لیمو ترش با یک پوسته میانبرگ Buttery

این دسر شیرین و شیرین لیمو ترش بهشتی خالص است و با هر نیش در دهان شما ذوب می شود! از پوسته کباب پروانه ای گرفته ، گرفته تا پنیر لیمو شیرین و خامه ای که سپس با میوه تازه و شکر پودر شده در صدر قرار دارد ، این دسر غنی و طعم دهنده است.

ترش لیمو با قورمه ای لیمو تازه خانگی من در پوسته کتلی پروانه تهیه می شود. با هم ، این تارت لیمویی ترکیبی از بخشداران است!

عکس تارت لیمو از یک طرف دسر با انواع توت ها در شکر بالای و پودر شده.

لیمو ترش با یک پوسته میانبرگ Buttery

رنگ زرد روشن ، پوسته قوطی و طعم دار لیمو ترش ترکیبی است که قصد دارید با این دسر خوشمزه و فریبنده دوست داشته باشید! پوسته میانبرگ شکاف دار هنگام طعمه خوردن ، طعم شیرین و یک نرمی نرم دارد. پر کردن خامه لیمو صاف و خامه ای برای طعم آسمانی در دهان شما ذوب می شود. بسیار ساده است که به آن نگاه کنید و یک تارت شگفت انگیز که عاشق آن خواهید شد!

این ترش عالی است که برای ناهار ، دوش یا فقط برای تفریح ​​سرو می شود! از زیبایی بالایی برخوردار است و به سرعت می توان آنرا ساخت. من ولع مصرف لیمو لیمو داشتم و به چیزی برای خلق نیاز داشتم و می دانستم این فقط چیزی است که من به آن نیاز داشتم. پوسته کله پاچه قصابی برای این است که بمیرد و کاملاً شیرین لیمو شیرین را تعریف کند. تنها با سه ماده تشکیل دهنده پوسته ، این دستور ترشی سریع و به راحتی جمع می شود. پنیر لیمو خانگی من هم به همین سادگی است و این ترش را کامل می کند!

مواد اولیه ترمو لیمو خانگی:

چند ماده ساده که این دسر را به خوشمزه ترین دستور العمل تارت لیمو تبدیل می کنند. آماده باشید تا با این تارت شیرین و خوش ذوق که شما و خانواده تان را شگفت زده می کند شگفت زده شوید.

 • شکر پودر شده: اضافه کردن شیرینی به پوسته.
 • ارد: این یک پر کردن است و به ضخیم شدن کمک می کند و نام آن را کوتاه می کند.
 • کره: پوسته را به یک قصاب و طعم صاف می بخشد و همه آن را به هم می چسباند.
 • دستور العمل کشک لیمو: دستور تهیه لیمو لیمو را دنبال کنید یا از مغازه ای که برای خرید سریعتر لیمو لیمو استفاده کنید استفاده کنید.
غذای پیشنهادی  بهترین براونی های نان موز

طرز تهیه پوسته میانبرگ پروانه ای:

به همین سادگی 1،2،3 است! اطمینان حاصل کنید که پوسته شما به خوبی مخلوط شده است. به سادگی آن را بپزید و در حالی که آن را تهیه کنید ، لیمو لیمو را تهیه کنید. شما تحت تأثیر اینکه چقدر به راحتی این همه جمع می شوند تحت تأثیر قرار خواهید گرفت. این یک تارت شگفت انگیز است!

 1. پوسته را مخلوط کنید: فر را از قبل گرم کنید تا 350 درجه. در یک پردازنده مواد غذایی پودر قند ، آرد و کره را اضافه کنید. پالس تا زمانی که ترکیب شود.
 2. پخت: به کف یک تابه 9 اینچی فشار دهید و قسمت زیر را با یک چنگال فشار دهید. برای 10-12 یا تا قهوه ای طلایی پخت. از فر خارج کنید.
 3. دستور العمل کشک لیمو: دستور تهیه لیمو لیمو را تهیه کنید. داخل کف پوسته برشته بریزید. تا 4 ساعت یا یک شب در یخچال فریزر کنید.

نکته اصلی Recipe Critic Pro:

در حین پخت شدن پوسته ، یک قابلمه پر از آب گرم را روی کمترین قفسه فر خود قرار دهید. این به افزودن ساقه در فر کمک می کند و از پوسته پوسته شدن پوسته جلوگیری می کند به علاوه باعث مرطوب تر شدن آن می شود.

عکس تارت لیمو با انواع توت های تازه در بالا با برش های لیمو و شکر پودر که در بالا پاشیده شده و برشی که از ترش جدا شده است.

نکاتی در مورد تهیه بهترین کشک لیمو:

 • پوسته: قبل از رها کردن آنها از قابلمه مطمئن شوید که پوسته کاملاً خنک باشد. برای کمک به آرامی در رفع لبه ها از یک خلال دندان استفاده کنید. صبر کنید تا مطمئن شوید که قبل از اضافه کردن لیمو لیمو به آن خنک شده است.
 • کشک لیمو: اگر وقت کافی برای تهیه لیمو لیمو ندارید ، به راحتی از یک لیمو لیمو از قبل تهیه شده استفاده کنید. اختلاف کمی در طعم وجود خواهد داشت اما این تارت هنوز طعم شگفت انگیز خواهد داشت!
 • دستور العمل کشک لیمو: بهتر است برای جلوگیری از ایجاد توده های موجود در کش ، کاملا مطمئن شوید که تخم ها کاملاً شلاق خورده باشند. در ضمن پخت و پز نیز باید حرارت کم باشد. دستور العمل پنیر لیمو را دنبال کنید و کامل خواهد بود!
 • Tarts کوتاه: تهیه این وسایل برای دوش گرفتن یا عروسی ، مینی تارت های اندازه نیش را نیز جالب می کند. به سادگی از قابلمه های کوچکتر برای ایجاد مینی تارت های شایان ستایش استفاده کنید.
غذای پیشنهادی  آب نبات مرغ پیاز فرانسوی | منتقد دستور العمل

نحوه تزئین یک تارت:

جشن یک مناسبت خاص یا فقط به این دلیل که این ترش خوشمزه برای هر چیز دیگری دسر مناسبی است. با طعم شیرین و خوش طعم ، سبک و مقوی است. این تارت می تواند خیالی یا ساده باشد اما مهم نیست که چه باشد ، آسمانی است!

 • خامه زده شده: در اطراف لبه ها از خامه سفید یا کرم شلاق زده شده لوله استفاده کنید و یک طراحی زیبا ایجاد کنید.
 • شکر پودر شده: نوارهایی از پودر قند یا پاشیده شده از بالا ایجاد کنید.
 • میوه: رنگهای روشن توت ها در بالای رنگ زرد لیمویی زیبا به نظر می رسند.
 • لیمو: برش های لیمو را از بالا اضافه کنید.

لیمو ترش را روی یک بشقاب سفید با انواع توت های تازه در کنار آن و نیش گرفته شده از ترش قرار می دهیم.

نحوه ذخیره یک لیمو ترش:

تهیه این دسر ساده است و توصیه می شود در همان روز یا 24 ساعت قبل تهیه شود. بهتر است از خیلی چیزهای دیگر را پیشگیری نکنید ، زیرا پوسته پوسته و لیموترش بسیار تازه است.

 • ساخت جلو: پوسته و کشک لیمو هر دو را می توانید تا 2 روز قبل از زمان جداگانه تهیه کنید. آنها را تا زمانی که آماده خدمت باشید جدا کنید. کشک لیمو را می توان در یک کیسه هوادهی یا ziplock در یخچال نگهداری کرد. پوسته را می توان در دمای اتاق در یک کانتینر یا کیسه ای هوایی بسته به نوع دیگری که بدون آسایش در آن ذخیره می شود ، ذخیره کرد.
 • خدمت: وقتی آماده تهیه شدید ، ساده لیمو لیمو سرد را بگیرید و پوسته را با خمیر پر کنید. پس از پر شدن بهتر است سریعاً سرو کنید. پنیر لیمو بهترین حالت برای سرد نگه داشتن شکل است و خیلی آب و هوای نخواهد داشت. اگر بلافاصله مشغول خدمت نیستید ، کافی است آن را تا 5 ساعت در یخچال قرار دهید. این کمک خواهد کرد که لیموترش لیمو ترش ترش را آسان تر کند.
 • آیا می توانید یک لیمو ترش را یخ بزنید؟ بهتر است یخ نزنید. متأسفانه پوسته از هم پاشیده و منجمد می شود.
غذای پیشنهادی  قارچهای کباب شده عسلی Balsamic Portobello

دسرهای خوشمزه تر لیمو:

لیمو ترش با یک پوسته میانبرگ Buttery

زمان آماده سازی 10 دقایق

زمان پخت 12 دقایق

زمان کل 22 دقایق

نویسنده رودهای آلیسا

خدمات 8 برش

این دسر شیرین و شیرین لیمو ترش بهشتی خالص است و با هر نیش در دهان شما ذوب می شود! از پوسته کباب پروانه ای گرفته تا شیرینی لیمو شیرین و خامه ای که سپس با میوه تازه و شکر پودر شده در صدر قرار دارد ، این دسر غنی و طعم دهنده است.

ارزش غذایی

لیمو ترش با یک پوسته میانبرگ Buttery

مقدار در هر خدمت

کالری 267 کالری از Fat 162

٪ ارزش روزانه*

چربی 18 گرم28٪

11g چربی اشباع شده55٪

کلسترول 46mg15٪

سدیم 153mg

پتاسیم 30mg

کربوهیدرات 25 گرم

فیبر 1 گرم

شکر 7 گرم

پروتئین 3 بار

ویتامین A 532IU11٪

کلسیم 9mg

اهن 1 میلی گرم

* درصد ارزش روزانه براساس رژیم غذایی 2000 کالری است.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *