد از تهیه این کرکی خوشمزه ، بگذارید تا زمان خنک شدن آن را خنک کند. هرچه در یخچال سردتر شود ، مزه آن بهتر می شود. بگذارید حداقل 1 ساعت سرما بخورد ، اما یک شبه حتی بهتر است! اگر به درستی در یک ظرف هوایی نگهداری شود ، 3-5 روز در یخچال خواهد ماند.

پشم سنگ اوره روی یک صفحه سیاه.

غذاهای خوشمزه تر سالاد:

سالاد دسر پرزدار Oreo Fluff

زمان آماده سازی 15 دقایق

حداقل یک ساعت روی یخچال و فریزر قرار دهید. 1 ساعت

زمان کل 1 ساعت 15 دقایق

نویسنده رودهای آلیسا

خدمات 8 مردم

سالاد دسر کرک Oreo دارای کرم شیرین و مارشالوی کاملی است که همراه با کوکی های کوفته Oreo در سراسر آن وجود دارد. این مخلوط نرم و شیرین یک دسر بسیار پرطرفدار است که در اولین نیش دوست خواهید داشت!

 • 3.4 اونس پودینگ وانیلی فوری
 • 1 1/2 فنجان ها شیر
 • 1 8 اونس شلاق سرد ظرف ذوب شد
 • 30 کوکی های اوره خرد شده
 • 2 فنجان ها باتلاق های کوچک

ارزش غذایی

سالاد دسر پرزدار Oreo Fluff

مقدار در هر خدمت

کالری 372 کالری از چربی 108

٪ ارزش روزانه*

چربی 12 گرم18٪

5 گرم چربی اشباع شده25٪

کلسترول 10mg

سدیم 336mg14٪

پتاسیم 192mg

کربوهیدرات 63 گرم21٪

فیبر 1 گرم

قند 43 گرم48٪

پروتئین 5 گرم10٪

ویتامین A 130IU

کلسیم 96mg10٪

اهن 4mg22٪

* درصد ارزش روزانه براساس رژیم غذایی 2000 کالری است.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *