فندک پخته ماکارونی و پنیر

این دستور پخته شده ماکارونی و پنیر خامه ای یک نسخه سبک تر از دستور العمل کلاسیک با فیبر اضافه شده از اسفناج است. غذای راحت در بهترین حالت است!

این دستور پخته شده ماکارونی و پنیر خامه ای یک نسخه سبک تر از دستور العمل کلاسیک با فیبر اضافه شده از اسفناج است. این غذای راحت در بهترین حالت است!
ماکارونی پخته و پنیر

من عاشق ماکارونی و پنیر خانگی هستم. این بسیار بهتر از نسخه های جعبه ای است ، اما مک و پنیر می توانند آنقدر سنگین باشند که لذت بردن از آن بسیار سخت است. این دستور العمل سالم و پنیر مک و پنیر نه تنها سبک تر است ، بلکه مورد توجه بچه های شما نیز خواهد بود. دختر شکاک من آن را تأیید کرد. برای گزینه های ماکارونی و پنیر کم کربوهیدرات ، کدو حلوایی اسپاگتی و پنیر یا گل کلم پخته شده “مک” و پنیر را امتحان کنید.

این دستور العمل پخته شده پنیر مک و پنیر یک نسخه سبک تر از دستور العمل کلاسیک با فیبر اضافه شده از اسفناج است. این غذای راحت در بهترین حالت است!

اگر می خواهید این دستور العمل را به صورت سریع و سریع مک و پنیر درست کنید ، می توانید آخرین مرحله را بزنید. فقط آن را بدون آرد سوخاری و پنیر رنده شده سرو کنید.

من این ظرف را به چهار روش روشن کردم:

 1. کره را کاهش داد
 2. پنیر چدار کم چربی استفاده می شود
 3. کرم را با شیر کمبود و آبگوشت جایگزین کنید
 4. اضافه شده اسفناج کودک تازه

برای ماکارونی و پنیر خامه ای ، انتخاب یک پنیر خوب ضروری است. رنده کردن پنیر به خودتان صاف ترین سس پنیر را به شما می دهد.

نکاتی در مورد سس پنیر کامل (دانه دار یا ریز نیست)

آیا تا به حال یک مک و پنیر درست کرده اید که خامه ای یا صاف نیست؟ درعوض اگر دانه دار یا ریز بود؟ بدترین! در اینجا چند قدم برای سس پنیر کاملاً خامه ای برداشته شده است.

 1. پنیر خود را خرد کنید. برای این دستور العمل ، رنده کردن پنیر خود را نرم ترین نتایج به شما می دهد.
 2. با یک سس سفید شروع کنید. یک سس سفید با کره یا روغن زیتون هم زده شده با آرد و شیر تهیه می شود. پس از خنک شدن آن غلیظ می شود ، سپس پنیر را درون آن هم می زنید تا سس پنیر تان درست شود.
 3. پنیر را به سس جوش اضافه نکنید. هنگام اضافه کردن پنیر ، سس سفید را قبل از اضافه کردن پنیر ، کاملا از روی حرارت بردارید. من معمولاً این کار را به یک مشعل دیگر منتقل می کنم تا جوش بیفتد. در صورت جوشیدن یا حباب نمی خواهید پنیر را به مخلوط اضافه کنید. انجام این کار باعث می شود پنیر شکسته شود و باعث ایجاد بافت ریز و درشت شود.
 4. یکبار پنیر را کمی اضافه کنید. من معمولاً این 1/4 فنجان را به طور همزمان انجام می دهم ، تا زمانی که همه ذوب نشوند ، در آن زوزه می زنم.
غذای پیشنهادی  دستور تهیه خامه قارچ

آیا مک و پنیر ناسالم است؟

مک و پنیر لزوماً سالم نیستند ، اما بستگی به دستور العمل دارد – بعضی از دستور العمل ها از سایر موارد بدتر هستند. ماکارونی و پنیر مقدار زیادی پروتئین از همه شیر و پنیر دارند. با این حال ، کالری ها می توانند به سرعت اضافه شوند ، بنابراین مهم است که اندازه سهم خود را بررسی کنید.

اسفناج را هم اضافه کردم که منبع خوبی فیبر است. ناگفته نماند که اسفناج با انواع ویتامین ها و مواد معدنی بسته بندی شده است. پنیر کم چربی و شیر بدون چربی به پایین آمدن کالری کمک می کند. یک وعده یک فنجان این مک و پنیر سالم تقریباً زیر 300 کالری دریافت می کند.

چه کاری با مک و پنیر انجام می دهید؟

این مک و پنیر آسان پخته شده ، یک غذای اصلی خوشمزه را برای شام برای یک شب پر مشغله ایجاد می کند. اگر می خواهید یک طرف اضافه کنید ، می توانید آن را با یک سالاد جانبی مانند این گوه خرد شده یا سالاد سزار سرو کنید. یا آن را به عنوان یک غذای جانبی با طلبه هایی مانند گوشت بوقلمون یا مناقصه مرغ پخته شده سرو کنید.

غذای پیشنهادی  سوپ لوبیای سیاه آسان {فقط یک قابلمه!}

آیا قبل از پخت می توانم یخچال کنم؟

بله ، می توانید ماکارونی و پنیر را قبل از پخت ، یخچال کنید. این مک و پنیر از قبل گزینه مناسبی برای تهیه وعده های غذایی است. هر زمان که وقت دارید ، تمام آشپزی ها را انجام دهید و درست قبل از آماده شدن غذا ، آن را بپزید.

تا قبل از پخت یخچال بزنید، تمام مراحل لازم برای قرار دادن مخلوط در قابلمه را انجام می دهید. ظرف را با فویل بپوشانید و تا دو روز یخچال و فریزر کنید. هنگامی که آماده پخت آن هستید ، مک را از یخچال بیرون بیاورید در حالی که اجاق گاز قبل از گرم شدن و بالای آن با خرده نان و پارمسان است.

لازم است کمی ماکارونی و قوری پنیر را بپزید چون سرد شود. پختن حدود 30-40 دقیقه تا زمانی که گرم شود.

تغییرات

 • اسفناج را برای سایر سبزیجات مانند قارچ یا کلم بروکلی خاموش کنید.
 • زیر چدار 2٪ برای کاهش چربی Gruyere قرار دهید.
 • به جای ماکارونی غنی از فیبر ، از گندم سبوس دار ، فاقد گلوتن و یا ماکارونی نخود استفاده کنید.
 • ماکارونی به شکل های مختلف مانند فارفل ، روتینی یا پن را امتحان کنید.
 • نان سوخاری ها را برای پانکو عوض کنید.

سس سفید مخصوص مک و پنیراین دستور العمل پخته شده پنیر مک و پنیر یک نسخه سبک تر از دستور العمل کلاسیک با فیبر اضافه شده از اسفناج است. این غذای راحت در بهترین حالت است! این دستور العمل پخته شده پنیر مک و پنیر یک نسخه سبک تر از دستور العمل کلاسیک با فیبر اضافه شده از اسفناج است. این غذای راحت در بهترین حالت است! این دستور العمل پخته شده پنیر مک و پنیر یک نسخه سبک تر از دستور العمل کلاسیک با فیبر اضافه شده از اسفناج است. این غذای راحت در بهترین حالت است! این دستور العمل پخته شده پنیر مک و پنیر یک نسخه سبک تر از دستور العمل کلاسیک با فیبر اضافه شده از اسفناج است. این غذای راحت در بهترین حالت است!

دستور العمل های بیشتر ماکارونی و پنیر را دوست خواهید داشت:

فندک پخته ماکارونی و پنیر

زمان آماده سازی: 15 دقیقه

زمان پخت: 35 دقیقه

زمان کل: 50 دقیقه

این دستور العمل پخته شده پنیر مک و پنیر یک نسخه سبک تر از دستور العمل کلاسیک با فیبر اضافه شده از اسفناج است. این غذای راحت در بهترین حالت است!

 • 12 اوز ماکارونی شکلی، گندم یا گندم کامل
 • 2 قاشق غذاخوری کره
 • 1/4 فنجان ارد
 • 1/4 فنجان پیاز خرد شده
 • 2 فنجان ها شیر بدون چربی
 • 1 فنجان آبگوشت یا سبزیجات
 • 8 اوز کاهش چدار چربی، برای بهترین نتیجه خودتان را خرد کنید
 • نمک و فلفل
 • 4 فنجان ها اسفناج کوچک
 • 1/8 فنجان رنده شده پارمسان
 • 1/4 فنجان نان های گندم سبوس دار
 • اسپری روغن زیتون
 • ماکارونی را با توجه به دستورالعمل های بسته بندی شده در آب شور بپزید. یک ظرف پخت را با طعم پمپ پام اسپری کنید.

 • فر را از قبل گرم کنید تا 375 درجه سانتیگراد.

 • در یک ماهی بزرگ و سنگین ، کره را ذوب کنید. آرد را اضافه کرده و روی حرارت کم هم بزنید با هم بزنید.

 • پیاز را اضافه کرده و 2 دقیقه دیگر بپزید. شیر و آبگوشت را اضافه کرده و با جوش زدن ادامه دهید ، گرما را تا متوسط ​​افزایش دهید تا جوش بیاید و یکدست و ضخیم شود. ادویه زدن با نمک و فلفل.

 • پس از اینکه غلیظ شد ، از روی حرارت برداشته می شود ، یکبار 1/4 فنجان پنیر را اضافه کنید و خوب مخلوط کنید تا پنیر ذوب شود. نمک و فلفل را به سلیقه تنظیم کنید ، ماکارونی پخته شده و اسفناج کودک را اضافه کنید.

 • داخل ظرف پخت بریزید. بالا با پنیر رنده شده و آرد سوخاری. کمی روغن را در بالای آن اسپری کنید.

 • به مدت 15-20 دقیقه بپزید ، سپس برای چند دقیقه آبکش کنید تا خرده نان ها طلایی شوند.

غذای پیشنهادی  بادام هویج دارچین | منتقد دستور العمل

خدمت: 1فنجان، کالری: 297کیلوکالری، کربوهیدرات: 35گرم، چربی: 10گرم، فیبر: 5.5گرم

نقاط هوشمند آبی: 10

نقاط هوشمند سبز: 10

نقاط هوشمند بنفش: 6

امتیاز +: 7

کلید واژه ها: ماکارونی و پنیر پخته شده ، دستور پخته ماکارونی و پنیر ، ماکارونی و پنیر سالم ، ماکارونی و پنیر با اسفناج

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *