ساندویچ کلوپ کلاسیک ترکیه (سبک تر!)

یک ساندویچ کلاسیک کلوپ ترک ، ساخته شده سالم و پر از انباشته با سینه بوقلمون ، بیکن ، کاهو و گوجه فرنگی بر روی نان سبوس دار ، ناهار کامل و عالی است.

یک ساندویچ کلاسیک کلوپ ترکی ، ساخته شده سالم ، انباشته شده با سینه بوقلمون ، بیکن ، کاهو و گوجه فرنگی بر روی نان سبوس دار ، ناهار کامل عالی است.
کلوپ ترکیه

روز دیگر من برای ناهار میل به یک ساندویچ بوقلمون داشتم و تصمیم گرفتم یک باشگاه بوقلمون درست کنم. من بوقلمون Boar’s Head ریز خرد شده و بوقلمون مورد علاقه من از فروشگاه مواد غذایی را استفاده کردم. به نقطه ای رسید! برای برخی از پیچ و تاب های کلاسیک ، ساندویچ بسته بندی کاهو کاهو Bento Box Turkey Club من و مرغ مرغ را امتحان کنید.

ساندویچ کلاسیک کلوپ ترکیه ساخته شده سالم ، انباشته شده با سینه بوقلمون ، بیکن ، کاهو و گوجه فرنگی روی نان سبوس دار ، ناهار کامل عالی.

کلوپ های ترکیه تنها با چند تراشه و ترشی عالی هستند ، اما شما می توانید آن را با طرف مورد علاقه خود نیز سرو کنید. در اینجا چند گزینه وجود دارد: سالاد سیب زمینی ، سالاد تخم مرغ ، سالاد گوجه فرنگی ، ذرت ، گوجه فرنگی و سالاد آووکادو ، سالاد میوه و سوپ گوجه فرنگی.

بیکن ترد بهترین قسمت یک باشگاه است. بیکن همه چیز را بهتر می کند ، درسته؟ یکی از ساده ترین راه ها برای تهیه پخت بیکن در فر است. بیکن را روی یک ورقه پخت فویل قرار داده و برای مدت زمان 20 دقیقه در دمای 400 درجه بپزید و بعد از 10 دقیقه آنرا بپزید. بگذارید بیکن چند دقیقه روی حوله های کاغذی بنشیند تا چربی ها تخلیه شود.

غذای پیشنهادی  دستور العمل لسی توت فرنگی ، غنی و خامه ای

ساندویچ کلوپ بوقلمون چیست؟

یک کلوچه بوقلمون یک ساندویچ کلاسیک است که دارای شش ماده تشکیل شده است: بوقلمون ، بیکن ، کاهو ، گوجه فرنگی ، مایونز و نان. به طور سنتی یک قطعه سوم نان در وسط با لایه های اضافی گوشت وجود دارد ، اما من فقط از دو برش برای کاهش کالری استفاده کردم.

آیا باشگاه های بوقلمون سالم هستند؟

کلوپ های ترکیه می توانند سالم باشند. از آنجایی که من فقط از دو برش نان استفاده می کنم ، از گوشت و مایو نیز کمتری استفاده می کنم. من ترجیح می دهم از نان قاتل Dave’s Killer نازک خرد شده استفاده کنید ، که دانه کامل است و کالری کمتری نسبت به نان معمولی دارد. این ساندویچ کلوپ ترکیه دارای 351 کالری است.

غذای پیشنهادی  دستورالعمل Mullangi thuvaiyal ، تربچه توگایال

تغییرات:

 • زیر ژامبون ، گوشت گاو کباب یا مرغ برای بوقلمون.
 • از چند نوع گوشت در یک ساندویچ استفاده کنید. بوقلمون و ژامبون یک دسته کوچک موسیقی جاز محبوب است.
 • برای بسته بندی یک کلوپ بوقلمون به جای نان از یک تورسیل استفاده کنید.
 • برای یک ساندویچ کم کربوهی نان را برای بسته بندی کاهو تغییر دهید.
 • خردل را به ساندویچ خود اضافه کنید.
 • پنیر چدار یا سوئیس را در باشگاه خود قرار دهید.
 • آووکادو را برای سبزیجات اضافی اضافه کنید.

بیکن ساندویچ تورکی با بیکنساندویچ کلاسیک کلوپ ترکیه ساخته شده سالم ، انباشته شده با سینه بوقلمون ، بیکن ، کاهو و گوجه فرنگی روی نان سبوس دار ، ناهار کامل عالی. یک ساندویچ کلاسیک کلوپ ترکی ، ساخته شده سالم ، انباشته شده با سینه بوقلمون ، بیکن ، کاهو و گوجه فرنگی بر روی نان سبوس دار ، ناهار کامل عالی است. یک ساندویچ کلاسیک کلوپ ترکی ، ساخته شده سالم ، انباشته شده با سینه بوقلمون ، بیکن ، کاهو و گوجه فرنگی بر روی نان سبوس دار ، ناهار کامل عالی است.

دستور العمل های بیشتر ساندویچ شما عاشق آن خواهید بود:

کلوپ ترکیه

زمان آماده سازی: 2 دقیقه

زمان پخت: 8 دقیقه

زمان کل: 10 دقیقه

یک ساندویچ کلاسیک کلوپ ترک ، ساخته شده سالم و پر از انباشته با سینه بوقلمون ، بیکن ، کاهو و گوجه فرنگی بر روی نان سبوس دار ، ناهار کامل و عالی است.

 • 2 برش مرکز بیکن برش، برش نصف
 • 2 برش نان آرد کامل نان سبوس دار نانی که با آرد سبوس نگرفته پخته باشند، نان Daves Killer نازک با قطعه خوب بذر
 • 1 قاشق سوپخوری نور مایو
 • 2 برش کاهوی سالادی
 • 3 اونس سینه بوقلمون، نازک برش خورده (Boars Head)
 • 2 برش گوجه فرنگی رسیده

از Boars Head deli بوقلمون قطعه قطعه شده نازک استفاده کنید (در صورت امکان)

خدمت: 1ساندویچ، کالری: 351کیلوکالری، کربوهیدرات: 28.5گرم، پروتئین: 35گرم، چربی: 11.5گرم، چربی های اشباع شده: 1.5گرم، کلسترول: 65میلی گرم، سدیم: 652.5میلی گرم، فیبر: 6.5گرم، قند: 4.5گرم

نقاط هوشمند آبی: 7

نقاط هوشمند سبز: 8

نقاط هوشمند بنفش: 7

کلید واژه ها: کلوپ بوقلمون ، ساندویچ بوقلمون

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *