مناقصه های مرغ ترد هوا طلایی هوا ترد

این مناقصه های مرغ ترد هوا Fryer طلایی و آبدار هستند ، بنابراین تهیه و تهیه آن برای پخت و پز در هفته های هفته آسان است!

این مناقصه های مرغ ترد هوا Fryer طلایی و آبدار هستند ، بنابراین تهیه و تهیه آن برای آشپزی یک هفته در هفته بسیار ساده است!
مناقصه های مرغ مرغ هوا

من این نوارهای مرغ خوشمزه را شب دیگر برای شام به همراه برخی از orzo ها با کدو سبز و گوجه فرنگی درست کردم و خانواده ام آنها را دوست داشتند! آنها برای وعده های غذایی شبانه بسیار آسان و سریع هستند. دستور العمل های سرخ کن هوا یکی از درخواست های برتر من است ، بنابراین قول می دهم به زودی بیشتر به اشتراک بگذارم!

مناقصه های مرغ پخته شده در سرخ کن هوا

من ساخت نوارهای مرغ خانگی را دوست دارم ، زیرا آنها بسیار سالم تر از نسخه های سرخ شده هستند. نکته جالب در مورد سرخ کن هوا اینست که مناقصه ها با روغن کمتری ترد می شوند. این دستور العمل سرخ کن هوا برای مناقصه های مرغ فقط به کمی اسپری روغن زیتون نیاز دارد.

Skinnytaste توسط Vremi Air Fryer (پیوند affil) سرخ کن هوا است که من برای ایجاد تمام دستور العمل های سرخ کن هوا استفاده می کنم! سبد بزرگی دارد ، صندلی ماشین ظرفشویی امن است و مواد غذایی آنقدر ترد است!

چرا به هواکن نیاز دارید!

 • مواد غذایی بسیار واضح تر از آنچه در فر قرار می گیرد بیرون می آیند.
 • گرم کردن فقط سه دقیقه طول می کشد ، آشپزخانه را گرم نمی کند.
 • از سرخ کردن عمیق مطمئن تر و سالم تر است و تمام خانه را سیگار نمی کشد.
 • سرخ کن هوا در اکثر روزهای هفته و شبها جایگزین فر من است ، خواهم ساخت تخم مرغ آب پز سخت ، شلاق یک ظرف جانبی ، گرم کردن باقیمانده یا شام درست کرد.
غذای پیشنهادی  سالاد یونانی با بهترین پانسمان

اگر یک سرخ کن هوا ندارید ، هنوز هم چند دستگاه هواساز موجودی موجودی دارند اما موجودی کم دارند! و اگر Skinnytaste by Vremi Air Fryer را دریافت کردید ، حتماً یک نسخه از کتاب Fryer Skinnytaste Air Fryer تهیه کنید!

چگونه مناقصه های مرغ را از ابتدا می بینید؟

تهیه مناقصه مرغ از ابتدا بسیار آسان است. مناقصه های مرغ قبلاً به نوارهایی برش خورده است ، بنابراین مجبور نیستید که هر زمان برای بریدن یک سینه مرغ خام صرف کنید. بنابراین ، اولین قدم ، چاشنی مرغ با نمک و فلفل است. سپس ، ایستگاه های نان خود را آماده کنید. دو تخم مرغ را در یک کاسه کم عمق و پنکو و نان های نان را در یک کاسه دیگر قرار دهید.

بعد ، وقت آن رسیده که مناقصه های مرغ را نان کنیم. هر یک را در تخم مرغ و سپس در مخلوط آرد سوخاری فرو کنید. روی تخته بری یا سینی مخصوص پخت قرار دهید تا زمانی که همه آنها را خسته نکنید. سپس نوارهای مرغ را از هر طرف با اسپری روغن زیتون اسپری کنید تا قبل از قرار دادن آنها در هواکن قرار بگیرید.

چه مدت مناقصه های مرغ را در سرخ کن هوا طبخ می کنید؟

مناقصه های مرغ را در یک لایه از سبد خرد شده قرار دهید و هوا به مدت 5 تا 6 دقیقه از هر طرف سرخ کنید و به نیمه برسید. آنها به محض پخته شدن مرغ و خارج آن ترد و طلایی انجام می شوند.

غذای پیشنهادی  برنامه غذای سالم 7 روزه (14-20 ژوئن)

من عاشق آشپزی نوارهای مرغ در سرخ کن هوا هستم زیرا بسیار ترد می شوند. اگر سرخ کن هوا ندارید ، می توانید آنها را در فر در 425 درجه به مدت 16 دقیقه بپزید و به نیمه برسید.

چه چیزی را با مناقصه های مرغ سرو کنید

من این تندیل های مرغ سرخ شده هوا را با orzo گوجه فرنگی کدو سبز و گوه های لیمو برای فشار دادن خدمت کردم. آنها همچنین با این سالاد کلم بروکلی و اورزو یا مدیترانه ای کوئینوا خوب می شوند. یا اگر می خواهید مسیر سنتی تری را طی کنید ، می توانید آنها را با سیب زمینی سرخ شده معمولی فرانسوی یا سیب زمینی سرخ شده شیرین که در روغن سرخ کن پخته می شود ، سرو کنید. شما همچنین می توانید این دستور العمل را برای سیب زمینی سرخ شده و پخته شده در فر امتحان کنید.

مناقصه های مرغ آماده سرخ کردن هوااین مناقصه های مرغ ترد هوا Fryer طلایی و آبدار هستند ، بنابراین تهیه و تهیه آن برای پخت و پز در هفته های هفته آسان است!این مناقصه های مرغ ترد هوا Fryer طلایی و آبدار هستند ، بنابراین تهیه و تهیه آن برای پخت و پز در هفته های هفته آسان است!این مناقصه های مرغ ترد هوا Fryer طلایی و آبدار هستند ، بنابراین تهیه و تهیه آن برای پخت و پز در هفته های هفته آسان است!این مناقصه های مرغ ترد هوا Fryer طلایی و آبدار هستند ، بنابراین تهیه و تهیه آن برای پخت و پز در هفته های هفته آسان است!

دستور العمل های مناقصه بیشتر مرغ شما را دوست خواهید داشت:

مناقصه های مرغ مرغ هوا

زمان آماده سازی: 5 دقیقه

زمان پخت: 30 دقیقه

زمان کل: 35 دقیقه

این مناقصه های مرغ ترد هوا Fryer طلایی و آبدار هستند ، بنابراین تهیه و تهیه آن برای پخت و پز در هفته های هفته آسان است!

 • 12 فیله مرغ ، (1 1/4 پوند)
 • 2 تخم مرغ های بزرگ، مورد ضرب و شتم
 • 1 قاشق چایخوری نمک کوثر
 • فلفل سیاه، چشیدن
 • 1/2 فنجان آرد سوخاری فصلی *
 • 1/2 فنجان پانکو فصلی *
 • اسپری روغن زیتون
 • قاچ لیمو، برای خدمت
 • مرغ را با نمک و فلفل سرخ کنید.

 • تخم مرغ را در یک کاسه کم عمق قرار دهید. در یک کاسه کم عمق دوم ، نان و پنکو را با هم مخلوط کنید.

 • مرغ را درون تخم مرغ و سپس درون مخلوط آرد سوخاری فرو کنید و اضافی آن را خرد کنید و روی یک ظرف بزرگ یا صفحه برش قرار دهید. هر دو طرف مرغ را سخاوتمندانه با روغن اسپری کنید.

 • هر دو طرف مرغ را سخاوتمندانه با روغن اسپری کنید.

 • سرخ کن هوا را تا 400F گرم کنید.

 • در دسته ها ، مرغ ها را از هر طرف 5 تا 6 دقیقه بپزید ، به نیمه خود چرخانده ، تا مرغ پخته شود و از قسمت خارجی ترد و طلایی شود. با گوه های لیمو سرو کنید.

 • با گوه های لیمو سرو کنید.

مبادله بدون گلوتن برای خرده های بدون گلوتن.

خدمت: 3مناقصه ها، کالری: 291کیلوکالری، کربوهیدرات: 16.5گرم، پروتئین: 38.5گرم، چربی: 7گرم، چربی های اشباع شده: 2گرم، کلسترول: 197میلی گرم، سدیم: 653میلی گرم، فیبر: 1گرم، قند: 1.5گرم

نقاط هوشمند آبی: 3

نقاط هوشمند سبز: 7

نقاط هوشمند بنفش: 3

کلید واژه ها: مرغ هوایی ، مناقصه های مرغ سرخ کن ، مناقصه های مرغ سالم

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *