میله های گرانولای جویدنی آسان

میله های گرانولای جویدنی آسان

میله گرانولا روی فویل آلومینیومی بدون رنگ.

ما از همکاری با ما هیجان زده هستیم رینولدز Wrap® برای این دستور حمایت مالی

تهیه نوارهای گرانولای جویدنی که به صورت خانگی پر از جو دوسر معمولی ، نارگیل خرد شده ، زغال اخته خشک شده ، بادام شور ، مینی تراشه های شکلات تیره هستند که به راحتی با یک عسل شیرین و یک کره معطر طعم دهنده ترکیب می شوند آسان. میان وعده فقط با این میله های خوشمزه راحت تر شد!

پاکسازی با استفاده از نسیم بود رینولدز بسته بندی فویل آلومینیومی غیر استیک. از آنجا که این می تواند کمی چسبنده باشد ، ما توانستیم تابه خود را با فویل آلومینیومی غیر استیک رینولدز بسته بندی کنیم. شما حتی لازم نیست تابه مورد استفاده را اسپری کنید ، فقط میله های گرانول را در قسمت کسل کننده فویل فشار دهید. ما توانستیم به راحتی میله ها را از تابه بلند کنیم و آنها را به میله ها بکشیم. این فویل برای غذاهایی مانند نیز عالی است پیتزا کبابی آسان، مینی بوریتوس، ماهی تابه پنیر ، BBQ مرغ Nachos، کباب ، بال ، مونت کریستو ساندویچو غذاهای کباب شده در بسته های فویل. مواد غذایی نمی چسبند و فقط به درستی بلند می شوند تا شما با یک ظرف غذا بزرگ که مجبور به پاک کردن آن نیستید ، باقی نمانید.

برای درست کردن میله های گرانولو ، با این ساده ها چنگ بزنید و بروید! انواع بیشتری مانند میله گرانولو بادام یا بدون کره بادام زمینی و میله گرانولای تراشه شکلاتی برای طعم بیشتر و روش های مختلف برای لذت بردن از گرانول خوشمزه.

میله گرانولو به برشهای بلند بریده می شود.

میله های گرانولای جویدنی آسان

من عاشق ساختن دستور العمل هایی هستم که شامل لوازم اصلی شیرین کاری است. نکته جالب در مورد میله های گرانولو این است که بسیار متنوع هستند. می توانید آنچه را که در میله های گرانول قرار داده اید ، مخلوط کرده و از آن استفاده کنید و از چیزهایی که در خانه دارید ، استفاده کنید. آنها یک چنگال عالی و صرف ، میان وعده سالم و یا حتی یک صبحانه سریع تهیه می کنند. آنها مملو از مواد مغذی و طعمی هستند که بچه های من دوست داشتند. ما وقت زیادی را در آشپزخانه و خانه گذرانده ایم و همین باعث شده یک فعالیت جالب بعد از ظهر در کنار هم باشد. بچه ها از ساختن آنها به همان اندازه من لذت می بردند!

پاکسازی با استفاده از نسیم بود رینولدز پیچیده غیر استیک کاغذ آلومینیوم. از آنجا که این می تواند کمی چسبناک شود ، ما توانستیم تابه خود را با فویل Non-Stick خط بزنیم. شما حتی لازم نیست تابه مورد استفاده را اسپری کنید ، فقط میله های گرانول را در قسمت کسل کننده فویل فشار دهید. ما توانستیم به راحتی میله ها را از تابه بلند کنیم و آنها را به میله ها بکشیم. این فویل همچنین برای غذاهایی مانند کاسه پنیری ، کباب پز ، بال و مواد غذایی کباب شده در بسته های فویل نیز عالی است. مواد غذایی نمی چسبند و فقط به درستی بلند می شوند تا شما با یک ظرف غذا بزرگ که مجبور به پاک کردن آن نیستید ، باقی نمانید. شما همچنین می توانید در حین پخت شدن با فویل آلومینیومی خود خلاقیت پیدا کنید و تابه های کیک و یا حتی کیک های خرد شده را به صورت سفارشی درست کنید.

با فویل آلومینیومی نچسب Reynolds Wrap® آسانتر شوید:

رینولدز بسته بندی® فویل آلومینیومی انواع فویل پخت و پز مختلف را ارائه می دهد که تقریباً در مورد هر کار دیگری جای می گیرد. فویل آلومینیومی رینولدز Wrap® در برابر گرما و گرمای شدید مقاومت می کند ، و آن را برای همه چیز از کباب کردن تا ذخیره سازی فریزر مناسب می کند و تمیز کردن آن سریع و آسان است.

چه در فر ، روی کوره یا هر مکان دیگری بین ، رینولدز بسته بندی کنید® فویل آلومینیومی غیر استیک کار را در هر زمان و هر مکان انجام می دهد. می توانید با سهولت آشپزی ، پوشاندن ، یخ زدن و ذخیره کردن آن را انجام دهید.

 • پاک سازی آسان: در هنگام پخت و پز در فر ، تابه های خط را با فویل نچسب بزنید تا از چسبیدن آن خودداری کنید.
 • جلوگیری از قهوه ای شدن بیش از حد: هنگام پختن غذاهای پنیر یا چسبناک در فر ، از فویل نچسب استفاده کنید.
 • قفل کردن در طعم: پخت و پز با بسته های فویل به درست کردن وعده های غذایی سریع و آسان کمک می کند.

با بسته بندی رینولدز آسانتر کنید:

فویل آلومینیومی Reynolds Wrap® انواع فویل پخت و پز مختلف را ارائه می دهد که تقریباً در مورد هر کار دیگری جای می گیرد. فویل آشپزخانه ما در مقابل گرمای زیاد و گرمای شدید مقاومت می کند ، و آن را برای همه چیز از کباب کردن تا ذخیره سازی فریزر مناسب می کند و تمیز کردن سریع و آسان است.

غذای پیشنهادی  برنامه غذایی 7 روزه غذایی سالم (15 تا 21 ژوئن)

رینولدز بسته بندی® فویل غیر استیک فویل آلومینیومی است که به یک پوشش مخصوص نچسب مخصوص مواد غذایی اعتماد دارید. فویل غیر استیک رینولدز Wrap® مناسب استیل و ذخیره فریزر است.

چه در فر ، روی کوره یا هر مکان دیگری بین ، رینولدز بسته بندی کنید®فویل غیر استیک کار را در هر زمان و هر مکان انجام می دهد. می توانید با سهولت آشپزی ، پوشاندن ، یخ زدن و ذخیره کردن آن را انجام دهید.

 • پاکسازی آسان: در هنگام پخت و پز در فر ، تابه های خط را با فویل نچسب بزنید تا از چسبیدن خودداری کنید.
 • جلوگیری از بیش از حد قهوه ای هنگام پختن غذاهای پنیر یا چسبناک در فر ، از فویل نچسب استفاده کنید.
 • قفل کردن در طعم: پخت و پز با بسته های فویل به درست کردن وعده های غذایی سریع و آسان کمک می کند.

مواد تشکیل دهنده نوار گرانولا در کاسه های کوچک با فویل آلومینیومی نچسب رینولدز در عکس.

اجزای سازنده Granola Bar:

این مواد با هم ترکیب می شوند تا بهترین میله های گرانولو را جوید. آنها طعم شیرین و شور را با یک بافت نرم و ترد در هر بار اضافه می کنند. ترکیب خارج از این دنیای خوب است!

 • جو دوسر قدیمی: جوهای ضخیم باعث می شوند این چسبندگی به هم ساده تر شود.
 • چیپس شکلات: شکلات تیره و تراشه های کوچک آن شیرینی نرم و شیرین را اضافه می کنند.
 • دانه های نارگیل: دانه های شیرین نارگیل این میله های گرانول را با طعم و مزه پر می کند.
 • بادام ها: بادام شور ترد می تواند نصف شود یا خرد شود.
 • زغال اخته خشک: طعم میوه ای که بافت نرم دارد.
 • کره بادام زمینی: مانند چسب است که همه آنها را در کنار هم نگه می دارد.
 • عسل: عاشق شیرینی و پیوندی باشید که این عزیزم ایجاد می کند. من حتی آن را برای چند ثانیه گرم می کنم تا بتوانم آنرا داخل ظرف بریزم.
 • رینولدز بسته بندی® فویل آلومینیومی غیر استیک: میله ها را در خود جای داده و به آنها کمک می کند تا بدون چسباندن ، راست بکشند.

شروع به مخلوط کردن:

مواد ساده با دستورالعمل های ساده! ایده آل برای یک درمان سریع به دور هم جمع شده و اجازه می دهد تا سریع برای درمان یخ بزنید. یک کاسه و یک تابه آماده برای رفتن! این یک نوار مورد علاقه گرانولو خواهد بود که خانواده شما عاشق آن هستند.

 1. با هم مخلوط کنید: در یک کاسه بزرگ ، جو دوسر ، چیپس شکلات تیره ، چیپس شکلات ، تکه های نارگیل ، بادام ، زغال اخته ، کره بادام زمینی ، و عسل را ترکیب کنید تا ترکیب شوند.
 2. پخش و فریز کردن: یک تابه 9 × 13 اینچی را با رینولدز بسته بندی کنید® آلومینیوم غیر استیک فویل مخلوط میله گرانولو را به طور مساوی در قابلمه ریخته و محکم فشار دهید. به مدت 30 دقیقه یخ بزنید تا میله ها محکم و برش در مستطیل ها بماند.

روند ساخت میله های گرانولو. تمام مواد را داخل یک کاسه شیشه ای اضافه کرده و سپس با یک قاشق پلاستیکی هم بزنید. بسته بندی رینولدز را به قابلمه اضافه کرده و مخلوط گرانول را درون تابه پخش کرده و قسمت بالای آن را صاف می کنیم تا سطح آن خارج شود.

تغییرات گرانولا:

این میله های گرانولای جویدنی تمام اصول را دارند. یک بافت و طعم شیرین ، شور و ترد. تمام مواد موردعلاقه مورد علاقه خود را با هم مخلوط کنید تا درست شود. هر بار که ساختید آن را تغییر دهید و تمام تغییراتی را ببینید که به میله های گرانولای مورد علاقه تبدیل می شوند.

 • جو: بهتر است با جو دوام ضخیم داشته باشید اما با استفاده از پودر پروتئین یا دانه کتان همراه با جو دوسر پروتئین بیشتری ایجاد کرده و آنها را سالم تر می کند.
 • کره بادام زمینی: کره بادام زمینی آلی کار خواهد کرد یا حتی گسترش آجیل یک جایگزین خوشمزه است.
 • عسل: اگر عسل ندارید ، یک شربت افرا ضخیم می تواند گرانول را به هم بچسباند و ببندد.
 • میوه: هر میوه خشک خوشمزه است و طعم میوه ای را به آن می افزاید.
 • آجیل و خشکبار: هر نوع مهره را جایگزین یا اضافه کنید.

ذخیره Granola به روشی مناسب:

 • ظروف هرتری: پس از یخ زدگی ، هر نوار را در یک ظرف هوایی قرار دهید. قبل از اینکه میله ها را روی هم قرار دهید ، یک ورق از Reynolds Wrap قرار دهید® فویل آلومینیومی غیر استیک در بین لایه های میله برای جلوگیری از چسبیدن آنها به یکدیگر. حداکثر تا 7 ماه در یخچال و فریزر نگه دارید.
 • فرآیند ذوب: میله ها را یک شب در یخچال قرار دهید و روز بعد لذت ببرید!

میله های گرانولو را خرد کنید.

سوالات متداول:

 • چگونه می توانم از کدام طرف از فویل غیر چسبنده استفاده کنم؟ طرف نچسب ، طرف با پایان کسل کننده یا تخت است.
 • آیا شما نیاز به چربی یا استفاده از اسپری پخت و پز نچسب دارید؟ خیر ، مواد غذایی به فویل آلومینیومی غیر استیک رینولدز بسته بندی نمی شوند. شما می توانید از آن برای تمام دستور العمل های پخت ، پخت و پز یا کباب کردن خود یا برای پوشش دادن یا شرایط یخ زدگی استفاده کنید – بدون نیاز به روغن و اسپری.
 • هنگامی که از رینولدز بسته بندی استفاده می کنید® فویل آلومینیومی غیر استیک ، آیا این زمان پخت و پز را تحت تأثیر قرار می دهد؟ نه ، با استفاده از رینولدز بسته بندی® فویل آلومینیومی غیر استیک تاثیری در زمان پخت و پز دستور العمل های مورد علاقه شما نخواهد داشت. با این حال ، تابه با Reynolds Wrap® فویل آلومینیومی غیر استیک زمان تمیز کردن شما را کاهش می دهد!

میله های گرانولا با بسته بندی رینولدز در زمین عقب برش خورده اند.

امروز بیشتر دستور العمل های میان وعده را امتحان کنید:

 • خامه ای پنیر خامه ای Marshmallow Dip Fruit Dip
 • دستور تهیه شیرین ماست آووکادو خامه ای
 • آسان 5 دقیقه نان تست آووکادویک نوار گرانولو که بر روی عکس ایستاده است و یک دست آن را نگه دارد.
غذای پیشنهادی  سرخ کن یخ زده Cirspy Air Fryer

چاپ

میله های گرانولای جویدنی آسان

تهیه نوارهای گرانولای جویدنی که به صورت خانگی پر از جو دوسر معمولی ، زغال اخته خشک شده ، بادام شور ، مینی تراشه های شکلات تیره هستند که به راحتی با یک عسل شیرین و با طعم دهنده کره بادام زمینی ترکیب می شوند ، آسان است. میان وعده فقط با این میله های خوشمزه راحت تر شد!
دوره خوراک مختصر
غذا آمریکایی
کلمه کلیدی میله های گرانولای جویدنی ، میله های گرانولو ، دستورالعمل میله های گرانولا
زمان آماده سازی 10 دقایق
زمان کل 10 دقایق
خدمات 18 میله گرانولا
کالری 223کیلوکالری
نویسنده رودهای آلیسا

تجهیزات

 • کاسه بزرگ
 • پان 9×13 اینچ
 • فویل آلومینیومی رینولدز Wrap®

عناصر

 • 2 فنجان ها جو دوسر قدیمی
 • 1/2 فنجان مینی تراشه های شکلات تیره
 • 1/2 فنجان دانه های نارگیل
 • 1/2 فنجان بادام ها
 • 1/2 فنجان زغال اخته خشک
 • 1 فنجان کره بادام زمینی
 • 1/2 فنجان عسل
 • فویل آلومینیومی رینولدز Wrap®

دستورالعمل ها

 • در یک کاسه بزرگ ، جو دوسر ، چیپس شکلات تیره ، چیپس شکلات ، تکه های نارگیل ، بادام ، زغال اخته ، کره بادام زمینی ، و عسل را ترکیب کنید تا ترکیب شوند.
 • یک تابه 9×13 اینچی را با فویل آلومینیومی رینولدز بپیچید. مخلوط را به طور مساوی در قابلمه ریخته و محکم فشار دهید. به مدت 30 دقیقه یخ بزنید تا میله ها محکم و برش در مستطیل ها بماند.

تغذیه

کالری: 223کیلوکالری | کربوهیدرات: 24گرم | پروتئین: 6گرم | چربی: 13گرم | چربی های اشباع شده: 5گرم | کلسترول: 1میلی گرم | سدیم: 73میلی گرم | پتاسیم: 203میلی گرم | فیبر: 3گرم | قند: 13گرم | ویتامین سی: 1میلی گرم | کلسیم: 38میلی گرم | اهن: 1میلی گرم

میله های گرانولا که بر روی صفحه قرار داده شده اند و روی یک بشقاب با بسته بندی بدون رنگ در عکس قرار دارند.

Tags:

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *