سگ های پنیر چیلی پخته شده آسان

این وب سایت ممکن است حاوی پیوندهای وابسته و تبلیغات باشد تا بتوانیم دستورالعمل های غذایی را به شما ارائه دهیم. سیاست حفظ حریم خصوصی من را بخوانید.

سگ های پنیر چیلی مانند هیچ هات داگ دیگری که تا به حال داشته اید نیستند! اینها سریع ، آسان و دیوانه وار خوشمزه هستند.

وقتی مشغول آشپزی برای جمعیت هستید ، این راهی است که باید طی کنید! از این سگ ها به همراه لوبیا ، ذرت و سالاد سیب زمینی برای برنده شام ​​پیک نیک پذیرایی کنید!

تشتی از سگ های چیلی پخته شده پوشیده از پنیر و پیاز قرمز.

پخت پنیر چیلی

این سگ های پنیر چیلی پخته شده قصد دارند تا دنیای بازی شما را لرزاندند! این بهترین راه برای به دست آوردن یک باره سگ های فلفل قرمز خوش طعم و دلپذیر است که یک باره انجام می شود و به کمال رسیده است! پخت آنها یک نان خوش طعم ایجاد می کند که تا فلفل قرمز تند را نگه می دارد. پنیر گوشتی ملایم همه را در کنار هم نگه می دارد. شما عاشق این سگهای پنیر چیلی هستید که چقدر راحت هستند و همه دوست دارند چقدر خوش ذوق باشند!

مطمئناً اینها شما را به روزهای خوب گذشته بازمی گردانند! سگ های چیلی تقریباً مانند یک غذای راحت هستند. آنها شور ، شور ، فوق العاده پنیر و کاملاً راضی کننده روح هستند. پخت سگ های چیلی باعث می شود که همه کارها به طور هم زمان انجام شود. همه می توانند همزمان غذا بخورند. متأسفانه سگ های پنیر چیلی پس انداز خوبی ندارند بنابراین من اکیداً توصیه می کنم فقط آنچه را که نیاز دارید طبخ کنید. آنها بسیار سریع و آسان هستند و می توانید بیشتر از آنچه لازم دارید پخت. شما باید اینها را امتحان کنید!

غذای پیشنهادی  رول لازانیا کلم قارچ گیاهی

آنچه برای سگهای پنیر چیلی نیاز دارید

هات داگ ، نان و تاپینگ های مورد علاقه خود را ایجاد کنید تا این سگ های پنیر چیلی را که تمام خانواده شما دوست دارند ، درست کنید.

 • نان هات داگ: از یک نان دلچسب برای کمک به نگه داشتن چیلیل استفاده کنید.
 • هات داگ: مثل همیشه هات داگ های موردعلاقه خود را در دسترس داشته باشید ، بنابراین می توانید با یک دقیقه اطلاع از این موارد را داشته باشید.
 • فلفل: از کنسرو فلفل دلمه ای مورد علاقه خود استفاده کنید یا این بهترین چیلی را از گذشته درست کنید!
 • پنیر چدار خرد شده: پنیر خودتون رو خرد کنید.
 • توپینگ های اختیاری: پیاز قرمز خرد شده و جعفری خرد شده

ساخت سگ های پنیر چیلی پخته شده

از یک تابه 9 × 13 با پهلوها کمک بگیرید تا دسته ها را به بالا ببندید تا از روی آن نریزند.

 1. دبستان: فر را با دمای 350 درجه گرم کنید. در یک ظرف پخت 9 × 13 اینچی هات داگ ها را اضافه کنید. هات داگ ها را داخل نان قرار دهید.
 2. برترین ها: روی آن را به طور یکنواخت با پنیر چدار چیلی و خرد شده بریزید.
 3. پخت: آن را به مدت 20-25 دقیقه بپزید تا پنیر ذوب شود و از بین برود. بالا با روکش های اختیاری.
مونتاژ هات داگ ها ، با قرار دادن چیلی و پنیر روی آنها.

نکاتی برای بهترین سگ های چیلی پخته شده

پخت این سگ های چیلی باعث می شود که آنها برای نگهداری مناسب باشند ، بله آنها کثیف هستند اما ارزش استفاده از دستمال های اضافی را دارند.

 • نانها: از نان های با کیفیت خوب برای هات داگ و چیلی استفاده کنید. پخت به نان تست کمک می کند و باعث می شود بیش از حد تمیز نشوید.
 • چاشنی ها: اگر سس گوجه فرنگی ، خردل یا غذای دلچسب می خواهید ، قبل از قرار دادن هات داگ در داخل آن ، آن را روی نان ها قرار دهید.
 • پنیر: پنیر خود را خرد کنید ، بیشتر پنیرهای خرد شده فروشگاهی معمولاً دارای مواد ضد نگهداری و مواد نگهدارنده هستند که از ذوب شدن پنیر جلوگیری می کند.
 • هات داگ: اگر دوست دارید روی هات داگ پوسته خوبی داشته باشید ، هات داگ را قبل از قرار دادن در نان کبابی یا پخت کنید.
 • پیش رو: در صورت تمایل فلفل قرمز را یک یا دو روز زودتر از موعد درست کنید ، این کار باعث می شود تا مونتاژ سریعتر انجام شود.
 • چپ چپ: اینها به خوبی پس انداز نمی کنند. در صورت داشتن پس مانده ، نان ها خیس می شوند. من توصیه می کنم هات داگ و چیلی را از روی نان خارج کرده و آن را در یک ظرف ضد هوای ذخیره کنید. نان ها را بیندازید و برای پس مانده های آن دسته های جدید تهیه کنید.
غذای پیشنهادی  بیسکویت فرشته | منتقد دستور العمل

تنوع برای سگ های فلفل قرمز

روش های زیادی برای سفارشی کردن این نوع سگ های پنیر چیلی وجود دارد که باعث می شود جمعیت شما خشنود شود.

 • پنیر: برای طعم های مختلف از پنیرهای مختلف استفاده کنید. موتزارلا ، جک کلبی و جک فلفل برای یک ضربه. اگر دوست دارید سگ های چیلی شما واقعاً پرمشت باشند ، از این سس پنیر خانگی باورنکردنی استفاده کنید.
 • توپینگ ها: من پیاز قرمز را روی اینها دوست دارم ، اما مواد اضافی دیگری نیز وجود دارد که می توانید استفاده کنید. قارچ ، فلفل ، فلفل جلاپنو و گوجه فرنگی.
 • جوجه کشی: اگر واقعاً می خواهید نان را خرد کرده و پنیر را ذوب کنید ، می توانید سگ های پخته شده را برای چند دقیقه آخر زیر مرغ گوشتی قرار دهید. مراقب آنها باشید تا نسوزند.
 • سس ها: برخی دوست دارند قبل از پخت مقدار کمی طعم و مزه با سس روی آن یا روی نان بپزند. ایده ها شامل سس سرخ شده ، سس بوفالو و حتی سس Chick-fil-A هستند. شما هرگز نمی دانید که این می تواند شیوه سگ های چیلی شما را تغییر دهد.
غذای پیشنهادی  سالاد انار نارنج با سس نارنج نارنجی

گرفتن یک سگ پنیر چیلی از ماهیتابه برای خوردن غذا!خدمت: 6

کالری381کیلو کالری (19٪)کربوهیدرات ها30g (10٪)پروتئین18g (36٪)چربی21g (32٪)چربی های اشباع شده11g (55٪)کلسترول60میلی گرم (20٪)سدیم754میلی گرم (31٪)پتاسیم157میلی گرم (4٪)فیبر1g (4٪)قند3g (3٪)ویتامین A378IU (8٪)ویتامین سی1میلی گرم (1٪)کلسیم356میلی گرم (36٪)اهن3میلی گرم (17٪)

تمام اطلاعات غذایی بر اساس محاسبات شخص ثالث است و فقط یک برآورد است. هر دستور العمل و ارزش غذایی بسته به مارک های مورد استفاده شما ، روش های اندازه گیری و اندازه سهم در هر خانوار متفاوت خواهد بود.

دوره شام

غذا آمریکایی

کلمه کلیدی پخت پنیر چیلی ، سگ پنیر چیلی

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *