سگهای ذرت منجمد Fryer Air {Crispy All the Way Around Around}

این وب سایت ممکن است حاوی پیوندهای وابسته و تبلیغات باشد تا بتوانیم دستورالعمل های غذایی را به شما ارائه دهیم. سیاست حفظ حریم خصوصی من را بخوانید.

Air Fryer Corn Dogs بهترین راه برای لذت بردن از این موارد دلخواه در خانه است. مناقصه کاملا ترد در خارج و داخل آن آبدار!

سرخ كردن هوا غذا را دگرگون كرده است ، غذاي مناسب را مي برد و آن را شگفت آور مي كند! این استیک ، پیتزا و مرغ را برای دستور العمل های سرخ کن درست و واقعی امتحان کنید.

سرخ کن سگ ذرت.

سگ ذرت منجمد Fryer

بسیاری از کارهای جالب و سرگرم کننده برای خوردن در نمایشگاه شهرستان وجود دارد. یکی از موارد مورد علاقه در سراسر کشور سگهای ذرت است. در اینجا می توان هات داگ های طلایی ، ترد ، چربی عمیق سرخ شده و نان تهیه کرد که طعم بسیار خوبی دارند. هات داگ از داخل داغ و آبدار است و خمیر ذرت که آنها را احاطه کرده الهی و پر از عطر و طعم است. اکنون می توانید در راحتی منزل خود و بدون قیمت مناسب ، طعم و مزه مشابهی را بدست آورید!

هوای سرخ کردن سگ های ذرت انقلابی است. این روش برای همیشه سگ ذرت را تغییر می دهد. قسمت بیرونی آن طلایی و ترد است ، در حالی که داخل آن هنوز لطیف است و هات داگ فوق العاده آبدار است. این مورد پسند کودکی است که می توانید با اطمینان آن را بازگردانید. سرخ کردن هوا آن را بسیار آسان و فوق العاده خوشمزه می کند ، خانواده شما دوست دارند آنها را دوست داشته باشند. سگهای ذرت یک شام آسان در روزهای هفته یا آخر هفته تنبل تهیه می کنند. اینها را برای ناهار یا حتی میان وعده عصرانه درست کنید. آنها بسیار سریع هستند ، فقط کار می کند!

غذای پیشنهادی  شیرینی خرچنگ داغ Insanely Delicious

آنچه برای سگ های ذرت در سرخ کن هوا نیاز دارید

لیست موجود برای سگ های ذرت سرخ کن هوا دارای دو مورد است. به این دلیل که دستگاه سرخ کن هوا تمام کارهایی را که در اینجا انجام می دهد برای شما انجام می دهد و آنها را درست مثل سگ های ذرت معروف می کنید!

 • سگ ذرت: از مارک مورد علاقه خود برای استفاده از سگ ذرت استفاده کنید و از هر تعداد که می خواهید طبخ کنید بیرون بیایید یا سرخ کن هوا را در آن جای دهید.
 • اسپری روغن: نباید با اسپری پخت و پز نچسب اشتباه گرفت. از آنها در سرخ کن هوا استفاده نکنید ، آنها می توانند آنها را خراب کنند.

بیایید سگهای ذرت درست کنیم!

هیچ کس واقعاً نمی داند که این شگفتی منصفانه چگونه بوجود آمده است اما به هر صورت ، ما روش دیگری برای طبخ آنها در خانه با استفاده از سرخ کن هوا داریم. آنها را در سرخ کن هوا بسازید و آن طعم و بافت کلاسیک را به خانه بیاورید. سرخ کن را بیندازید و به سمت سرخ کن هوا بروید و به زودی سگ های ذرت ترد و کاملی نخواهید داشت.

 • دبستان: کف سبد سرخ کن هوا را با اسپری روغن زیتون اسپری کنید.
 • محل: سگهای ذرت را در سبد قرار دهید
 • پخت: به مدت 8-10 دقیقه در دمای 360 درجه بپزید

سگهای ذرت در سبد سرخ کن هوا.

نکاتی برای سگ های ذرت با سرخ کن های مناسب هوا

چه میان وعده باشد و چه یک وعده غذایی که برای تهیه آن نیاز دارید ، بهترین روش برای پختن آنها در سرخ کن هوا است. دیگر ته خیس از اجاق یا مایکروویو وجود ندارد. کاملا ترد در تمام راه!

 • جمعیت بیش از حد نداشته باشید: اطمینان حاصل کنید که سرخ کن هوا را بیش از حد شلوغ نکنید. فضای کافی بین آنها بگذارید تا هوا بتواند در اطراف آنها گردش کند.
 • تکان دادن: اگر می خواهید سگهای ذرت را تا نیمه از راه خود تکان داده یا تلنگر بزنید. می تواند پوسته بهتری ایجاد کند.
 • داغ: هنگامی که آنها را بیرون می آورید ، از جمله چوبها داغ خواهند بود ، بنابراین قبل از تحویل آنها به بچه ها بگذارید تا آنها به اندازه کافی خنک شوند تا از عهده آنها برآیند.
 • ذوب: بهترین قسمت در مورد این موارد این است که لازم نیست قبل از پختن ذوب شوید.
 • آیا چوبها می سوزند؟ جواب منفی! شما اینها را می پزید چون می دانید باید خوب باشند.
 • سرخ کن خود را بشناسید: هر مارک سرخ کن هوا کمی متفاوت می پزد بنابراین شاید مجبور شوید کمی زمان را تجربه کنید. آنها را بعد از 8 دقیقه بررسی کنید و در صورت عدم انجام بررسی و پخت و پز را تا حد لطف دلخواه ادامه دهید.
 • آن را کوتاه کنید: مینی سگ های ذرت نیز در سرخ کن هوا فوق العاده هستند ، از همان دما استفاده می کنند ، فقط زمان پخت کوتاه تر. دوباره مرتباً بررسی کنید تا در محبت دلخواه قرار بگیرند.
 • با چه چیزی اینها را خدمت کنیم: سگهای ذرت با کمی سس گوجه فرنگی و خردل بسیار عالی هستند. با چیپس سرخ کن هوا ، این سالاد ماکارونی شگفت انگیز و سالاد میوه ای برای یک وعده غذایی متعادل سرو کنید.
غذای پیشنهادی  مرغ خردل کباب شده عسل | منتقد دستور العمل

غوطه وری یک سگ ذرت در سس گوجه فرنگی.

موارد دلخواه بیشتر سرخ کن هوا

سرخ کن های هوا یکی از بهترین اختراعات آشپزی تاکنون بوده است. آنها اساساً یک اجاق گاز همرفت هستند که روی پیشخوان شما قرار می گیرند. سرخ کن های هوا به شما امکان می دهند غذاها را به گونه ای طبخ کنید که در خارج از خانه شگفت انگیز و داخل کاملاً پخته شده ایجاد شود. همچنین اجاق گاز شما را برای غذاهای دیگر آزاد می کند و یا باعث می شود آشپزخانه گرم نشود. سرخ كردن هوا نيز روشي بسيار سالم براي پخت غذاهايي است كه مخصوصاً هنگام سرخ كردن بهتر است. حالا می توانید آن غذاهای “سرخ شده” را بخورید و آنها را نیز بخورید. این دستور العمل ها بسیار باورنکردنی است. شما باید آنها را امتحان کنید!

غذای پیشنهادی  شیرینی جات گوشتی خوشمزه جامائیکا - Skinnytaste

Air Fryer Corn Dogs

زمان آماده سازی 5 دقایق

زمان پخت 10 دقایق

کل زمان 15 دقایق

نویسنده رودخانه های آلیسا

خدمات 4 سگ ذرت


Air Fryer Corn Dogs بهترین راه برای لذت بردن از این موارد دلخواه در خانه است. مناقصه کاملا ترد در خارج و داخل آن آبدار! • 4
  چنگال های یخ زده
 • اسپری روغن زیتونخدمت: 4

کالری147کیلو کالری (7٪)کربوهیدرات ها1gپروتئین5g (10٪)چربی14g (22٪)چربی های اشباع شده6g (30٪)کلسترول25میلی گرم (8٪)سدیم461میلی گرم (19٪)پتاسیم59میلی گرم (2٪)قند1g (1٪)کلسیم5میلی گرم (1٪)اهن1میلی گرم (6٪)

تمام اطلاعات غذایی بر اساس محاسبات شخص ثالث است و فقط یک برآورد است. هر دستور العمل و ارزش غذایی بسته به مارک های مورد استفاده شما ، روش های اندازه گیری و اندازه سهم در هر خانوار متفاوت خواهد بود.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *