سالاد کلم بروکلی توت فرنگی | منتقد دستور العمل

این وب سایت ممکن است حاوی پیوندهای وابسته و تبلیغات باشد تا بتوانیم دستورالعمل های غذایی را به شما ارائه دهیم. سیاست حفظ حریم خصوصی من را بخوانید.

سالاد کلم بروکلی خامه ای یک سالاد کلم بروکلی خوشمزه با توت فرنگی تازه ، بادام ، و پنیر فتا است. توت فرنگی و ترکیب کلم بروکلی یک سالاد شیرین و خوش طعم ایجاد می کنند که در آن سس خامه ای آن را به بهترین شکل می دهد!

ما همه چیز در مورد توت فرنگی را در خانه خود دوست داریم! این سالاد اسفناج ، آووکادو یا چیزکیک را امتحان کنید تا دستورالعمل های بیشتری برای سالاد توت فرنگی تهیه کنید که خانواده شما از آن لذت خواهند برد!

سالاد کلم بروکلی توت فرنگی در یک

سالاد توت فرنگی و کلم بروکلی

من عاشق این هستم که توت فرنگی به فصل می آید! من مخصوصاً عاشق استفاده از توت فرنگی تازه در سالاد هستم. آنها چنین بافت شیرین و جالب توجهی را اضافه می کنند. این توت فرنگی های موجود در این سالاد کلم بروکلی بسیار شگفت انگیز هستند و تعادل کاملی از شیرینی و شور را به آن می دهند! بعد از تهیه این سالاد سیب کلم بروکلی عاشق ترکیب میوه و سبزیجات شدم.

من عاشق این هستم که شما با این سالاد کلم بروکلی توت فرنگی بهترین نتیجه را از هر دو دنیا می گیرید. میوه و سبزیجات بسته بندی شده در داخل! سپس مقداری پیاز قرمز خرد شده ، بادام ، و پنیر فتا به آن اضافه می کنید. کمال محض! این بهترین سالاد کناری است که می توانید در هر مهمانی تابستانی ، کباب پز یا تابستان میل کنید. سالاد توت فرنگی و کلم بروکلی سالاد مناسبی برای رنگ ، طعم و مزه است!

غذای پیشنهادی  بهترین مرغ سرخ کن هوا

مواد لازم برای سالاد توت فرنگی کلم بروکلی

این سالاد کلم بروکلی توت فرنگی با اولین لقمه فوراً مورد علاقه شما قرار می گیرد. در کل توت فرنگی تازه ای دارد و طعم آن باورنکردنی است. من روی همه سالادهای کلم بروکلی از پانسمان خامه ای مورد علاقه خود استفاده می کنم چون بهترین است!

 • گل کلم بروکلی: کلم بروکلی تازه و شسته شده بهترین است.
 • توت فرنگی: برای خوردن و مخلوط بهتر به چهارم قسمت برش دهید.
 • بادام ها: من از خلال بادام استفاده کردم.
 • پنیر فتا: به سالاد کلم بروکلی طعم دهنده و افزودنی نرم و جوانی اضافه می کند.
 • پیاز قرمز: این یک پیاز ملایم است که به هر لقمه یک ترد ترد اضافه می کند.

طرز تهیه سالاد کلم بروکلی با توت فرنگی

این سالاد هر بار که درست می کنم بازبینی های خوبی دارد. این سبک شده است بنابراین شما همچنان می توانید از یک سالاد خوش طعم و سالم لذت ببرید که مطمئنا مورد توجه شما قرار خواهد گرفت! در یک کاسه بزرگ ، کلم بروکلی ، توت فرنگی ، خلال بادام ، پنیر فتا و پیاز قرمز را ترکیب کنید. به همین سادگی!

مواد لازم برای سس کرمی در سالاد کلم بروکلی

این پانسمان مورد علاقه من برای همه سالادهای کلم بروکلی است. کاملاً مناسب است که وقتی به یک غذای کناری سریع احتیاج دارید ، هم بزنید و درست کنید. این سالاد کلم بروکلی توت فرنگی یک غذای فرعی است که همه از آن علاقه خواهند داشت!

 • مایونز: من دوست دارم از مایونز آرشیو استفاده کنم چون قند اضافه می کنم.
 • ماست یونانی: به نظر می رسد ماست یونانی کم چرب به خوبی کار می کند و باعث صرفه جویی در مصرف کالری می شود.
 • آب لیمو: این می تواند از طریق فشار دادن یک لیمو یا از آب لیمو باشد.
 • قند: به پانسمان شیرینی می بخشد.
 • نمک و فلفل: فقط یک خرج کردن!
 • دانه خشخاش: یک ماده عالی و طعم ملایم
غذای پیشنهادی  چگونه می توان یک هیئت حماسی تاکو ساخت

چگونه پانسمان خامه ای درست می کنید؟

سس مایونز ، ماست یونانی ، آب لیمو ، شکر ، نمک ، فلفل و دانه های خشخاش را با هم مخلوط کنید. ساخت آن بسیار ساده است و کاملاً با هم تلاطم می شود! این سالاد کلم بروکلی همراه با توت فرنگی آماده است که در کمترین زمان آماده شود.

یک کاسه از تمام موادی که برای سالاد کلم بروکلی توت فرنگی لازم است

آیا می توانید این سالاد را پیش از زمان درست کنید؟

آره! این سالاد یک سالاد عالی است که زودتر از موعد درست می شود. قبل از سرو به مدت 1 تا 2 روز در یخچال بگذارید. هنگام سرو خنک و از گرما خارج شوید. مایونز و ماست یونانی اگر خیلی داغ شود خراب می شوند.

کاسه سالاد کلم بروکلی توت فرنگی.

مواد تشکیل دهنده پانسمان خامه ای:


 • در یک کاسه بزرگ ، کلم بروکلی ، توت فرنگی ، خلال بادام ، پنیر فتا و پیاز قرمز را ترکیب کنید.

 • برای تهیه پانسمان: سس مایونز ، ماست یونانی ، آب لیمو ، شکر ، نمک ، فلفل و دانه های خشخاش را با هم مخلوط کنید.

 • سس را به سالاد اضافه کنید و آن را برای پوشاندن پرتاب کنید. خنک شوید تا زمانی که آماده سرو شوید.


خدمت: 8

کالری112کیلو کالری (6٪)کربوهیدرات ها15g (5٪)پروتئین5g (10٪)چربی4g (6٪)چربی های اشباع شده2g (10٪)کلسترول10میلی گرم (3٪)سدیم264میلی گرم (11٪)پتاسیم204میلی گرم (6٪)فیبر3g (12٪)قند11g (12٪)ویتامین A70IU (1٪)ویتامین سی70.3میلی گرم (85٪)کلسیم130میلی گرم (13٪)اهن0.7میلی گرم (4٪)

تمام اطلاعات غذایی بر اساس محاسبات شخص ثالث است و فقط یک برآورد است. هر دستور العمل و ارزش غذایی بسته به مارک های مورد استفاده شما ، روش های اندازه گیری و اندازه سهم در هر خانوار متفاوت خواهد بود.

دوره سالاد ، ظرف کناری

غذا آمریکایی

کلمه کلیدی سالاد کلم بروکلی ، سالاد توت فرنگی کلم بروکلی ، سالاد بروکلی توت فرنگی خامه ای ، سالاد بروکلی توت فرنگی

بررسی خواننده

“کسی این غذا را به یک قابلمه آورد ، و من کاملاً مجبور شدم دستور غذا را تهیه کنم. من هرگز فکر نمی کردم توت فرنگی و کلم بروکلی را کنار هم بگذارم ، اما کاملاً مفید است. و من لباس را دوست دارم. “- شارون

سالاد توت فرنگی کلم بروکلی در یک کاسه سفید که با هم مخلوط شده است.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *