سرخ کن یخ زده Cirspy Air Fryer

این سیب زمینی سرخ شده منجمد و سرخ کرده دقیقاً مانند سیب زمینی سرخ کرده مورد علاقه شما عرضه می شود! آنها ترد ، از بیرون طلایی و از داخل کاملاً نرم هستند. خیلی بهتر از سرخ کردن یا پخت!

این سیب زمینی های شیرین و خانگی و سیب زمینی سرخ شده را در سرخ کن هوا امتحان کنید. آنها واقعاً بهترین راه برای تهیه سیب زمینی هستند!

سیب زمینی سرخ کرده یخ زده در سرخ کن هوا پخته می شود.

فری سرخ کن

با گناه سرخ شدن در سیب زمینی سرخ کرده خداحافظی کنید! هنگامی که اشتیاق به خوردن سرخ کردنی تازه و ترد و ترد دارید ، سرخ کردن در هوا تنها راه است. طعم آنها دقیقاً مانند سرخ شدن در روغن است ، اما اینگونه نیست! آنها برای شما بسیار سالم هستند و طعم آن شگفت انگیز است. من قبلاً سیب زمینی سرخ کرده یخ زده ام را می پختم تا مجبور نباشم آن را سرخ کنم و احساس بهتر می کنم که به خانواده ام خدمت کنم. اما طعم و مزه آن همیشه کمی کوتاه می شد. شما باید این دستور العمل سرخ کن هوا را امتحان کنید. این روش نحوه خوردن سیب زمینی سرخ کرده شما را برای همیشه تغییر می دهد.

سرخ کردن هوا روش طبخ خیلی چیزها را تغییر داده است. سرخ کن هوا از استیک ، مرغ ، حتی پیتزا ، آنها را سریعتر ، سالم تر و بسیار بهتر می کند. با استفاده از این دستور سرخ کن منجمد سرخ کن ، شما طعم و بافت سیب زمینی سرخ شده سرخ شده را می گیرید اما بدون روغن و چربی و بسیار سریعتر از اجاق گاز. این یک برنده کلی در کتاب من است.

مواد لازم برای سرخ کردن سرخ کن هوا

همانطور که حدس می زنید ، مواد تشکیل دهنده این دستور ساده خیلی زیاد نیست. مارک مورد علاقه خود و نوع سیب زمینی سرخ کرده یخ زده را انتخاب کنید. اینها بسیار خوب است ، شما می خواهید چند کیسه را در فریزر نگه دارید تا همیشه آنها را در دسترس داشته باشید.

 • سیب زمینی سرخ کرده یخ زده: کیسه 16 اونسی تمام آنچه شما نیاز دارید است. اگر کیف بزرگتری دارید باید آنها را به صورت دسته ای بپزید.
 • نمک واسه مزه، نمک برای طعم دادن: من واقعاً دوست دارم از نمک فصلی اینجا استفاده کنم.
 • اسپری روغن زیتون: فقط برای اینکه نمک به آتش بچسبد کمک کند.
غذای پیشنهادی  میله بادمجان پخته شده

بیایید کمی سیب زمینی سرخ کرده درست کنیم!

این سیب زمینی سرخ شده یخ زده توسط سرخ کن هوا تبدیل می شود! در عرض چند دقیقه سیب زمینی سرخ کرده باورنکردنی آماده برای بلعیدن هستید. هنگامی که برای تهیه غذای نهایی ذوب تن ماهی یا پنیر تست شده به یک غذای کناری احتیاج دارید ، این یک صرفه جویی کامل در وعده های غذایی است. یا فقط در مواقعی که به یک میان وعده خوب نمک نیاز دارید.

 • محل: سیب زمینی سرخ کرده یخ زده خود را در سبد سرخ کن هوا قرار دهید.
 • فصل: با روغن زیتون کمی اسپری کنید و نمک مورد نظر را بپاشید.
 • پخت: به مدت 10 دقیقه در دمای 400 درجه هوا سرخ کنید. سبد را خوب تکان دهید و 5-8 دقیقه بیشتر بپزید یا تا جایی که دوست دارید تمام شود.

تصویر نزدیک از سیب زمینی سرخ کرده در سبد سرخ کن هوا.

نکاتی درباره بهترین سرخ کرده منجمد سرخ کن هوا

 • آن را تکان دهید: برای اطمینان از اینکه آتش های شما به طور یکنواخت ترد و پخته شده اند ، حتماً آنها را به آرامی در نیمه راه پرتاب کنید. شما می خواهید پایین را به بالا بچرخانید و آنها را به اطراف حرکت دهید. در صورت تمایل می توانید بیش از یک بار آنها را تکان دهید. بعضی از سرخ کن های هوا می چرخند ، اما شما هنوز هم می خواهید وضعیت خود را در نیمه راه بررسی کنید و ببینید.
 • بیش از حد پر نکنید: برای سیب زمینی سرخ شده یخ زده نمی خواهید سرخ کن هوا را بیش از نصف تا 3/4 پر کنید. لازم نیست سیب زمینی سرخ کرده یخ زده را در یک لایه قرار دهید ، اما نمی خواهید سبد را بیش از حد شلوغ کنید. ممکن است در نهایت با سیب زمینی سرخ کرده نپخته شوید.
 • تردتر: بسته به ضخامت و نوع سرخ شده ای که استفاده می کنید ، ممکن است لازم باشد زمان پخت را کم یا زیاد کنید. هرچه بیشتر سیب زمینی سرخ کرده بپزید ، تردتر می شوند.
غذای پیشنهادی  گوشت خوک را در یک قارچ شگفت انگیز قارچ خرد کرد

انواع مختلف سیب زمینی سرخ کرده

انواع مختلفی از سیب زمینی سرخ کرده وجود دارد و بنابراین کمی متفاوت پخته می شوند. اینها پیشنهادات خوبی برای شروع زمان است.

 • سیب زمینی سرخ شده برش یا وافل: 10-11 دقیقه
 • سیب زمینی سیب زمینی شیرین: 16 دقیقه
 • سیب زمینی سرخ شده برش خورده: 10-11 دقیقه
 • سیب زمینی سرخ شده کفش: 8-10 دقیقه

نحوه سرو سرخ کرده یخ زده یخچال فریزر

این سیب زمینی سرخ کرده بسیار وسوسه انگیز خواهد بود و ممکن است نگران سرو کردن آنها با سس نباشید. قبل از اینکه بتوانید آنها را از سبد خارج کنید ، آنها از بین خواهند رفت. اما اگر می توانید انگشتان را از سرخ کن هوا دور نگه دارید ، روش های زیادی برای سرو این سیب زمینی سرخ کرده یخ زده وجود دارد. سس گوجه فرنگی سس اصلی است که برای سیب زمینی سرخ کرده درست می شود ، اما سس های دیگری وجود دارد که می توان این سیب زمینی سرخ کرده را درون آن قرار داد.

 • سس سرخ شده: این سس شگفت انگیز فقط برای تهیه سیب زمینی سرخ کرده اختراع شده است. این یک نسخه بزرگ سس گوجه فرنگی است و الهی است. در خانه من حتی جایگزین سس گوجه فرنگی و مایو روی همبرگر شده است. این خیلی خوبه!
 • سس یام یام: این سس محبوب سبک ، شیرین و ملایم است! یک انتخاب عالی!
 • سس پنیر: سیب زمینی سرخ شده طلایی را در یک سس پنیر غلیظ غلیظ که می تواند جوراب شما را از بین ببرد ، بپوشانید.
 • پانسمان Ranch: همانطور که بچه های من می گویند ، با پانسمان دامداری همه چیز بهتر است!
 • سس خود را درست کنید: ادویه های مورد علاقه خود را با کمی مایو و سس گوجه فرنگی مخلوط کنید تا سس بی نظیری از خودتان ایجاد کنید. پودر چیلی چیپوتل ، پودر سیر و پودر پیاز را با مایو و سس گوجه فرنگی برای یک سس تند غربی اضافه کنید که بسیار جذاب است. احتمالات زیادی وجود دارد.
غذای پیشنهادی  نان کدو سبز شکلاتی - Skinnytaste

سیب زمینی سرخ شده روی بشقاب با سس گوجه فرنگی.

دستورات بیشتر سرخ کن هوا را امتحان کنید

من این روزها دوست دارم تا حد ممکن از سرخ کن هوا استفاده کنم. بهترین غذاهای اصلی ، غذاهای فرعی و حتی دسرها را درست می کند. اگر تازه وارد دنیای سرخ کن هوا هستید ، در اینجا چند دستورالعمل تست شده و درست برای سرخ کن هوا برای شروع وجود دارد. شما دوست دارید اینها را دوست داشته باشید.

سرخ کن یخ زده یخچال فریزر

زمان آماده سازی 5 دقایق

زمان پخت 15 دقایق

کل زمان 20 دقایق

نویسنده رودخانه های آلیسا

خدمات 4 مردم


این سیب زمینی سرخ شده منجمد و سرخ کرده دقیقاً مانند سیب زمینی سرخ کرده مورد علاقه شما عرضه می شود! آنها ترد ، از بیرون طلایی و از داخل کاملاً نرم هستند. خیلی بهتر از سرخ کردن یا پخت! • 16
  کیسه اونس
  سیب زمینی سرخ کرده یخ زده
 • نمک واسه مزه، نمک برای طعم دادن
  من دوست دارم از نمک چاشنی استفاده کنم
 • اسپری روغن زیتونخدمت: 4

کالری295کیلو کالری (15٪)کربوهیدرات ها34g (11٪)پروتئین3g (6٪)چربی17g (26٪)چربی های اشباع شده5g (25٪)سدیم556میلی گرم (23٪)پتاسیم488میلی گرم (14٪)فیبر5g (20٪)ویتامین سی7میلی گرم (8٪)کلسیم10میلی گرم (1٪)اهن1میلی گرم (6٪)

تمام اطلاعات غذایی بر اساس محاسبات شخص ثالث است و فقط یک برآورد است. هر دستور العمل و ارزش غذایی بسته به مارک های مورد استفاده شما ، روش های اندازه گیری و اندازه سهم در هر خانوار متفاوت خواهد بود.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *