پیتزا مینی بیسکویت سرخ کن {فقط 5 دقیقه!}

پیتزاهای بیسکویت 5 دقیقه ای برای سرخ کردن هوا بهترین راه حل برای میان وعده یا زمان شام هستند! این پیتزا ها بسیار راحت و همه کاره در سرخ کن هوا کاملاً پخته می شوند.

پیتزا در خانه ما مورد علاقه است. و وقتی خانگی و فوق العاده آسان باشد ، حتی بهتر است. من این پیتزای بیسکوئیتی را به این غذاهای مورد علاقه و واقعی ، Stromboli سریع و آسان ، ساده ترین پیتزای خانگی همیشه و پیتزاهای سرخ کن با شگفت انگیز منظم اضافه می کنم.

سرخ کن بیسکویت پیتزا با پپرونی و زیتون.

پیتزا بیسکویت سریع و آسان

این دستور 5 دقیقه پیتزا بیسکویت سریع و آسان است! بیسکویت ها پوسته پوسته پوسته شده تقریبا پوکی را می پزند که کاملاً دلچسب است. با سس پیتزای مورد علاقه و مواد افزودنی پیتزا مورد علاقه شما ، نمی توان آن را پشت سر گذاشت. هوای در گردش که عنصر پخت و پز برای سرخ کن های هوا است ، پیتزا ها را به طور مساوی گرم می کند و پوسته ایده آل ایجاد می کند. نه تنها پوسته پوسته پوسته پوسته ، کره ای و بهشتی است ، بلکه مواد رویه نیز کاملاً پخته می شوند. اینها قرار است به محبوب خانواده تبدیل شوند!

من عاشق شام های دوستانه بچه ها هستم ، درست مثل این پیتزاهای مافین انگلیسی سریع و آسان ، این بیسکویت ها رویای بچه ها هستند. آنها می توانند خمیر را پهن کرده و مواد رویی خود را بپوشانند. بچه های من وقتی به تهیه غذا کمک می کنند بهتر غذا می خورند. اینها به اندازه کافی آسان و سریع هستند که می توانید بعد از میان وعده مدرسه برای شام یا عالی درست کنید. این قرار است شب پیتزا را در خانه شما تغییر دهد. شما دوست دارید نتایجی را که سرخ کن هوا به این پیتزاهای بیسکویت می دهد ، دوست داشته باشید. خیلی خوب است ، شما باید آنها را امتحان کنید!

مواد اولیه پیتزا بیسکویت سرخ کن

مواد ساده ای که به راحتی می توانید در فروشگاه های مواد غذایی محلی خود پیدا کنید ، این کار را بسیار آسان می کنند. یک قوطی اضافی بیسکویت بخرید تا همیشه مقداری در دست داشته باشید. به این ترتیب می توانید هر وقت اشتیاق پیدا کرد اینها را داشته باشید.

 • بیسکویت یخچالی: بیسکویت معمولی یا بزرگ. اگر از grand استفاده می کنید ، یادداشت زیر را ببینید.
 • سس پیتزا: از شیشه یا خانگی مورد علاقه خود استفاده کنید.
 • توپینگ های دلخواه: من از مینی پپرونیس و زیتون استفاده کردم.
 • پنیر موزارلا: خودتان را برای بهترین نتیجه خرد کنید.
 • اسپری روغن زیتون: از اسپری با مواد افزودنی خودداری کنید ، آنها می توانند به مرور زمان سبد سرخ کن هوا را خراب کنند.
غذای پیشنهادی  میگو کاملاً سرخ کن 10 دقیقه ای

فقط 5 دقیقه برای ساختن!

آنها را حلقه حلقه کنید ، روی آنها را بپزید و بپزید این پیتزاهای بیسکویت در حدود 15 دقیقه از ابتدا تا انتها انجام می شود. ایده آل برای یک هفته هفته دیوانه یا آخر هفته تنبل. با یک سالاد و چند عدد چوب نان جفت شوید و شام را تمام کنید!

 1. آماده سازی: کف سرخ کن هوا را با اسپری روغن زیتون به آرامی اسپری کنید.
 2. بیسکوییت: هر بیسکویت را در ته سبد سرخ کن هوا قرار دهید.
 3. سس: با 1 قاشق غذاخوری سس پیتزا پخش کنید.
 4. بالا: مواد افزودنی مورد نظر را اضافه کنید ، من از مینی پپرونیس و زیتون خرد شده استفاده کردم.
 5. پنیر: با پنیر موزارلا بپاشید.
 6. پخت: سرخ کن هوا را به 350 درجه روشن کرده و به مدت 5 دقیقه یا تا زمانی که طلایی شود ، آن را بپزید.
 7. توجه داشته باشید: اگر از بیسکویت های بزرگ استفاده می کنید ، فقط زمان پخت را به 8-10 دقیقه افزایش دهید و فقط دو عدد در سرخ کن هوا جای می گیرد.

پیتزا بیسکویت در سرخ کن هوا با سس ، سپس پپرونی ، زیتون و پنیر.

نکاتی برای بهترین پیتزا های سرخ کن بیسکویت

این پیتزاهای سرخ کن بیسکویت مناسب یک مهمانی پیتزا هستند. تمام بیسکویت ها را برای استفاده آماده کنید و یک بوفه از مواد روکش کنید ، برای ایده گرفتن به زیر مراجعه کنید. مهمانی های مهمانی شما می توانند پیتزاهای مخصوص خودشان را بسازند که همه دوست دارند آن را انجام دهند. بیسکویت اضافی در دست داشته باشید. اینها بسیار سرگرم کننده و خوب هستند ، آنها بیش از یک مورد می خواهند!

 • افشانه: همانطور که قبلاً اشاره کردم ، از اسپریهای نچسب در سرخ کن هوا خود استفاده نکنید. مواد افزودنی به مرور زمان سبد سرخ کن هوا را خراب می کنند. فقط از اسپری های روغن استفاده کنید. می توانید با قرار دادن روغن در پمپ یا تلگراف ، خودتان تهیه کنید.
 • ساخت: برای بچه ها ، میهمانان و غیره ممکن است تهیه پیتزاهای آنها قبل از قرار دادن آنها در سرخ کن هوا آسان تر باشد. در این صورت حتما سطح تخته برش ، پیشخوان یا ورق کلوچه را آردپاشی کنید. از هر اتفاقی که استفاده می کنید استفاده می کنید. به این ترتیب آنها به راحتی بالا می آیند. از یک کفگیر بزرگ برای انتقال به سبد سرخ کن هوا استفاده کنید.
 • روکش های خود را کوچک نگه دارید: روکش های خود را کوچک خرد کنید. به این ترتیب آنها پیتزای شما را به طور یکنواخت پوشانده و به طور مساوی نیز طبخ می کنند.
 • فروشگاه: اگر پس مانده ای دارید آنها را تا 3 روز در یك یخچال در یك ظرف هوا نگه دارید. آنها را به مدت 2 دقیقه در سرخ کن هوا با دمای 350 درجه گرم کنید.
غذای پیشنهادی  دستور العمل سالسای انبه ، سالسای انبه آسان

پیتزا بیسکویت سرخ کن هوا کاملاً پخته شده.

تنوع برای Mini Fryer Mini Pizzas

این روزها پیتزا انواع مختلفی دارد و هیچ دلیلی ندارد که این پیتزاهای بیسکویت نتوانند همان کار را انجام دهند. اگر می توانید آن را تصور کنید ، می توانید آن را بسازید. در اینجا ایده هایی برای شروع وجود دارد.

 • سس ها: این پایه عطر و طعم عالی است. کارهای شما از اینجا شروع می شود. به سس BBQ ، آلفردو ، مارینارا یا یک برس ساده روغن زیتون و سیر تازه فکر کنید. و فراموش نکنید که سس پستو را امتحان کنید ، اوه یوم !!
 • توپینگ ها: این لیست بی پایان است. با گوشت های خود شروع کنید مرغ ، پپرونی ، سالامی ، سوسیس ، همبرگر ، بیکن و ژامبون. سپس سبزیجات خود را اضافه کنید. فلفل ، کدو سبز ، پیاز ، فلفل قرمز ، زیتون ، قارچ ، گوجه فرنگی ، اسفناج ، گوجه فرنگی ، کنگر فرنگی و آناناس.
 • پنیر: شما می خواهید پنیر خود را آخرین بخورید ، بنابراین همه چیز را سر جای خود نگه می دارد. علاوه بر موزارلا استاندارد ، از چدار ، پروولون ، هاوارتي ، پنير آبي ، گودا ، پارمزان ، گورگانزولا و پكورينو-رومانو استفاده كنيد.
غذای پیشنهادی  بهترین دستور تهیه آبجو ریشه خانگی

بیسکویت سرخ کن هوا بیسکویت روی بشقابی با پنیر پپرونی و زیتون.

الهام بیشتر از سرخ کن هوا

مینی پیتزا بیسکویت سرخ کن

زمان آماده سازی 5 دقایق

زمان پخت 5 دقایق

کل زمان 10 دقایق

نویسنده رودخانه های آلیسا

خدمات 8 پیتزا


پیتزاهای بیسکویت 5 دقیقه ای برای سرخ کردن هوا بهترین راه حل برای میان وعده یا زمان شام هستند! این پیتزا ها بسیار راحت و همه کاره در سرخ کن هوا کاملاً پخته می شوند. • 1
  می توان
  بیسکویت یخچالی معمولی *
 • 1/4
  جام
  سس پیتزا

توپینگ های دلخواه

 • من از مینی فلفل قرمز ، زیتون خرد شده استفاده کردم
 • 1
  جام
  پنیر موزارلا خرد شده
 • اسپری روغن زیتون


* اگر از بیسکویت های بزرگ استفاده می کنید ، فقط زمان پخت را به 8-10 دقیقه افزایش دهید و فقط دو عدد در سرخ کن هوا جای می گیرد.


خدمت: 8

کالری255کیلو کالری (13٪)کربوهیدرات ها29g (10٪)پروتئین7g (14٪)چربی13g (20٪)چربی های اشباع شده3g (15٪)کلسترول12میلی گرم (4٪)سدیم672میلی گرم (28٪)پتاسیم165میلی گرم (5٪)فیبر1g (4٪)قند2g (2٪)ویتامین A129IU (3٪)ویتامین سی1میلی گرم (1٪)کلسیم100میلی گرم (10٪)اهن2میلی گرم (11٪)

تمام اطلاعات غذایی بر اساس محاسبات شخص ثالث است و فقط یک برآورد است. هر دستور العمل و ارزش غذایی بسته به مارک های مورد استفاده شما ، روش های اندازه گیری و اندازه سهم در هر خانوار متفاوت خواهد بود.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *