Mini Pancake Cernal آخرین روند Tiktok است ، بنابراین همه کاره می توانید با هر آنچه که می خواهید به آنها خدمت کنید! من آنها را با دستور پنکیک موز من سالم تر کردم و با آنها میوه های تازه در صدر قرار دادم.

Mini Pancake Cernal آخرین روند Tiktok است ، بنابراین همه کاره می توانید با هر آنچه که می خواهید به آنها خدمت کنید! من آنها را با دستور پخت پنکیک موز من سالم تر کردم و آنها را با تن میوه های تازه در صدر قرار دادم.
غلات پنکیک

غلات پنکیک آخرین روند مواد غذایی در TikTok و Instagram است. برای هر کسی که آن را ندیده باشد ، غلات پنکیک پنکیک های کوچکی است که مانند غلات در یک کاسه با یک قاشق خورده می شوند. می توانید از هر نوع خمیر پنکیکی که دوست دارید استفاده کنید ، آنها را با دستور العمل کامل پنکیک گندم من امتحان کنید یا اندازه آنها را مانند تمام این پنکیک های موز تراشه شکلات قلب شکل دهید.

Mini Pancake Cernal آخرین روند Tiktok است ، بنابراین همه کاره می توانید با هر آنچه که می خواهید به آنها خدمت کنید! من آنها را با دستور پخت پنکیک موز من سالم تر کردم و آنها را با تن میوه های تازه در صدر قرار دادم.

چرا وقتی می توانید هر دو را داشته باشید ، بین غلات و پنکیک انتخاب کنید؟ اگر در TikTok هستید ، احتمالاً با هشتگ #pancakecereal با دریافت میلیون ها بازدید ، این روند را مشاهده کرده اید. من در هنگام قرنطینه در ساخت فیلم ها سرگرم کننده هستم و وقت Taktok را هدر می دادم ، اگر به این کار ادامه دادید ، حتماً من را دنبال کنید!

غلات پنکیک بسیار متنوع است. با این وجود بسیار دوست دارید پنکیک های معمولی خود را با این پنکیک های اندازه نیش خورده کار کنید. می توانید پنکیک یا پنکیک گندم کامل را با تراشه های کوچک شکلاتی یا آبپاش ها درست کنید. آنها را نه تنها با شربت کلاسیک و دسته کوچک موسیقی جاز کره ، بلکه با میوه ، کرم شلاق ، عسل ، پودر قند ، چیپس شکلات یا آبپاش ها در صدر قرار دهید. گزینه ها بی پایان هستند ، و هر چیزی پیش می رود! بعضی افراد واقعاً قسمت غلات را به قلب می گیرند و حتی شیر را روی پنکیک ها می ریزند.

غذای پیشنهادی  کیک سیب اپل | منتقد دستور العمل

وقتی تصمیم گرفتم این روند جدید را امتحان کنم ، می خواستم با پنکیک های خود یک نسخه سبک تر ایجاد کنم. اضافه کردن موز به مخلوط پنکیک راهی آسان برای افزودن مواد مغذی و فیبر ، برای سالم تر شدن آنها و در صدر قرار دادن آنها با میوه های زیادی است. آیا شما می خواهید روند؟ اگر چنین است ، به من نشان دهید من دوست دارم پست های شما را ببینم!

طرز تهیه غلات پنکیک

 1. ساخت غلات پنکیک مانند سایر دستور العمل های پنکیک شروع می شود – اولین قدم تهیه خمیر پنیر است. تمام مواد را در مخلوط کن و پالس می گذارم تا زمانی که خمیر صاف و کاملاً ترکیب شود.
 2. سپس ، شما باید خمیر را درون یک بطری خاموشی خالی بگذارید تا بتوانید پنکیک های کوچک را بیرون بیاورید. اگر بطری ندارید ، می توانید فقط از یک کیسه قفل شده استفاده کنید – خمیر را داخل آن بریزید و سپس گوشه کیف را بگیرید. این کاملا برای فشردن مینی پنکیک ها کار می کند.
 3. هنگامی که حباب های کوچک در قسمت بالای پنکیک ها شکل گرفت ، آنها را با یک کفپوش بریزید. چند بار تلنگر بزنید تا یک رنگ قهوه ای روشن و زیبا باشند.
 4. هنگامی که پنکیک ها تمام شد ، آنها را در یک کاسه و بالا به همراه موز و انواع توت ها و هر نوع پرپشت دلخواه دیگر قرار دهید.
غذای پیشنهادی  ته تاریک ، دستور چای کشیده شیر غلیظ

غلات و حبوبات پنکیک دستور تهیه مخلوط پنکیک موزدستور تهیه مخلوط پنکیک موزMini Pancake Cernal آخرین روند Tiktok است ، بنابراین همه کاره می توانید با هر آنچه که می خواهید به آنها خدمت کنید! من آنها را با دستور پنکیک موز من سالم تر کردم و با آنها میوه های تازه در صدر قرار دادم.Mini Pancake Cernal آخرین روند Tiktok است ، بنابراین همه کاره می توانید با هر آنچه که می خواهید به آنها خدمت کنید! من آنها را با دستور پخت پنکیک موز من سالم تر کردم و آنها را با تن میوه های تازه در صدر قرار دادم.

بیشتر دستور العمل های پنکیک را دوست خواهید داشت:

غلات پنکیک سالم

زمان آماده سازی: 10 دقیقه

زمان : 20 دقیقه

زمان کل: 30 دقیقه

Mini Pancake Cernal آخرین روند Tiktok است ، بنابراین همه کاره می توانید با هر آنچه که می خواهید به آنها خدمت کنید! من آنها را با دستور پنکیک موز من سالم تر کردم و با آنها میوه های تازه در صدر قرار دادم.

 • 1 فنجان 1٪ شیر، شیر دوغ یا بادام
 • 1 فنجان آرد گندم را از تمام هدف یا غلیظ جدا کنید
 • 2 موز رسیده متوسط، تقسیم شده
 • 2 تخم مرغ های بزرگ
 • 1 قاشق چایخوری روغن
 • 1 قاشق چایخوری وانیل
 • 2 قاشق چایخوری پودر خمیرمایه
 • 1/4 قاشق چایخوری نمک
 • اسپری آشپزی
 • 1 فنجان انواع توت های مخلوط تازه، برای پر کردن
 • 1 موز بزرگ، بریده شده
 • کرم شلاق و آبپاش های رنگی اختیاری، برای پر کردن
 • شیر ، آرد ، 1 عدد موز ، تخم مرغ ، روغن ، وانیل ، بیکینگ پودر و نمک را به مخلوط کن و پالس اضافه کنید تا صاف و به طور کامل مخلوط شوند.

 • خمیر پنکیک را درون یک بطری فشار چاشنی بریزید. (یا از یک کیسه ziplock استفاده کنید و یک گوش کوچک را نیز در گوشه برش دهید.)

 • قابلمه را تا حرارت متوسط ​​گرم کنید و با روغن اسپری کنید.

 • پنکیک کوچک را به اندازه یک نیکل خرد کنید و بپزید تا سطح آن خشک شود و حباب ها را تشکیل دهند.

 • پنکیک ها را با یک کفپوش بریزید و چند دقیقه دیگر بپزید.

 • گاهی اوقات پنکیک ها را دور آن بریزید تا به طور یکنواخت طبخ شود تا کمی قهوه ای شود.

 • به 4 کاسه انتقال دهید و موزهای خرد شده ، انواع توت های تازه و تاپ های مورد علاقه خود را اضافه کنید (من دوست دارم عسل بزنم).

غذای پیشنهادی  کوکی های اوره ای شکلاتی سفید | منتقد دستور العمل

خدمت: 2/ 3 فنجان پنکیک 1/3 فنجان میوه، کالری: 272کیلوکالری، کربوهیدرات: 50گرم، پروتئین: 9.5گرم، چربی: 4.5گرم، چربی های اشباع شده: 1.5گرم، سدیم: 378.5میلی گرم، فیبر: 5گرم، قند: 16.5گرم

نقاط هوشمند آبی: 5

نقاط هوشمند سبز: 6

نقاط هوشمند بنفش: 5

کلید واژه ها: غلات پنکیک موز ، مینی پنکیک ، غلات پنکیک