ورق پان ترکیه Meatloaf و کلم بروکلی

بشقاب پان ترکی Meatloaf و کلم بروکلی تهیه شده با نان های جداگانه ای که در یک تخته ورقه ای با روکش فویل پخته شده است برای وعده غذایی سریع و تمیز کردن آسان.

ورق پان ترکیه Meatloaf و کلم بروکلی ساخته شده با نان های جداگانه ای که در یک تخته ورقه ای با روکش فویل قرار داده شده برای یک وعده غذایی سریع با تمیز کردن آسان.
ورق پان ترکیه Meatloaf و کلم بروکلی

شب های گوشتی ماهانه یک بار در خانه من اتفاق می افتد – خانواده من آن را دوست دارند و همین کار را هم انجام می دهم. این دستور العمل کلاسیک گوشت گاو یکی از موارد مورد علاقه من است ، اما برای پیچ و تاب بودن در کلاسیک ، این بسته های فویل Meatloaf یا این بیکن Meatloaf Topped را با سس BBQ امتحان کنید. .

ورق پان ترکیه Meatloaf و کلم بروکلی ساخته شده با نان های جداگانه ای که در یک تخته ورقه ای با روکش فویل قرار داده شده برای یک وعده غذایی سریع با تمیز کردن آسان. ورق پان ترکیه Meatloaf و کلم بروکلی ساخته شده با نان های جداگانه ای که در یک تخته ورقه ای با روکش فویل قرار داده شده برای یک وعده غذایی سریع با تمیز کردن آسان.

Sheet pan meatloaf یک برنده در کتاب من است و استفاده از رومیولدز بسته بندی غیر استیک فویل به معنی پاک سازی آسان است! من امسال یک بار دیگر سفیر بسته بندی شده رینولدز هستم و امسال که بیش از هر زمان دیگری در خانه آشپزی می کنم ، از شام های صفحه ای تشکر می کنم! اشتباه نکنید ، من غذاهای آشپزی را دوست دارم اما میزان ظرف هایی که در این چند هفته گذشته شسته ام بیشتر از آن است که به من اهمیت دهد. تا زمانی که شام ​​به دور خود می چرخد ​​، ما خسته شده ایم ، به همین دلیل من دوست دارم شام را با رومیزی با فویل فویل غیر استیک بپوشانید. کلوچه های مخصوص بوقلمون به طور همزمان با کلم بروکلی طبخ می شوند ، بنابراین کل وعده غذایی در سی دقیقه آماده است. اگر می خواهید یک طرف دیگر اضافه کنید ، ذرت روی تخته سنگ کامل خواهد بود.

این دستور غذای گوشت خوشمزه همچنین برای تهیه غذای بسیار عالی است. شما می توانید چند روز مانده یخچال ها را یخچال و فریزر کرده و در مایکروویو مجدداً هنگام غذا بخورید. این دستور العمل همچنین به خوبی مضاعف است اگر می خواهید گوشت گاو اضافی درست کنید تا بعداً منجمد شود. فقط کافی است نان ها را درون کیسه فریزر بگذارید و تا سه ماه یخ بزنید.

غذای پیشنهادی  شیر نارگیل پونگال شیرین ، دستور پنگال گلدان فوری

من از رومیولدز Wrap Non-Stick Foil استفاده کردم که با روکش غیر استیک مخصوص مواد غذایی ساخته شده اضافه شده در یک طرف (طرف کسل کننده) ساخته شده است که باعث می شود خطوط قابلمه و خطوط ظروف خود را بدون هیچ زحمتی تمیز کنید. نیازی به روغن و اسپری های غیر چربی نیست.

چطور گوشت را از ابتدا درست می کنید؟

تهیه غذای خوشمزه بوقلمون از ابتدا بسیار ساده است. شما فقط تمام مواد تشکیل دهنده گوشت را در یک کاسه ترکیب کرده و خوب مخلوط می کنید. اما ، مطمئن شوید که بیش از حد مخلوط نشوید! مخلوط شدن بیش از حد منجر به سخت تر شدن گوشت می شود که به اندازه لطف نیست.

بعد از اینکه مواد خود را مخلوط کردید ، مخلوط را به چهار نان کوچک شکل دهید و روی یک ورقه را با فویل قرار دهید. قرار دادن سینی های خود با فویل باعث کاهش زمان تمیز کردن می شود ، بنابراین فراموش نکنید که برای این مرحله از فویل فویل غیر استیک Reynolds استفاده کنید.

در مرحله بعد ، شما باید لعاب Meloafaf را درست کنید. نگران نباشید – این نیز بسیار آسان است. کافی است مقداری سس کچاپ را با سس ورسکستر مخلوط کرده و بر روی لوبیا بزنید. این لعاب باعث می شود تا گوشت گاو گوشتی فوق العاده آبدار و طعم دار شود.

غذای پیشنهادی  گیاه شور و نمک مالش نمک خشک ترکیه

تغییرات:

 • کلم بروکلی را برای گل کلم تغییر دهید یا از ترکیب هر دو استفاده کنید.
 • اگر جو ندارید ، به جای آن از خرده نان استفاده کنید.
 • اگر همه چیز شما دارای گوشت گاو است ، خوب نیز کار می کند.

به وعده غذایی: به چهار ظروف آماده غذا تقسیم کنید. سه تا چهار روز را پوشانده و یخچال نگه دارید. برای گرم کردن ، مایکروویو را در فواصل 30 ثانیه تا گرم شدن از طریق آن انجام دهید.

یخ زدن: گوشت گاو باقی مانده را درون کیسه فریزر نگه دارید و تا سه ماه یخ بزنید. در یخچال ذوب کنید و در مایکروویو دوباره گرم کنید.

ورق پان ترکیه Meatloaf و کلم بروکلی ساخته شده با نان های جداگانه ای که در یک تخته ورقه ای با روکش فویل قرار داده شده برای یک وعده غذایی سریع با تمیز کردن آسان. ورق پان ترکیه Meatloaf و کلم بروکلی ساخته شده با نان های جداگانه ای که در یک تخته ورقه ای با روکش فویل قرار داده شده برای یک وعده غذایی سریع با تمیز کردن آسان. ورق پان ترکیه Meatloaf و کلم بروکلی ساخته شده با نان های جداگانه ای که در یک تخته ورقه ای با روکش فویل قرار داده شده برای یک وعده غذایی سریع با تمیز کردن آسان. ورق پان ترکیه Meatloaf و کلم بروکلی ساخته شده با نان های جداگانه ای که در یک تخته ورقه ای با روکش فویل قرار داده شده برای یک وعده غذایی سریع با تمیز کردن آسان.

دستور العمل های بیشتر با پاک کردن آسان شما را دوست خواهید داشت:

ورق پان ترکیه Meatloaf و کلم بروکلی

زمان آماده سازی: 10 دقیقه

زمان پخت: 30 دقیقه

زمان کل: 40 دقیقه

بشقاب پان ترکی Meatloaf و کلم بروکلی تهیه شده با نان های جداگانه ای که در یک تخته ورقه ای با روکش فویل پخته شده است برای وعده غذایی سریع و تمیز کردن آسان.

میت لوف:

 • 1.3 پوند (20 اونس) بوقلمون 93٪ زمینی
 • 1/3 فنجان سریع پخت و پز جو دوسر، یا جو دوسر
 • 6 قاشق غذاخوری سس گوجه، تقسیم شده
 • 1/3 فنجان پیاز خرد شده
 • 1 تخم مرغ بزرگ
 • 1/2 قاشق چایخوری برگهای آویشن خشک یا تازه
 • 1 قاشق چایخوری نمک کوثر
 • 2 قاشق چایخوری سس ورشستر، تقسیم شده

سبزیجات:

 • 1 کلم بروکلی بزرگ، (1 1/2 پوند) بریده شده در گلها
 • 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون
 • 3/4 قاشق چایخوری نمک کوثر
 • فویل غیر استیک رینولدز
 • فر را از قبل گرم کنید تا 425F. یک تخته ورق 13×9 اینچی را با فویل غیر استیک رینولدز بپیچید ، با سمت کسل کننده به سمت غذا حرکت کنید.

 • در یک کاسه متوسط ​​کلم بروکلی را با روغن سرخ کنید و با 1/2 قاشق چای خوری نمک بریزید و در یک تکه و یک طرف آن را روی یک تخته ورق پخش کنید.

 • در یک کاسه متوسط ​​بوقلمون زمینی ، جو دوسر ، 1/4 سس کچاپ ، پیاز ، تخم مرغ ، 3/4 نمک قاشق چایخوری ، 1 قاشق چایخوری سس ورسستیر و آویشن را با هم مخلوط کنید ، خوب مخلوط کنید.

 • مخلوط را به 4 قسمت مساوی تقسیم کنید. هر قسمت را به شکل یک عدد قالب آزاد با ابعاد 4 3 3 اینچ در طرف دیگر گلدان شکل دهید.

 • در یک کاسه کوچک 2 قاشق غذاخوری سس کچاپ را با قاشق چایخوری سس وورسستر باقی مانده مخلوط کرده و براش را روی آن قرار دهید.

 • 30 دقیقه در مرکز اجاق بپزید و کلم بروکلی را به نیمه راه تبدیل کنید ، تا گوشت در مرکز پخته شود و کلم بروکلی کمی خنک شود.

غذای پیشنهادی  دستور پخت آسان شیرینی پودینگ ذرت جنوبی

خدمت: 1نان با کلم بروکلی 1/2 پیمانه، کالری: 335کیلوکالری، کربوهیدرات: 22.5گرم، پروتئین: 35گرم، چربی: 13گرم، چربی های اشباع شده: 4گرم، کلسترول: 146.5میلی گرم، سدیم: 933میلی گرم، فیبر: 6گرم، قند: 4گرم

نقاط هوشمند آبی: 9

نقاط هوشمند سبز: 10

نقاط هوشمند بنفش: 8

کلید واژه ها: شام تابه ورق ، بشقاب بشقاب بشقاب ، ورق بوقلمون بوقلمون

افشای اطلاعات: این پست توسط رینولدز Wrap حمایت مالی می شود. با تشکر از شما برای حمایت از مارک هایی که Skinnytaste را ممکن می سازند. همه فکرها مال من است.

Tags:

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *