ماکارونی پستو گوجه فرنگی خشک 5 دقیقه سریع و آسان

این ماکارونی پستو گوجه فرنگی خشک خورشید دقیقاً همان چیزی است که شما در یک هفته کاری شلوغ به آن نیاز دارید. پاستای آماده Barilla® برای یک وعده غذایی خانوادگی در کمترین زمان مناسب است!

ماکارونی پن همیشه با سس مخصوص مورد علاقه است و می تواند زمان را حتی بهتر کند. برای دستور العمل های بیشتر ماکارونی پنی ، این آبگوشت پارمسان مرغ ، ماکارونی قابلمه فوری با کوفته یا غذای مرغ پستو آلفردو را امتحان کنید.

ماکارونی پستو گوجه فرنگی خشک شده در یک تابه با یک بسته ماکارونی آماده.

ماکارونی پستو گوجه فرنگی خشک و سریع و آسان

این ماکارونی شام مورد علاقه شما در خانواده خواهد بود که تضمین شده است! پاستای آماده Barilla® یک پاستای خوشمزه و کاملاً پخته است که فقط در 60 ثانیه در مایکروویو آماده می شود. با استفاده از Barilla® Ready Pasta می توانید هر وعده غذایی مورد علاقه خود را سفارشی کنید. امکانات بی پایان است! این غذای آسان فقط با تعداد انگشت شماری از مواد اولیه ای که از Target برداشتم بسته بندی می شود.

پاستا آماده برای یک ناهار ، شام یا میان وعده سریع مناسب است! فقط در 60 ثانیه آماده است ، برای یک وعده غذایی در حین سفر ، چه ناهار در محل کار ، یک میان وعده بعد از مدرسه یا یک شام آسان و خوشمزه در خانه ، عالی است. مواد مورد علاقه من را با هم ترکیب کنید و یک پستو گوجه فرنگی خشک و خورشید ایجاد کنید که باعث افزایش این ماکارونی ها و WOW خانواده شما شود! این ترکیب با هم بازبینی های خوبی در خانه شما خواهد داشت.

باریلا کیست؟

Barilla® یک کمپانی معروف تولید ماکارونی است که در طول سال ها ماکارونی را عالی کرده است. این نوآوری جدید و امکان مایکروویو کردن ساده ماکارونی به خانواده ها کمک کرده و وعده های غذایی سیرکننده ای ایجاد کرده است که مورد علاقه همه است. تهیه این ماکارونی ساده است و می توان آن را با سس خوشمزه ، کره یا فقط ساده خورد. باریلا ماکارونی درست کرده است که به خانواده ها کمک می کند شام را روی میز بخورند.

برای خرید مارک Barilla از کجا باید خرید؟

پاستا آماده Barilla® در سراسر کشور در دسترس است و همه چیز را از این دستورالعمل ها می توانید در هدف محلی خود پیدا کنید. مکان پاستای آماده Barilla® از فروشگاهی به فروشگاه دیگر متفاوت خواهد بود. در بسیاری موارد ، این محصول در راهروی ماکارونی خشک ، نزدیک محصولات سنتی ماکارونی Barilla قرار دارد یا در قسمت راحتی محصولات ماکارونی خشک قرار دارد.

غذای پیشنهادی  بهتر از هر چیز دستور تهیه کیک

ماکارونی آماده که جلوی بسته های آماده ماکارونی دیگر و یک سبد خرید هدف گرفته شده است.

چرا ماکارونی آماده Barilla® را انتخاب کنید؟

ماکارونی آماده سریع و آسان است! ماکارونی از قبل کاملاً پخته شده و می توان آن را در مایکروویو به مدت 60 ثانیه یا در ماهی تابه با روغن به مدت 2 تا 4 دقیقه گرم کرد. هر دو آماده سازی هر بار پاستای کاملی ایجاد می کند. نگران نباشید ، دستورالعمل گرمایش را در قسمت پشت بسته ای که به خانه خود آورده اید دنبال کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. حتی بهتر ، ماکارونی آماده Barilla® هیچ ماده نگهدارنده ای ندارد و یک محصول غیر GMO است.

پاستا آماده باریلا که پشت خود را روی کیسه ای هدف قرار می دهد.

مواد لازم ماکارونی پستو

تهیه این ماکارونی پستو به طرز شگفت انگیزی آسان است. با ترکیبات اصلی شربت خانه و همچنین نگه داشتن آن در زیر 6 ماده ، این ترکیب ماکارونی را باید امتحان کنید!

 • گوجه فرنگی خشک در روغن: در Target دسترسی ساده و خسته کننده ای دارد
 • ریحان: ریحان تازه بهترین است و به آن عطر و طعم خوشمزه ای در سس پستو می بخشد.
 • پنیر پارمسان: رنده شده کامل است
 • آجیل کاج: این مغزها نرم ، ترد و جویدنی هستند و همه آنها در یک لقمه قرار دارند.
 • روغن: به افزودن طعم دهنده کمک می کند و همچنین سس را صاف می کند.
 • سیر: مقداری سیر رنده شده تازه اضافه کنید تا نوعی خوشمزه مزه دار شود.
 • نمک و فلفل: در صورت نیاز فقط برای چشیدن!
 • بسته بندی ماکارونی آماده پنن باریلا: این ماکارونی واقعه اصلی است و زندگی را خیلی راحت تر می کند تا در 60 ثانیه این ماکارونی را پخت.

فقط 5 دقیقه!

ماکارونی را در مایکروویو قرار دهید تا گرم شود ، سس پستو را ترکیب کنید و سپس با هم مخلوط کنید و یک شام خوشمزه آماده کنید و در کمترین زمان آماده خواهید شد! این شام 5 دقیقه ای مورد علاقه خانواده خواهد بود.

 1. در یک غذاساز ، گوجه فرنگی خشک ، ریحان ، پنیر پارمزان ، آجیل کاج ، روغن ، سیر ، نمک و فلفل را ترکیب کنید. نبض بزنید تا یکدست شود.
 2. در یک ماهیتابه متوسط ​​پستو را روی حرارت متوسط ​​اضافه کنید تا گرم شود. طبق دستورالعمل بسته بندی ، ماکارونی را در مایکروویو بپزید. بسته را با احتیاط باز کنید و به پستو اضافه کنید و آنرا بریزید تا روکش شود. خدمت.

ساخت سس پستو گوجه فرنگی خشک شده در غذاساز.

ماکارونی مایکروویو!

هر یک از انواع ماکارونی های آماده ، دستورالعمل های گرمایشی خاصی دارند که به راحتی خوانده می شوند و در پشت بسته بندی قرار دارند. دو گزینه برای انتخاب وجود دارد ، یا مایکروویو به مدت 60 ثانیه یا به مدت 2 تا 4 دقیقه در یک قابلمه گرم شود. هنگامی که آماده گرم شدن ماکارونی شدید ، به راحتی کیسه را قبل از باز کردن ورز دهید. برای بهترین نتیجه ، از دستورالعمل بسته ای که در پشت لیست ذکر شده است پیروی کنید.

غذای پیشنهادی  طرز تهیه پنیر خامه ای Wontons

پاستا آماده از قبل کاملاً پخته شده و آماده است تا در کیسه ایمنی مایکروویو گرم شود. باریلا امکان جلوگیری از هرگونه نگهدارنده غذا و همچنین اطمینان از کیفیت ماکارونی آنها را فراهم کرده است. از آنجا که ماکارونی آماده کاملاً پخته شده است ، لازم نیست قبل از خوردن آن را دوباره گرم کنید اما برای بهترین طعم توصیه می شود.

پاستا آماده Barilla که در مایکروویو قرار می گیرد.

نکاتی برای بهترین ماکارونی پستو خشک شده

هنگام پخت ماکارونی بهتر است از دستورالعمل های پشت بسته استفاده کنید. وقتی ماکارونی تمام شد می توان به راحتی با ماکارونی پستو گوجه فرنگی خشک شده ترکیب کرد.

 • بسته بندی را ورز دهید: توصیه می شود اما لازم نیست بسته ماکارونی را ورز دهید و به اطراف منتقل کنید. ماکارونی از هر جهت هنوز گرم می شود.
 • اشک: مشکلی نیست اگر قبل از پخت و پز در مایکروویو پاره شدن بسته را فراموش کنید. اگر فراموش کنید ، ممکن است بخار در کیسه افزایش یابد و باعث شود که احتمالاً پاپ کند. اگر فراموش کردید کیسه را پاره کنید ، برای جلوگیری از بخار جمع شده ، حدود 2 دقیقه صبر کنید.
 • پس از مایکروویو: ماکارونی داغ خواهد شد! محصول را در یک کاسه خالی کنید و در صورت لزوم با چنگال به آرامی جدا کنید.
 • پروتئین: مقداری نوار مرغ یا کوفته اضافه کنید تا پروتئین را برای یک وعده غذایی کاملتر اضافه کنید.
 • ماکارونی پستو: اگر غذاساز ندارید ، مخلوط کن یا همزن نیز به ترکیب سریع و آسان مواد با هم کمک می کند.

چه زمانی می توانم از پاستا آماده استفاده کنم؟

هر زمان! به طور جدی ، این یک جایگزین مناسب برای ماکارونی خشک باریلا خواهد بود. هر ماکارونی را برای این ماکارونی آماده جایگزین کنید و هنوز یک شام ماکارونی عالی داشته باشید. با استفاده از این ماکارونی آماده سس ها را ترکیب کرده یا به سادگی کره را برای یک غذای خوشمزه اضافه کنید. تهیه آن ساده است و در انتخاب های مختلف ماکارونی وجود دارد. برنامه شام ​​خود را تغییر دهید و در نیمه وقت استفاده از این ماکارونی آماده را ساده کنید.

ماکارونی آماده پخته شده و در تابه با سس پستو گوجه فرنگی خشک خورشید ریخته می شود.

ذخیره ماکارونی خشک شده خورشید

این ماکارونی برای ذخیره و گرمایش روز بعد برای یک میان وعده سریع یا یک ناهار سبک بسیار مناسب است. پس از استفاده از کیسه ، کیسه را دور بریزید و در یک ظرف مهر و موم شده یا یک کیسه هوا بندازید که ماکارونی را در آن نگه دارد.

 • یخچال و فریزر: شما می خواهید به مدت 2 روز در یک ظرف ضد هوای ذخیره کنید. در ظرف امن مایکروویو قرار دهید و برای مدت 30-60 ثانیه دوباره گرم کنید.
 • آیا می توانید کیسه آماده ماکارونی را فریز کنید؟ پس از پخته شدن ، می توانید به مدت 1 ماه در یک ظرف ضد هوای یخ بزنید. وقتی آماده گرم شدن شدید ، کیسه را در قابلمه آب جوش قرار دهید تا دوباره گرم شود.

ماکارونی پستو گوجه فرنگی خشک در یک کاسه کک و مک با برگ های ریحان که دور آن چیده شده است.

دستورهای خوشمزه ماکارونی

این ماکارونی پستو گوجه فرنگی خشک خورشید دقیقاً همان چیزی است که شما در یک شب شلوغ هفته به آن نیاز دارید. این بسته های آماده ماکارونی برای یک وعده غذایی خانوادگی در کمترین زمان مناسب است!

 • 1/4
  جام
  گوجه فرنگی خشک شده در روغن
 • 1
  جام
  ریحان تازه
 • 1/2
  جام
  پنیر پارمسان
 • 1/4
  جام
  آجیل کاج
 • 1/4
  جام
  روغن
 • 3
  میخک ها
  سیر
 • نمک و فلفل
 • 1
  بسته بندی ماکارونی آماده Barilla Penne

خدمت: 4

کالری249کیلو کالری (12٪)کربوهیدرات ها4g (1٪)پروتئین6g (12٪)چربی24g (37٪)چربی های اشباع شده4g (20٪)کلسترول9میلی گرم (3٪)سدیم219میلی گرم (9٪)پتاسیم196میلی گرم (6٪)فیبر1g (4٪)قند1g (1٪)ویتامین A503IU (10٪)ویتامین سی9میلی گرم (11٪)کلسیم166میلی گرم (17٪)اهن1میلی گرم (6٪)

تمام اطلاعات غذایی بر اساس محاسبات شخص ثالث است و فقط یک برآورد است. هر دستور العمل و ارزش غذایی بسته به مارک های مورد استفاده شما ، روش های اندازه گیری و اندازه سهم در هر خانوار متفاوت خواهد بود.

ماکارونی پستو گوجه فرنگی خشک در یک کاسه با ماکارونی آماده باریلا در کنار کیسه.

Tags:

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *