تخم مرغ های آب پز سخت خرد شده ، گوجه فرنگی آبدار رسیده ، پیازچه های خرد شده با لمس مایونز ، نمک و فلفل – از این ساندویچ تخم مرغ برای صبحانه یا ناهار لذت ببرید.

تخم مرغ آب پز خرد شده ، گوجه فرنگی آبدار رسیده ، پیازچه خرد شده با لمس مایونز ، نمک و فلفل - از این ساندویچ برای صبحانه یا ناهار لذت ببرید.
ساندویچ تخم مرغ و گوجه فرنگی تخم مرغ

من اغلب این ساندویچ تخم مرغ را برای دخترم کارینا درست می کنم زیرا او آن را دوست دارد! بعلاوه ساخت آن ارزان و آسان است. اگر می خواهید آن را بسته بندی کنید تا غذای آن را بخورد ، می توانید یک روز آینده درست کنید! به نظر می رسد خیلی ساده است ، درست است؟ خوب این را امتحان کنید و خواهید دید که چرا من خیلی معتاد هستم! ایده های ناهار آسان تر با تخم مرغ آب پز سخت ، شما می توانید دستور العمل کلاسیک سالاد تخم مرغ یا این کاسه های تخم آووکادو عدس من را درست کنید!

تخم مرغ آب پز خرد شده ، گوجه فرنگی آبدار رسیده ، پیازچه خرد شده با لمس مایونز ، نمک و فلفل - از این ساندویچ برای صبحانه یا ناهار لذت ببرید.

قبل از اینکه کار قبلی خود را در منهتن بگذرانم ، یک کافه کوچک وجود داشت که این ساندویچ ساده تخم مرغ را که قلاب کرده بودم ، سرو می کردم. بسیار ساده است اما طعم دهنده ها فقط با گوجه فرنگی و پیازچه کار می کنند. اکنون که من در خانه کار می کنم ، اغلب اوقات برای خودم و دخترم می شوم که او اغلب درخواست می کند.

غذای پیشنهادی  کلوچه های تراشه شکلاتی کدو تنبل - فقط 3 ماده اولیه!

نکات مفید:

 • تخم مرغ آب پز سخت را در یخچال خود برای یک صبحانه سریع در حال حرکت نگه دارید تا به ساندویچ یا حتی سالاد اضافه کنید. برای جوشاندن چند تخم مرغ فقط چند دقیقه طول می کشد ، در اینجا یک روش بی عیب و نقص برای تهیه تخم مرغ آب پز کامل و سخت هر بار است.
 • در صورت امکان ابتدا تخم مرغهای بزرگ را بجوشانید. یکبار جوشانده تخم مرغ تازه پوست آن سخت تر است.
 • اگر یک گلدان فوری دارید ، می توانید تخم مرغ جوشانده کامل گلدان فوری را تهیه کنید که پوست آن نیز آسان است.
 • برای همان تعداد نقاط هوشمند و 50 کالری دیگر ، دستور غذای Easy Bagel (پیوند زنده) من را به جای رول خود قرار دهید.
 • رولت های سیب زمینی را برای دستور تهیه شیرینی خانگی ساده من برای همان نقاط هوشمند تعویض کنید.
 • آنرا روی یک تکه نان خمیر ترش به صورت باز سرو کنید!
 • برای تهیه صبحانه سریع و آسان می توانید ساندویچ های شبانه را تهیه کرده و آنها را با پلاستیک محکم ببندید.
غذای پیشنهادی  لیمو ترش با یک پوسته میانبرگ Buttery

چگونه می توان ساخت

https://www.youtube.com/watch؟v=nXmI-Og7hEo

تخم مرغ آب پز خرد شده ، گوجه فرنگی آبدار رسیده ، پیازچه خرد شده با لمس مایونز ، نمک و فلفل - از این ساندویچ برای صبحانه یا ناهار لذت ببرید.

دستور العمل های تخم مرغ آب پز سخت تر که دوست خواهید داشت

ساندویچ تخم مرغ و گوجه فرنگی تخم مرغ

زمان آماده سازی: 15 دقیقه

زمان : دقیقه

زمان کل: 15 دقیقه

تخم مرغ آب پز خرد شده ، گوجه فرنگی آبدار رسیده ، پیازچه خرد شده با لمس مایونز ، نمک و فلفل – از این ساندویچ برای صبحانه یا ناهار لذت ببرید.

 • 100 رول ساندویچ کالری، آپارتمان های نازک و ظریف ، رولت سیب زمینی مارتین و غیره
 • 1 قاشق غذاخوری پیازچه های خرد شده
 • 1 بزرگ تخم مرغ آب پز بزرگ، بریده شده
 • 1 قاشق غذاخوری سس مایونز
 • 1 گوجه فرنگی رسیده و برش ضخیم
 • نمک و فلفل تازه ترک خورده را برای مزه دار کردن

خدمت: 1ساندویچ، کالری: 213کیلوکالری، کربوهیدرات: 21گرم، پروتئین: 13.5گرم، چربی: 9.5گرم، چربی های اشباع شده: 2گرم، کلسترول: 189میلی گرم، سدیم: 363میلی گرم، فیبر: 5.5گرم، قند: 5گرم

نقاط هوشمند آبی: 4

نقاط هوشمند سبز: 6

نقاط هوشمند بنفش: 4

امتیاز +: 6

کلید واژه ها: ساندویچ آسان صبحانه ، ساندویچ تخم مرغ ، گوجه فرنگی تخم مرغ و ساندویچ پیازچه ، بدون ناهار آشپزی ، ساندویچ گیاهی