همه چیز خانگی ادویه جات ترشی جات | منتقد دستور العمل

این وب سایت ممکن است حاوی پیوندهای وابسته و تبلیغات باشد تا بتوانیم دستورالعمل های غذایی را به شما ارائه دهیم. سیاست حفظ حریم خصوصی من را بخوانید.

هر آنچه ادویه باگل تهیه می شود در خانه 6 ماده اولیه و کمتر از 5 دقیقه طول می کشد! شما می خواهید این چاشنی الهی فوق العاده آسان و سریع را دوست داشته باشید.

درست کردن چاشنی های خود کاملا منطقی است. این چاشنی ها موارد دلخواه وبلاگ من ، فصلی خانگی ، فجیتا و فصلی تاکو است.

یک کاسه پر از همه چیز به جز چاشنی نان در کنار نان.

همه چیز به جز فصلی Bagel

بنابراین ممکن است از خود بپرسید که چرا تهیه یک شیشه در Trader Joe’s یا حتی Costco خیلی راحت است که خودم چاشنی نان شیرینی را درست کنم. خوب ، همه چیز در مورد کنترل نسبت است. این دستور العمل چاشنی نان شیرینی پزی کاملاً شگفت انگیز است ، اما نکته جالب در ساختن خود آن این است که می توانید آن را مطابق میل خود تنظیم کنید. با تهیه یک دستور العمل بسیار ساده و آسان ، تهیه منطقی آن کاملا منطقی است. یک بار امتحان کنید و دیگر هرگز نخرید.

تهیه همه چیز ادویه Bagel از خانه نیز ارزان تر از خرید آن در شیشه است ، به خصوص اگر بتوانید مواد اولیه را به صورت عمده خریداری کنید. خانواده من عاشق این چاشنی هستند و ما با قرار دادن آن در مورد همه چیزهایی که فکر می کنیم آزمایش می کنیم. مواد اضافی را در دست داشته باشید تا هرگز از این چاشنی دیوانه وار خوشمزه دور نباشید.

آنچه برای هر ادویه جات ترشی جات نیاز دارید

من دوست دارم مواد اولیه را در فروشگاه مواد غذایی محلی خود که قسمت عمده ای دارد خریداری کنم. من معمولاً می توانم هر آنچه را که نیاز داشته باشم پیدا کنم. اگر فروشگاهی ندارید که دارای بخش عمده ای باشد ، به دنبال مواد موجود در راهروهای آسیایی و ادویه جات باشید.

 • دانه های کنجد سفید: اینها دانه های کنجد اساسی هستند که معمولاً در همه جا پیدا می کنید.
 • دانه های کنجد سیاه: اینها دانه های کنجد هستند که پوسته آنها هنوز سالم است. آنها بافت تردتر و مغذی تری خواهند داشت.
 • دانه خشخاش: آن مقدار ترد و عطر و طعم اضافی را اضافه می کند.
 • سیر خرد شده خشک: در راهرو ادویه یافت می شود ، عطر و طعم باورنکردنی اضافه می کند.
 • پیاز خرد شده خشک: پیاز خشک در اندازه های مختلفی وجود دارد ، مطمئن شوید که چرخ کرده اید تا خیلی بزرگ نباشد.
 • نمک دریای درشت: شما می خواهید نمک درشت تری با دانه ها همراه شود و به نان شیرینی یا هر چیز دیگری که ممکن است بگذارید بچسبد.
غذای پیشنهادی  ساندویچ Caprese با ریحان پستو

چگونه چاشنی نان شیرینی خانگی درست کنیم

این واقعا نمی تواند آسان تر شود. من به شما قول می دهم ، شما نمی توانید این موضوع را بهم بزنید.

 1. ترکیب کنید: همه مواد را در یک کاسه قرار داده و هم بزنید تا مخلوط شوند
 2. فروشگاه: در ظرف محکم بسته شده نگهداری کنید.

همه مواد موجود در یک کاسه از هم جدا شده اند.

نکات و مواردی برای بهترین چاشنی Bagel

با آسان بودن این دستور العمل ، چیزهای اشتباهی وجود ندارد ، فقط می تواند طعم درست داشته باشد!

 • شخصی سازی: عاشق دستور العمل های خانگی هستم ، من کاملاً می توانم آنها را به دلخواه خانواده ام تنظیم کنم. اگر می خواهید روی نمک سبک تر شود ، به دنبال آن بروید. روی نمک سنگین تر ، شما هم می توانید آن را انجام دهید. اگر دانه های کنجد سیاه را پیدا نکردید ، آنها را کنار بگذارید. این درست به همون سادگیه. راهی که دوست دارید بسازید!
 • نمک: شما نمی خواهید از نمک خوراکی برای هر چاشنی نان شیرینی استفاده کنید. برای داشتن بهترین نتیجه به نمک درشت و کشدار نیاز دارد. نمک پوسته ای بزرگ نیز م workثر است.
 • افزودن اطلاعات: این دستور کلاسیک برای همه ادویه های نان است. این همان چیزی است که شما می خواهید در شیشه ای پیدا کنید که می توانید در فروشگاه خریداری کنید. اما از آنجا که آن را در خانه درست کردید ، می توانید ادویه جات یا گیاهان دیگری را که می خواهید اضافه کنید. پوسته های فلفل قرمز را برای کمی حرارت اضافه کنید. مقداری ادویه ایتالیایی برای بیشتر شراره ایتالیایی و غیره اضافه کنید. تنها توصیه من این است که هرچه اضافه می کنید خشک نگه دارید. بدون گیاهان تازه. آنها در ترکیب شما بد خواهند شد و شما مجبور خواهید شد آن را بیرون بیاندازید.
 • فروشگاه: چاشنی خود را در یک ظرف یا ظرف محکم بسته و در یک مکان خشک و خنک نگه دارید. تا 6 ماه ادامه خواهد داشت.
غذای پیشنهادی  لوبیای دومنیکن (Habichuelas Guisadas) - پوست لاغر

یک کاسه با همه چیز به جز چاشنی نان شیرینی و یک قاشق.

با چه چیزهایی ادویه جات ترشی جات را خدمت کنید

علاوه بر اینکه بهترین مخلوط نان شیرینی است ، این همه چاشنی نان با غذاهای زیادی همراه است و باعث پویایی آنها می شود.

 • نان: به راستی این چاشنی برای نان ها در نظر گرفته شده بود. این به تن عطر و طعم و بافت می افزاید و همه آن را دوست دارند. آن را در رول های شام ، چوب شور ، ناخن ، نان های پنیر دار ، فوكاچی و البته مورد علاقه نهایی امتحان كنید ، به عنوان یك نوشیدنی برای Avocado Toast.
 • تخم مرغ: یکی دیگر از موارد مورد علاقه خانواده قرار دادن آن روی تخم مرغ است. خواه این سالاد مخلوط ، شیطانی و یا بهترین سالاد تخم مرغ باشد ، این چاشنی یک مشت عطر و طعم دارد.
 • گسترش: آن را هوموس ، پنیر خامه ای یا آب آغشته کنید تا به آن بافت و عطر و طعم اضافه شود
 • برترین ها: در اینجا امکانات بی پایان است. رشته فرنگی ، مرغ و ماهی روی سبزیجات ریز شده ، سیب زمینی پخته شده و سالادها را بپاشید. ذرت بو داده ، پیتزا و ساندویچ. و این تازه اولشه. از تجربه لذت ببرید!

چاشنی چاشنی را از یک کاسه سفید بیرون بیاورید.

ادویه ، مخلوط و سس بیشتر از خراش

طعم همه چیز از ابتدا بهتر است ، و این درست است. دانستن اینکه دقیقاً به چه غذایی به خانواده خود غذا می دهید چنین احساسی آرام است. من عاشق این هستم که فقط با ساختن چند مورد دیگر در خانه بتوانم برخی مواد افزودنی و مواد نگهدارنده را که وارد خانه ما می شوند کنترل کنم. بیشتر اوقات فقط چند ماده اولیه و چند دقیقه طول می کشد و من برای مدتی آماده می شوم. علاوه بر این ، بچه های من دوست دارند که کمک کنند ، و سپس برگردند و کارهایشان را در چیزی بخورند. امکان شخصی سازی آنها نیز مزیت بزرگی است. در اینجا چند چاشنی امتحان شده و واقعی برای امتحان کردن در خانه خود آورده شده است.

غذای پیشنهادی  سوپ کدو تنبل ساده | منتقد دستور العمل

همه چیز چاشنی Bagel

زمان آماده سازی 5 دقایق

کل زمان 5 دقایق

نویسنده رودخانه های آلیسا

خدمات 12 اونس


هر آنچه ادویه باگل تهیه می شود در خانه 6 ماده اولیه و کمتر از 5 دقیقه طول می کشد! شما می خواهید این چاشنی الهی فوق العاده آسان و سریع را دوست داشته باشید. • 3
  قاشق غذاخوری
  دانه های کنجد سفید
 • 2
  قاشق غذاخوری
  دانه های کنجد سیاه
 • 1 1/2
  قاشق غذاخوری
  دانه خشخاش
 • 2
  قاشق غذاخوری
  سیر خرد شده خشک
 • 2
  قاشق غذاخوری
  پیاز خشک خرد شده
 • 1
  قاشق چایخوری
  نمک درشت دریاییخدمت: 12

کالری25کیلو کالری (1٪)کربوهیدرات ها1gپروتئین1g (2٪)چربی2g (3٪)چربی های اشباع شده1g (5٪)سدیم194میلی گرم (8٪)پتاسیم24میلی گرم (1٪)فیبر1g (4٪)قند1g (1٪)ویتامین A1IUویتامین سی1میلی گرم (1٪)کلسیم49میلی گرم (5٪)اهن1میلی گرم (6٪)

تمام اطلاعات غذایی بر اساس محاسبات شخص ثالث است و فقط یک برآورد است. هر دستور العمل و ارزش غذایی بسته به مارک های مورد استفاده شما ، روش های اندازه گیری و اندازه سهم در هر خانوار متفاوت خواهد بود.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *