مواد غذایی ارگانیک هند سنگاپور ، انبه ارگانیک سنگاپور

فروشگاه های مواد غذایی ارگانیک هند ، انبه های ارگانیک به صورت آنلاین. مواد غذایی ارگانیک با بهترین کیفیت و آنلاین بصورت آنلاین.

هنگامی که من در مورد فروشنده سبزیجات ارگانیک که تحویل کرایه های ماداکاتان در سنگاپور را ارسال کردم ، پست های متعددی دریافت کردم که قبلاً دریافت کرده ام. این به من فهمید که چگونه مردم به کالاهای ارگانیک و سالم در سنگاپور علاقه مند هستند. بنابراین وقتی مگا از Wildseed.sg ماه گذشته با من تماس گرفت ، من با خوشحالی برای پست فریاد موافقت کردم. من قبلا یک بار از فصل گذشته یک بار انبه سفارش داده ام. خدمات ، کیفیت و عاشقانه راجع به طعم و رایحه مانتوهای طبیعی ارگانیک بسیار دوست داشتنی است.

Organic-alphonso-mangoes-si

Wildseed.sg انبه های رشد یافته ارگانیک را که دارای مجوز USDA Organic (USA) ، JAS (ژاپن) و هند Organic هستند ، به فروش می رساند. انبه انبه خامه ای و طعم دهنده مستقیم از Ratnagiri است. (کل خانه من با رایحه ای شیرین از انبه های Alphonso).

Organic-mangoes-singapore

سؤالات کلی که ممکن است در ذهن داشته باشید

آیا شستشو به از بین بردن مواد شیمیایی موجود در انبه های رسیده مصنوعی کمک می کند؟

نه ، هنوز هم می تواند مؤثر نباشد.

چگونه مانتوهای رسیده مصنوعی را شناسایی کنیم؟ یا هر میوه ای

به دنبال پوستی به طور مساوی باشید. اگر آن را با تکه های سبز و لکه های زرد رنگ که به طور مساوی توزیع نشده است ، ممکن است در حال مصرف انبه / میوه های مصنوعی باشید. باید از پوست رنگ شیب طبیعی برخوردار باشد.

چگونه از مصرف مواد شیمیایی در انبه خودداری کنیم؟

سعی کنید از خرید انبه در فصل خودداری کنید. همچنین همیشه از فروشندگان با کیفیت و با کیفیت خریداری کنید.

عوارض جانبی استفاده از مواد شیمیایی در انبه های رسیده؟

بسیاری از اوقات ، اسهال ، استفراغ ، سردرد ، سرگیجه ، خواب آلودگی برخی از علائم رایج یافت شده است.

مخاطب

Wildseed هم اکنون مواد غذایی اضافه کرده است. میتونی پیدا کنی:

  • ایمنی آلی که غذاهای فوق العاده را تقویت می کند
  • حبوبات آلی
  • آرد آلی
  • ادویه جات آلی
  • برنج و غلات آلی
  • محصولات مزرعه Slurrp
غذای پیشنهادی  Copycat Chick Fil یک لیموناد مات

اگر در رژیم غذایی سالم هستید ، من مطمئن هستم که باید مایل به مصرف کیفیت ، سالم و از منبع ارگانیک باشید. بنابراین در اینجا جایی است که ممکن است بخواهید با آن شروع کنید. آنها دارای بخش های فوق العاده غذایی هستند که دانه های کتان ارگانیک ، پوسته پوسیلیوم و غیره را در لیست خود دارند. من مطمئناً با استفاده از این موارد در پست های بعدی خود به برخی از دستور العمل ها خواهم رسید.

آلی-انبه-سیناپور

وقتی صحبت از کیفیت می شود ، آنها غیرقابل مقایسه هستند. آزمایش گسترده و دقیق برای اطمینان به مشتریان مبنی بر عدم وجود مواد سموم دفع آفات انجام شده است. هر Bytewise محصول برچسب کد QR روی آن دارد. این کد QR هنگام اسکن ، مشتری را به سمت گزارش های تحلیلی هدایت می کند. اینها توسط آزمایشگاههای معتبر آزمایش مواد غذایی شخص ثالث ، Eurofins و TUV SUD تهیه شده اند. تأیید کالای خریداری شده آنها با الزامات استانداردهای ایمنی مواد غذایی و / یا آیین نامه.

غذای پیشنهادی  بهتر از برنج سرخ شده میگو Takeout

این به مشتری اطمینان می دهد که هیچ گونه آفت کش در مواد غذایی آنها وجود ندارد. این نوع آزمایش دقیق هیچ مارک دیگری انجام نمی دهد. نتایج آزمایش فقط با اسکن سریع با تلفن آنها در دسترس مشتری قرار می گیرد.

آنچه من غیر از واقعیتهای ارگانیک آن را دوست دارم:

من عاشق عملی بودن در بسته های آنها با قابلیت ذخیره سازی آسان هستم. همچنین پودرهای ادویه در بطری های شیشه ای زیبایی قرار می گیرند که به همین ترتیب می توانند در خانه های شیروانی شما سازماندهی شوند. اگر فکر نمی کنید برای سلامتی و سلامتی کمی بیشتر هزینه کنید ، این موارد را سفارش دهید و پشتیبانی کنید.

امیدوارم که من به تمام سؤالات شما در ذهن پاسخ داده ام. بنابراین دوستان خواننده سنگاپور ، در مورد هرگونه انبه ارگانیک و مواد غذایی ارگانیک هندی ، نظرات و سؤالات خود را به شما اطلاع دهید. حتی آنها برای شنیدن هر گونه بازخورد سازنده از مشتریان پس از سفارش از آنها باز هستند.

من انبه ها و مواد غذایی را که در اینجا می بینید برای من فراهم شده است توسط wildseed.sg

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *