شیب عالی 7 لایه | منتقد دستور العمل

Awesome 7 Layer Dip یک شیره خامه ای اعتیاد آور است که شامل تمام موارد مورد علاقه شما ، مانند گواکامول ، لوبیای سرخ شده و خامه ترش می شود! شما شگفت زده خواهید شد که چقدر ساده است که چنین غرق فوق العاده خوشمزه ای را جمع کنید!

اگر دوست دارید ایجاد سرگرمی های مختلفی را برای سرگرمی خانواده و دوستان خود داشته باشید ، تنها نیستید! برای یک دستور العمل با طعم دهنده ها و لایه هایی شبیه به این 7 لایه لایه بردار ، اما با کمی پیچ و خم در ارائه ، سعی کنید Indipual 7 لایه لایه را امتحان کنید.

7 لایه را در یک ظرف روشن آغشته کنید.

شیب عالی 7 لایه

لایه برداری این مواد خوشمزه یکی از دیگری باعث می شود تا به یکباره همه طعم های خوشمزه فرو رود. به ذکر رنگهای زیبایی که هنگام درست کردن آن در یک ظرف شفاف نمایش داده می شود نیست. هر نوع نیش در حال ترکیدن با طعم های متفاوت هر ماده است. Guacamole خامه ای ، لوبیا خاکی و ادویه تاکو با هم شگفت انگیز هستند. همه عاشق این افت و خیز بودند و اصلاً دوام نیاورد!

شیب عالی 7 لایه ای است که پر کردن و رضایت بخش آن باعث می شود یک میان وعده یا اشتها آور عالی باشد. این برای هر مناسبت بسیار مناسب است. همانطور که نوشته شد نوسان بسیار ملایم است اما می توان با تنظیم چاشنی سالسا و تاکو ، درجه حرارت را به ترجیح خود تنظیم کرد. بدون شک این ضربه بزرگی خواهد بود و شاید حتی مورد علاقه خانواده جدیدی هم باشد! برای هیچ چیز شگفت انگیز نیست!

غذای پیشنهادی  دستور غذای Tandoori roti ، سبک tandoori roti در tawa

در لایه ها چیست؟

این لیست کوتاه از ترکیبات خوشمزه خیلی خوب جمع شده اند. برخی حتی می توانند از ابتدا ساخته شوند! این که آیا شما تصمیم به استفاده از مواد خریداری شده خانگی یا خانگی می کنید ، این غرق شدن به هر صورت خارق العاده خواهد بود!

 • لوبیا طرد شده: عطر و طعم شیرین و خاکی برای شروع اولین لایه از آب است.
 • guacamole خانگی: شیره آووکادو خامه ای پر از عطر و طعم است.
 • خامه ترش: با یک چاشنی تاکو برای یک لایه خامه ای با طعم شگفت انگیز مخلوط کنید.
 • چاشنی تاکو: چاشنی تاکو خانگی من بهترین است!
 • سالسا: سالسای چانی عالی یا پیکو دو گالو است
 • پنیر جک Colby: خرد شده تازه و پاشیده شده در بالا.
 • زیتون: زیتون کنسرو و برش را تخلیه کنید.
 • گوجه گیلاسی: تاس و بالا بپاشید.
 • پیاز سبز: آنها را ریز خرد کنید یا ضخیم تر شوید تا در شکاف بیشتری ترد شوند.

بیایید غرق شویم!

مطمئناً این دستور جدید من برای رفتن به شیرینی خواهد بود! با تشکر از خوبی ها ، این یک دستور العمل ساده است که می توانم آن را به راحتی جمع کنم و به نظر می رسد و طعم بسیار فوق العاده ای دارد!

 1. مواد تشکیل دهنده لایه: در یک لایه ظرف 8 × 8 اینچی لوبیای سرخ شده و گواکامول. در یک کاسه کوچک خامه ترش را با چاشنی تاکو مخلوط کرده و در بالای گواکامول لایه ای قرار دهید. سپس سالسا را ​​در بالا لایه کنید.
 2. اضافه کردن پرچین ها: بالای پنیر خرد شده ، زیتون ، گوجه فرنگی و پیاز سبز.
 3. خدمت!
غذای پیشنهادی  ماکرو چیست؟ - لاغر پوستی

مراحل درست کردن 7 لایه.

تغییرات 7 لایه Dip:

این شیب 7 لایه ای یک شیب چشمگیر است که از بین بردن آن غیرممکن است! نسخه های مختلف زیادی از آن وجود دارد که در اطراف آن شناور است ، اما این قطعاً بهترین نسخه ای است که من دیده ام! در اینجا چند ایده دیگر وجود دارد که شیرجه به پایان رسیده خود را حتی بیشتر برای خانواده تان منحصر به فرد می کند.

 • اضافه کردن پرچین ها: جلالپنوس ، فلفل سبز و ماسوره بزرگ هستند که به شخصیت شما زیبایی بیشتری می بخشد.
 • نسخه گوشتی: گوشت تاکو را برای یک نسخه دلچسب تر اضافه کنید که به راحتی می تواند این شیر را از یک اشتها آور به یک وعده غذایی کامل برساند.
 • خنک: غرق تکمیل شده را در یخچال بپوشانید و حداقل 30 دقیقه قبل از خدمت خنک شوید. این باعث می شود طعم دهنده ها با هم جمع شوند!
 • سالسای ضخیم: از یک سالسا یا پیکو د گالو غلیظ استفاده کنید تا خیلی هوا نباشد.

نمای شیب 7 لایه به پایان رسید.

آیا می توان 7 لایه Dip Ahead ساخت؟

این شیب بهترین کمی بعد از درست کردن آن سرو می شود. این بیشتر به دلیل تازه بودن مواد مانند گواکامول و پیکو دی گالو است. با این حال ، باقی مانده به مدت 3-4 روز در یخچال و فریزر خوب خواهد بود. به خصوص از آنجا که گواکامول بین لایه های لوبیا و خامه ترش قرار دارد. قرار دادن آن در یک لایه مرکزی باعث می شود که هنگام برخورد هوا هوا از تبدیل شدن آن به قهوه ای جلوگیری کند. ممکن است بعد از چند روز ظاهر کمتری جذاب به نظر برسد ، اما خوردن و طعم خارق العاده آن همچنان ایمن خواهد بود!

غذای پیشنهادی  اسموتی موز کره بادام زمینی | منتقد دستور العمل

فرو بردن تراشه در 7 لایه فرو بردن.

دستور العمل های غوطه وری بیشتر دلپذیر:

شیب عالی 7 لایه

زمان آماده سازی 10 دقایق

زمان کل 10 دقایق

نویسنده رودهای آلیسا

خدمات 12 مردم

Awesome 7 Layer Dip یک شیره خامه ای اعتیاد آور است که شامل تمام موارد مورد علاقه شما ، مانند گواکامول ، لوبیای سرخ شده و خامه ترش می شود! شما شگفت زده خواهید شد که چقدر ساده است که چنین غرق فوق العاده خوشمزه ای را جمع کنید!

ارزش غذایی

شیب عالی 7 لایه

مقدار در هر خدمت

کالری 97 کالری از Fat 72

٪ ارزش روزانه*

چربی 8 گرم12٪

5 گرم چربی اشباع شده25٪

کلسترول 20mg

سدیم 357mg15٪

پتاسیم 115mg

کربوهیدرات 3 بار

فیبر 1 گرم

2 گرم شکر

پروتئین 3 بار

ویتامین A 429IU

ویتامین سی 2mg

کلسیم 107mg11٪

اهن 1 میلی گرم

* درصد ارزش روزانه براساس رژیم غذایی 2000 کالری است.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *